2020 İçin Amazon App Store’daki En İyi FireStick Uygulamalarının Listesi

Amazon FireStick, çok çeşitli uygulamaları sayesinde kablo eğlencesi ile ilgilidir. FireStick gibi cihazlar, kablolu TV’nin şimdi modası geçmiş olmasının nedenidir.


Amazon FireStick uygulamaları kullanıcının eriştiği her şeyi TV’lerinde izlemesini sağlar. Zaman değişiyor ve insanlar uygun çözümleri tercih ediyor. FireStick uygulamaları, kullanıcıların kütüphanelerini ihtiyaçlarına göre özelleştirmelerine olanak tanıyan üst düzey kolaylık sağlar.

Müzik, film, TV şovu, Radyo, Spor, Çizgi Film gibi çok çeşitli içerikler için yüzlerce FireStick uygulaması var..

FireStick ile ilgili sevdiğim en iyi şey, kullanmak için bir akış veya teknoloji uzmanı olmanız gerekmiyor. Kullanıcıların herhangi bir ince ayar veya sorunsuz kurulum prosedürüne ihtiyaç duymadan favori içeriklerini izlemelerine izin veren kullanışlı uygulamaları sayesinde herkes kolayca kullanabilir.

2020 İçin En İyi 10 FireStick Uygulamalarını İndirin

 1. HBO Şimdi
 2. Hulu
 3. Crunchyroll
 4. Askı TV
 5. NBC Sports
 6. PureVPN
 7. Hava Durumu
 8. Seğirme
 9. ES Dosya Gezgini
 10. BBC haberleri

Neden Firestick Uygulamalarına ihtiyacım var?

FireStick uygulamaları, akış deneyimini daha iyi hale getiren şeydir. Amazon FireStick’i satın aldıktan sonra, kesinlikle FireStick uygulamalarını keşfetmeniz gerekecek.

Bu uygulamalarla ilgili en iyi şey, birçoğunun indirilmesinin ücretsiz olması, FireStick’in kullanımını ve özelleştirilmesini daha eğlenceli hale getirmesidir.

Her tür içerik için Amazon App store’da farklı uygulamalar mevcuttur.

Filmler ve TV için En İyi 10 FireStick Uygulaması

en iyi firestick uygulamaları

# 1. Kodi

Kodi, FireOS dahil olmak üzere birden çok işletim sistemine kurulabilen ücretsiz bir uygulamadır. Amazon App store’da mevcuttur ve FireStick’inize yüklemek için uygulama mağazasından indirebilirsiniz. FireStick’te Kodi’yi kullanmak için herhangi bir abonelik ücreti gerekmez.yangın sopa için kodi ücretsiz uygulama

Kodi, canlı TV Şovları, Filmler, Çizgi Filmler ve Sporlar vb. Yayınlamak için kolayca kurulabilen yüzlerce eklentiye sahiptir. Kodi’nin kendisi, eğlence ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayarak, hayal gücünün ötesinde araştırma yapmalarına izin verir.

Kodi’yi FireStick’e yüklerseniz, çeşitli içerik akışı gereksiniminiz kolayca karşılanır ve başka bir uygulamaya ihtiyaç duymazsınız. Kullanımı çok kolay bir arayüze sahiptir ve ilk karşılaşmada kolayca anlaşılabilir.

# 2. Netflix

Terim duymadınız mı? Netflix ve Chill?

Evet, Amazon uygulama mağazası aracılığıyla FireStick cihazınızdaki Netflix uygulamasını FireStick’inizden kolayca indiriyor olabilirsiniz..amazon fire tv için netlix tv şovları uygulaması

Netflix uygulamasını indirdikten sonra, istediğiniz paket planına abone olun ve mevcut en iyi içeriği yayınlamaya başlayın.

Netflix ile ilgili en iyi şey, sahip olduğu çeşitli TV şovları ve Filmler. Ruh halinize ve zevkinize uygun çeşitli türlerle ilgili şovları izleyebilirsiniz.

Daredevil, Defenders, Jessica jones, The Punisher gibi Marvels serisi ve Stranger Things, Black Mirror ve House of Card vb.Gibi diğer birçok TV şovu gibi çok sayıda trend Netflix şovu var..

Netflix gerçekten de çevrimiçi olarak çok makul bir fiyata sunulan ve HD kalitesinde de yayın için FireStick için en iyi uygulamalardan biridir. Başka bir hizmete geçme gereğini asla hissetmeyeceksiniz, çünkü hizmet sadece muhteşem.

3.. HBO Şimdi

HBO şüphesiz Hollywood eğlencesindeki en iyi ve en eski oyunculardan biridir. Daha önceki günlerde kablolu televizyonda HBO izlemeyen bir eğlence meraklısı olacağını sanmıyorum.hbo şimdi tv stick uygulamasını ateşliyor

Ne zaman film izlemem gerektiğini hatırlıyorum; ayarlamak için en iyi yer hbo oldu. En yeni ve efsanevi filmler HBO’daydı ve en büyük film kanalı oldu.

Ancak, zaman değişti ve biz artık dijital çağdayız!

Artık kullanıcılar en sevdikleri filmleri izlemek için FireStick cihazlarında HBO’dan en iyi şekilde yararlanabilirler. HBO Now uygulaması Amazon uygulama mağazasında mevcuttur ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Akış için hazır olan en yeni ve Blockbuster filmlerine sahiptir.

4.. Hulu

Hulu, FireStick ve FireTV cihazlarında inanılmaz çalışan bir başka harika akış platformudur. Hulu, TV şovlarını ve Filmleri izlemek için çok sayıda kanala sahip, Amerikalı bir üst düzey medya hizmetidir.filmler ve TV şovları için en iyi uygulama

Hulu’nun Netflix gibi kendi orijinal TV şovları var. Hulu’daki en popüler TV şovlarından bazıları Handmaid’in Masalı, Castle Rock, Zor İnsanlar, Gelecek Adam, Şans, Mindy Projesi ve Yaklaşan Kule.

Bunların dışında, tüm zamanların popüler filmleri Hulu’da The Pianist, I Tonya, American Psycho, Jackie Brown ve Shutter Island vb..

Ayrıca en sevdiğiniz sporları Hulu’da canlı olarak izleyebilirsiniz ve Çocuklarınızın çizgi film izleyicileri alması ihtimaline karşı bir Çocuk bölümü de vardır..

5.. çatırtı

Crackle, Sony tarafından yapılan bir akış uygulamasıdır ve Amazon uygulama mağazasında ücretsizdir. İzlemek istediğiniz en iyi Filmler ve TV şovlarına sahiptir. Crackle, Action, Horror ve Sci-fi gibi farklı türlerden geniş bir film kütüphanesine sahiptir.firestick için amazon uygulaması crackle

Kullanıcılar hesaplarını oluşturabilir ve Crackle uygulamasında bulunan tüm içeriğe erişmeye başlayabilir. Kütüphane düzenli olarak güncellenmeye devam ederek en yeni filmleri ve piyasaya sürülecek en iyi gişe rekorları kıran filmleri ekliyor.

Sony crackle, kesintisiz akış hızıyla kaliteli video akışı sunar. Bu FireStick uygulamasını yükleyin ve eğlence turunuza başlayın.

6.. Pluto TV

Pluto TV, çevrimiçi akış için 100’den fazla küresel kanal ve binlerce film ve TV şovu sunan bir çevrimiçi TV hizmetidir.firestick için pluto tv uygulaması

Eğlence, Yaşam Tarzı, Haberler, Spor, Oyunlar, Komedi ve Çizgi Filmleri vb. Yayınlamak için çeşitli ücretsiz kanallara sahiptir. Pluto TV ayrıca istediğiniz zaman en sevdiğiniz filmleri izlemenize izin veren İsteğe bağlı içerik sunar.

Pluto TV birden fazla platform ve işletim sistemiyle çalışır. Amazon uygulama mağazasından uygulamayı indirerek FireStick’e kolayca yüklenebilir.

7.. Crunchyroll

Anime, Çizgi Film veya Doğu Asya içeriğinin hayranı mısınız??

Evet ise, Crunchyroll sizin için en iyi akış hizmetidir. 200’den fazla Asya drama şovu, 900’den fazla Anime ve çok daha fazlasını içeren en iyi Asya içeriği için akışlar sağlar.yangın sopa için en iyi uygulama

Asya içeriklerini izlemek için en iyi ve en büyük Amerikan akış hizmetlerinden biridir. Dragon Ball Super, Titan Saldırısı, Naruto Shippuden, My Hero Academia, One Piece vb.Gibi tüm popüler Animeleri izleyebilirsiniz..

Crunchyroll ayrıca sizi güncel tutmak için sektörden tüm son haberleri yayınlar. Diğer tüm uygulamalar gibi Crunchyroll de çeşitli platformlar ve işletim sistemleriyle uyumludur.

Rafta mükemmel video kalitesinde bu kadar çeşitli içerikler sunan çok fazla uygulama yok. Crunchyroll denemesi gereken bir şey!

8.. Askı TV

Sling TV, tüm dünyada kullanıcılar tarafından takdir edilen ve tercih edilen en popüler çevrimiçi akış hizmetlerinden biridir..amazon firestick için askı tv üst uygulaması

Yalnızca ABD bölgesi ile sınırlı olmasına rağmen, Sling TV’nin dünyanın her yerinden bir hayran kitlesi vardır. Birçok kişi Kodi VPN kullanarak ABD dışından canlı yayın izlemek için Sling TV kullanıyor.

Sling TV, çevrimiçi görünen ilk çevrimiçi Canlı TV akış hizmetiydi ve anında tüm engelleri aştı ve büyük bir ün kazandı. En iyi içeriği yayınlamak için hala en ucuz hizmet olarak kabul ediliyor.

ESPN, CNN, FOX, NBC Sports, Bravo, National Geographic, Cartoon Network, Tarih Kanalı, Sigorta, Bet Star, FX, BBC Amerika, TNT ve daha birçok kanalın akışını yapabilirsiniz..

9.. FreeFlix Genel Merkezi

FreeFlix HQ, mobil cihazlarda Film, TV şovu, Anime, Güreş ve Canlı TV akışı için şaşırtıcı yeni bir hizmettir.firestick için ücretsiz flix apk uygulaması

Çevrimdışı izleme moduyla da yüksek kaliteli video akışı sağlar. İzlemek istediğiniz filmi indirip çevrimdışı olarak yayınlayabilirsiniz.

Çok kolay gezinme özelliğine sahip çok etkileşimli bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Kullanıcılar, Trakt hesap özelliğine entegre olduğu için Trakt hesaplarına bağlanarak izleme kitaplıklarını da kaydedebilir.

Altyazılı film izlemeyi tercih eden kullanıcılar, yerleşik oynatıcısı yayınladığınız her şey için altyazı sunduğundan bu uygulamayı kesinlikle sevecekler.

FreeFlix HQ, Android cep telefonlarında ve TV’de, FireStick ve FireTV’de kullanılabilir.

10.. TBN

Bazı dini içerikleri çevrimiçi izlemek isteyen bir çevrimiçi yayıncıysanız, TBN FireStick’inizde olması gereken uygulama.TBN fire tv uygulaması

TBN, dünyanın dört bir yanından Hıristiyan topluluğunu bir araya getirmeyi ve canlı yayın şovları ile İsa’nın ve barışın mesajını yaymayı amaçlayan dünyanın en büyük Hıristiyan odaklı yayın ağıdır..

TBN, son 44 yıldır var olan ve hala iyi ilerleyen tarihi bir kanaldır. TBN, 35 büyük TV istasyonunun yanı sıra içeriğini yayınlayan 252 küçük TV istasyonunun sahibidir. Bunun dışında 70 uydu üzerinden uydu yayın hizmeti de var..

TBN, gospel konserleri, canlı Hristiyan etkinlikleri, talk-show, Hıristiyan doktorların ev sahipliği yaptığı fitness ve sağlık programları, çocuk TV şovları, modern Hıristiyan müzik videoları, evlilik zenginleştirme dizisi, tatil özel TV şovları, Hıristiyan dramalar ve tam uzunlukta, aile gibi içerikleri yayınlamaktadır. odaklı filmler.

Spor için En İyi FireStick Uygulamaları

Spor için En İyi FireStick Uygulamaları

# 11. ESPN’yi izleyin

ESPN tartışmasız 40 yıldan beri var olan en popüler spor yayın ağıdır..firestick için watchespn spor uygulaması Spor seven seyirciler arasında büyük bir üne sahip olan ESPN, tüm dünyadaki insanlar tarafından her zaman çok tercih edildi.

İnsanlar artık kablolu TV’lerine güvenme eğiliminde değiller ve modern çevrimiçi akış trendini benimsemeye başladılar. Çevrimiçi spor akışı, her spor hayranının yapmayı sevdiği en iyi şeylerden biridir ve kullanıcıların aralarından seçim yapabileceği çok az sayıda üst düzey uygulama vardır.

İzle ESPN inanılmaz bir çevrimiçi spor yayın web sitesi ve uygulamasıdır. FireStick cihazlarında Canlı spor izlemek isteyen kullanıcılar App Store’dan Watch ESPN uygulamasını indirip yükleyebilir.

# 12. NBC Sports

NBC, NFL, Futbol, ​​NHL, NBA, MMA, Tenis, Rugby, Boks vb.Gibi tüm önemli spor etkinliklerini kapsayan en büyük spor yayın ağlarından biridir.. amazon firestick için nbc sporBu nedenle, FireStick cihazınızda yüksek kalitede akış için çeşitli spor işlemleri sağlayan bir uygulama arıyorsanız, NBC Sports uygulamasını deneyin.

NBC Sports uygulamasıyla canlı akışların, en son güncellemelerin, maç programlarının ve öne çıkanların keyfini tek bir yerden çıkarabilirsiniz.

Bu nedenle, bir futbol hayranıysanız ve İngiltere Premier Ligi’ni canlı izlemek istiyorsanız veya canlı başına bir UFC ödemesini canlı yayınlamak istiyorsanız, FireStick için NBC Sports uygulaması sizin için en uygun seçim olmalıdır..

Güvenlik için En İyi FireStick Uygulamaları

Güvenlik için En İyi FireStick Uygulamaları

# 13. PureVPN

Akış hakkında konuştuğumuzda, ilk endişemiz güvenliğimizde olmalı çünkü günümüzde sanal tehditler büyük. firestick için purevpn güvenlik uygulamasıBu nedenle, koruma formu casusluğu sağlayan bir güvenlik uygulamasına sahip olmak, sahip olunması gereken bir şeydir, böylece sorunsuz akıştan yararlanabilirsiniz.

PureVPN uygulamasını FireStick cihazınıza yükleyin ve bant genişliği düşüşleri veya kötü amaçlı yazılım saldırıları olmadan akış gerçekleştirin. Firestick’te bir VPN ile bölgenizde bulunmayan akışlara, kanallara ve programlara erişebileceksiniz.

Gizlilik her zaman birçok flamalar için büyük bir endişe kaynağı olmuştur ve PureVPN bunu sağlamak için üst düzey şifreleme sağlar. Bu nedenle, akış yaparken, PureVPN uygulamasını kullanın ve ISS’nizi veya yetkililerinizi gözetmeden en sevdiğiniz içeriği yayınlayın.

Buna ek olarak, FireStick’te Kodi kullanıyorsanız, Kodi’deki bir VPN aracılığıyla Coğrafi kısıtlamalı tüm eklentilerin engellemesini kaldırabilirsiniz. PureVPN en iyi VPN sağlayıcılarından biridir ve Kodi için özel bir Kodi eklentisine sahiptir.

PureVPN, 140’tan fazla ülkede 2000’den fazla yüksek hızlı sunucuya sahiptir. Gerekirse özel akış sunucuları da alabilirsiniz. PureVPN gibi premium bir VPN hizmeti seçmek, Firestick’te Kodi için ücretsiz bir VPN kullanmaktan daha iyidir.

# 14. NordVPN

NordVPN, her şeyden önce firestick için en popüler ve güvenilir VPN’lerden biridir. NordVPN’in 62 ülkede dünya çapında 5000’den fazla sunucusu bulunmaktadır. Güvenli internet kullanımı için askeri sınıf şifreleme sağlar.amazon fire stick için nordvpn güvenlik uygulaması

İnternet üzerinden anonim olarak veri akışı sağlayarak verilerinizi koruyun ve siber güvenliğinizi sağlayın. Amazon uygulama mağazasından NordVPN FireStick uygulamasını kurmanız ve FireStick deneyiminizin keyfini çıkarmanız yeterlidir.

NordVPN, kullanıcıların casusluktan endişe etmeden internette sörf yapabilmeleri için kaliteli güvenlik sağlamaya odaklanmaktadır. Kordon kesiciler ve yayın meraklıları, bilgisayar korsanlarının ve kötü amaçlı yazılımların radarından uzak durmalarını sağlayan şaşırtıcı güvenlik özellikleri nedeniyle NordVPN’i tercih ediyor.

Kullanıcıların, herhangi bir güvenlik ihlali konusunda endişe etmeden cihazlarını genel ağlara bağlamasına olanak tanır. Ayrıca uygulama mağazası üzerinde Kodi için ücretsiz bir VPN bulabilirsiniz, ancak size NordVPN gibi hizmet veya özellikler sunmayacaktır..

Amazon Firestick Apps for News

Amazon Firestick Apps for News

15.. Hava Durumu

Sky News, dünyanın her yerinden en son haberleri yayınlayan İngiltere merkezli uluslararası bir haber kanalıdır..amazon ateş sopa için skynews uygulaması Sky News, dünyanın her yerinden farklı haberleri sorumlu gazetecilik gösterimi ile kapsayan son derece yetkin, ödüllü bir haber kanalıdır..

Sky News, tanınmış birkaç haber kanalından biridir ve birçok insan haberlerine güvenmektedir. İnsanlar, özgün kaynakları nedeniyle Sky News tarafından sunulan haberlere güveniyor.

Amazon App Store’dan Sky News uygulamasını indirip yükleyin ve dünyanın her yerinden en son haber güncellemelerinden haberdar olun.

# 16. BBC haberleri

BBC News, dünyanın her yerinden önemli haberleri kapsayan ve 24 saat hizmet veren bir başka İngiliz haber kanalı.. amazon fire tv için bbc haber uygulaması90 yılı aşkın süredir dünyanın en eski ulusal yayın ağıdır..

BBC’nin merkezi Londra’da bulunmaktadır ve içinde 35.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Avrupa’nın en popüler içerik tabanlı sitesi olarak biliniyor. Geniş altyapısı ve finansal gücü nedeniyle BBC ile çevrimiçi rekabet edebilecek bir yayın ağı yok.

Spor, Eğlence, Politika, Sosyal konular, Sağlık, Hava Durumu ve diğer birçok kategoriyle ilgili BBC News uygulamasında en son güncellemeleri bulabilirsiniz..

Müzik için En İyi Fire TV Stick Uygulamaları

Müzik için En İyi Fire TV Stick Uygulamaları

# 17. Youtube

YouTube’u kim duymadı?

En yeni müzik videolarını aramanız gerektiğinde, aklınızda ilk seçenek YouTube. youtube-yangın tv-appGerçekten de tüm dünyada milyonlarca müzikseverin en güvenilir platformu.

YouTube ile ilgili en iyi şey, yeni veya eski hemen hemen tüm müzik videolarını bulabilmeniz ve her seferinde şarkı aramak yerine istediğiniz zaman dinlemek için kendi çalma listenizi oluşturabilmenizdir. Ayrıca, önerilen özelliği zevkinize uygun olabilecek en yeni ve trend videoları gösterir.

FireStick’te YouTube’u kullanmak çok kolaydır, YouTube uygulamasını Amazon uygulama mağazasından FireStick cihazınıza indirip yükleyin ve en sevdiğiniz müzik videolarını HD kalitesinde taramaya başlayın. Kendi çalma listenizi oluşturun ve ücretsiz olarak istediğiniz kadar daha fazla müzik keşfedin.

# 18. Spotify

Spotify, 9 yıl önce bir İsveç şirketi tarafından başlatılan muhteşem bir müzik akışı uygulamasıdır. spotify firestick müzik uygulamasıSpotify, dünyanın dört bir yanından çok çeşitli sanatçıların milyonlarca şarkısına ev sahipliği yapıyor.

Spotify uygulaması müzikal oluğun tadını çıkarmak için FireStick cihazına yüklenebilir. Bir Spotify hesabı oluşturun ve tüm favori şarkılarınızla çalma listenizi oluşturmaya başlayın.

Spotify, müzikli bahçenizi reklamlarla kesintiye uğratmayan herkes için ücretsiz bir uygulamadır. En sevdiğiniz şarkıları uygulamadan da kolayca indirebilirsiniz.

# 19. Seğirme

Twitch, Amazon’un bir yan kuruluşudur ve kullanıcıların en sevdikleri müzikleri yayınlamalarının yanı sıra kendi içeriklerine katkıda bulunmalarını sağlar.amazon fire stick için seğirme müzik uygulaması

Son 7 yılda, Twitch kamuoyunda çok fazla ilgi gördü ve birçok kullanıcı kendi içeriklerini canlı yayınlayarak para kazanmak için Twitch’e başvurdu. Birçok kullanıcı Twitch’teki şarkı kapaklarını, oyunlarını ve diğer bazı şeyleri canlı olarak yayınlar ve görüntüleme alarak kazanır.

Gerçekten günlük ortalama 9,7 kullanıcısı olan dünyanın önde gelen sosyal video platformudur. Bunlardan yaklaşık 2 milyon kullanıcı içeriklerini Twitch’te canlı olarak yayınlıyor.

FireStick cihazınıza Twitch uygulamasını indirin ve en sevdiğiniz içeriği hemen yayınlamak için doğrudan Twitch dünyasına dalın!

Amazon Fire Stick için en iyi IPTV

En İyi IPTV Amazon Firestick Uygulamaları

# 20. MrMC

MrMC, Amazon uygulama mağazasında FireStick için 2,99 ABD doları kadar düşük bir IPTV uygulamasıdır.. iptv için mrmc en iyi amazon firestick uygulamasıMrMC ile 4K video kalitesinde müzik ve TV şovları gibi birçok eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

MrMC, canlı yayın yakalamak için Plex, Emby, TV headend ve daha birçok hizmetin sunucusuna bağlanabilir. Kullanıcı dostu, çok akıllı ve çekici bir arayüze sahiptir..

MrMC’yi şimdi indirip yükleyin ve internet protokolünüzü kullanarak FireStick cihazında canlı TV izlemeye başlayın.

# 21. TVMosaic Canlı

IPTV, FireStick’te bulunması gereken bir şeydir, böylece canlı TV şovlarını ve programlarını internet üzerinden izleyebilirsiniz. tvmosaic firestick için canlı en iyi uygulamaIPTV deneyiminin keyfini çıkarmak için Amazon uygulama mağazasından ücretsiz indirin.

TVMosaic Live, çok kullanıcı dostu olan çok etkileşimli bir kullanıcı arayüzüne sahiptir, ilk kez bir IPTV hizmeti kullanan bir kişi bile onu çalıştırırken herhangi bir sorun yaşamaz. Mobil cihazların yanı sıra FireStick ve FireTV ile uyumludur. Kullanıcılar kendi seçimlerine göre canlı TV’yi standart çözünürlükte veya Ultra HD çözünürlükte kolayca izleyebilir.

Http, https, hls, udp, rtp, rtsp akış reklamı gibi tüm IPTV sinyal protokollerini destekler, bu uygulamanın başka bir harika özelliği, kullanıcının altyazıları açıp ses parçalarını değiştirebilmesidir.

# 22. Radiant IPTV

Bangladeş’ten geliyorsanız, yurtdışında yaşıyorsanız veya Bangla içeriğinin hayranıysanız, Radiant IPTV uygulaması FireStick’te sizin için en uygun seçimdir.amazon ateş sopa için radyant iptv uygulaması

RadiantIPTV uygulamasını FireStick’inize indirip yükleyin ve hiçbir sorun yaşamadan canlı TV kanallarını ve filmleri izlemeye başlayın.

RadiantIPTV uygulaması çok küçük ve Amazon app store’dan ücretsiz olarak indirilebilir.

FireStick için Yardımcı Uygulamalar Uygulamaları

Firestick uygulamaları

FireStick uygulamaları listesinde form seçmek için çok sayıda yardımcı program vardır, ancak işte en iyi üç FireStick uygulaması.

# 23. Dosya Yöneticisi Fire TV Ekleme

Herhangi bir cihaz için en önemli şeylerden biri, kullanıcıların indirilen öğelerini ve diğer dosyaları yönetmelerini sağlayan Dosya Yönetimi yazılımıdır. firestick için en iyi yardımcı uygulamaDosya Yöneticisi, kullanıcıların verileri bir yerden başka bir yere taşımada FireStick’lerini yönetmelerine olanak tanıyan FireStick için bir uygulamadır.

Kullanıcıların FireStick dosyalarını çok kolay bir şekilde yönetmelerini sağlayan kullanımı çok kolay bir arayüze sahiptir. Özel bir FireTV ve FireStick uygulamasıdır ve kopyalama, yapıştırma, yeniden adlandırma ve silme gibi tüm temel işlevlere sahiptir..

FireStick cihazınızdaki tüm dosyalara kolayca erişebilirsiniz ve bu uygulamanın başka bir harika özelliği, yerleşik bir fotoğraf görüntüleyiciye sahip olmasıdır..

# 24. ES Dosya Gezgini

ES Dosya gezgini en çok kullanılan FireStick Yardımcı Programlarından biridir, özellikle Yayıncılar tarafından tercih edilir. amazon ateş sopa için en iyi yardımcı uygulamaBunun nedenlerinden biri Kodi’yi FireStick’e kurmaktır. Kodi doğrudan FireStick’e yüklenemez, bu nedenle kullanıcılar ES Explorer’ın gerekli olduğu Jailbreak yöntemini kullanır.

ES Dosya Gezgini android cihazlar için en iyi dosya yönetimi uygulaması olarak kabul edilir. Kullanıcıların dosyalarını yönetmelerine, aktarılan veya indirilen dosyaları açıp uygulamaları yüklemelerine olanak tanır. ES Dosya Gezgini, dosyaları FTP üzerinden aktarmak ve sistem önbelleğini ve uygulama işlemlerini temizlemek için kullanılabilir.

İngilizce, Rusça, Japonca, Almanca ve daha fazlası gibi 16’dan fazla entegre dile sahiptir. Depolama kapasitenizi kolayca takip edebilir, müzik ve fotoğraflarınızı bununla yönetebilirsiniz.

# 25. Fire TV için Firefox

Mozilla Firefox, dünyanın en iyi ve popüler web tarayıcılarından biridir. fire tv için mozilla firefox uygulamasıFirefox, akıllı özellikleri ve mükemmel tasarımı nedeniyle dünyanın dört bir yanındaki insanlar tarafından kişisel web taraması, web tasarımcıları ve programcılar tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır..

Diğer web tarayıcılarının aksine, Firefox çalışma zamanı sayfa yükünü belirli bir sekmeyle sınırlar ve genel tarayıcıda biriktirmez. Diğer bir deyişle, birçok sekmeye açarsanız diğer tarayıcılar yavaşlar, ancak Firefox yavaşlamaz ve olsa bile, tarayıcı gecikmesini kesmek için sekmeyi kolayca kapatabilirsiniz.

Amazon uygulama mağazasından Mozilla Firefox’u indirin, sorunsuz bir şekilde göz atmaya başlayın ve web tarama deneyiminizi geliştirmek için tonlarca yararlı tarayıcı eklentisinin tadını çıkarın.

Sonuç

Amazon FireStick, kullanıcının ihtiyaçlarına ve tercihine göre özelleştirme potansiyeli nedeniyle popülerdir. App Store’da cihazı özelleştirmek için FireStick’e yüklenebilen yüzlerce uygulama var.

Deneyiminizi geliştirmek ve her şeyi avucunuzun içinde tutmak için FireStick cihazınıza yükleyebileceğiniz en popüler uygulamalardan bazılarını kısaca tanıttım. Bu uygulamaları denedikten sonra, başka bir cihaza geçme dürtüsü hissetmeyeceksiniz. Bu kılavuzda ele alınan tüm uygulamalar Fire TV ve FireStick için en iyi uygulamalardır.

Bu kılavuzda tartıştığım tüm uygulamalar Amazon uygulama mağazasında hazır ve umarım bunları bulma ve yükleme konusunda herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Hepsini denediğinizden emin olun.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map