tubi-tv-on-kodi

Tubi TV Kodi lisandmoodul on kogu meelelahutuse jaoks mõeldud peatus, kuna sellel on kõik uusimad ja populaarsemad filmid ja telesaated kogu maailmast. See lisandmoodul pakub filme ja telesaateid kõigist žanritest nagu Action, Komöödia, Õudusfilm, Draama, Stand-up Comedy ja palju muud.

VPN-i kasutamine Kodis on tungivalt soovitatav, et tagada teie veebipõhine privaatsus ja pakkuda teile juurdepääsu geograafiliselt piiratud sisule.

Tubi TV Kodi lisandmoodul on kuulus selle poolest, et ta pakub iga sisu pealkirja jaoks kvaliteetseid vooge ja see ei reeda oma kasutajaid krahhide või vigade näitamise kaudu ning on seetõttu parimate kodi lisandite hulgas.

Tubi Kodi Addoni hoidla

TubiTV Kodi lisandmoodul on saadaval teemandiviisardite hoidla kaudu, mis majutab veel mõnda populaarset Kodi lisandmoodulit, näiteks Cartoon Network, Vortex ja Exoduse uus kahvel; Kinoteatri Või Kodi lisand. Hoidla URL on: http://repo.rubyjewelwizard.com/INSTALL_DIAMOND_REPO/repository.Diamond-Wizard-Repo-3.3.9.zip

Kuidas paigaldada Tubi TV Kodi Leida ja Kryptonile

Tubi TV Kodi lisandmooduli saab hõlpsasti Kodi Kryptoni versioonile 17.6 installida vaid 2 minutiga, toimides järgmiselt.

 1. Avatud Kodi oma seadmes > Klõpsake käsul Gear ikoon (seaded) vasakpoolse veeru ülareast.kuidas paigaldada tubi tv kodi krüptoonile 17.6
 2. Ilmub uus aken, klõpsake nuppu Failihaldur valik.kuidas lisada tubi tv kodi addon kohta kodi krypton 17.6
 3. Nüüd topeltklõpsake nuppu Lisage allikas > Avaneb dialoogiboks aadressiriba ja nimeväljaga, klõpsake nuppu <Puudub> ja tippige see URL „http://repo.rubyjewelwizard.com/” ja siis klõpsake nuppu Okei > Andke sellele URL-ile nimiTeemant ” ja klõpsake nuppu Okei > Nüüd klõpsake nuppu Okei ja dialoogiboks sulgub.lae alla tubi tv kodi addon
 4. Pöörake tagasi Kodi peamenüüsse > Kliki Lisamaons vasakpoolsest veerust.installige tubi kodi addoni hoidla
 5. Klõpsake nupul „kastiikoon”Vasakus ülanurgas > Ilmub uus aken loendiga, klõpsake nuppu Installige ZIP-failist > Valige Teemant > Klõpsake nuppu INSTALL_DIAMOND_REPO / > Seejärel klõpsake nuppu hoidla.Diamond-Wizard-Repo.zip > Oodake teatise ilmumist.lae alla tubi tv ZIP-fail
 6. Kliki Installi hoidlast > Valige Teemant võlur Repo > Kliki Video lisandmoodulid > Kliki TUBITVinstallige tubi tv teemandite hoidlast
 7. Tulemus Installi ja oodake, kuni lisandmoodul on lubatud, näete installimise lõppedes teatist.

setup tubi on firestick kodi

Tubi TV Kodi installimine Jarvise versioonile 16 või uuemale

Kui kasutate Kodi Jarvise versiooni, järgige järgmisi samme, et installida Tubi TV tasuta filmid, mis voogesitavad Kodi lisa:

 1. Avatud Kodi.
 2. Kliki Süsteem.
 3. Kliki Toimik Juhataja.
 4. Topeltklõps Lisama Allikas.
 5. Klõpsake nuppu Puudub ja tippige see URL http://repo.rubyjewelwizard.com/ > Klõpsake nuppu Valmis > Sisestage nimi ‘Teemant ” > Klõpsake nuppu Valmis > Klõpsake nuppu OK.
 6. Naase Kodi juurde Peamenüü.
 7. Klõpsake nuppu Süsteem jälle > Kliki Lisamaons.
 8. Kliki Installi alates Zip Toimik.
 9. Kerige alla ja valige „Teemant ” > KlikiTeemant- nõustaja-Repo.zip.
 10. Nüüd klõpsake nuppu Installi alates Hoidla.
 11. Avatud Teemant võlur Repo > Minema Video Lisamaons
 12. Kliki TUBITV.
 13. Tulemus Installi > Oodake teadet.

Kuidas paigaldada Tubi TV Kodi Fire Stickile

Võite kasutada hämmastavat Tubi TV Kodi lisandmoodulit ka oma FireSticki seadmes, kuid peate installima Kodi FireStickile.

Pärast Kodi installimist FireSticki järgige neid juhiseid ja installige Tubi.TV Kodi lisandmoodul parima sisu voogesitamiseks parima voogesitusseadmega ja parima tulemüüri vpn-ga.

 1. Avatud Kodi rakendus Fire Stickil
 2. Avatud Arendaja valikud > Lülitage sisse ADB silumine ja rakendused tundmatutest allikatest.

Pärast seda järgige TubiTV installimisprotseduuri Kodi Kryptoni versioonil 17.6, mida on selles juhendis varem mainitud. Sellest ajast alates on palatites toimuv protseduur sarnane.

Tubi TV Kodi allalaadimine

 1. Laadige oma seadmesse alla Tubi TV Kodi ZIP-fail
 2. Jookse Kodi > Avatud Lisamaons
 3. Klõpsake nupul „Kastiikoon” > Valige Installige ZIP-failist valik > ava alla laaditud ZIP-fail oma süsteemi sirvides > Oodake teadet.
 4. Valige Installi hoidlast > Avatud Teemant võlur Repo > Minema Video lisandmoodulid kausta > Valige
 5. Klõpsake nuppu Installi >Oodake teadet.

See on Tubi TV otsene allalaadimisprotseduur Kodi Leia versiooni krüptooni versioonile 17.6 ja Kodi Leia versioonile 18. See on tõepoolest lihtsaim installiprotseduur mis tahes kolmanda osapoole lisandmooduli jaoks..

Tubi TV ei tööta / ei tööta / vead / parandused

Tubi TV on jõudluse osas suurepärane lisandmoodul ning kasutajad pole vea ja probleemide pärast palju probleeme tõstatanud. Nende lisandmoodulite kasutamisel võib aga ilmneda kaks viga ja peaksite teadma, kuidas nendega hakkama saada.

Kontrolli logi viga

Kontrolllogi tõrge hüppab tavaliselt välja siis, kui süsteemi vahemälu ja taustandmed kuhjatakse kõrgele. Karta pole viga ja seda saab üsna hõlpsalt parandada.

Paranda

Selle tõrke ilmnemisel tühjendage seadete menüüst süsteemi vahemälu ja muud taustaprogrammi andmed ja taaskäivitage Kodi. Kui see ei lahenda teie probleemi, proovige pistikprogramm uuesti installida.

Vooge pole saadaval

See on tavaline viga, mida on märgatud peaaegu kõigis Kodi lisandmooduli voogesitustes. See tõrge ilmub, kui üritatakse pääseda sisu pealkirjale mis tahes sisukategooriast. See tõrge ilmub seetõttu, et kas sisu pealkiri, millele proovite juurde pääseda, on uus väljalase, sellepärast pole selle voogesitused veebis saadaval või lisandmoodul ei suuda pakkujate linke üles laadida.

Paranda

Parandage see viga Kodi lisandmooduli värskendamisega, kuna lisandmooduli värskendamisel värskendatakse koos selle pakkujatega ka selle teeki. Pärast lisandmooduli värskendamist tühjendage r-vahemälu, et lisandmoodul saaks lingid paremini maha laadida. See peaks parandama vea No Streams.

Järeldus

Tubi TV on selle pakutavast sisulisest mitmekesisusest tulenevalt suurepärane Kodi lisand. Ainult mõned Kodi lisandmoodulid pakuvad selliste suurepäraste võimalustega katkematut meelelahutust. Proovisin ise pistikprogrammi ja olen jõudnud järeldusele, et see lisandmoodul on kiiruse ja juurdepääsetavuse osas hämmastav.

Lisandmoodul installib sujuvalt ja töötab hästi, mingeid tõrkeid ega mahajäämusi ei olnud. Üldiselt on see suurepärane lisand oma Kodi lisandmoodulite teegis.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me