Värskendus: Blamo hoidla on suletud ja lisandmoodul pole üheski teises hoidlas saadaval. Seetõttu võiksite uurida Uraani alternatiive.

Uranus Kodi lisandmoodul on kuulsa Elysium Kodi lisandmooduli kahvel. Sellel lisandmoodulil on peaaegu kõik samad Elysiumi funktsioonid, nagu filmid, telesaated ja otseülekande otseülekanne. See on saavutanud suurepärase maine kõigi teiste populaarsete Kodi lisandmoodulite seas. Lisaks on selle lisandmooduli voogude kvaliteet tõesti suurepärane, mis hõlmab nii SD-i kui ka HD-d.

Meie juhendist saate teada, kuidas installida Uranus Kodi pistikprogramm oma seadmesse. Kuid selliste lisandmoodulite kaudu voogesitus on alati riskantne, nii et kasutage oma veebipõhise privaatsuse kaitsmiseks usaldusväärseid Kodi VPN-i teenuseid.

Kuidas installida Uranus Kodi Kryptoni versioonile 17.6 või uuemale

 1. Avatud Kodi > Klõpsake nuppu Hammasrattaikoon > Avatud Failihaldur > Now topeltklõps Lisage allikas vasakpoolsest veerust.kuidas paigaldada uraanikodi
 2. Ilmub uus aken, klõpsake sellel oleval alal ja tüüp http://repo.mrblamo.xyz/ > Kliki Okei > Pange sellele allikale nimi kui Blamo Repo > Klõpsake nuppu Okei > Klõpsake nuppu Okei uuesti dialoogiboksi sulgemiseks.kuidas installida uraanikodi krüptooni versioonile 17.6 või vanemale
 3. Naase lehele Avakuva > Kliki Lisandmoodulid sakk > Avaneb uus aken.kuidas installida uraanikodi jarvis versioonile 16 või uuemale
 4. Klõpsake nuppu Kastiikoon kohal vasakus ülanurgas > Klõpsake nuppu Installige ZIP-failist valik.kuidas installida uraanikodi tulekoldesse
 5. Nüüd kerige ja valige Blamo Repo nimekirjast > Valige repository.griffin-0.0.6.zip > Ilmub teatis, mis näitab, et lisandmoodul on lubatud.uraani kodi allalaadimine
 6. Pärast teatise ilmumist klõpsake nuppu Installi hoidlast valik > Avatud Griffini hoidlauraani kodi lisand
 7. Minge lehele Video lisandmoodulid kausta ja valige Uraan nimekirjast > Klõpsake nuppu installima ja ootama kuni lisandmoodul on alla laaditud ja installitud > Pärast installimise lõppu ilmub teatis.

uraani kodi hoidla

Kuidas installida Uranus Kodi Jarvise versioonile 16 või madalamale

 1. Avatud Kodi Jarvis V16.
 2. Kliki Süsteem > Kliki Failihaldur.
 3. Topeltklõps Lisage allikas > Klõpsake „Puudub ” > sisestage URL http://repo.mrblamo.xyz/ > Klõpsake nuppu Valmis.
 4. Pange sellele meediaallikale nimi Blamo Repo > Klõpsake nuppu Valmis > Klõpsake nuppu Okei.
 5. Naase lehele Kodi kodu > Kliki Süsteem > Kliki Lisandmoodulid.
 6. Valige Installige ZIP-failist > Avatud Blamo Repo > Kliki hoidla.grifiin-0.0.6 > Oodake teadet.
 7. Nüüd vali Installi hoidlast > Avatud Griffin Repo.
 8. Minema Video lisandmoodulid.
 9. Kliki Uraan > Tulemus Installi > Oodake teadet.

Kuidas installida Uranus Kodi Fire Stickile

 1. Avatud Kodi tulekolbal. Kui te pole Kodi Fire Sticki installinud, installige see kõigepealt.
 2. Minema Arendaja valikud > Lülitage sisse ADB silumine ja rakendused tundmatutest allikatest.
 3. Pärast seda järgige ülaltoodud juhiseid Uraani paigaldamiseks Kodi Kryptoni installile, alates sellest hetkest on protseduur sama, mis Kodi Kryptonil..

Uraanikodi allalaadimine

 1. Laadige oma seadmesse alla ZIP-fail.
 2. Ava Kodi > Klõpsake hammasrattaikooni > Minge failihaldurisse > Topeltklõpsake nuppu Lisa allikas
 3. Naaske avaekraanile > Klõpsake Lisad.
 4. Klõpsake kastiikooni > Klõpsake nuppu Installi ZIP-failist.
 5. Sirvige süsteemi ja avage allalaaditud ZIP-fail > Oodake teadet.
 6. Klõpsake käsul Installi hoidlast > Valige Griffin Repo.
 7. Klõpsake valikul Video lisandmoodulid > Klõpsake Uranus > Klõpsake Install > Oodake teadet.

Uraan Kodi vead / ei tööta / probleemid

Kontrolli logi viga

Pistikprogrammi installimisel võisite ilmneda see tõrge. See tõrge ilmub juhul, kui pistikprogrammi hoidlas, millest proovite pistikprogrammi installida, puuduvad mõned failid. Teine selle vea põhjus on täidetud vahemälu või tagavaraandmete olemasolu.

Paranda

Selle vea parandamiseks proovige kõigepealt Kodi vahemälu tühjendada. Kui vahemälu tühjendamine aitab, on hoidla korras. Muul juhul proovige pistikprogrammi installimiseks kasutada erinevat ja usaldusväärset hoidlat. Meie blogis mainitud lisahoidla on proovitud ja testitud.

Hoidlaga ei saanud ühendust

See tõrge võib hüpiks ilmneda, kui asute sammule, kuhu proovite hoidlast installida. See tõrge ilmub teie kasutatava hoidla värskendamisel.

Paranda

Oodake hoidla värskendamist või valige selle tõrke parandamiseks mõni muu hoidla.

Uranus Kodi – ülevaade

Tavaliselt ilmuvad ülevaated siis, kui pistikprogrammiga on probleeme. Selle lisandmooduliga seotud probleeme pole aga veel teatatud. Seetõttu ei ole me ühtegi arvustust maininud, kuna lihtsalt lisandmooduli kiitmine näib olevat erapoolik.

Lõppsõnad

Uranus Kodi on hämmastav Kodi lisand, mis on Elysium üsna hästi asendanud. Sellel pistikprogrammil on lisaks muudele filmidele ja telesaadetele ka mõned suurepärased funktsioonid, näiteks Trakti konto. Seda lisandmoodulit hinnatakse kõige populaarsemate lisandmoodulite hulgas, kuna see lisandmoodul on kahvel, mis oli Kodi kogukonnas varem väga populaarne. Selles juhendis arutasime, kuidas Uranus Kodi installida.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me