15 NYAA Alternatifinin Değiştirilmesi – Anime Web Sitesi Kapatma ve Kodi Anime Eklentileri

En sevdikleri anime torrent web sitesi NYAA bir hata mesajıyla yanıt verdiğinde, anime torrent sevenler için bir haber şok oldu. Bu hata, NYAA’nın etki alanının devre dışı bırakılmasıyla sonuçlanmıştır. Ancak Yify torrentleri veya Nyaa gibi web sitelerinin kapanması yeni bir şey değildir (ancak YTS aktiftir). Film akışını sevenler Nyaa, Ekstra sel veya kireç gibi siteleri engellemeden kaldırır ve proxy veya ayna siteleriyle bile bunlara erişir.


Kimliğiniz bilgisayar korsanlarına ve yetkililere karşı savunmasız olduğu için bu tür web sitelerini veya eklentileri kullanmak riskli olabilir. Bu nedenle, cihazınıza bir VPN Kodi eklentisi yükleyin. Gerçek kimliğinizi koruyacak ve korkmadan akışın keyfini çıkarmanıza izin verecektir.

En çok beğenilen ve çok popüler anime torrent web sitesi, nyaa.se, nyaa.eu ve nyaa.org’u içeren tüm alan adları üzerinde kontrolü kaybetti. Web sitesinin kapatılmasının nedeni hala bilinmiyor. Ancak “nasıl” ve “neden” web sitesinin bir hit yaptığını merak etmesine rağmen, en iyilerinden bazılarını tartışalım NYAA alternatifleri.

En İyi NYAA Alternatifleri

 1. Korkunç subs – anime fansub
 2. Anime Paylaşımı – Anime
 3. Anime Baytları – Anime Fansub
 4. Pirate Bay – Genel
 5. Ekstra Torrent – Genel
 6. AniDEX – Genel
 7. Sukebei NYAA – Klon
 8. SallySubs – Aşağı
 9. AniSearch – Süresi doldu
 10. BakaBT – Süresi dolmuş

NYAA İstemcisi

Nyaa Client, Doğu Asya kitlesini besleyen Torrent müşterisiydi. Çok sayıda Anime sel sağladı ve sonunda popüler oldu. Ancak yasal sorunlar ve endişeler nedeniyle, geliştiricileri onu kapatmak zorunda kaldı ve bu yüzden tozunu aldı.

nyaa alternatifleri

Ancak, kapatıldıktan kısa bir süre sonra, alan adlarından biri birkaç hafta içinde tekrar yayınlandı ve yeraltında çalışmaya karar verdiklerini ve site ziyaretçilerini İkili İstemcilerini indirmelerini istediğini belirtti. Aşağıdaki fotoğrafa bakın:

nyaa istemcisi

Scammer, bağlı kuruluş tıklamalarından para kazanma girişiminde bulunurken, geliştiriciler bunu kapattıklarını doğruladığı için bu açıkça bir aldatmaca idi. Bu tür dolandırıcılık girişimleri internet üzerinden bir norm haline geldi.

İşte dolandırıcılığı bildiren bir kullanıcının Reddit iş parçacığı:

Tartışma yorumu Hpezlin’in tartışma yorumu "NYAA AYNASI kullanmaya devam edebilir miyim?".

Bu tür sahte siteler, yalnızca bağlı bağlantılar veya .exe dosyaları sağlar; bu, uzak durmak istediğiniz bir şeydir. Ayrıca, spywares ve diğer güvenlik tehditleri nedeniyle güvenli değiller.

NYAA Anime Web Sitesi için 10 Alternatif

NYAA web sitesine başka alternatifler denemek istiyorsanız, belki de aşağıdaki web sitelerini görüntülemeyi düşünmelisiniz:

1) Korkunç Maddeler

horriblesubs.info

Belki de torrent endüstrisinin ortaya çıkarabileceği NYAA web sitesine en uygun alternatif Horrible Subs. NYAA’nın günlük 1 milyon ziyaretçisinin ve Alexa sıralamasının 2.797 olduğu sert bir rakip olmuştur. En son anime içeriğini indirebileceğiniz kullanıcı dostu bir web sitesidir.

2) Anime Paylaşımı

animesharing

Adından da anlaşılacağı gibi Anime Paylaşımı, PirateBay ile benzer bir düzene sahip bir medya paylaşım web sitesidir. Görüntülemek için birçok anime içeriğine sahiptir. Web sitesi ayrıca anime serilerini anında indirme ve yükleme yeteneğine de sahiptir. Alexa derecesi 3.445.

3) Anime Baytları

animebytes

NYAA web sitesine bir başka alternatif, çok miktarda anime içeriğinin bulunduğu Anime Bytes’tir, ancak NYAA ile eşleşmemektedir. İçeriği görüntüleyebilmeniz için bu web sitesinin kaydolması gerekir. Bu web sitesinin olumsuz tarafı, kayıt dolduğunda yeni kullanıcıların önlenmesini içerebilir..

4) Korsan Koyu

korsan körfezi

En büyük torrent hub’ları göz önüne alındığında, anında kafanıza gelen tek bir isim var, yani PirateBay. Web sitesi çeşitli kapanmalarla karşılaşmış olsa da, hala popüler bir torrent web sitesi olarak ortaya çıkmayı başarıyor. Ayrıca, indirilebilecek çok miktarda anime içeriği içerir.

5) Ekstra Torrent

extratorrent

Son olarak, ExtraTorrent, indirilebilecek çok çeşitli animasyon dizileri, filmler ve şovlar sunan PirateBay’ın sırada. Arama motoru daha kolay gezinme için iyi tasarlanmıştır.

6) AniSearch

anisearch

AniSearch, 2017’de kapatılan ve Anime torrent toplamaya odaklanan ünlü Nyaa Torrent’in bir alternatifidir. Buraya tıklayarak kolayca erişebilirsiniz: AniSearch

7) BakaBT

BakaBT

BakaBT ayrıca çok iyi bir Nyaa.se alternatifidir ve Anime hayranları tarafından şiddetle tavsiye edilir. Yüksek kaliteli anime içeriği sağlayan özel bir torrent izleyicisidir. BakaBT sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz: BakaBT

8) AniDex

anidex

AniDex, diğer dillerle birlikte İngilizce dilinde Anime’ye odaklanan Anime torrentleri için bir izci ve dizin oluşturucudur. Erişilebilir: AniDex

9) Sallysubs

sallysubs

Sallysubs, diğer gruplardan HD kalitesinde Anime torrentleri alır, üzerinde bazı değişiklikler yapar ve serbest bırakır. Nyaa kapatıldığında, farklı sitelerden yakalamaya başladı ve çok iyi bir Nyaa.se alternatifi. Buraya tıklayarak Sallysubs’ı ziyaret edin: Sallysubs

10) Sukebei NYAA

Sukebei Niaya

Sukebei nyaa yerine Nyaa.se yetişkin bölümü için yapılmış. Kullanıcıların birçoğu yetişkin içeriği nedeniyle Nyaa’yı tercih etti ve Sukebei Nyaa Değiştirme bu boşluğu kapattı. Bu torrente şu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz: Sukebei Nyaa

5 En İyi NYAA Klonu / Değiştirme

 1. Anirena
 2. Tokyo Toshokan
 3. AcgnX Torrent
 4. Anime Tosho
 5. Shana Projesi   

Tam bir NYAA klon / değiştirme web sitesi bulsaydınız, doğru yere geldiniz. Aşağıda verilen listede 5 NYAA klon / değiştirme web sitesi gösterilmektedir:

1) Anirena

AniRena Torrent web sitesi ünlü bir NYAA anime torrent web sitesinin klonudur. Kullanıcıların web sitesinde kolayca gezinmesini sağlayan bir ana sayfada yatay bir şekilde sıralanan benzer medya sekmeleri vardır.

Şu anda, web sitesinde büyüme sınırında olduğu gibi 14.360 torrent mevcutken, web sitesinde toplam 6.354 yükleyici bulunmaktadır. AniRena, kullanıcılara aktarılan verilerle ilgili mevcut durumları da kullanıcılara bildirir. Şeffaf ve kullanıcılarına sadık kalmak, AniRena’nın kullanıcının rızasıyla ilerlemesi için anahtardır.

anirena nyaa değiştirme

2) Tokyo Toshokan

Tokyo Toshokan, aynı zamanda bir NYAA klonu / değiştirme olan kapsamlı bir anime torrent web sitesidir. Filmlerden dramalara, müzikten müzik videolarına kadar bu web sitesinde hepsi var. Ayrıca tüm dünyada mevcut olan kullanıcılar için İngilizce olmayan bir medya içeriği sunar.

Web sitesine kaydolduktan sonra medya kitaplığınızı özelleştirebilirsiniz. Anime severler, bir medya içeriğini belirli içeriği indirmelerine izin veren dosya boyutuna göre arayabilirler. Şirket, web sitesinin yüklenme süresini uzatan 2 yeni DB sunucusu eklediklerini iddia ediyor.

tokyo toshokan nyaa yedek klon

3) AcgnX Torrent

Anime Comics Games Roman X-Project (AcgnX), gelişmiş özelliklere sahip bir NYAA klon / değiştirme web sitesidir. Listede yer alan anime web sitelerinden herhangi birinden daha gelişmiş.

NYAA web sitesi çöktüğünden beri birçok internet trafiği bu web sitesine yöneldi. Yükleyicilerin büyümesini artırmak için ihtiyaç duymasının nedeni budur.

Ayrıca, web sitesinde yeni özelliklerin veya anime hayranları ile ilgili herhangi bir haberin gömülü olup olmadığını duyurur. AcgnX yeni medya içeriğiyle gelişiyor ve bu nedenle web sitesini NYAA’dan sonra çekici bir seçenek olarak tutmasının nedeni.

acgnx nyaa yedek ayna

4) Anime Tosho

Anime Tosho, NYAA web sitesindeki medya içeriği ile birlikte benzer tasarım ve navigasyonu takip ediyor. Anime Tosho tamamen ücretsizdir ve DDL servislerini ve Usenet’i barındıran otomatik bir hizmet sunar.

Bu web sitesine medya içeriği yüklerken normalde birkaç dakika sürer ve mümkün olduğunca çabuk yüklenir. Anime Tosho, yaklaşık 300MB dosyanın birkaç dakika tüketeceğini ve en az bir ana bilgisayara yansıtıldığını iddia ediyor. Hiç şüphesiz anime torrent web sitesi listesinde güçlü bir rakip.

anime tosho nyaa yedek klon

5) Shana Projesi

Shana Project, anime indirmelerini otomatikleştiren şaşırtıcı bir özelliğe sahip nispeten yeni bir anime torrent web sitesidir.

Shana Project nispeten yeni bir anime torrent web sitesidir, ancak anime indirmelerinizi otomatikleştirmenizi sağlayan inanılmaz bir özelliğe sahiptir. Bu özellik sayesinde, bittorent istemciyi en sevdiğiniz medya içeriğini otomatik olarak indirecek şekilde ayarlayabilirsiniz.

Shana Project bir NYAA klonu / yedeğidir, ancak yeni bir web sitesi olduğu için çeşitli medya içeriği sunmakta yetersizdir.

Web sitesi çeşitli türler için bir menü sekmesi sunmasa da, anime severler manuel olarak arama yapabilir.

shana projesi son nyaa yerine geçer

5 En İyi Kodi Anime Eklentileri

Birçok anime sever, NYAA’nın en popüler anime torrent web sitesi olduğunu iddia edebilir. Ancak, anime torrent’in indirilebileceği diğer çeşitli rekabetçi platformlar olduğu gerçeğini daha az kabul etmeyeceklerdi.

Kodi, medya ve spor içeriklerinden torrent indirmeye kadar her şey için en iyi çözümdür. Torrentlerden, canlı akıştan veya statik dosyalardan hem video hem de ses içeriğini çalan çeşitli cihazlarda çalışan açık kaynaklı bir programdır..

Kodi, anime torrent içeriği için bir sonraki büyük seçiminiz. Kodi açık bir kaynaktır ve Kodi’den indirilebilecek çeşitli Kodi anime eklentileri vardır. Geniş özellik kaynağı, onu dünyadaki tüm hayranlar için ideal bir yazılım haline getiriyor. Anime severler hayran oldukları herhangi bir torrent akışını yapabilir veya indirebilir.

NYAA anime torrent web sitesinin yerini alma olasılığı en yüksek 5 Kodi anime eklentisini sunuyoruz:

KissAnime

KissAnime ile 130’dan fazla sayfanın en kaliteli anime TV şovlarını, filmlerini ve torrentlerini bulabilirsiniz. 6.000’den fazla anime TV şovu ve filmi sunduğu için Kodi için en çok tercih edilen anime eklentisidir..

Animego

Animego, Kodi için anime hayranları için geniş kategoriler ve iyi gelişmiş anime seçenekleri sunan başka bir anime eklentisidir. Akış çok az zaman alabilir ya da çok az zaman alabilir, ancak tam özellikli menü sistemi ile tonlarca eğlence içeriği görüntüleyebilir.

Animehere

Animehere, yüksek kaliteli anime filmleri ve TV şovları arayan herkes için mükemmel bir seçenektir. Bu anime eklentisi, kalitesi düşük olan çok sayıda anime içeriğini kazımaktadır. İyi geliştirilmiş menü yapısının bulunması, anime hayranlarının altyazılarla en son güncellemeleri kaydırmasını kolaylaştıracak.

Anime-IPTV

Anime-IPTV, büyük bir anime Kodi eklentisi oluşturmak için bir araya gelen benzer hizmetlerin bir işbirliğidir. Yüzlerce anime ses ve video içeriği sunar. Gezinmesi kolay ve belki de en becerikli anime eklentisi.

Funimation

Bir Kodi anime eklentisiyle ilk defa karşılaşıyorsanız, Funimation şimdiye kadar yapacağınız en iyi seçimdir. Anime eklentisinin yerleşimi, interneti çevreleyen anime öğelerini bulmanızı kolaylaştıracaktır. Bunun da ötesinde, içeriğe erişmenin yasallığıyla ilgili herhangi bir sorununuz olmayacaktır. Diğer en iyi kodi eklentilerine göz atın.

Son düşünceler

NYAA anime web sitesi gitmiş olsa da, kullanıcılara NYAA’nın yerini alabilecek diğer çeşitli potansiyel kaynakları keşfetme fırsatı sunulmaktadır. Kodi anime eklentileri, anime hayranları için çeşitli anime içeriklerini aktarabilecekleri ve indirebilecekleri uygun bir seçenek gibi görünebilir. Kodi anime eklentilerinin kurulumu daha kolaydır ve çok az veya hiç komplikasyon göstermez.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map