Pildil on alati kaks külge; loo kole ja ilus ja loo kaks külge; tõde ja vale. Igal poolel on selles mingi väärtus, mida ei saa mingil hetkel tähelepanuta jätta.

Alati tuleb mõni suundumus ja loob hüpe ning siis saabub aeg, kui nad tolmu hammustavad. Praegu on populaarseim vestlus striimijate ja kõmuhüüdetajate seas Kodi ja selle lisandmoodulid kolmandatest isikutest.

Kui me seda uurime, on sellel ka kaks külge; lisandmooduli kasutajate ja Kodi lisandmoodulite arendajate poolel.

Kodi arendaja

Kasutajate vaatenurka saab hõlpsasti hinnata nende poolt erinevatele platvormidele nagu Reddit, Quora, Twitter, Facebook jne postitatud arvustuste põhjal. Kuid keegi ei tea loo arendaja külgi. Kuidas nad tunnevad end oma lisandmoodulite, võimude tagasilöögi ja paljude muude aspektide suhtes.

Niisiis otsustasime avastada loo arendajate poole. Sellega seoses taotlesime ühte populaarseimat kolmanda osapoole Kodi lisaarendajat Nickit, keda Kodi kogukonnas tuntakse MullaFabz-na. MullaFabz on välja töötanud hämmastava lisandi Rising Tides Kodi; populaarne spordivoogude jaoks.

Rännak

Igal arendajal on oma teekond, pikk tee, mille ta on katnud. Arendaja ees seisvate takistuste tundmine on oluline, et saada selge pilt, mis tunne on olla nende kingades. Arendaja peab hoidma pidevalt muutuvate turusuundumuste norme, kuna selle tööstuse keskkond on väga dünaamiline.

Lisaks peab arendaja pistikprogrammi väljatöötamisel arvestama kasutaja eelistusi ja vajadusi. Ennekõike peab arendaja alati olema valmis võltsima kõiki tekkivaid probleeme, olgu need siis juriidilised või tehnilised.

Alustasime sellest vestlusest, küsides temalt oma senise Kodi arendaja teekonna kohta ning ta vastas sellele väga lihtsa ja tagasihoidliku vastusega, öeldes, et ta on olnud nagu kõik, elanud üle ja õppinud päevast päeva. Samuti lisas ta, et arendab ennast paremaks, see võib olla märk sellest, et midagi paremat on plaanis.

Mullafabzi sõnul peaksid kolm asja, mis kellelgi selles valdkonnas alustama peaksid, olema “tohutu temperament, kannatlikkus ja muutuste avatus”. On ilmne, et tegemist on kolmanda osapoole lisandmooduliga. pole just nii lõbus, sest arendate hämmastavaid asju ja ei saa midagi vastutasuks, pigem takistavad võimud neid. Seetõttu on temperament ja kannatlikkus tööstuse olemuse suhtes ideaalselt korrelatsioonis.

Rutiin

ühinenud kodi jaoks

Küsisime temalt oma rutiini ja selle kohta, mida ta tavaliselt terve nädala jooksul teeb, ning ta ütles meile, et veedab oma aega hoidla, lisandmoodulite värskendamisel ja jälgijatega suhtlemisel. Samuti lisas ta vastuseks küsimusele, et rasketel aegadel hoiab teda positiivne tagasiside ja tunnustus, mida ta saab tema ja teiste tööstuse arendajate tehtud pingutuste eest.

Tagasilöök

Viimased paar kuud on kolmandate osapoolte parimad Kodi lisad ja nende arendajad olnud võimude sulgemisradari all. Iga päev lükatakse hoidla või lisandmoodul alla ja selline autoriteetide tagasilöök on kasutajatele valusaks muutunud, kuna nad peavad aeg-ajalt uue hoidla või lisandmooduli installima..

Noh, te ei saa selles ametivõime süüdistada, kuna need lisandmoodulid ei järgi digitaalse sisu eeskirju. Kuid teisest küljest oleks kogukond avalikkuse poolt vastuvõetav hüvitis arendajate raske töö eest.

Arutledes tööstuse ja selle tuleviku praeguste stsenaariumide üle, küsisime temalt, kuidas ta suhtub asutuse tagasilööki. Sellele vastas ta meeleheitlikult, et see tagasilöök on teenimata. Arendajad panevad sellesse palju vaeva, ootamata midagi vastutasuks.

Arvestades, et ta tundus kolmanda osapoole Kodi lisandmoodulite tuleviku suhtes väga optimistlik ja teatas,

“Isegi kogu tagasilöögi korral on nad ikkagi olemas, olenemata sellest, mis juhtub”.

Siiski tundus ta Kodi enda tuleviku osas pisut ebakindel, öeldes, et selle tulevik on endiselt teadmata, kuid see ei pühi seda nii kergelt.

Heledama märkme peal

Me kõik oleme lugenud tuhat arvustust ja soovitust erinevatel platvormidel. Oleme kõik näinud, kuidas inimesed kiidavad teatud lisandmooduleid ja hoidlaid, kuid arendaja vaatevinklist tasub aru saada. Nii küsisime MullaFabzilt tema lemmik kolmanda osapoole Kodi lisandmooduli ja hoidla kohta, millele ta vastas, et pole ühtegi konkreetset lisandmoodulit, mida ta saaks öelda, kuid talle meeldiv repo on TVADDONSAG Repo.

Pole ime, et TVADDONSAG oli kahtlemata suurim kolmanda osapoole andmekogu. Sellel olid parimad lisandmoodulid kõige jaoks, olgu see siis sport, filmid, telesaated või IPTV, kuid selle seiskamine tekitas tööstuses suure vaakumi, mida paljud teised hoidlad üritasid täita.

Kuid TVADDONSAG tõusis mõni kuu tagasi tagasi, sama tulejõuga, mis tal oli, ja sama kvaliteediga, mida ta alati pakkus. Sain Nickiks öelda, et tema valik on suur ja miks see poleks suurepärane, on ta ju arendaja! Ta teab paljusid asju kasutajatest paremini.

Sõnum kasutajatele

Lõpus küsisime temalt, kas tal on Kodi kasutajatele mingit sõnumit ja ta ütles,

„Ära kaota usku Kodi. Seda haldab ja toetab kogukond ”.

Ta lisas, et kasutajad peaksid kõik ühendama ja andma teenimisvõimalusi. Kuna kasutajad ja asutused ei tea, kui palju lisandmooduli väljatöötamisele kulub.

Lõppsõnad

See intervjuu on tõesti andnud suurepärase ülevaate arendajate elust. Seetõttu oleme otsustanud pakkuda kasutajatele rohkem selliseid teadmisi, et nad saaksid hinnata, mida arendaja nende heaks teeb. Edaspidi korraldame rohkem intervjuusid ja toome selle kasutajateni kogukonna abistamiseks.

Selle kõige ainus eesmärk on nii arendajate kui ka kasutajate kokkuviimine ja pildi valmimine. Meil on kavas välja töötada platvorm Kodi kogukonna tugevdamiseks. Nii et kasutajad saaksid hinnata ja toetada kolmanda osapoole lisandmoodulite arendajaid, sest just seda nad vajavad. Nad on Kodi päästerõngas ja ilma nendeta poleks pidu!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me