Video akışı söz konusu olduğunda, Kodi diğer tüm platformları utandırır! İster UFC, NFL veya ister canlı bir maç izlemek isteyin, TV şovları veya oyun oynamak olsun, Kodi spor eklentileri sizi kapsamaktadır!

Bir spor hayranı olmak, Kodi’yi keşfetmek değerli bir mücevher bulmak gibiydi çünkü maalesef birçok spor etkinliği belirli coğrafi konumlarla sınırlı.

Daha da iyisi Kodi’de akışınızın kalitesini seçme seçeneğine sahip olmanızdır. Bu özellikle internet hızınız kararsızsa çok yardımcı olabilir.

Ayrıca premium kanallarda özel maçlar izlemenize yardımcı olur, bu nedenle kriket, futbol, ​​Formula 1, golf veya diğer sporları izlemek istiyorsanız, Kodi gidilecek yer.

Kodi size bu tür içerikleri nasıl getirmeyi başarıyor??

Kodi için ücretsiz ve ücretli farklı eklentiler kullandı.

Uyarı: Bir İSS Kodi akışlarınızı görebilir

İşte yakalama!

İSS’niz çevrimiçi ortamda ne yaptığınızı bilir. Üçüncü taraf Kodi eklentilerini kullandığınızda, korsanlık ve telif hakları ile ilgili yerel yasaları bildiğinizden emin olun..

Resmi yayıncılar tez hakları için milyonlarca dolar ödüyor. Bu tür yasadışı içeriği indirmek başınızı belaya sokabilir ama…. VPN olarak kullanımın kullanışlı olduğu yer!

Afrika çölündeki kayaların üzerinde oturuyor olabilirsiniz ve dijital olarak New York’ta görünüyorsunuz.

kodi vpn cta al

En İyi Kodi Resmi Spor Eklentileri

1. Fox Sports Go

tilki spor kodi-eklenti

FOX SPORTS GO, yayın yapmak isteyen spor hayranları için en iyi seçimdir MLS Futbol, ​​MLB Beyzbol, UFC, NBA ve Süper Kros. Amerika Birleşik Devletleri’nin önde gelen spor yayın kanallarından biridir.

Minimum arabelleğe alma ve HD akış ile, neredeyse tüm spor yayınlarını izlemek için en iyi seçeneklerden biridir.

2. Şimdi Sportsnet

spor-net-kodi-eklenti

Kanada platformu çeşitli spor alanları sunar. Aylık abonelik aylık sadece 25 ABD dolarıdır, bu da çok sayıda harika spor içeriğini görüntülemenizi sağlar. Eklentiye Resmi Kodi Eklenti deposu aracılığıyla erişilebilir.

Bu başka bir harika seçim MLB, NHL, NBA, ve NFL maçlar.

3. ORF TVthek

orftv-spor-add-on-kodi

Avusturya dışında yaşıyorsanız, bir VPN, çünkü ORF TV coğrafi olarak kısıtlanmıştır. Bununla birlikte, iyi tarafı, Avusturya’da çok sayıda ücretsiz TV istasyonunun mevcut olmasıdır.

ORF TVthek, canlı TV ve tatmin edici sayıda isteğe bağlı seçenek sunan birçok çevrimiçi akış seçeneğinden biridir. Kanal üzerinden kullanılabilen çok sayıda spor programlaması da dahil olmak üzere Kodi eklentisi aracılığıyla hepsine kolayca erişebilirsiniz..

4. Xumo

xumo-spor-eklenti-kodi

Resmi Kodi eklenti deposu aracılığıyla sunulan XUMO.TV ücretsiz bir Kodi eklentisidir. Xumo’da Kodi kullanıcıları için sporla ilgili kanallar bulunmaktadır. Yukarıdaki par akış kalitesi ile, futbol, ​​lakros, sörf, balık tutma, MMA, futbol, ve daha fazlası.

5. Plüton TV

kodi-plutotv-spor-eklenti

Tıpkı Xumo gibi Pluto TV de uzun bir ücretsiz TV kanalı listesi sunuyor. En yeni veya popüler içeriği bulamayacağınız ücretsiz bir hizmet olmakla birlikte, çok çeşitli seçenekler sunar. Haberler, eğlence, ve spor kanallar.

Diğer Kodi eklentilerinin aksine ücretsiz bir hesap oluşturmanız ve kaydolmanız gerekir.

6. CBC

CBC-spor-eklenti-kodi

CBC, Kanada’da tamamen ücretsiz bir TV hizmetidir ve Olimpiyatlar ve Hokey Gecesi gibi isteğe bağlı ve canlı içeriklere sahiptir. Kanada’da yaşamıyorsanız endişelenmeyin, yine de CBC’nin yayınını bir VPN kullanarak kolayca engelleyebilir ve bir Kanada sunucusuna bağlayabilirsiniz..

Eklenti bir cazibe gibi çalışır ve test sürecimiz sırasında hiçbir zaman çalışmadı.

7. iTV

iTV-spor-addon-kodi

iTV, neredeyse ücretsiz olan İngiltere akış hizmetidir, ancak ne yazık ki İngiltere ile sınırlıdır. Platformda iyi bir kanal yükü mevcut. Ancak, İngiltere’deki yasalara göre, bir TV Lisansına sahip olmanız gerekir, ancak herhangi bir şekilde doğrulanmaz..

Kanal, bazı futbol maçları da dahil olmak üzere çok çeşitli spor yayınları yayınlamaktadır. İngiltere dışındaysanız, bir VPN’e ihtiyacınız olacak.

8. Tablo

tablo-spports-eklenti-kodi

Listemizdeki bu seçenek diğerlerinden biraz farklı. Eklenti, havadan TV sinyalleri için bir ön uç görevi görür.

Havadan TV, bugün OTA TV pazarının artmakta olduğu göz önüne alındığında, son derece popüler bir seçenektir. Genellikle spor içeriği elde eder ve canlı yayınlar.

Tablo ayrıca canlı akışlarınızı kaydetmenizi ve daha sonra Tablo cihazınızdan erişmenizi sağlayan bir DVR’dir.

9. SVT Oynat

svt-play-kodi-spor-eklenti

Dil engellerini kaldırabilir veya İsveççe’yi anlayabiliyorsanız, SVT Play spor izlemek için çok uygun bir seçenektir. SVT Play, İsveç TV ağının canlı akış ve isteğe bağlı seçeneğidir. Tamamen ücretsizdir ve tüm yıl boyunca SVT Play aracılığıyla büyük bir spor yayın havuzu bulabilirsiniz..

Yukarıda bahsedilen eklentilerin bazıları gibi, bu eklentinin sağladığı akışlar yalnızca İsveç ile sınırlı olduğundan bir VPN’e ihtiyacınız olacaktır..

10. SR Mediathek

srmediathek-spor-eklenti-kodi

SR Mediathek, ülkedeki birçok seçenek arasından bir Alman TV ağıdır. Onu ayıran şey, işlevsel bir Kodi eklentisi olması ve SR Mediathek’te hem canlı hem de isteğe bağlı spor içeriği sunmasıdır..

Ayrıca coğrafi olarak sınırlıdır, bu nedenle bunun için bir VPN’e ihtiyacınız olacak!

11. NHL TV

nhl-tv-kodi-addon

NHL TV’nin yayın hizmeti muhtemelen buz hokeyi izlemek için en iyi seçeneklerinizden biridir.

Kaydolduktan sonra, içerik için basit bir gezinme seçeneği sunarak süreci sizin için optimize edeceğinden Kodi aracılığıyla akış gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, önemli anlar ve farklı maçların öne çıkanları gibi bazı ücretsiz içerikler sunar.

Yine, bu eklenti de coğrafi olarak engellenmiştir ve bir VPN’ye ihtiyacınız olacaktır, ayrıca ABD ödeme bilgileri gerektirdiğini unutmayın.

12. ESPN 3

ESPN3-spor-add-on-kodi

Spor eğlence endüstrisinde büyük bir isim olan ESPN şunları sunar:

  1. Uluslararası Futbol
  2. Avrupa Kulübü Futbol
  3. MLB Beyzbol
  4. NBA Basketbol
  5. Kriket
  6. Golf
  7. Üniversite Sporları

Kodi medya merkezi için resmi olmayan ESPN eklentisiyle, premium içeriğe doğrudan Kodi’deki ESPN’den erişebilirsiniz. ESPN ayrıca Android TV, Apple TV vb.Gibi çeşitli platformlarda da mevcuttur..

13. Işıltılı

ışıltı-spor-eklenti-kodi

Resmi olmayan eklentiler söz konusu olduğunda, en sevdiğim eklentilerden biri. Sparkle Kodi eklenti Acestreams bağlantıları için Reddit kazıma. Acestreams çeşitli bölgelerden canlı sporlar sunmaktadır ve reddit aktif bağlantıları bulmak için en iyi yerdir.

Ancak Acestreams bağlantılarını manuel olarak aramak yerine, Sparkle addon işi sizin için yapar. Favori spor etkinliğinizin bağlantısını seçin ve canlı aksiyon izleyin.

14. Sportie

sportie-eklenti-kodi

Futbol ve ragbi için en iyi bilinen Sportie, NFL ve diğer kaynaklardan gelen içerikleri de içerir, bu da onu diğer çeşitli spor etkinlikleriyle mükemmel bir seçim haline getirir.

Bu eklentiyi lazykodi’den ANDROIDABA deposunda bulabilirsiniz. Premier League, bulunduğunuz ülkeye bağlı olarak da burada bulunabilir. Durum ne olursa olsun, coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için bir VPN bizim altın kartımızdır..

15. Zattoo Live TV eklentisi

zattoo-tv-spor-eklenti

Zattoo Live TV eklentisi, toplam 190’dan fazla kanal sunduğu için spor severler için mükemmel bir seçim olan resmi olmayan bir eklentidir. Futbol, ​​golf veya güreş gibi farklı sporların akışlarını kolayca bulabilirsiniz.

16. NBA League Pass Kodi Eklentisi

nba-leaugue-spor-eklenti

Tamamen NBA’ye ithaf edilen eklenti, tüm NBA olaylarını kapsar. Canlı yayınlar, arşivler ve NBA TV sunuyor. Ancak, bu resmi bir eklenti ve bunun için bir aboneliğe ihtiyacınız olacak.

Coğrafi kısıtlamalarla karşılaşmanız durumunda, bir VPN hizmetini açtığınızdan ve bir ABD sunucusuna bağlandığınızdan emin olun. Bu şekilde NBA League Pass Kodi addon’daki herhangi bir içeriğe sorunsuzca erişebilirsiniz.

Sonuç

Bir spor tutkunuysanız, tıpkı benim gibi, sepetindeki yiyeceklerden daha fazla pop mısır biriktiren, bunlar Kodi için çevrimiçi olarak bulabileceğiniz en iyi eklentilerden daha fazla.

Eğer KOD olmasaydı, hayatımla ne yapacağımı cidden bilmiyorum. Daha iyi ve daha iyi çözümler bulmak için yayılan aşk ağları sayesinde Kodi bir nimettir.

Nerede olursam olalım, herhangi bir spor etkinliğini çevrimiçi canlı olarak izleyebiliyorum. Coğrafi kısıtlamalar bir sorunsa, bir VPN hizmetine başvuruyorum.

Bu eklentilerden herhangi birini denediyseniz bize bir Yorum bırakın ve değerli görüşünüzü bize bildirin.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me