107 Nisan 2020 için Kodi Eklentileri – [% 100 Çalışma]

Kodi eklentileri
Kodi ile ilgili en iyi şey, kullanıcıların dünyanın dört bir yanından çeşitli içerik akışı sağlamasıdır. Kodi, özellikleri ve erişilebilirliği nedeniyle çevrimiçi yayıncılar arasında büyük bir ün kazandı. Çevrimiçi akış, sizi riske sokabilir ve bunun olmasını önlemek için, Kodi için bir VPN gereklidir; bu da çevrimiçi gizliliğinizi ve güvenliğinizi sağlayabilir.


Contents

107 Kodi Eklentileri Listesi (Nisan 2020 İçin Güncel Liste)

Kötü amaçlı yazılımlardan çalıştıklarından ve güvenli olduklarından emin olmak için test ettiğim 107 Kodi eklentisinin listesi:

Nisan 2020 için En İyi Kodi Eklentileri

Farklı siteler üzerinden çevrimiçi akış bu cazibesi yoktur. Bu nedenle kullanıcılar filmler için en iyi Kodi eklentilerini tercih ediyor ve bunu akılda tutarak, bu kılavuzda sizin için en uygun Kodi eklentilerini listeledik, onları denediğinizden emin olun!

                               

Yeni Kodi Eklentileri

Eklentiler her gün gelmeye devam ediyor. Sizi yarışa yeni giren Kodi eklentileri ile güncel tutmayı hedefliyoruz, böylece izleyiciler sorunsuz bir şekilde Kodi deneyiminin akışını ve keyfini çıkarmaya devam ediyor..

 1. Magicality Kodi Eklentisi: Büyülü Kodi
 2. Deathstar Kodi Eklentisi: DeathStar Kodi
 3. Dublajlı Anime: Dublaj Anime
 4. Yoda: Yoda Kodi Eklentisi Nasıl Kurulur
 5. Dehşet
 6. Pandora Kutusu Kodi Eklentisi
 7. Çalma Listesi Yükleyici: Oynatma Listesi Yükleyici Kodi Eklentisi Nasıl Kurulur

Filmler İçin En İyi Kodi Eklentileri

1. Çıkış

Exodus, kuşkusuz topluluktaki en popüler üçüncü taraf Kodi eklentisidir. Oyuna dönüşünden bu yana, Exodus hemen hemen her kullanıcının kütüphanesinde görülebilir.

Exodus Kodi, Kodi kullanıcıları arasında benzersiz bir üne sahip bir video akışı eklentisidir. Exodus, güncellenmiş film kütüphaneleri, TV şovları, canlı TV kanalları ve radyo istasyonları ile bilinir.

Buna ek olarak, mükemmel bir arama özelliği, kategorize listeler ve sık kullanılanlar özelliği vardır. İzleyiciler yıllara, türe, üst sıralara, yüksek oy alanlara ve en çok izlenenlere göre sınıflandırılmış filmler ve TV şovları bulabilir.

Exodus üzerinden SkyTV UK kanallarının keyfini çıkarma, resmi yayınlarından hemen sonra HBO, Netflix, HULU, Fox, STARS ve diğer birçok TV kanalından en yeni TV şovlarını izleme zamanı. Exodus’u yükleme hakkında bu kılavuza bakın (Kodi v16 ve Kodi v17.6)

2. Sözleşme

Sözleşme, çeşitli nedenlerden dolayı aynı sahibi tarafından tanıtılan resmi bir Exodus çatalı olarak geldi. TVAddons, Kodi dünyasından gizemli bir şekilde kaybolduğunda, düzenli olarak güncellenmesine rağmen Exodus’u yavaşlattı.

Nihayetinde, Exodus Kodi çalışmayı bıraktığında, Covenant aynı kalitede kütüphane ve arayüzle görev aldı. Yeni eklenti Sözleşmesi, Exodus’un kaldığı yerden devam ederek Exodus hayranlarının beklentilerini karşıladı. Kodi’ye antlaşma nasıl yükleneceği ile ilgili en yeni kılavuzumuzu okuyun.

3. Gurzil

Gurzil bir Çıkış çatalı ve herhangi bir Film veya TV şovu akış eklentisi için mükemmel bir alternatiftir. Exodus geliştiricileri ekibi işten ayrıldıktan sonra Gurzil de dahil olmak üzere birçok yeni Kodi eklentisi ortaya çıktı.

Gurzil en güvenilir Kodi eklentilerinden biridir ve kullanıcıların tıkınırcasına seyretme ihtiyaçlarını asla karşılayamaz. Tam gurzil kurulum kılavuzunu burada bulabilirsiniz.

4. Plasenta

Placenta Kodi addon bir Exodus çatalıdır ve daha fazla seçenek ve daha iyi akışlar sunmak için manşetler yapmaktadır. Bay Blamo ve Muad’Dib tarafından geliştirilen bu eklenti artık Kodil Deposu’nda mevcut.

Yüksek kaliteli akışlar sunar ve en yeni içerik başlıklarına sahiptir, bu da onu en iyi Kodi eklentilerinden biri haline getirir. Bu kılavuzu izleyin ve öğrenin Placenta Kodi Eklentisi Nasıl Kurulur.

5. Neptün Yükseliyor

Çatalı olmasına rağmen hiç kimse Covenant’tan çok daha fazlasını sunan bir eklentiyi reddedemez. Covenant ve Exodus Kodi eklentisinin bir çatalı olan Neptün yükselişi ile ilgili olan şey bu, ancak daha iyi kütüphane ve daha kaliteli akışlara sahip.

Neptune Rising Kodi eklentisi, kullanıcılar tarafından olumlu yorum yapıldı. Kullanıcılar, tek bir tıklamayla oynayan HD kalitesinde akışlar sunduğunu ve tamponlama hızının oldukça iyi olduğunu iddia etti..

Kullanıcılar tarafından sağlanan tüm geri bildirimleri göz önünde bulundurarak, bu eklenti kesinlikle tavsiye edilecek bir eklentidir. Takip et Neptune Rising kurulum kılavuzu ve favori içeriğinizin akışının keyfini çıkarın.

6. Kodi Reddit Eklentisi

Reddit, tüm çevrimiçi meraklıları bulacağınız yerdir. Okuyucular hemen hemen her yazılım, farklı API’ler, web içeriği, videolar ve çok daha fazlası ile ilgili konuları bulabilirler. Bir kodi eklentisi olmak ve video geek iseniz Reddit uzak kalmak zor bir şeydir. Biri her zaman yeni eklentileri denemek ister ve keşif oradan başlar.

En iyi Kodi eklentileri arasında arama yaparsanız, Kodi Reddit eklentisini her zaman listede bulacaksınız. Şimdi Kodi’yi en aza indirmeden ve herhangi bir tarayıcı açmadan Kodi Reddit eklentisi aracılığıyla Reddit videolarını kullanın.

Kodi için En İyi Video Eklentileri

1. F4M Test Cihazı

Neredeyse tüm ana akım eklentilerinin neden düzgün çalışması için F4M Tester gerektirdiğini merak ettiniz mi? F4M Tester önemli bir neden olduğundan, bu eklentiler kullanıcılara yüksek kaliteli akışlar sağlayabilir. F4M Tester eklentisi, video eklentileri için gereken temel kod çözme protokolünü sağlar ve eklentileri kullanıcı deneyimini geliştirmede güçlendirir.

2. Sihirli Ejderha Eklentisi

Magic Dragon Kodi addon, canlı TV Kodi akışı sağlayan birkaç Kodi eklentisinden biridir. Magic Dragon Kodi addon Spor, Film, TV Şovu, Canlı TV, Çizgi Film ve çok daha fazlasını izlemek için en iyi akış bağlantılarına sahiptir.

Tüm bunları tek bir güvenilir Kodi addonunda bulmak zordur ve bunun için kredi Supremacy Repository’ye gider. Cartoon Network, BBC iPlayer, Planet MMA vb.Gibi birçok harika Kodi eklentisi var..

Magic Dragon Kodi Eklentisi Nasıl Kurulur

3. Aspis Eklentisi

Aspis, Filmler TV şovlarını ve Canlı TV’yi yüksek kalitede izlemek için harika bir Kodi eklentisidir. Aspis Kodi addon tarafından sağlanan akış bağlantıları, çökmeden sorunsuz bir şekilde çalıştıkları için mükemmel kalitede.
Aspis Kodi addon, Supremacy Deposunda bulunur ve Supremacy’nin Kodi kullanıcıları için bazı harika eklentiler bulduğu eylemini takdir etmeliyiz..

4. Teknik Akışlar

TechStreams, filmler, TV şovları, canlı sporlar, canlı TV kanalları ve çok daha fazlası için benzersiz bir Kodi eklentisidir. Bu Kodi eklentisi ile ilgili benzersiz olan şey, Torrent sitelerinden akış bağlantıları çekmesidir.

Tech Streams Kodi addon’un en yeni filmleri ve TV şovlarını hazır bulundurmasının nedeni budur. Bu Kodi addonu ile ilgili bir başka harika şey, hızlı ve HD kalitesinde akış bağlantılarına sahip olması.

5. Digibox

Digibox eklentisi, özellikle Trakt, Real Debrid hesapları olan kullanıcılar ve sahip olmayan kullanıcılar için bu eklentinin standart akış bağlantıları üzerinden yine de keyfini çıkarabilecekleri bir uygulamadır. Kullanıcılar film, TV şovu ve belgesel de yayınlayabilir.

 

En İyi Kodi 3d Eklentileri

3D’siz eğlence zaman kaybetmek gibi geliyor, değil mi? Yüksek kaliteli akışlar kullandığınızı düşünün, ancak 3D değiller, eğlenceli olmayacak! Bunu biliyoruz ve bu nedenle sizin için en iyi Kodi 3D eklentilerini sıraladık.

1. Eyasses

Çocuk içeriği, Filmler, TV şovları, Korku filmleri ve Spor için 3D kalitesinde akış bağlantıları sunan bir Kodi eklentisi bulmak oldukça nadirdir. Eyeasses, yukarıdaki ve daha fazlasını sunan nadir Kodi eklentilerinden biridir..

İndir Eyasses

En İyi Kodi 4K Video Eklentileri

En sevdiğiniz filmleri, TV şovlarını, belgeselleri, canlı sporları, canlı etkinlikleri, programları ve çok daha fazlasını 4K kalitesinde izleyin. Şimdi en iyi Kodi 4K video eklentilerini indirin ve yükleyin ve aşırı izleme deneyiminizi tamamen yeni bir seviyeye taşıyın.

1. Nemesis

Nemesis, Kodi dünyasındaki en yeni indüksiyondur, ancak özellikleri şaşırtıcı Kodi kullanıcılarının nagına sahiptir. 1080p çözünürlükten daha iyi 4k video çözünürlüğü sunar. Nemesis Kodi eklentisiyle izleyicilerin filmleri ve TV şovlarını 4K çözünürlükte izlemelerini sağlar. Ancak, bu özellik bir bedeli var. Nemesis’in çalışması için 6 aylık abonelik için 16 € ‘ya mal olan Real-Debrid’e kaydolmanız gerekir..

2. Gerçek Filmler

Gerçek Filmler, filmleri 4K, HD ve 3D video kalitesinde gösterecek bir film eklentisidir. Ana kategori bölümü Boxsets (TV kanalları), Filmler, Komedi bölümü ve çok daha fazlasını içerir. Bu Kodi eklentisi sürekli güncellenir ve bu yüzden birçok kişi tarafından sevilir.

Canlı TV için Kodi Eklentileri

Canlı TV’yi evden veya iş yerinden izlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı, ancak Live TV için en iyi kodi eklentilerine sahip Kodi sayesinde. Şimdi Kodi’de en sevdiğiniz Canlı etkinliği istediğiniz zaman istediğiniz yerden izleyin.

Ancak, kullanıcıların üçüncü taraf Kodi eklentilerini veya canlı TV eklentilerini kullanırken Kodi’de bir VPN ihtiyacını anlamaları önemlidir. Kodi’de film izliyorsanız, bağlantınızı güvence altına almanız ve anonim kalmanız gerekir ve canlı TV izlemeye çalışıyorsanız, bir VPN coğrafi kısıtlı akışlara erişmenize yardımcı olacaktır.

1. USTVŞimdi

USTVNow, Kodi kullanıcılarının en sevdikleri içerikleri Amerikan TV kanallarından izlemelerini sağlayan resmi bir Kodi eklentisidir. Kullanımı çok kolay, tüm kullanıcıların yapması gereken sadece eklentiye kaydolmak ve izlemek istediklerini izlemek. Bu eklentiyi, USTVNow Kodi Addon Nasıl Kurulur

Kullanıcılar bu Kodi eklentisini Windows PC’ye ve diğer en iyi firestick uygulamalarını da destekleyen Amazon Fire Stick’e yükleyebilir. Ayrıca, Kodi’nin Jarvis sürümüne sahip kullanıcılar bu eklentiyi ilgili cihazlarına da yükleyebilir.

2. BBC iPlayer

BBC iPlayer, Resmi Kodi eklenti deposunda bulunan resmi bir Kodi eklentisidir. Kullanıcıların en sevdikleri Spor etkinliklerini, Eğlence kanallarını, Canlı TV’yi, Yeni yayınları ve çok daha fazlasını izlemelerine olanak tanır.

Gerçekten de İngiltere’deki en iyi Kodi eklentilerinden biridir. Ancak, İngiltere dışında çalışmayan, coğrafi olarak kısıtlanmış bir Kodi eklentisidir. Bu eklenti hakkında daha fazla bilgi edinin ve BBC iPlayer kılavuzumuzu izleyerek bu Kodi eklentisini nasıl yükleyeceğinizi öğrenin.

3. Ccloud televizyon

Ccloud TV, Kodi’de Canlı TV kanallarını izlemek için tartışmasız en eski ve en iyi Kodi eklentilerinden biridir. Yüzlerce Canlı TV kanalı sunuyor ve sağladığı bağlantılar kalite ve hız açısından harika.

Bu eklenti hakkında başka bir harika şey, zaman zaman güncellemeye devam etmesidir. Kullanıcılar bu Kodi eklentisiyle haberler, spor, eğlence vb. Peki ne bekliyorsun? Kodloud’u cCloud’u şimdi yükleyin!

4. IPTV Bonanza

Dünyanın dört bir yanından içerik izlemeyi seven tüm Kodi kullanıcıları, IPTV Bonanza Kodi eklentisine başvurabilir, çünkü İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri, Fransa, İspanya, Almanya gibi farklı Bölgelerden canlı TV şovları sunar. kullanıcılar ayrıca canlı spor ve müzik şovlarını da izleyebilir.

IPTV Bonanza’yı indirin

5. Salvazebul İtalyan IPTV

Evil King ailesinden Salva59s ve Baal Zebul, Salvazebul İtalyan IPTV Kodi Addon’u geliştirdi. Bu, İtalya’da yayınlanan kanallardan çevrimiçi içerik sağlayan bir İtalyan canlı TV eklentisidir. Bu eklenti Android Deposunda bulunmaktadır.

İndir Salvazebul İtalyan IPTV

6. SmoothStreams

Eğlence için spor ve diğer kanalları sunan bir Kodi eklentisi arıyorsanız, SmoothStream sizin için mükemmeldir. 50’den fazla canlı TV kanalıyla, SmoothStreams kullanarak çok sayıda televizyon şovu ile canlı etkinlikler yayınlayabilirsiniz. Akış için farklı nitelikler vardır, yani 540p, 720p ve 1080p.

Spor için En İyi Kodi Eklentileri

Kodi’de mevcut olduğunda en sevdiğiniz spor etkinliği için neden sorunlu çevrimiçi akış bağlantılarını aramalısınız? HD kalitesinde spor için en iyi Kodi eklentilerini kullanarak istediğiniz sporu sorunsuz izleyin.

1. SportsDevil

SportsDevil, spor severler için özel canlı akış ve catch TV eklentisidir. SportsDevil, Kriket, Tenis, Futbol, ​​Buz Hokeyi, Yarış, Bisiklet ve çok daha fazlası için çok çeşitli spor akış kanalını kapsar.

SportsDevil futbol arasında favori & canlı etkinlikleri, vurguları, ön izlemeleri izlemek için mevcut olan yayın kanallarının uzun listesi için kriket hayranları & maç şovları yayınlamak ve TV yakalamak. Sports Devil, İngiliz Premier Ligi taraftarlarının tüm maçların canlı yayınlarının tadını çıkarmaları için 12 beINSports kanalı sunuyor. SportsDevil’in sunduğu geniş kanal listesi arasında: SkySports, Fox Sports, BT Sports ve daha fazlası.

Sportsdevil kurulum kılavuzumuzu buradan okuyun.

2. Aldatma

Adı biraz şüpheli olsa da, Deceit Kodi eklentisi Canlı Spor ve Canlı TV izlemek için mükemmel bir seçimdir. Bu eklenti hakkında en iyi şey, Kodi meraklılarının takdir ettiği Trakt ve Real Debrid entegrasyon kullanılabilirliğine sahip olmasıdır. Şimdiye kadar, Deceit eklentisi harika çalışıyor ve bununla ilgili herhangi bir sorun bildirilmedi.

Hile Bir Millet Deposunda mevcuttur.

3. GenieTv Kodi Yardımcı Programı ve IPTV Sporları

Genie TV Kodi Yardımcı Programı ve Spor eklentisi, Kodi’de düzenli olarak akış yapmayı seven Kodi kullanıcıları için eksiksiz bir pakettir. GenieTV yüksek kalitede spor ve canlı TV yayınları sunar. Her şeyden önce, GenieTV’nin Kodi sorunlarını gidermek için de harika bakım araçları var.

Böylece Kodi meraklıları ve Noobs sorunsuz bir şekilde yayın yapmaya devam edebilir. GenieTVKodi eklenti geliştiricilerine resmi Facebook grupları aracılığıyla da ulaşabilirsiniz. GenieTV Kodi eklenti deposu GenieTv Deposunda bulunur.

4. Joker Spor Dalları

Joker Sports Kodi eklentisi Maverick Kodi Deposunda bulunmaktadır. BT sporları, 15:00 Kick off Footy, Spor Kanalı Ekstra vb..

5. AceStream

Spor ve çeşitli içerikleri izlemek için Kodi eklentilerinin uzun listesi arasında, BitTorrent protokolünde çalışan AceStream var. Bu, sözde sıradan bir eklenti değil. AceStream, kendi medya yürütücüsüyle çalışan bir akış platformudur.

AceStream’i Kodi’de çalıştırmak için Plexus Player’a ihtiyacınız olacak. Pleksus, Fusion deposunda bulunan bir program eklentisidir. Plexus oynatıcıyı ekledikten sonra, modülünü güncelleyin ve AceStream’den Kodi’ye akışları çalıştırın.

Ace Stream, Adryan List Deposunda mevcuttur.

Futbol için En İyi Kodi Eklentileri

1. Falcon Sporları

Falcon sporları, canlı spor etkinliklerini izlemek isteyen spor severler için harika bir uzantıdır. Falcon sporunun kullanıcılar ve HD kalitesinde bazı harika bağlantıları vardır. Bu uzantı hakkında başka bir harika şey, diğer eklentilerin aksine bağlantıların hızının çok hızlı olması.

Falcon Sports’u indirin.

2. DAZN

Kodi eklentilerinde DAZN’i (Da Zone) yeni Netflix spor kategorisi olarak adlandırabiliriz. Kullanıcılara yalnızca 20 ABD doları karşılığında yüksek kaliteli spor etkinliği bağlantıları sunan premium bir eklentidir. Kullanıcılar Kodi’de kesintisiz spor eğlencesinin keyfini çıkarmak için bu eklentiyi indirebilir, yükleyebilir ve abone olabilirler. DAZZN, Kodi topluluğundan çok kısa sürede saygı kazandı.

3. Eurosport oyuncusu

Eurosport Player Kodi addon, dünyanın dört bir yanındaki Futbol etkinliklerini izlemek için harika bir eklentidir. Bu eklenti ile ilgili en iyi şey, isteğe bağlı içerik kullanılabilirliğine sahip olmasıdır. Ancak, kullanıcıların bu eklentiye erişmek için kaydolmaları gerekir. Bu eklenti PC, Mac, Fire TV / Fire Stick, Android veya Raspberry Pi’de kullanılabilir.

EuroSport Player’ı Şimdi İndirin!

Canlı İngilizce Premier Lig’in En İyi Eklentileri

1. NBC Sporları

NBC Sports, 70 yılı aşkın bir süredir dünyanın en büyük spor ağlarından biridir. Merkezi Stamford, ABD’de bulunan şirketin merkezi NBC spor grubudur. NBC, İngiltere Premier Ligi, NFL, NHL, NASCAR, NBA, WGC ve Olimpiyatlar gibi dünyadaki tüm önemli spor etkinliklerini kapsar..

2. FOX Sports GO

Fox Sports, FIFA Dünya Kupası 2018’in resmi yayıncısıdır. Neyse ki, futbol dünya kupasını yayınlamak isteyen tüm futbol fanatikleri için bir Kodi eklentisi var. Bu addon, Kodi’nin futbolu yayınlaması için en iyi addon olarak kabul ediliyor.

İndir Fox Sports Go.

3. Futbol Tekrarları

Maç başladıktan sonra maçları izleyemeyecek tonlarca futbol taraftarı var. Football Replays, büyük liglerdeki (EPL, La Liga, Bundes Liga) oyun yarışmalarının tüm önemli noktalarını sağlayan kodi için en iyi eklentidir. Bu nedenle FIFA Dünya Kupası maçlarına geç kalıyorsanız, Futbol tekrarları Kodi’nizdeki tüm önemli noktaları sağlayamayacağından endişe edin.

İndir Futbol Tekrarları.

4. Bugün Futbol

Futbol Bugün Kodi’nin en iyi eklentisi Premier Lig, Oyunlar, UEFA Şampiyonlar Ligi, Öne Çıkanlar, La Liga, Primeir Leagu ve çok daha fazlası gibi önemli kategorilere sahip.

Bu eklenti Colossus deposunda ve hatta Kodil deposunda bulunabilir. Ancak, Colossus 2018 FIFA Dünya Kupası’nı yayınlamak için en çok tavsiye edilen

İndir Bugün Futbol

5. Kodi Eklentisini başlat

Birçok futbol manyakları favori takım oyunlarını izlemek için açlar. Spor kategorisindeki kodi için bu en iyi eklenti, inanılmaz FIFA Dünya Kupası anlarının birçok ücretsiz parçasını sağlayacaktır. Başlamak kodi addon büyük ölçüde İngiltere Premier Ligi’ne odaklanmıştır. Ancak, rekabetçi dünya kupası maçlarını HD akış rahatlığıyla yayınlayabilirsiniz.

İndir Başlamak

6. DC Sporları

DC Sports, Sports Devil’in en iyi kodi addonuna oldukça benzer. Bu üçüncü taraf kodi addon tüm spor diehard hayranlarına sunacak çok şey var. FIFA Dünya Kupası 2018 köşede olduğundan, DC Sports bu şaşırtıcı hedefleri izlemek ve dünyanın en iyi futbol tarafları arasında boğaz rekabetlerini kesmek zorunda.

İndir DC Sporları

UFC Dövüşlerini İzlemek İçin En İyi UFC Kodi Eklentileri

Dövüş sporlarının en iyilerini izlemek artık sorun değil. En iyi UFC Kodi eklentileriyle en sevdiğiniz UFC maçlarını HD kalitesinde izleyin.

 1. UFC Finest / Planet MMA

UFC Finest / Planet MMA, Kodi’deki UFC olaylarını görüntülemek için muhtemelen listenin en uygunudur. UFC dövüşleri gibi canlı etkinliklerin yanı sıra belgeseller, TV şovları ve geçmiş UFC etkinlikleri de gösterir. Bu Kodi eklentisi, UFC ile ilgili tüm içeriği doğrudan Kodi kutunuza veya Kodi yazılımınıza yakaladığı için özel olarak UFC PPV’ler için tasarlanmıştır.

En İyi Kodi Güreş Eklentileri

Kodi, dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca güreş hayranı için en sevdikleri güreş yarışmalarına katılmalarını sağlayan harika bir yer.

 1. Talep Üzerine Güreş:

Eğer bir güreş hayranıysanız ve WWE’den tüm aksiyonları yakalamak istiyorsanız, WWE on Demand sizin için mükemmel Kodi eklentisidir. Royal Rumble ve WrestleMania gibi popüler görüntüleme başına ödemelerle eklenti, World Wrestling Entertainment’dan heyecan verici aksiyonlar sunuyor. Benzer şekilde, arşiv bölümüne erişerek eski eşleşmeleri yayınlamak kolaydır.

İndir Talep Üzerine Güreş

 Kodi Android Eklentileri

Daha fazla aramayı bırakın ve akıllı telefonlar, tabletler ve adetler de dahil olmak üzere Android cihazlarda en iyi şekilde çalışan bu Kodi Android Eklentileri arasından seçim yapın.

1. Köpekler

Adına aldanmayın, bu eklenti Kodi’de olması harika bir şey. Filmler, Catch up TV, Belgeseller, Çocuklar bölümü, Müzik, Radyo, Spor ve TV şovları gibi çok çeşitli kategorilere sahiptir. Bu eklenti, tüm Kodi eklentisinde bir eklenti olarak da adlandırılabilir. Bu eklenti gibi akışların çeşitliliğini ve kalitesini sağlayan çok sayıda eklenti yok.

2. Gece Terörü

Korku içeriğinin hayranı mısınız? Evetse, bu eklenti sizin için şiddetle tavsiye edilir. Night Terror, Paranormal Filmler, TV şovları, Belgeseller, Gerçek Suç Filmleri, Gerçeklik Şovları ve Gerçek Suç Belgeselleri gibi Korku hayranları için çeşitli içeriğe sahip Illuminati deposundan inanılmaz bir Kodi eklentisidir..

 Xbox One Kodi Eklentileri

1. FireCat Kodi Eklentisi

Herkes, her şey için farklı bir eklenti bulma zorluğunu önlemek için hepsi bir arada Kodi eklentisini istiyor. Firecat Kodi eklentisi Filmler, TV Şovu, Canlı TV, Müzik, Belgeseller, Ayarlar vb. İçerik kategorilerine sahip hepsi bir arada Kodi eklentisidir..

FireCat Kodi eklentisi İngiltere’de mevcuttur. Kodi Deposu, İndirmek için bağlantıya tıklayın.

FireCat Kodi addon: Firecat’ı indirin

2. Kratos Kodi Eklentisi

Kratos, tüm zamanların ünlü video oyunu “God of War” dan mitolojik bir yaratıktı. Kratos Kodi addon, Kodi eklentilerinin bir tanrısı olmayabilir, ancak içeriğinin bölümleri nedeniyle kesinlikle diğerlerinden farklıdır..

Sahip olduğu kategoriler arasında Filmler, TV Şovları, Koleksiyonlar, Araçlar bulunmaktadır ve bu eklenti de Trakt entegrasyon özelliğine sahiptir. Şüphesiz, Kratos Kodi addon en iyi Kodi eklentilerinden biridir. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Kratos Kodi addon’u indirebilirsiniz: Download Kratos

PPV için En İyi Kodi Eklentileri

PPV, akışa ve aşırıya kaçarken izlemek için en iyi şeydir. Ancak, kullanıcılar her zaman bununla ilgili sorunlarla karşılaşırlar. Bu yüzden PPV için En İyi Kodi Eklentilerinden bazılarını tartıştık.

1. Vader Akarsu

Vader Streams, tüm dünyadaki tüm PPV hayranları için bir zevktir, çünkü dünyanın her yerinden görüntüleme başına ödeme etkinliklerinin bağlantılarını sunar. Bu ücretli bir eklentidir ve kullanıcılar herhangi bir bağlantıya erişmeden önce abonelik ücreti ödemek zorundadır. Vader Streams sağladığı kalite nedeniyle diğer tüm eklentiler arasında büyük bir ün kazanmıştır..

Vader Akışlarını İndirin.

En İyi Kodi Oyun Eklentileri

Kodi, başkalarının yapamayacağı her şeyi sunar! Aşağıda listelenen en iyi Kodi Oyun Eklentilerini yükleyin ve Kodi’de en sevdiğiniz oyunların tadını çıkarın.

1. Seğirme Oyun

Twitch oyun eklentisi, dünya genelinde oyun oynayan insan akışlarını izlemenizi sağlar. Bunlar maraton oyun etkinlikleri oynayan profesyonel oyuncular ve oyunlarını izlemek ilginç.

Bu eklenti Kodi’nin resmi deposunda bulunabilir ve boş zamanınızı geçirmek ve profesyonellerin oynamasını izlemek için iyi bir seçimdir.

2. YouTube Oyun Oynama

YouTube Gaming, Kodi kullanıcılarının başkalarının oyunu oynamasını ve oyun maratonunu tamamlamasını izleyebileceği Twitch’e benzer.

Bu eklenti, resmi Kodi deposunun içindeki YouTube eklentisinde bulunabilir. Oyun için ayrı bir bölüm var ve oyun videoları için akışlar mevcut olacak.

MAC için Kodi Eklentileri

Kodi ile ilgili en iyi şey, hemen hemen her cihazda çalışmasıdır ve eğer yapmazsa, geeks her zaman çalıştırmanın bir yolunu bulur. Kurulum yapabilirsiniz İPad’de Kodi, Kodi açık Apple TV ve dahası.

1. Oyuncular Klub

YouTube Gaming, Kodi kullanıcılarının başkalarının oyunu oynamasını ve oyun maratonunu tamamlamasını izleyebileceği Twitch’e benzer.

Bu eklenti, resmi Kodi deposunun içindeki YouTube eklentisinde bulunabilir. Oyun için ayrı bir bölüm var ve oyun videoları için akışlar mevcut olacak. Rehberimizi takip edin “Players Klub Kurulumu ”.

2. Flux It Kodi Eklentisi

Flux MacOS’ta Kodi ile gerçekten iyi çalışan bir Live TV Kodi eklentisidir. Kullanıcılar bu eklenti sayesinde Flexus TV, Flexus Radyo, Stratus TV ve çok daha fazlasını yayınlayabilirler. Flux Kodi addon’u Aliunde Deposunda bulabilirsiniz.

En İyi Coğrafi Sınırlı Kodi Eklentileri

Sadece belirli yerlerde çalışacak çok sayıda eklenti vardır. Coğrafi kısıtlamaları atlamak ve Kodi’de sınırsız akışın keyfini çıkarmak istiyorsanız, bir VPN kullandığınızdan emin olun. Aralarından seçim yapabileceğiniz bazı VPN hizmetleri şunlardır:

 1. Ultimate IPTV

Ultimate IPTV eklentisi, IPTV eklentileri ailesine nispeten yeni bir eklentidir, ancak coğrafi olarak kısıtlı olmaya devam etmektedir. Bu eklenti, Kodi VPN’in dünya çapında birçok IPTV kanalını yayınlaması için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmasını gerektirir. Videoları HD kalitesindedir, ancak kullanıcı arayüzü belirtilen kategoriler olmadan biraz karmaşık görünmektedir. Kodil Deposu ve TK Norris Repo’da bulunabilir..

En İyi Yasal / Ücretli Kodi Eklentileri

Premium eklentileri kullandığınızda her şeyin ötesinde bir şey bulacaksınız. Resmi eklentilerin kullanımı güvenlidir ve sundukları akış bağlantılarının kalitesine sahiptirler.

Bu en iyi yasal / ücretli Kodi eklentilerinden istediğinizi seçin, aboneliği için ödeme yapın ve kesintisiz akış deneyiminin tadını çıkarın.

1. Buzz Feed Videosu

Buzzfeed, web sitesinde ve sosyal medyada paylaşılan haber ve eğlence içeriği ile dünya çapında büyük bir ün kazandı. Buzzfeed, büyük içerik üreticileri ağına sahip, gazetecilik niteliklerini mükemmel bir şekilde vurgulayan bir internet medya şirketidir..

Tüm dünyada harika bir hayran kitlesi formu var ve kazandığı en iyi mola, şimdi Netflix’in Buzzfeed gazetecileri tarafından yapılan kısa stoies sezonuna ev sahipliği yapacak olması. Paylaştıkları harika içeriği kaçırmamaya dikkat edin, bu nedenle resmi Kodi eklenti deposundan resmi Buzzfeed Kodi eklentisini yükleyin ve günlük Buzzfeed videolarının keyfini çıkarın.

2. Üniversite

Eğer hareket halindeyken mizah ve alaycılığı seven bir sosyal medya bağımlısıysanız, kesinlikle CollegeHumor’u duymuş olacaksınız. Bu komedi web sitesi, kendilerini ürettikleri esprili ve hicivli içerik ve başkaları tarafından paylaştıkları içerik nedeniyle sosyal medyada ünlüdür.

CollegeHumor içeriği göz şekeridir ve Kodi’de izlemeyi seveceğinizi biliyoruz. Bu nedenle, resmi Kodi eklenti deposundan CollegeHumor Kodi eklentisini yükleyin ve çevrimiçi olarak mevcut en komik videoları ve en iyi parodi izlemeye başlayın.

3. ACE IPTV

ACE IPTV, Kodi için çok çeşitli içerikler sunan premium bir eklentidir. NFL, NBA, NHL, MLB ve çok daha fazlası gibi popüler sporları izleyin. ACE IPTV, BT Sport ve Sky Sports gibi popüler kanallardan akışlar getiriyor.

Ayrıca izleyiciler ACE IPTV kullanarak binlerce film ve TV şovunun keyfini çıkarabilir. Bu eklentiyi Kodi’ye ekleyerek BBC, ABC, Fox, HBO, Sky Movies ve daha fazlası gibi kanallara erişebilirsiniz. Bu nedenle, birinci sınıf bir Kodi addonu herkes için her şeye sahiptir.

4. SportsAccess

SportsAccess, dünyanın dört bir yanından spor sunan premium Kodi eklentisidir. Servise abone olarak, yayıncılar NBA, NHL, futbol (futbol) ve çok daha fazlasından en sevdikleri maçlara erişebilir.

Eklenti, SkySports gibi çok sayıda kanaldan içerik getiriyor. Ödeme şekli olarak SportsAccess yalnızca Bitcoin’i kabul eder. Bu birçok kişi için rahatsız edici gelebilir, ancak gizliliğiniz için daha iyidir.

5. Mania HD

SportsAccess, dünyanın dört bir yanından spor sunan premium Kodi eklentisidir. Servise abone olarak, yayıncılar NBA, NHL, futbol (futbol) ve çok daha fazlasından en sevdikleri maçlara erişebilir.

Eklenti, SkySports gibi çok sayıda kanaldan içerik getiriyor. Ödeme şekli olarak SportsAccess yalnızca Bitcoin’i kabul eder. Bu birçok kişi için rahatsız edici gelebilir, ancak gizliliğiniz için daha iyidir.

Kodi Karikatür Eklentileri

Karikatürler eklentileri sadece çocuklar için değil yetişkinler için de bir şeydir. Bu nedenle, eğer bir yetişkinseniz, nostalji denizine dalarsınız ve dünyanın dört bir yanından en sevdiğiniz çizgi filmleri topluyorsunuz. Şimdi Kodi’de bu çizgi film addonunu deneyin!

 1. Nickelodeon ve Nickelodeon Jr

Hem Nickelodeon hem de Nickelodeon Jr. TV şovlarını gösteren bir eklentiye ihtiyacınız varsa, bundan daha iyi bir eklenti yoktur. Çocuklarınız Nickelodeon’a takıntılı olabilir, çünkü onları en sevdikleri programlara ulaştıklarında haywire gittikleri bir noktaya götürür.

Hint Kanalları için Kodi Eklentileri

Hint kanalları ve Bollywood içeriği için çevrimiçi çalışan herhangi bir bağlantı bulabilseydiniz şans meselesi olurdu. Ancak Kodi kullanıcıları, Hint Kanalları için bu Kodi eklentilerini kullanarak en sevdikleri Bollywood içeriklerini izleyebilecekleri için şanslı.

1. Görüntüleyici

Viewster, filmleri ve TV şovlarını çevrimiçi olarak buharlamak için resmi bir Kodi eklentisidir. Her kategoride Aksiyon, Romantizm, Drama ve filmler ve TV şovları için ayrı bölümler var. Resmi Kodi Eklenti deposundaki video eklentileri bölümünde bulunur.

2. Einthusan

Einthusan şüphesiz tüm Bollywood hayranları için en şaşırtıcı Bollywood filmleri eklentisidir. Bunun temel nedeni Tamilce, Telugu dili, Kannada dili, Hintçe, Malayalam dili, Bengalce, Marathi ve Pencapça gibi sekiz farklı dilde içeriğe sahip olmasıdır. Harika değil mi?

Buna ek olarak, bu eklenti gen, yıl vb göre film iyi kategorileri vardır. Bu resmi bir Kodi eklentisi değildir ve çevrimiçi gizliliğinizi korumak için iyi bir Kodi VPN hizmeti kullanmanızı öneririz. Bu eklenti SuperRepo Kodi eklenti deposunda bulunur.

Einthusan indir

3. Desi Bölgesinde TV

Desi Zone TV, tüm Hint içerik / TV şovları sevenler için Kodi eklentisi olması şarttır. Çeşitli TV kanalları ve TV şovları var. Eklenti çok iyi bir düzene sahip olduğundan kullanıcılar istedikleri her şeye kolayca göz atabilir ve oynatabilir. Kullanıcılar Sony, NDTV, IBN, Sahara vb.Gibi en büyük kanallara erişebilir.

4. SnagFilms

SnagFilms, dünyanın her yerinden büyük bir içerik kütüphanesine sahip resmi bir Kodi eklentisidir. Yaklaşık 30 film ve TV şovu kategorisine sahip olan bu eklenti, tüm paketler için bir tanesidir. Bollywood Filmleri ve TV şovları için özel bir bölümü var. Resmi Kodi eklenti deposunun video eklentileri bölümünde kolayca bulunabilir.

5. Bollywood Filmleri

Bollywood Movies Kodi eklentisi özel odaklı Bollywood filmleri ve Hint içeriğidir. Bu eklenti Super Repo ile indirilebilir ve kurulabilir. Tamil ve Hintçe filmlerden oluşan iyi bir koleksiyona sahiptir..

Bollywood Filmleri İndir

Kanada için En İyi Kodi Eklentileri

Yurtdışında yaşayan Kanadalı izleyiciler, Kanada için bu en iyi Kodi eklentilerinden herhangi birini seçerek favori Kanada içeriklerine kolayca erişebilirler. Bu eklentiler yerel haberler, yerel TV şovları ve diğer etkinlikler içindir.

1. CanTV Canlı

CanTV Live, Kanada’da nadir bulunan yurtdışında yaşayan ancak yerel haber kanallarına erişemeyen Kanadalı flamalar için canlı bir TV eklentisidir. Görüntüleyenlerin yerel haberleri ve diğer canlı TV şovlarını ve sporları izlemelerine olanak tanır.

2. Kanada yapımı

Kanada’da üretilmiştir IPTV, sadece Kanadalı kitleler arasında değil, aynı zamanda küresel olarak da en popüler IPTV Kodi eklentisidir..

Made in Canada olarak adlandırılmasına rağmen, yalnızca Kanada içeriği sağlamakla kalmaz, aynı zamanda çok çeşitli Amerikan ve İngilizce içerik buharlarına da sahiptir. Bu eklentinin Kodi topluluğu aracılığıyla dünya çapında takdir edilmesinin nedeni budur.

Bununla birlikte, bu eklenti Kanadalı Kitle için en iyi seçim olmuştur. Bu eklenti Kodi İsrail Deposunda bulunmaktadır.

3. Talep Üzerine Kanada

İstek Üzerine Kanada, en sevdikleri programları ve TV kanallarını izlemek isteyen kullanıcılar için harika bir eklentidir. Kanada isteğe bağlı eklenti 30’dan fazla Kanada TV kanalı için akış sunuyor ve sağlanan akışların kalitesi harika. Bu eklenti, Kanada içerik akışı yapmak isteyen kullanıcılar için şiddetle tavsiye edilir.

Kodi İspanyolca Eklentileri

1. Pelisalacarta Kodi Eklentisi

Pelisalacarta, tüm İspanyol Filmlerini ve TV Şovlarını izlemek için bir İspanyolca Kodi eklentisidir. Süper Repo’da mevcuttur. Pelisalacarta’nın çok çeşitli İspanyolca içeriği vardır ve genellikle İspanyolca içeriğinin hazinesi olarak adlandırılır.

Bu eklentinin USP olarak adlandırılabilecek en büyük özelliği, bu eklentinin yalnızca içeriği değil, aynı zamanda kullanıcıların en sevdikleri içeriği indirmelerine izin vermesidir. Ancak bu eklenti ile güvenilir bir VPN kullanmak gerçekten gerekli.

2. Latino TVChopo Eklentisi

Spor ve fitness için birçok Kodi eklentisi görmüş olabilirsiniz, ancak hepsi İngilizce tabanlı Kodi eklentileri.

Latino TVChopo Addon, İspanyol TV kanallarından spor ve fitness akışı için Latino (İspanyolca) Kodi eklentisidir. Bu eklenti, göz atmak için 10’dan fazla kategoriye sahiptir ve harika çalışır.

Latino TV İndir

En İyi Kodi Sağlık ve Egzersiz Fitness Eklentileri

Dünyanın dört bir yanındaki fitness meraklıları, Kodi’deki en sevdikleri eğitim derslerine ve diğer fitness eğitimlerine erişebilirler. Aşağıda sizin için en iyi videoları sağlayan en iyi Kodi sağlık Fitness ve egzersiz eklentileri bulunmaktadır.

1. Nabız Spor

En iyi Kodi fitness ve egzersiz eklentileri arasında Pulse Workout muhtemelen en ünlüsüdür. Bu eklenti, okuyucuyu ağırlık kaldırma, yoga, diyet ipuçları, egzersizler ve çok daha fazlası hakkında bilgilendirdiği için fitness programınıza doğru bir rehberdir..

Bir motivasyon videosu koleksiyonu da devam etmenize ve daha sağlıklı bir yaşam sürmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca izleyicilerine nasıl kilo verilecekleri ve iyi formda olacakları konusunda talimat verecek. Bu eklenti Kodil Repo’da bulunabilir.

2. Fiziksellik

Fiziksel eklenti, ilk egzersiz aşamalarında olan bireyler için iyi olan motivasyon ve egzersiz programlarının videolarını sunmakla ilgilidir.

Yayıncıların UFC dövüşleriyle ilgili tüm bilgileri aldıkları ve sporcuların yaşamında neler olup bittiğini takip ettikleri ayrı bir bölüm var. Bu nedenle, UFC severler için de harika bir eklentidir. Dandy Media ve Kodil Repo’da bulunabilir.

En İyi Kodi Weather Addons

Kodi ile dünyanın dört bir yanından en son hava durumu tahminleriyle güncel kalın. Bu en iyi Kodi hava durumu eklentilerini yükleyin ve hareket halindeyken hava şartlarından uzak durun.

1. Ofisle Bir Araya Geldi

Met Office, binlerce İngiltere lokasyonundan veri getirerek hava durumu bilgileri sağlayan bir Kodi eklentisidir. 5 günlük tahmin, otomatik konum, minimum yanıt süresi ve güvenilir gözlemler gibi özelliklere sahip olmak, bu eklentinin iyi bir itibar geliştirmesine yardımcı oldu.

Ancak, bir kerede yalnızca bir konum seçmenin sınırlandırılması bu eklentideki bir dezavantajdır. Genel olarak, bu eklenti En İyi Kodi hava durumu eklentilerinden biridir.

İndir: Met Office Zip Dosyası

2. OpenWeatherMap Genişletilmiş

Bu eklentinin bir anlamı var; herhangi bir harita gibi, hava durumu hakkında ayrıntılı bilgi sağlar.

Bu eklenti, 36 saatten 14 güne kadar doğru hava durumu tahminleri ve hava durumu haritaları sağlar. Bu eklentideki bir diğer fark, kişisel bir API anahtarı gerektirmesidir. Bu, sık güncellemelere yardımcı olur.

İndir: OpenWeatherMap Paketi

3. Yahoo Hava Durumu: İndir

Yahoo’yu kim duymadı? Herkesin hakkı var! Yahoo eskiden en popüler web servis sağlayıcısıydı. Yahoo kolaylık ve kullanıma inanıyordu ve aynı hava durumu eklentisi için de geçerli.

Kurulumu, kullanımı ve anlaşılması kolay, Yahoo hava durumu eklentisi şüphesiz güçlü bir öneri. Kodi kullanıcıları kesinlikle harika bir Kodi eklentisi olduğu için denemelidir. Böyle bir giriş gereksinimi yok, kurulumda güçlük yok ve kullanıcı dostu bir arayüz kalitesini tanımlar.

İndir: Yahoo! Hava Durumu Paketi

Kısaca

En iyi 107 Kodi eklentisi listemizi beğeneceğinizi umuyoruz. Harika videoların keyfini çıkarın & listelenen eklentilerimizle dünyanın her yerinden müzik hizmetleri ve onları nasıl sevdiğinizi bize bildirin. Eğer herhangi birini kaçırırsak bize bildirin ve geri sayımlara ekleyeceğiz.

Eklentileri yükleme veya yapılandırma konusunda yardım için aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map