Sportsdevil Kodi – Kuidas paigaldada SportsDevil Kodile [2020]

Sport Devil Kodi lisandmooduli abil saate voogesitada sporti mitmest kanalist ja HD-kvaliteediga voogedastuse mitmesuguste spordialade jaoks.


Geograafiliselt piiravate voogude trend on aga üha kasvamas, mistõttu on tungivalt soovitatav kasutada Firesticki jaoks saadaval olevat Kodi tasuta VPN-i.

Selles postituses anname teile juhised kuidas paigaldada SportsDevil Kodi. Tutvuge meie eksklusiivse värskendatud kodi lisandite juhendiga.

SportsDevil Kodi hoidla

SportsDevil on saadaval Kodilis ja järjehoidjate lite hoidlas. Mõlemad repostid on hinnatud üheks parimaks kodi-hoidlaks. Kodil on populaarne paljude Kodi lisandite allikas. Lisaks SportsDevilile sisaldab Kodil muid lisandmooduleid nagu Exodus ja Covenant, mis tutvustab vaatajatele saadavat mitmekesist sisu.

SportsDevil uusim versioon

Siiani on saadaval ainult üks SportsDevili värskendus, mille võite leida Kodili hoidlast. Peale selle pole SportDevili installimiseks saadaval ühtegi muud hoidlat. Neile, kes soovivad SportsDevili uusimat versiooni alla laadida / installida, on Kodi Israel parim ja ainus võimalus.

Kuidas paigaldada Sport Devil Addon Kodi-le – videoõpetus

Kuidas paigaldada SportsDevil Kodi lisandmoodul Leidale ja Kryptonile Kodil Repo abil

Allpool kirjeldatud samme järgides saate installida SportsDevil Kodi ja alustada vähem kui 5 minutiga oma lemmik spordikanali vaatamist:

 1. KäivitageKodiKui olete selle installimisega lõpule jõudnud.kuidas paigaldada sportsdevil kodi
 2. Peab Seadistused> kliki Failihaldur>topeltklõps Lisage allikas.sportsdevil addon failihalduri seaded kodi
 3. Tippige või kopeerige see link http://kdil.co/repo/ kohta, kus öeldakse .sportsdevil addon kodi seadistamise sammud
 4. Sa pead nimetage meediaallikas, nii kirjuta “Kodil RepoJa klõpsake Valmis.sportsdevil kodi Addoni hoidla
 5. Kliki ‘Esc’ nuppu, et naasta avaekraanile ja klõpsata nuppu „Lisandmoodulid”>Minu lisandmoodulid >Installige ZIP-failist.sportsdevil kodi Addoni ZIP-faili seaded
 6. Valige Kodil Repo> Kodil.zip> Oodake mõni sekund.sportsdevil kodi addon
 7. Vajutades nuppuEsc”, Et tagasi eelmise menüü juurde naasta ja klõpsata Installi hoidlast >Kodili hoidla>Video lisandmoodulid>Spordi Kurat >Installi.sportsdevil kodi addoni viimased sammud
 8. Pistikprogrammi installimine võib võtta mõnda aega ja kui see on lõpule jõudnud, an „Luba” märk ilmub SportsDevili ette
 9. Kui lubatud märk ilmub, minge aadressile Avakuva > Videod > Video lisad >SportsDevil
 10. Voogesituseks kuvatakse kanalite loend. Nautige!

Parimate sportlike kuradite kanalite nimekirjad

Kuidas paigaldada SportsDevil Kodi Leidale ja Kryptonile, kasutades Bookmark Lite hoidlat

 1. Avatud Kodi > Klõpsake nuppu Käik ikoon > Kliki Failihaldur > Topeltklõps Lisage allikas.kuidas paigaldada sportsdevil kodi järjehoidjate lite hoidla abil
 2. Sisestage see URL: http://bliss-tv.com/lite/ > Klõpsake nuppu Okei > Pange lähteteksti URL nimeks Järjehoidja Lite > Klõpsake nuppu Okei.kuidas paigaldada sportsdevil kodi krüptooni versioon 17.6 või vanem, kasutades järjehoidjate lite hoidlat
 3. Naase Kodi juurde Avakuva > Klõpsake nuppu Lisandmoodulid > Klõpsake nuppu Kastiikoon > Klõpsake nuppu Installige ZIP-failist > Valige Järjehoidja Lite > Avatud Järjehoidja Lite > Kliki repository.bookmarklite-1.6.zip > Oodake Lisandmoodul on lubatud teatamine.kuidas paigaldada sportsdevil kodi jarvis versioonile 16 või uuemale, kasutades järjehoidjate lite hoidlat
 4. Nüüd klõpsake nuppu Installi hoidlast > Avatud Järjehoidja Lite > Avatud Video lisandmoodulid.sportsdevil järjehoidja lite repo allalaadimine
 5. Kliki SportsDevil Kodi > Tulemus Installi > Oodake teatise ilmumist.

kuidas paigaldada sportsdevil kodi tulekerale, kasutades järjehoidjate lite hoidlat

Kuidas paigaldada SportsDevil Kodi AddOn versioonile 16 Jarvis, kasutades Kodil Repo

Kui installite SportsDevili Kodi versioonile 16 Jarvis, jääb kogu protsess samaks, välja arvatud asjaolu, et ikoon „Seaded” on asendatud ikooniga „Süsteem”.

Kuna see on Kodi eelmine versioon, värskendavad mitmesugused lisad ja fail hostid oma sõltuvust uusimale versioonile v17. Kui SportsDevil kodi lisandmoodul töötab teie süsteemis sujuvalt, on soovitatav installida uusim Kodi versioon 18.2 Leida või Kryptoni versioon 17.6..

Kuidas installida Sports Devil Kodi Jarvis versioonile 16 või uuemale, kasutades Bookmark Lite hoidlat

  1. Avatud Kodi Jarvis V16.
  2. Kliki Süsteem > Avatud Failihaldur.
  3. Topeltklõpsake nuppu Lisage allikas.
  4. Klõpsake nuppu <Puudub> ja tippige see URL http://bliss-tv.com/lite/ > Klõpsake nuppu Valmis > Pange sellele nimi
  5. allikas kui Järjehoidja Lite > Klõpsake nuppu Valmis > Klõpsake nuppu Okei.
  6. Naase lehele Kodi kodu > Klõpsake nuppu Süsteem > Klõpsake nuppu Lisandmoodulid.
  7. Kliki Installige ZIP-failist valik > Avatud Järjehoidja Lite > Klõpsake nuppu repository.bookmarklite-1.6.zip > Oodake teatise ilmumist.
  8. Nüüd klõpsake nuppu Installi hoidlast > Minema Järjehoidja Lite.
  9. Minema Video lisandmoodulid.
  10. Kliki SportsDevil Kodi > Tulemus Installi > Oodake teatise ilmumist.

Spordi Kurat Kodi alla

SportsDevil on kõige eelistatavam Kodi lisandmoodul spordisündmuste voogesitamiseks kogu maailmas. Kuid hiljuti on lisandmoodulit pakkuvad platvormid langenud. Selle põhjus pole siiani teada, kuid selle probleemi lahendamiseks on abi.

Praegu on SportsDevili lisandmooduli kasutamiseks parim valik otse allalaadimise meetod. SportDevil Kodi pistikprogrammi allalaadimiseks ja installimiseks toimige järgmiselt.

 1. Lae alla Kodil Zip oma seadmes.
 2. Minema Lisandmoodulid> Klõpsake nuppu Kastiikoon kohal vasakus ülanurgas.
 3. Valige Installige ZIP-failist menüüst> Navigeeri süsteem süsteemi asukohta; alla laaditud ZIP-fail> Valige Kodil.zip > Oodake ZIP-faili installimist.
 4. Minema Installi hoidlast.
 5. Valige www.KodiIsrael.co.il või Kodili hoidla > Minema Video lisandmoodulid> Valige SportsDevil> (Kuvatakse aken, mis näitab erinevaid versioone.) Valige Kodili hoidla> Klõpsake nuppu Installi> Oodake hoidla installimist.

Seal on see probleemideta ja lihtne!

SportsDevil Bookmark Lite Kodi allalaadimine

  1. Laadige alla ZIP-fail oma seadmes > Minema Kodi Avakuva > Minema Lisandmoodulid > Kliki Kastiikoon > Klõpsake nuppu Installige ZIP-failist > Sirvige alla laaditud ZIP-fail> Oodake Lisandmoodul on lubatud teatamine
  2. Nüüd klõpsake nuppu Installi hoidlast > Avatud Järjehoidja Lite > Avatud Video lisandmoodulid.
  3. Kliki SportsDevil Kodi > Tulemus Installi > Oodake teadet.

SportsDevil Kodi tuletõrjekepi paigaldus

Neil, kes soovivad oma Fire Sticki otseülekandeid voogesitada, peaks olema Kodi installitud. Siin on meie installijuhend Kodi installimiseks Fire Stickile. Kui olete Kodi installimisega lõpule jõudnud, siis järgige Sport Devil Kodi Fire Sticki lisandmooduli installimiseks neid samme:

   1. Jookse Kodi tuletõrjekepp > Klõpsake nuppu Seadistused Ikoon > Avatud Süsteem > Avatud Arendaja valikud > Siin lubab Rakendused tundmatutest allikatest ja ADB silumine.
   2. Avatud Failihaldur> Topeltklõps Lisage allikas> Klõpsake nuppu Puudub> Sisestage URL http://kdil.co/repo/ > Klõpsake nuppu Okei > Pange sellele allikale nimi Kodil Repo> Klõpsake nuppu Okei.
   3. Nüüd suunduge Lisandmoodulid menüü> Klõpsake nuppu Kastiikoon.
   4. Minema Installige ZIP-failist > Valige Kodil Repo > Klõpsake nuppu Kodil.zip > Oodake, kuni teade ilmub.
   5. Nüüd klõpsake nuppu Installi hoidlast.
   6. Valige www.KodiIsrael.co.il või Kodili hoidla> Avatud Video lisandmoodulid> Valige SportsDevil nimekirjast> Valige Kodili hoidla saadaolevatest valikutest> Klõpsake nuppu Installi> Oodake hoidla installimist.

Nüüd saate hõlpsalt voogesitust kasutada Kodi Fire Sticki lisandmooduli abil ja nautida kõiki reaalajas spordiüritusi. Olge nutikad ja kasutage Kodi kaudu voogesituse ajal parimat tulemüüri vpn-d.

SportsDevil Kodi tuletõrjepulga paigaldamine Bookmark Lite hoidla abil

Jookse Kodi tuletõrjekepp > Klõpsake nuppu Seadistused Ikoon > Avatud Süsteem > Avatud Arendaja valikud > Siin lubab Rakendused tundmatutest allikatest ja ADB silumine.

Vaadake nüüd eespool nimetatud etappe SportsDevili installimiseks Kodi Leida ja Kryptoni versioonidele.

SportsDevil Kodi väljastab / vead / parandab

Kuidas värskendada SportsDevili Kodil

Installitud lisadega seotud värskenduste otsimiseks minge saidile Avakuva > Lisad> Video lisad > Saadaval olevad värskendused.

Kui SportsDevil on saadaval värskendusi, värskendab Kodi lisandmoodulit automaatselt või näitab see lisandme nime. Värskenduste installimine võib võtta mõni minut.

SportsDevil Kodi installimine ebaõnnestus

Kasutajad seisavad SportsDevil Kodi allalaadimise ja installimisega silmitsi paljude probleemidega. Paljud kasutajad arutavad seda veebifoorumites, et neil on viga „Installimine ebaõnnestus”.

Põhjus on selles, et hoidlad, mida kasutajad on kasutanud, on hoolduse jaoks kas purustatud või lagundatud. See pole midagi uut, sellised probleemid tekivad, kui kasutate kolmanda osapoole lisandmoodulit.

Lahendus

Selle probleemi lihtsaim lahendus on proovida paremat töötavat ja usaldusväärsemat hoidlat. Kasutajad peaksid proovima Kodi Iisraeli hoidla (Kodil) alla laadida SportsDevil. See hoidla töötab ja töötab üsna hästi.

SportsDevil Kodi veebitaotlus nurjus

Veebipäringu ebaõnnestunud tõrget ei kuvata tavaliselt reaalajas voogudele pääsemisel. Mõnikord ei suuda Kodi lugeda voo skripti või videosisu vormingut ja palub seda tõrget.

Lahendus

Selle vea lahendus on väga lihtne. Peate lihtsalt lubama RTMP Kodis. Selle tõrke parandamiseks toimige järgmiselt.

Minge lehele Lisandmoodulite menüü.

Avatud Minu lisandmoodulid> Avatud VideoPlayer InputStream.

=Kliki RTMP sisend> kliki Luba.

Probleem lahendatud!

Sportsdevil Kodi vigade kontrollimise register

Kontrolllogi tõrge on üks kõige ärritavamaid tõrkeid, millega kasutaja peab silmitsi seisma. Kui see tõrge ilmub ainult Kodis; kui te ei kasuta ühtegi lisandmoodulit, võis see olla tingitud vahemälu kogunemisest. Kuid see tõrge, mis ilmub lisandmooduli kasutamisel, tähendab, et hoidla on aegunud või seda värskendatakse.

Lahendus

Selle vea parandate, kontrollides kõigepealt, kas hoidla värskendab või mitte. Kui seda ei värskendata, tähendab see, et installimiseks kasutatud hoidla on vananenud. Otsige värskendatud hoidlat ja installige pistikprogramm uuesti värskendatud hoidlast.

Kuidas parandada SportsDevil Kodi

SportsDevil võib põhjustada mõningaid probleeme, mis võivad takistada lisandmooduli õiget tööd. Oleme loetlenud mõned sagedamini esinevad probleemid koos nende lahendustega.

Sportsdevil Kodi oja pole saadaval

Kui teil tekib selline probleem, näitab see, et SportsDevil pole konkreetsel hetkel ühtegi reaalajas voogu saadaval. Parim on see ära oodata ja see käivitub automaatselt, kui mõni spordisündmus on saadaval.

Sportsdevil Kodi skript ebaõnnestus

Võite selle tõrkega silmitsi seista, kui installitud lisandmoodul ei suutnud selle funktsiooni õigesti täita. Viga ilmnes Kodi vanema versiooni või lisandmooduli olemasolu tõttu. Uuendage oma Kodi versiooni või lisandmoodulit, kui probleem püsib.

SportsDevil Kodi allalaadimine on kinni

SportsDevili lisandmooduli Kodi installimisel võib tekkida probleem, kui teie allalaadimine ei õnnestu edasi liikuda ja ületada 0%. See võib uuesti ilmneda lisandmooduli vanema versiooni allalaadimise tõttu. Installige SportDevil Kodi uuesti, tõenäoliselt lahendatakse probleem.

SportsDevil Kodi alternatiivid

Spordi otseülekande voogesituse lisandites on lisaks SportsDevilile uus maailm, mida saate nautida. Kui SportsDevil enam teie isu ei täida, saate ikkagi spordi otseülekandena nautida palju muid Kodi lisandeid. Siin on nimekiri vähestest alternatiividest, mis otseselt konkureerib SportsDeviliga:

   1. Lihtsalt sport
   2. USTVNow
   3. DexterTV
   4. Kanali pirn
   5. cCloud
   6. Esitusloendi laadur
   7. Mängijate klubi

Parimad SportsDevil Kodi kanalite loendid

Kui olete installinud SportsDevili lisandmooduli, seisab teie ees tohutu valik elavaid sporditelereid, kus saate ühe klõpsuga vaadata oma lemmikspordialasid, sealhulgas tennist, jalgpalli, jäähokit, NFL-i, UFC-d, golfi, kriketit ja paljusid muid spordialasid..

Populaarne kanalite loend sisaldab:

   1. Taevasport
   2. BT Sport
   3. NFL-i võrk
   4. Kasti rahvas
   5. BeIN Sport

Asjade lisamiseks

SportsDevili lisandmooduli Kodi installimine võimaldab teil nautida spordiülekannete otseülekannet, vaadata tipphetki ja vaadata viimaseid mänguraporteid. Võite nautida uusimate mängude vaatamist oma mobiilseadme või arvuti kaudu. Nagu varem arutatud, on osa selle lisandmevoo geograafiliselt piiratud ja selle piirangu vältimiseks peate Kodi installima VPN-i. Võite proovida tasuta Kodi VPN-i teenust ja nautida sujuvat voogesitust.

Kui mõni probleem on piisav, andke meile sellest teada allpool olevas kommentaaride jaotises ja vaadake meie Kodi peamiste lisandmoodulite loendit.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map