YouTube Firestickis ja Fire TV-s – kuidas installida vähem kui 5 minutiga

Kas soovite endiselt teada, kas saaksite YouTube’i vaadata FireStickis?


Ei! Need päevad on juba ammu möödas.

Pärast seda, kui Google ja Amazon on omavahel rivaalitsema hakanud, on asi veebis striimijate jaoks üsna raskeks muutunud. Selle vaenu tagajärjel võttis google Amazoni tulekera rakenduste poest YouTube’i rakenduse maha, mis on kasutajatele tuntust avaldanud.

Märguanne: ärge kasutage ühtegi rakendust, ilma et kasutaksite vpn-i tulekolde jaoks.

Kas ma saan YouTube’i vaadata FireStickis?

Google’ile ja Amazonile näost näkku saatus oli määratud toimuma ja alles eelmisel aastal läks rivaalitsemine kibedaks, kui Google hakkas oma Amazoni poest oma rakendusi välja tõmbama, nagu YouTube’i rakendus ise.

Tundub, et Amazoni keeldumine Google’i toodete müümisest ja Amazon Prime Video esitamisest Chromecasti rakendusena on selle tööstuse türannide vahelise vaenu tegelik põhjus.

Amazon on kahtlemata läbi turu nagu terav pistoda ja see kahjustas Google’i olemasolu ja tulusid. Amazoni turuosa hakkas kasvama, samal ajal kui Google’i kasutajad hakkasid langema.

Need probleemid provotseerisid Google’i astuma suuri samme ja seepärast hakkas Google vastu astuma Amazoni strateegiatele. Google tegi oma ostutoimingutes mõned improvisatsioonid, et raputada Amazoni veebipoode. Teiseks improviseeris ta oma kaarte, võimaldades mängude ja rakenduste arendajatel oma rakenduste funktsioone täiustada, integreerides Google maps.

Ennekõike oli suur löök Google’i omandis olevate rakenduste eemaldamine Amazoni poest ja ma nimetan seda käiku suureks löögiks, sest see on raputanud Amazoni kasutajaid, kes eelistasid YouTube’i ilma jailbreakita videote vaatamiseks.

Fire TV-s YouTube’i jaoks korduma kippuvad küsimused

Siin on mõned FireSticki ja FireTV kasutajate sagedamini esitatavad küsimused:

Millistes seadmetes saate YouTube’i telerit vaadata

YouTube TV-d saab vaadata arvutites, mobiilseadmetes, tahvelarvutites ja nutitelerites. Siin on konkreetne jaotus kõigist seadmetest, millele YouTube TV-le juurde pääseb:

 1. Chromecast
 2. iPhone ja iPad
 3. Nutitelefonid (Android-mobiilid) ja tahvelarvutid
 4. Android TV
 5. AirPlay Apple TV jaoks
 6. Xbox
 7. Samsung Smart TV
 8. LG Smart TV
 9. Roku

Kas ma saan FireSticki üle anda

Jah, saate YouTube’i hõlpsalt üle kanda FireStickis Google’i rakendatud piirangutele. Kuid YouTube’i ülekandmine FireSticki enam pole, nagu vanasti, kuna kui Google eemaldas YouTube’i Amazoni poest, tutvustati FireStickis YouTube’i ülekandmiseks alternatiivse tööriistana Silk-brauserit..

Parim on see, et YouTube’i ülekandmine FireStickile mis tahes iPhone’ist või Androidi seadmest on nüüd lihtsamaks muutunud.

Miks eemaldas google YouTube’i rakenduse Amazoni rakenduste poest

Google eemaldas YouTube’i rakenduse Amazoni rakenduste poest, kuna Amazon keeldus pakkumisest esitada Amazon Prime Video Chromecasti rakendusena. Samuti keeldus Amazon laiendamast Google’i toodete müüki, mis õhutas seda vaeva veelgi.

Vastukajamise liigutusena eemaldas Google oma video voogesituse rakenduse Amazoni rakenduste poest, jättes tuhanded kasutajad valveta.

Amazoni ärimudel ei tööta nii, nagu Google soovis, võib-olla seetõttu ei suutnud need kaks tööstuse hiiglast leida ühist alust. Amazon käivitas Apple TV rakenduse, kinnitades oma ärimudelile, et see müüb ainult piiratud kogust. Amazon ei anna kellelegi erilist eelist.

YouTube’i TV installimine Amazon FireSticki

 1. Ühendage seade FireStick oma teleriga.
 2. Minge menüüsse Seaded.
 3. Klõpsake valikul Seade.youtube jaanitulel ja tv
 4. Klõpsake valikul Arendaja valikud.kuidas installida youtube tulemüürile
 5. Lülitage sisse rakendus „Tundmatutest allikatest pärit rakendused”.kuidas vaadata youtube'i televisioonis
 6. Nüüd laadige alla rakendus „Downloader”, minnes otsingumenüüsse ja otsides „Downloader”. Kui olete rakenduse alla laadinud, installige see.kuidas saada youtube'i amazoni tulemüüri kohta
 7. Kui teil on seadme FireStick juba installitud mõni YouTube’i rakenduse versioon, desinstallige see.
 8. Avage rakendus Downloader ja tippige aadressiribale see URL-i aadress: https://smartyoutubetv.github.io > Klõpsake nuppu Mine.YouTube'i tulemüüri kohta ei tööta vigade probleemid
 9. Kui rakendus on alla laaditud, minge allalaadimiste alla ja avage allalaaditud link > Klõpsake „Stabiilne versioon” > Oodake, kuni fail alla laaditakse.nutikas youtube github io
 10. Kui allalaadimine on lõpule jõudnud, klõpsake nuppu Installi > Kui süsteem küsib luba rakenduse installimiseks, klõpsake nuppu Installi.nutikas youtube tv jaanitulel
 11. Kui installimine on lõpule jõudnud, klõpsake nuppu Ava.youtube tulemüüri allalaadimiseks
 12. Seal on teie YouTube’i rakendus alla laaditud oma FireStick või FireTV (ükskõik millist seadet te kasutate).

Mida teha Kui olen installinud YouTube TV Fire Stick

Kui olete YouTube’i rakenduse FireStickisse installinud, peate selle parema funktsionaalsuse jaoks konfigureerima. YouTube’i rakenduse FireStickis kiireks konfigureerimiseks toimige järgmiselt.

Avage YouTube’i rakendus. Näete 4 erinevat võimalust:

 1. 720p
 2. 1080p
 3. 4K: MiTV jt
 4. 4K: Alt versioon

Valige saadaolevate valikute hulgast 720p.

youtube'i versioon 4k tulekoldel

 1. Nüüd peate installima Crosswalki projekti teenuse. Kui teil pole seda teenust juba installitud, võite näha seda viga:ülekäiguraja projekti teenust ei leitud
 2. Klõpsake käsku Hangi risttee > Klõpsake nuppu Installi.xwalkcoreraamatukogu
 3. Kui rakendus on installitud, klõpsake nuppu Valmis.
 4. Nüüd saate YouTube’i rakendust hõlpsalt kasutada oma seadmetes FireStick ja FireTV.

Parim / lihtsaim viis YouTube’i teleri vaatamiseks saidil FireStick

Kui ma oleksin silmapaistja, oleksin soovitanud teil YouTube’i TV vahele jätta ja lihtsalt YouTube’i veebis sirvida ja videoid vaadata.

Aga miks olla pessimist, kui taskus on häkk!

Kui ülalkirjeldatud installiprotseduur tundub teile keeruline, võite proovida parimat ja lihtsamat viisi YouTube’i vaatamiseks FireStickis, mis toimub Mozilla Firefoxi kaudu ja VPN-iga Firestickil.

See on õige!

Mozilla tõi hiljuti turule Firefoxi Firefoxi värskendatud versiooni, mis suudab pakkuda FireSticki kasutajatele hõlpsat juurdepääsu YouTube’i televiisorile. Seda Mozilla Firefoxi versiooni saab ilma probleemideta alla laadida ja installida otse Amazoni rakenduste poest.

Selles Mozilla Firefoxi versioonis on spetsiaalne järjehoidja, mis võimaldab kasutajatel minna YouTube’i, lihtsalt sellel klõpsates. See funktsioon on tõesti hõlbustanud Amazon FireSticki kasutajate ja YouTube’i austajate elu.

See pole nii lihtne?

Järeldus

Selliste võistluste korral satuvad teenuste lõppkasutajad lõplikku kahju. Kui need kaks hiiglast poleks teineteise suhtes nii kaugele jõudnud, poleks vaja mingeid näpunäiteid ega lahendusi. Nüüd peavad kasutajad YouTube TV installimiseks tuginema APK-failide allalaadimisele.

Google oleks arvanud, et YouTube TV-st rakendustepoest välja tõmbamine heidutab Amazoni kasutajaid, kuid ühe asja, mille Google unustas, on see, et joodikute jälgijad ja veebiserverid leiavad alati häkke kõigest, näiteks kodi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map