Mis on Kodi vahemälu ?

Kui mängite filme, telesaateid ja muid videoid Kodi lisandmoodulite kaudu, mängivad nad tavaliselt suurepäraselt. Kuid kõik lisandmoodulid vajavad puhverdatud andmemahtu, et veenduda, et teie videod ei peatu igal sekundil. Kodi salvestab selle videopuhvri RAM-i, kasutades 20 MB, mis on vaikimisi eraldatud kõigile selle lisandmoodulitele.

Mõnikord alistavad kõrgekvaliteedilised puhverdamisalased lisad vaikeseaded ja salvestavad puhverdatud andmed kõvakettale. Hästi ja hea kõrgtehnoloogiliste seadmete jaoks, kuid madala spetsifikatsiooniga seadmed kipuvad kuvama sõnumeid nagu “Vahemälu on täis, tühjendage vahemälu.” See viib kvaliteetsete videote esitamisel video aeglase taasesituse ja puhverdamise.

Vaikimisi vahemälu tühjendamisel ei tööta kodi, kuna see vabastab ruumi, võimaldades teistel lisandmoodulitel seda puhvri loomiseks video taasesitamiseks, mis annab teile suurepärase voogesituse jõudluse. Kodi tühjendab ühel hetkel automaatselt video vahemälu, kui ta vajab oma lisandmoodulite jaoks ruumi.

Vaatame edasi ja uurime, kuidas eemaldada Kodi vahemälu (tühjendada). Näitan meetodit vahemälu tühjendamiseks Kodi XBMC Kryptonil ja Jarvisel, kasutades Kodi jaoks parimat VPN-i.

Kodi Krypton 17 vahemälu automaatne tühjendamine superrepo abil (täieliku salvestuse põhjustatud puhverdusprobleemide lahendamine)

Värskendus: Merlini viisard ei tööta enam oma vana allika kaudu ja ilmselt on kõik kasutajad natuke mures. Noh, kõigile on olemas selge lahendus! Võite kasutada Super Repo; kuulus repopakett, et installida Merlin Wizard või sirvida parimate kodi võlurite jaotist.

Vahemälu tühjendamiseks saavad Kodi kasutajad täielikult loota Super Repole. Siit leiate üksikasjaliku juhendi Super Repo installimise ja vahemälu tühjendamise kohta.

 1. Avatud Kodi > Kliki Seadete ikoon (asub ülaosas) > Minema Failihaldur > Seejärel topeltklõpsake Lisage allikas.kuidas vahemälu kodist merlini abil eemaldada
 2. Klõpsake seal, kus ta ütleb „Puudub” > Tippige URL > Klõpsake nuppu Okei > Tippige meediumiallika nimi ‘Superrepo’ > Klõpsake nuppu Okei.
  tühjenda vahemälu kodi
 3. Klõpsake nuppu ‘Backspace’ klahv mitu korda tagasi naasmiseks Kodi peamenüü > Nüüd klõpsake nuppu Lisandmoodulid > Seejärel klõpsake nuppu Pakendi paigaldaja ikoon (asub vasakus ülanurgas) .addoni eemaldamise kodi
 4. Valige Installige ZIP-failist > Klõpsake nuppu superrepo > Seejärel klõpsake nuppu Krypton > Hoidlad > Superrepo. 
  superrepo zip-faili installimine
 5. Klõpsake „superrepo.kodi.krypton.repositories-0.7.04.zipJa oodake ZIP-faili installimist.Kuidas vahemälu automaatselt Kodis tühjendada
 6. Nüüd vali Installi hoidlast > Valige SuperRepo hoidlad [Krypton] [V7]  > Lisandmõjude hoidla > Valige SuperRepo kõik [Krypton [V7]  > Klõpsake nuppu Installi > Oodake, kuni lisandmoodul on lubatud.tühjendage vahemälu kodi käivitamisel
 7. Mine tagasi Lisandmoodulid> Klõpsake nuppu Kastiikoon> Kliki Installi hoidlast> Klõpsake nuppu SuperRepo kõik [Krypton] [v7] > Programmi lisandmoodulid >Klõpsake Merlini hoidlat > Nüüd klõpsake Merlin Wizard (Mõnikord ilmub Merlin Wizardi kast ise, peate lihtsalt klõpsama sellest ruumist Open Merlin Wiard).tühjendage vahemälu kodi käivitamisel
 8. Minema Tööriistakast ülaltoodud menüüs asuv suvand > Allosas näete erinevaid võimalusi, kuid kõige olulisemad on 3 võimalust, st. Kustuta vahemälud, Kustuta paketid, ja Kustutage pisipildid. Kõigi nende võimaluste all on tühik, mida igaüks kannab. Tarbetu ruumi vabastamiseks klõpsake kõiki neid 3 võimalust.tehtud vahemälu tühjendamine kodi
 9. Kui olete vahemälu tühjendanud, paketid kustutanud ja pisipildid kustutanud, klõpsake nuppu Välja.

Õnnitleme, et olete Kodi vahemälu edukalt tühjendanud, nautige tasuta videoesituse paus. Ärge unustage, et video voogesitus sõltub ka paljudest teguritest, sealhulgas teie Interneti-ühendus, WI-FI-ühendus, ISP-d.

Kodi vahemälu tühjendamine Ares-viisardi abil (ei tööta)

Veel üks usaldusväärne hoidla, mille abil saate Kodi vahemälu tühjendada, on Arese viisard. See lisandmoodul on üks väheseid väga soovitatavaid kolmanda osapoole lisandmooduleid. Kodi vahemälu installimiseks ja tühjendamiseks toimige järgmiselt.

 1. Avatud Kodi rakendus> Klõpsake nuppu Hammasratta (seaded) ikoon kohal ülemises menüüs> Kliki Failihaldur.
 2. Klõpsake nuppu Lisage allikas> Klõpsake nuppu . Sisestage URL http://areswizard.uk/ ja klõpsake nuppu Okei.
 3. Pange sellele allikale nimiAres‘> klõps Okei> Klõpsake nuppu Okei jälle.
 4. Klõpsake nuppu Lisandmoodulid> Klõpsake nuppu Kastiikoon vasakpoolse veeru ülaosa.
 5. Kliki Installige ZIP-failist> Kliki Ares> Kliki “repository.aresproject-0.1.0.zip
 6. Oodake teadet> Kliki Installi hoidlast.
 7. Kliki Ares projekt .
 8. Nüüd mine Programmi lisandmoodulid> Valige Ares võlur > Vajutage Installi.
 9. Avatud Ares võlur kui installitud.
 10. Minema Hooldus valik ülemises menüüs> Nüüd klõpsake nuppu Kustuta vahemälu \ Kustuta paketid / Kustuta pisipildid > Vahemälu kustutatakse.

See selleks! Lihtne, mitte nii keeruline.

Kuidas vahemälu tühjendada – videojuhendi õpetus

Kodi Jarvise versiooni 16 või uuema vahemälu tühjendamine

 1. Avatud Kodi Jarvis > Seejärel klõpsake nuppu Süsteem menüü ekraani ees > Nüüd vali Failihaldur > Topeltklõps Lisage allikas valik allosas.
 2. Kui klõpsate nuppu Lisa allikas, kuvatakse varsti kast, kus peate klõpsama suvandil Puudub ja tippima http://srp.nu/  > Klõpsake nuppu Valmis > Tüüp URL Nimi allpool ‘Superrepo’ > Klõpsake nuppu Valmis > Seejärel klõpsake nuppu Okei.
 3. Kui olete lõpetanud, minge tagasi asukohta Kodi peamenüü vajutades ‘Esc’ nuppu klaviatuuril > Minema Süsteem > Seejärel valige Lisandmoodulid > Seejärel klõpsake nuppu Installige ZIP-failist > Superrepo > Seejärel valige Jarvis > Kliki Hoidlad > Superrepo > superrepo.repo.0704.zip
 4. Nüüd vali Installi hoidlast > Siis Super Repo Hoidla [Jarvis] [v6] > Minema Lisandmõjude hoidla > Valige SuperRepo kõigi hoidla [Jarvis] [v6] > Tulemus Installi  
 5.  Minge kaks sammu tagasi ja klõpsake nuppu Installi hoidlast > SuperRepo kõigi hoidla [Jarvis] [v6]> Programmi lisandmoodulid > Merlini võlur > Installi
 6. Avage Merlini viisard, minge lehele Tööriistakast valik > Siin pakutakse teile 3 varianti, st. Tühjendage vahemälud, kustutage pakendid, ja Kustutage pisipildid. Nende võimaluste all on loetletud ka ruum, mida kõik need valikud kulutavad.

Kuidas tühjendada pakti vahemälu Kodi

Pakti, Exoduse niinimetatud kahvlit eelistavad Kodi kasutajad tavaliselt filmide ja telesaadete voogesituse jaoks. Pärast seda, kui Exodus vananes, on Covenant rambivalgust pildistanud. Vaatamata sellele saavad Kodi kasutajad vahemälu tühjendamisel sellele loota.

Kui soovite Kodi vahemälu tühjendada, peavad kasutajad esmalt installima Covenanti lisandmooduli. Pakti Kodi installimiseks lugege seda paigaldusjuhendit.

Siin on samm-sammult läbitav vahemälu tühjendamine, kui olete pakti installinud:

 1. Avatud Kodi> Minge lisandmoodulitesse> Minema Video lisandmoodulid> Avatud Pakt.
 2. Minge lehele Peamenüü> Avatud Tööriistad.
 3. Nüüd klõpsake nuppu Tühjenda vahemälu ja Tühjenda pakkuja> Klõpsake nuppu Jah> Teade „Protsess on lõpule viidud‘ ilmub.

Seal on Kodi kasutajatele lihtne vahemälu tühjendada. Nautige.

Kuidas vahemälu tühjendada, kasutades otsest meetodit käsitsi

Kodi vahemälu tühjendamise protsessi jaoks on vaja hoidlat. Muidu ei saa Kodis vahemälu tühjendada. Kui soovite otsest meetodit, siis siin on teile lühike juhend:

Vahemälu tühjendamiseks toimige järgmiselt Kodis:

 1. Laadige oma seadmesse alla Super Repo ZIP-fail.
 2. Avatud Kodi > Klõpsake nuppu Lisandmoodulid> Klõpsake vasakus ülanurgas kastikujulisel ikoonil.
 3. Valige Installige ZIP-failist > Siin peate Navigeeri allalaaditud ZIP-fail > Installimine võtab natuke aega.
 4. Klõpsake nuppu Installi hoidlast> Valige SuperRepo hoidlad [Krypton] [V7].
 5. Klõpsake nuppu Lisateabehoidla.
 6. Klõpsake nuppu SuperRepo kõik [Krypton [V7] .
 7. Kliki Installi > Oodake lisandmooduli installimist.
 8. Avatud Lisandmoodulid menüü> Klõpsake nuppu Kastiikoon.
 9. Kliki Installi hoidlast> Klõpsake nuppu SuperRepo kõik [Krypton] [v7] > Klõpsake nuppu Programmi lisandmoodulid.
 10. Klõpsake nuppu Merlini hoidla > Valige Merlini võlur nimekirjast> Klõpsake nuppu Installi.
 11. Avatud Programmi lisamine-ons > Valige Merlini võlur> Minema Tööriistakast > Klõpsake nuppu Tühjenda vahemälu.

Nüüd saate nautida kiireid vooge ilma viivituseta. Nautige!

Kuidas tühjendada vahemälu Exodus Kodi Addonis

Video puhverdamine Exoduse lisandmoodulis võib mõnikord võtta aastaid, mis võib olla väga pettumust valmistav. Kui tunnete, et selle puhverdamine võtab palju aega, võite vähem huvitatud olla filmide ja telesaadete vaatamisest. Nendest takistustest saate siiski üle vahemälu tühjendamise kaudu Kodi Exodusel. Järgige järgmisi samme:

 1. Kui olete Exoduse Kodisse installinud, minge aadressile Kodi peamenüü
 2. Minema Lisa > Video lisandmoodulid > Klõpsake Exodus.
 3. Siin näete palju võimalusi, sealhulgas filme, telesaateid, kuid peate klõpsama Tööriistad valik.
 4. Vaadake nüüd altpoolt kahte võimalust, st. Exodus: Selged pakkujad ja Exodus: tühjendage vahemälu. Klõpsake mõlemal neist valikutest ja tühjendage kõik. Nüüd saate vaadata puhvervaba videot.

See lahendus toimiks ideaalselt teie Exoduse lisandmooduli jaoks. Exodus kaob aga peagi, kuna selle asendamine on juba sisse viidud, st pakt. Siin on pakti Kodi installimine.

Kodi FireSticki vahemälu tühjendamine

Nagu Windowsi, Maci ja Androidi versioonides, saate ka ülaltoodud samme sammhaaval kasutada meetodeid, et tühjendada vahemälu ka Kodi for FireStick jaoks. Kuna Amazon FireSticki salvestusruum on piiratud, on hea seadme vahemälu regulaarselt tühjendada.

Lihtsalt veendumaks, kontrollige ka oma FireSticki ühendust ruuteriga ja tühjendage seejärel vahemälu FireStickis, järgides samu samme, nagu ülalpool juhendatud.

Näeme varsti jälle

Loodetavasti leidsite Kodi juhendist minu käsu vahemälu eemaldamise kohta & teie voogesitusprobleemid töötasid kenasti. Tutvuge meie ajaveebi ja juhendite sektsioonidega Kodi huvitavamate lisandmoodulite, konfiguratsioonijuhendite, tõrkeotsingu ja blokeeringu eemaldamise lahenduste kohta.

Nagu kasutajad, kes kasutavad Kodi Firestickil, proovige geograafiliselt piiratud voogude blokeeringu avamiseks ja oma privaatsuse kaitsmiseks kasutada Kodi Fire Stick jaoks tasuta VPN-i.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me