En büyük müzik endüstrisi ödül töreni sadece 2 gün uzaklıktadır! Evet, doğru okudunuz! Grammy ödüllerinin 60. baskısı hemen köşede ve dünyanın dört bir yanındaki müzik hayranlarının en büyük sahnesinde gözleri var.

Kayıt Akademisi tarafından düzenlenen Grammy Awards Töreni, müzik endüstrisinde onurlu bir etkinliktir. Tüm etkinlik, dünyanın önde gelen müzikal duyumlarından ve kutlamalarından ve sektöre çok şey vermiş olanlara onurlandırmadan muazzam performanslarla doludur..

Grammy Awards Kodi’yi sorunsuz bir şekilde ücretsiz izleyin. Adaylıklar tüm kategoriler için hazır ve insanlar parmaklarını çaprazladı ve göz çizgisi çizildi! Öyleyse Grammy Ödülleri 2018 Kodi için zaten hazırlıklı olun. Rehberimizi takip edin ve Kodi’de Grammy ödüllerini nasıl izleyeceğinizi görün.

Daha fazla Video Eklentisi veya Canlı IPTV kanalı eklentisi için en iyi Kodi eklentileri listemizi görüntüleyin ve Kodi VPN kullandığınızdan emin olun.

Grammys 2018 ne zaman

60. Grammy Awards 2018 sahnesi 28 Ocak’ta Madison Square Garden’da başlayacak. Büyüleyici James Corden etkinliğe ev sahipliği yapacak ve seyirci Lady Gaga, Pink, Childish Gambino ve Little Big Town gibi en büyük şarkıcıların nefes kesici performanslarına tanık olacak.

Grammy Ödülleri 2018 Kodi Deposu

Grammy Awards Kodi için önerdiğimiz depo Yargı deposudur ve önerdiğimiz eklenti Verdict Kodi addon’dur. Karar deposu güvenilir bir havuz iken Verdict Kodi addon Canlı TV, TV şovları, Filmler, Konserler, Spor vb. İçin çok iyi bir eklentidir. Daha fazla bilgi için en iyi kodi depo listemize bakın..

Grammy Ödülleri 2018 Kodi Resmi Eklentileri

 1. cCloud Tv
 2. USTVNow
 3. BBC iPlayer
 4. FilmOn TV
 5.  Livestream.com

Önemli Uyarı! Bir VPN bağlamadan herhangi bir eklentiyle Grammy 2018 akışını yapıyorsanız, dikkatli olun! Gizliliğinizden ve güvenliğinizden ödün veriyorsunuz. İşte burada Kodi VPN kimliğini korur & coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğin engellemesini kaldırırken sizi telif hakkı ihlali bildirimleri ve DMCA’lardan korur.

 CTA

Grammy Ödülleri 2018 Kodi Resmi Olmayan Eklentiler

 1. Canlı Mix
 2. Lihattv IPTV
 3. Karar
 4. düzenbaz
 5. Wampa

Krypton Sürüm 17.6 veya Altında Grammy Ödülleri Kodi Nasıl İzlenir

 1. Açık Kodi cihazınızda.kodi'de grammy ödülleri nasıl izlenir
 2. Tıkla Ayarlar (dişli ikon) soldaki menüden.kripton sürüm 17.6 veya daha düşük grammy ödüllerini kodi nasıl izlenir
 3. Şimdi sseçilmiş Dosya Yönetici menüden > Üzerine çift tıklayın Kaynak ekle. Nerede yazdığını tıklayın ‘Yok’ > Giriş https://archive.org/download/judgezips/ > Tıklayın tamam.jarvis sürüm 16 veya üstü grammy ödüllerini kodi nasıl izlenir
 4. Bu kaynağı adlandırın yargı ve tıkla tamam.grammy ödülleri kodi
 5. Dönmek Ana ekran > Tıklamak Eklenti > Şimdi tıklayın Kutu simgesi sol üst köşeden.grammy ödülleri nasıl eklenir kodi addon
 6. Tıklamak Zip dosyasından yükle > Tıklamak yargı > seçmek repository.judgement.zip > Bildirimin görünmesini bekleyin.grammy ödülleri kodi indir
 7. Şimdi tıklayın Depodan yükle > Ara ve Aç Karar Repo > Video eklentilerini aç > Tıklamak Karar > hit Yüklemek ve eklenti etkin bildirimini bekleyin.firestick grammy ödülleri kodi izlemek nasıl
 8. Eklentiye şu adrese giderek erişebilirsiniz: Eklenti Menü > Video eklentileri > Karar.

Jarvis Sürüm 16 veya Üstünde Grammy Ödülleri Kodi Nasıl İzlenir

 1. Açık Kodi > Tıklayın sistem > Adresine git Dosya Yönetici > Çift tıklama Ekle Kaynak.
 2. Tıklayın Yok > Giriş URL https://archive.org/download/judgezips/ > Tıklayın Bitti > Adını sen koy ‘Yargı’ > Tıklayın Bitti > Sonra seçin tamam.
 3. Adresine git Kodi Ana Ekranı > Tıklayın sistem > Tıklamak Eklenti > seçmek Zip Dosyasından Yükle.
 4. Tıklamak yargı > Tıklayın repository.judgement.zip
 5. Şimdi tıklayın Depodan Yükle > Açık Karar Repo > Açık Video Eklentileri > seçmek Karar > hit Yüklemek > Eklentinin yüklenmesini bekleyin.

Grammy Ödülleri 2018 Kodi İndir

 1. İndir Zip Dosya cihazınızda.
 2. Açık Kodi > Eklenti > Tıkla Kutu şeklinde simgesi.
 3. Tıklayın Zip Dosyasından Yükle > Araştır ve açık indirilen Zip dosyası.
 4. Tıklayın Depodan Yükle > Karar Repo > Video Eklentileri > Karar > Yüklemek > Zevk almak!

Grammy Ödülleri Kodi Fire Stick’te Nasıl İzlenir

Grammy ödüllerini Fire Stick’te izlemek için önce Kodi’yi Fire Stick’e yüklemelisiniz. Kodi’yi yükledikten sonra şu adımları izleyin:

 1. Açık Kodi Yangın Çubuğu üzerine uygulama.
 2. Açık Geliştirici Seçenekleri > Bilinmeyen Kaynaklardan ADB Hata Ayıklama ve Uygulamaları.
 3. Buradan itibaren prosedür Krypton V17 ile aynı olacaktır. Yukarıda belirtilen yönteme bakınız.

Grammy Ödülleri 2018 Yayıncılar / Kanallar Listesi

Ödül gösterisi CBS’de yayınlanacak. Ancak, ‘E!’ Haberleri ve Grammy Awards’ın resmi web sitesi exclusive özel gösteri öncesi ve gösteri sonrası kapsama alanı sağlayacak.

Grammy Ödülleri 2018 Kablo Olmadan Nasıl İzlenir

Ne yazık ki, Grammy ödüllerini Kodi aracılığıyla izlemeyi planlamıyorsanız ve Grammy ödülleri Kodi kılavuzumuzu izlemiyorsanız, bu bağlantıları kullanarak etkinliği izleyebilirsiniz..

 1. Kuru Duvar Ulus Akarsu
 2. Wattpad
 3. Rio Tiyatrosu

Ancak, bu sitelerin güvenli veya güvenilir olduğunu garanti etmiyoruz. Gizliliğinizi korumak ve coğrafi kısıtlı akışlara erişmek için KodiVPN hizmetini seçmenizi öneririz.

Son sözler

Grammy Awards, hiçbir müzik hayranının kaçırmayacağı bir tören. 80’den fazla kategori için aday gösterildiğinde, hype zaten gökyüzüne dokunmuştu. Bu yüzden acele edin ve rehberimizi takip edin ve çok geç olmadan Kodi’de Grammy ödüllerini nasıl izleyeceğinizi öğrenin!

Sizi temin edebileceğimiz bir şey Grammy Awards Kodi deneyiminin asla unutamayacağınız bir şey olması. Bütün akşam yıldızlarla dolu olacak, tüm süper yıldızların yer alacağı bir toplantı.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me