kodi spor izlemek nasıl

2019 Dünyada Ücretsiz Kodi Canlı Spor İzle

En sevdiğiniz oyunlar için herhangi bir canlı yayın bulamıyor veya en sevdiğiniz sporları yüksek çözünürlükte canlı yayınlamak istemiyor?

En sevdiğiniz tüm spor ve etkinlikleri Kodi ile yayınlamayı deneyin ve en iyi Kodi spor aksiyonunun tadını çıkarın. İlgili cihazlarınızdaki ve işletim sisteminizdeki en iyi spor Kodi eklentileriyle çeşitli spor dallarının kesintisiz akışının tadını çıkarın.

Kodi spor kütüphanesine göz atın ve resmi ve resmi olmayan Kodi spor eklentilerinin bir koleksiyonunu kurun.

İlerlemeden önce, bu yıl bire bir arka arkaya spor etkinlikleri ile doluydu ve spor sever olmanız şartıyla bir tanesini kaçırmayı göze alamazsınız. Kodi’de yayınlayabileceğiniz tüm etkinliklerin listesi:

Devamını Oku: Kodi Live Online’da NFL Nasıl İzlenir

2019’da Kodi’de Yayınlanacak Önemli Spor Etkinlikleri

AĞUSTOS’da Spor EtkinlikleriEylül Ayındaki Spor Etkinlikleri
Avrupa ŞampiyonasıFormula 1 – İtalya Grand Prix’si
NFL – Ulusal Futbol LigiFutbol – UEFA Uluslar Ligi
Futbol – 2018-2019 Premier League sezonuGolf – Evian Şampiyonası
Ragbi ligi – Challenge Kupası finaliKriket – T20 Blast Finalleri Günü
Formula 1 – Belçika Grand Prix’siBoks – WBA, IBF ve WBO dünya ağır siklet dövüşü
Tenis – ABD Açık
Ekim Ayındaki Spor EtkinlikleriKasım Ayındaki Spor Etkinlikleri
Formula 1 – Japon Grand Prix’siTenis – Fed Kupası finali
Kriket – Sri Lanka – İngiltere, T20Tenis – ATP Finalleri
UFC – Conor McGregor vs Khabib NurmagomedovSnooker – İngiltere Şampiyonası

Kodi Sports – Her Spor Yayıncısına Çözüm

Spor için Kodi, tüm favori spor ihtiyaçlarınızı ve tercihlerinizi karşılamak için bir duraktır çünkü seçim yapabileceğiniz en iyi Kodi spor eklentilerine sahiptir. Bazı Kodi eklentileri kategoriye özelken, diğerleri çok çeşitli spor akışları sağlayan çok yönlü eklentilerdir.

Kodi sporlarını kullanarak, başka herhangi bir çevrimiçi akış sitesini ziyaret etmek zorunda kalmazsınız ve çalışan akış bağlantılarını aramak zorunda kalmazsınız.

İngiltere, ABD, Kanada veya Dünyanın herhangi bir yerinde Kodi’de Canlı Spor Yayını Nasıl Yapılır?

Birleşik Krallık, ABD, Kanada veya Dünyanın herhangi bir yerinde Kodi'de Canlı Spor Yayını Nasıl Yapılır?

Çok sayıda kitle, FIFA Dünya Kupası gibi önemli spor etkinliklerini yayınlamak için çevrimiçi akış bağlantılarını ve hizmetlerini kullanıyor, UFC, ve Wimbledon vb. bu etkinliklerin yayın kapsamı bölgelerinde bulunmadığı veya mobil veya meşgul olduğu için canlı eyleme erişemedikleri için.

Kodi devreye giriyor ve kullanıcıların en sevdikleri canlı etkinlikleri kullanıcıların erişebileceği cihazlarda yayınlamasına izin veriyor..

nordvpn netflixFavori takım oyununuzu izlemek için sabırsızlanıyor musunuz? Bir kelime Dikkat Kanada, İngiltere ve ABD gibi ülkelerdeki insanlar sürekli olarak izlenmektedir. Yasadışı yollarla spor yapanlara yakalananlar para cezasına çarptırılır. Ve izinsiz serbest akış savaşı durma belirtisi göstermiyor. İşte burada Kodi VPN devreye giriyor kullanıcının kimliğini koru ve engeli kaldırmak coğrafi kısıtlamalı spor akışı. kodi vpn cta al

Ofiste oturan veya seyahat eden kişiler, akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar gibi mobil cihazlarında Kodi’yi kullanarak canlı akış eylemini kolayca izleyebilirler. Kodi’yi ve Kodi’deki en iyi spor uygulamalarını yükleyerek İngiltere, ABD ve Kanada’da veya dünyanın herhangi bir yerinde canlı spor izleyin.

Kullanıcıların Kodi sporlarını kullanmayı tercih etmesinin bir başka nedeni, kullanım kolaylığı nedeniyle, kullanıcıların uygulamayı çalıştırarak, eklentiyi açarak ve istediklerinin akışlarını çalıştırarak istedikleri her şeyi akışa almalarına izin vermesidir..

Günümüzde birçok eğlence ve spor meraklısı, TV’lerinin önünde oturmak yerine çevrimiçi akışı tercih ediyor çünkü çevrimiçi yayın TV izlemekten daha uygun.

Kodi, dünyadaki tüm önemli spor müsabakaları formunu izlemek için kullanılabilecek canlı sporlar için en iyi Kodi eklentilerine sahiptir. Son zamanlarda, dünyanın dört bir yanından çok sayıda insan FIFA Dünya Kupası’nı Kodi’de canlı olarak yayınladı ve benzer şekilde çok sayıda insan Kodi’de canlı UFC etkinlikleri yayınladı.

Kodi’ye böylesine muazzam bir kitle girişinin arkasındaki sebep kesintisiz ve kesintisiz akış Kodi’den başkası tarafından sunulamayan bir deneyim.

Bununla birlikte, Kodi veya başka bir akış hizmetiyle akış gerçekleştirmeye çalışırken anlamanız gereken bir şey, her akışın küresel olarak mevcut olmamasıdır. Bazı akışlar, VPN olmadan atlanamayan coğrafi kısıtlamalara sahiptir. Bazı insanlar, proxy sunucularını ve ücretsiz VPN’leri kullanarak coğrafi kısıtlı akışlara erişmeye çalışır, bu harika bir seçenek değildir.

Her şeyden önce, bu proxy sunucuları ve ücretsiz VPN hizmetleri nedeniyle birçok kesinti ile karşılaşmanız gerekecek. İkincisi, bu hizmetlerin sunduğu hız bağlamaya değmez çünkü akışın tüm eğlencesini bozarlar.

Hepsinden önemlisi, en önemli konu bu hizmetlere güvenilemeyen gizlilik ve çevrimiçi güvenliktir..

Kaliteli bir VPN hizmeti, askeri düzeyde şifreleme sunarak sizi web’de anonim hale getirir ve tüm kısıtlamaları atlamanıza olanak tanır. Yüksek kaliteli VPN hizmetleri ile ilgili bir başka harika şey, sorunsuz içerik akışı sağlamaları ve en sevdiğiniz içerikleri sorunsuz ve kesintisiz bir şekilde yayınlamanıza izin vermesidir. Bu yüksek kaliteli VPN hizmetlerinin bazı abonelik ücretleri olsa da, kabul edilmesi gereken bir şey, ücretlerin oldukça makul olmasıdır.

Canlı Spor Yayınları için En İyi 10 Eklenti

Kodi’de Canlı Spor akışı için kullanılabilecek yüzlerce Kodi eklentisi çevrimiçi olarak mevcuttur. Bu yüzlerce Kodi spor eklentisinden, eklentilerin çoğunluğu gayri resmi, azınlık ise resmi Kodi eklentileri olacak.

Nedeni, resmi eklentiler sınırlıdır ve harika çalışır, gün geçtikçe kapanmazlar ve istediğiniz zaman yüksek kaliteli akışlar sağlarlar. Bununla birlikte, resmi olmayan Kodi eklentileri her gün çıkmaya devam ediyor ve aynı şekilde her gün kapanmaya devam ediyorlar. Üçüncü taraf eklentilerle ilgili başka bir sorun, akış için yeterince güvenilir olanlardan sadece birkaçı.

Tüm bunlara rağmen, birçok Kodi kullanıcısının üçüncü taraf eklentileri tercih etmesinin nedeni, ücretsiz olmaları ve kullanıcıların, çok çeşitli olmayan resmi Kodi eklentilerinin aksine her spor etkinliği için farklı bir eklentiye ihtiyaç duymamasıdır. birden fazla spor etkinliği için akış gösterme.

Kodi eklentilerinin sizin için sahip olduğu en iyi seçimlerden bazıları: hem resmi hem de gayri resmi.

Kodi’de Canlı Spor İçin Resmi Kodi Eklentileri

 1. MLB.TVmlb üzerinde kodi spor

Beyzbol, futbolla karşılaştırıldığında popüler bir oyun olmayabilir, ancak hala tüm dünyada milyonlarca hayranı var. Birçok TV yayın ağı MLB’yi kapsamaz ve bu nedenle beyzbol taraftarlarının çoğu MLB’yi çevrimiçi olarak yayınlamaya karar verir. Neyse ki, beyzbol oyunlarını çevrimiçi olarak yayınlamayı seven tüm MLB hayranları, tüm MLB oyunlarını özel resmi MLB.TV Kodi eklentisi aracılığıyla Kodi’de canlı olarak izleyebilir. Bu Kodi eklentisi, tüm sezon boyunca canlı yüksek kaliteli akışlar sağlar, böylece hareket halindeyken eğlenebilirsiniz.

 1. Tuff.TVkodi spor için tüftv

Tuff.TV, Combat sport, Motorsports, Soccer vb. Gibi spor kategorilerini ve otomotiv ve yaşam tarzı ile ilgili bazı talk show’ları kapsayan çok sayıda spor akışı ve sporla ilgili talk sow eklentisidir. Bu Kodi eklentisi hakkında daha fazla şey genel bir demografik kitleye değil, erkek demografisine odaklanmasıdır. Kodi’lerinde eksiksiz bir paket olmasını isteyen erkek kullanıcılar için mükemmel bir Kodi eklentisidir..

 1. Sportsnet Şimdispor şimdi sportsnet spor addon

Sportsnet Now, tüm önemli spor etkinliklerine odaklanan ve HD kalitesinde akış sağlayan bir Kanada yayın ağıdır. Sportsnet Now, spor akışı hayranları için premium akışlara sahip kendi resmi Kodi eklentisine sahiptir. Sportsnet’i seçmeden önce bilmeniz gereken bir şey, bu bir Kanada yayın ağı ve akışlarının coğrafi olarak kısıtlanmış olmasıdır. Bu, VPN kullanmıyorsanız Sportnet Now tarafından sağlanan buharlara Asya’da erişilemediği anlamına gelir.

 1. Sportschaufirestick'te spor izlemek için sportschau

Almanya’da yaşayan ve Deutschland’dan spor içeriği yayınlamak isteyen tüm spor severler için, Sportschau resmi web sitesi aracılığıyla Kodi’de canlı olan tüm spor etkinliklerinin akışlarına erişebilirsiniz. Sportschau, dünyanın dört bir yanından büyük sporları ulusal dilde kapsayan bir Alman spor dergisidir.Sportschau, resmi Kodi eklenti deposunda, Alman kullanıcıları tarafından Alman dili yorumlarındaki portları izlemek için erişilebilen kendi resmi Kodi eklentisine sahiptir. . Diğer tüm bölgesel eklentiler gibi Sportschau da coğrafi olarak sınırlıdır ve Almanya dışında erişilemez. Yayınlarının Almanya dışına erişebilmesi için kullanıcıların bir VPN hizmetine kaydolması gerekecek.

 1. haberlerle dolufirestick üzerinde newsy sporları

Newsy, dünyanın dört bir yanından gelen tüm son dakika haberleri ve güncellemelerle ilgili kısa videolarda haber parçaları oluşturan ve paylaşan bir haber platformudur. Newsy’nin hazırladığı haber kategorileri Spor, Politika, Bilim ve Teknoloji, Sağlık, Eğlence endüstrisi ve İşletme’dir. Newsy, tarafsız nötr bakış açısıyla ve önyargısız bakış açısı olmadan dünyanın dört bir yanından farklı haberleri vurguladığını iddia ediyor.

Kodi HaberleriHiç Kodi duydum sıkı önlem? Evet, doğrular & milyonların izlemesini engellemek ücretsiz spor. Kodi VPN kendinizi korumak için en iyi çözümdür DMCA bildirimleri, telif hakkı sorunları & deblokaj Spor, SportsDevil veya Halow Live TV gibi çeşitli eklentilerin listesi. Bir VPN kimliğinizi koruyacaktır & gizlilik her zaman güvende.eklentileri engellemeyi kaldır cta

Canlı Spor İçin Resmi Olmayan Kodi Eklentileri

 1. Netstream Spor Merkezikodi sporları için netstreams

Çeşitli sporlar için ücretsiz akışlar sağlayan eklentiler ararken, bunlardan birkaçını bulmak zor. Netstreams Sports Hub, her zaman çeşitli spor akışlarına sahip inanılmaz bir Kodi spor eklentisidir. Birçok resmi olmayan Kodi eklentisi, çeşitli spor kategorilerini kapsayabilecek Netstream Sports Hub gibi değildir. Kullanıcılar en sevdikleri spor karşılaşmalarını kolayca Kodi’de izleyebilir ve kesintisiz akışın keyfini çıkarabilir.

 1. SportsDevilSportsDevil

Tartışmasız en iyi ve sürekli olarak kullanıcılarını asla hayal kırıklığına uğratmayan Kodi eklentisinden biri. Kullanıcıların seçebileceği en iyi spor Kodi eklentileri arasındadır, çünkü sağladığı akışlar her zaman birinci sınıftır ve en iyi yanı tüm önemli spor etkinliklerini kapsamasıdır. SportsDevil, kalitesi nedeniyle Kodi topluluğunda büyük bir ün kazanmıştır ve birçok Kodi kullanıcısı spor akışı ihtiyaçları için buna güvenmektedir.

 1. Saf SporlarSaf-Spor-Kodi-Addon

Pure Sports, spor için harika bir Kodi eklentisi olarak muazzam bir şekilde yükseldi ve hiçbir zaman en iyi Kodi eklentileri arasındaki yerini kazandı. Pure Sports, tüm dünyadan canlı olarak yayınlanan tüm oyunların bazı yüksek kaliteli akışlarına sahiptir. Pure Sports’un kullanımı çok basit bir arayüze sahiptir ve umarız Pure Sports Kodi eklentisi sizi hayal kırıklığına uğratmaz.

 1. Halow Canlı TVHalow Canlı Spor Kodi

Halow TV, avucunuzun içinde binlerce kanal istiyorsanız harika bir eklentidir. Halow Live TV Kodi eklentisi ile ilgili en iyi şey, canlı premium kanallar ve PPV spor etkinliklerinin canlı akışlarını sağlamasıdır. PPV olaylarını kapsayan az sayıdaki olaydan biridir; aksi halde, bu özelliklere sahip güvenilir yüksek kaliteli Kodi eklentisi bulamayabilirsiniz. Halow TV Live harika çalışıyor ve kaliteli hız akışlarına sahip.

 1. Üstünlük Sporlarıkodi için supremacy spor addon

Supremacy Sports, bir süredir piyasada bulunan en ünlü Kodi eklentisidir. Supremacy Sports, kullanıcılarına en iyi akışları sağlamaya odaklanan spor için Kodi eklentisi, böylece en sevdikleri oyunları canlı yayınlamanın keyfini çıkarabilirler. Supremacy Sports tarafından sağlanan akış bağlantıları BT Sports ve Ace Streams gibi en iyi spor kanallarından bazılarıdır. Bu Kodi eklentisinin kapsadığı spor kategorileri Futbol, ​​WWE, UFC ve çok daha fazlasıdır.

FireStick’te Canlı Spor Nasıl İzlenir?

FireStick, TV izleme deneyimlerinde devrim yaratarak eğlencenin yüzünü değiştiren bir uygulamadır. Dünya çapında çok sayıda insan kablolardan kurtuldu ve şimdi Amazon FireStick gibi cihazlara doğru ilerliyor. TV’nizi izlemek istediğiniz ilginç içerikli bir Galaxy’ye dönüştürebilen tek bir eklenti çubuğuna sahip olduğunuzu düşünün. Herhangi bir sorun olmadan ve herhangi bir kısıtlama olmadan izlemek için ihtiyacınız olan her şeyi sağlayan tek bir cihaz.

TV’de HD kalitesinde canlı spor aksiyonu akışı için çok sayıda FireStick uygulaması kullanılabilir. İşte FireStick uygulamalarının bir listesi:

 1. WatchESPN
 2. Askı TV
 3. Hulu
 4. UFC Dövüş Kartı
 5. WWE Ağı
 6. NFL
 7. NBA
 8. MLB
 9. MUTV
 10. NHL

Bu Uygulamalardan bazıları coğrafi olarak kısıtlanmış olabilir ve bu da Firestick’te VPN kurulumu gerektirebilir. Canlı spor aksiyonu akışı için bu en iyi uygulamalardan, bir spor aşığıysanız sizinle birlikte olması gereken en iyi beş uygulamayı size önerelim:

 1. WatchESPN

ESPN bir zamanlar dünyanın dört bir yanındaki kablo ve uyduda spor izlemek için en iyi seçim oldu, ancak bir süre önce orta kısmını Dijital pazarına da genişletti. Hiç şüphe yok ki, spor endüstrisindeki büyük itibarı nedeniyle onlar için iyi çalıştı. ESPN uygulamasını birden fazla platform için başlattı ve neyse ki FireTV ve FireStick için de yaptılar, böylece FireStick kullanıcıları en sevdikleri sporları HD kalitesinde yayınlamanın tadını çıkarabilirler.

 1. Askı TV

Sling TV, çevrimiçi eğlence akışı endüstrisinde sadece bir zemin oluşturmamış, aynı zamanda spor kanalları da sunmaktadır. Sling TV’yi kullanmanın en iyi yanı, yalnızca izlemek istediğiniz kanal için değil, tam hizmet için kaydolmak zorunda olmamanızdır. Bu nedenle, Sling TV’nin sunduğu seçeneklerden en sevdiğiniz spor kanalına kaydolun ve en sevdiğiniz oyunları canlı olarak izlemenin tadını çıkarın.

 1. Hulu

Hulu Live TV hizmetine abone olarak Hulu’da canlı kablo ve spor kanalını izlemenin keyfini çıkarın. Hulu, kullanıcılarına kesintisiz eğlence ve spor aksiyonu sunan bir Amerikan eğlence ve medya hizmetidir. Bu hizmet coğrafi olarak sınırlıdır ve yalnızca ABD’de kullanılabilir. Ancak, ABD bölgesi dışına erişmek istiyorsanız, bir VPN hizmeti kullanarak coğrafi kısıtlamaları atlayabilirsiniz..

 1. UFC Dövüş Kartı

Özellikle UFC’de muharebe sporlarının hayranı mısınız? O zaman UFC PPV etkinlikleri için canlı akışlar sağlayan UFC Fight pass Kodi eklentisine sahip olmanız gerekir. Gelecekteki tüm kavga programlarına, Avcı röportajlarına ve önceki kavgaların vurgularına sahiptir. Tüm dövüş kartlarını ve ana etkinlikleri bu uygulamayla canlı olarak izleyin ve FireStick’inizde aksiyonun tadını çıkarın.

 1. WWE Ağı

WWE Network dünyadaki tüm güreş hayranları için bir cennet çünkü bu uygulama tüm maçlar, WWE orijinal serisi, Röportajlar, Gerçeklik gösterileri ve geçmişten olayları vardır. Kullanıcılar ayrıca WWE’nin yanı sıra WCW ve ECW’den içeriğe de göz atabilirler. Uygulama makul fiyatlı ve kullanıcılar herhangi bir reklam ve sınırlama sıkıntısı olmadan 7/24 güreşin tadını çıkarabilirler.

FireStick’te ücretsiz canlı spor yayınlamanın bir başka yolu, Kodi spor eklentileri aracılığıyla Kodi’dir. Kodi aslında FireStick tarafından desteklenmese de jailbreak yöntemiyle kurulabilir. Kurulum prosedürünün tamamını görmek ve FireStick’te Kodi hakkında daha fazla bilgi edinmek için kılavuzumuza bakın.

Son sözler

Kodi, yıllar boyunca tüm Binge izleyicilerine ve akış meraklılarına sağladığı akış deneyimi ile ünlüdür. Korsanlıkla ilgili olduğu iddiaları konusunda yetkililer tarafından geri tepme görmesine rağmen, Kodi dünyanın her yerinde tıkınırcayı gözlemcilerin en iyi tercihi olmuştur. Tüm komplonun arkasındaki gerçek, Kodi’nin korsanlıkla ilgisi olmadığı, ancak üçüncü taraf eklentilerinin olduğu, yani Kodi’nin çok yasal olduğu.

Kablo ve uydu TV kanallarında tüm dünyada çok sayıda spor yayınlanıyor, ancak herkesin TV’lerinin önünde oturup oyunları izleyecek zamanı yok. Bu nedenle, insanlar oyunları akıllı telefonlarında, tabletlerinde ve dizüstü bilgisayarlarında çevrimiçi olarak yayınlama eğilimindedir. Kodi, bu tür insanlar için en iyi seçimdir, çünkü çoklu platformlarda ve cihazlarda çalışır ve harika Kodi spor eklentileri olması, konumunu güçlendirir. Bu kılavuzun Kodi’de spor izlemenin nasıl yapılacağı sorusunu çözmenize yardımcı olacağını umuyoruz ve gelecekteki spor akışınız için yararlı olacaktır..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me