Serbest vpn-FIRESTICK-kodi

Çevrimiçi yayın, Amazon FireStick ve FireTV cihazlarıyla eğlenceli ve rahat hale geldi. Kütüphanelerinde bulunan çok sayıda kanal ve uygulama sayesinde istediğinizi izlemenizi sağlar. Rakiplerinin aksine, FireStick daha hızlı çalışır ve kullanımı kolay bir arayüze sahiptir.

Ayrıca, Kodi’yi şu anda mevcut olan en iyi çevrimiçi medya oynatıcı olan FireStick’e yükleyebilirsiniz. Kodi, kullanıcıların film, TV şovu, canlı spor ve daha fazlasını izlemesine izin veren harika eklentilere sahiptir. Kodi ve FireStick’in birleştirilmesi, çevrimiçi akış deneyiminizi kesinlikle geliştirecek ve içeriğe daha fazla erişim sağlayacaktır.

Ancak sorun, FireStick ve bazı Kodi eklentilerinde bulunan içeriğin dünyanın birçok yerinde kısıtlanmış olmasıdır. Lisans yetkilileri ve içerik dağıtıcıları, tıkınırcılar tarafından sansürlenen bu kısıtlamaları uygular. FireStick’te Kodi için bir VPN kullanılarak bu kısıtlamalar atlanabilir.

Bir VPN, kullanıcılara web üzerinden tam bir anonimlik sağlar ve istediklerine erişmelerine olanak tanır. Sadece bu değil, aynı zamanda onları casusluk gözlerinden korur ve ISS azaltmayı atlamaya yardımcı olur.

FireStick için en iyi ücretsiz VPN’in Temel Özellikleri

FireStick için bir VPN seçerken, kullanıcıların iki seçeneği vardır; ücretsiz VPN veya premium VPN. PureVPN ve SurfShark gibi premium VPN sağlayıcılarının çevrimiçi yayıncılar için şaşırtıcı özelliklere sahip olduğu bir gerçektir. Ancak ücretsiz VPN sağlayıcıları her zaman güvenlik protokolleri ve özellikleri hakkında sorgulanır.

Sektörde performansları nedeniyle ortaya çıkan güven eksikliği nedeniyle kullanıcıların ücretsiz bir VPN seçmelerini önermiyorum. Ancak, FireStick Kodi için güvenilir ve akış için kullanılabilecek birkaç ücretsiz VPN var.

FireStick’teki Kodi için güvenilir bir ücretsiz VPN aşağıdaki özelliklere sahip olmalıdır:

  1. Özel FireStick uygulaması
  2. Kayıt veya abonelik gerekmez
  3. Başlıca işletim sistemlerini destekler
  4. En üst düzey güvenlik özelliklerine sahip olmalıdır
  5. Sıkı Kayıt Yok Politikası

FireStick Kodi 2020 için önerilen en iyi 5 ücretsiz VPN’imi aşağıda tartıştım, onları kontrol ettiğinizden emin olun:

FireStick için En İyi 5 Ücretsiz VPN

1. Hide.me

hide.me-FIRESTICK

Malezya merkezli bu VPN sağlayıcısı, güvenli şifreleme ve dünya çapında 1400’den fazla sunucudan oluşan bir ağ gibi birçok şaşırtıcı özelliğe sahiptir. Hide.me hem ücretsiz hem de premium hizmet paketleri sunar ve planların her birinin kendine özgü özellikleri vardır.

Sunucuları güvenlidir ve iyi bir bant genişliği sağlayarak kullanıcıların herhangi bir arabellek sorunuyla karşılaşmadan akış yapmalarını sağlar. Kesin bir kayıt tutmama politikası vardır, bu da kullanıcıların etkinliklerinin kaydını tutmaz. Masaüstü istemcisi ve diğer işletim sistemleri üzerindeki uygulaması çok temiz ve kullanımı kolay bir arayüze sahip.

Yukarıda belirtilen özelliklerin tümü, öneri listemde ilk olarak listelememin nedenidir. Kayıt olmanıza veya servise abone olmanıza gerek kalmadan FireStick’te Hide.me dosyasını kolayca indirip kullanmaya başlayabilirsiniz..

2. Windscribe

windscribe-FIRESTICK

Windscribe, uzun süredir sektörde olan ve mükemmel bir ün kazanmış harika bir ücretsiz VPN sağlayıcısıdır. Tek bir tıklatmayla istediğiniz konumdan güvenli bir sunucuya bağlanır. Dünya çapında 50’den fazla ülkede sunucuları var.

Windscribe’in basit bir arayüzü vardır ve karmaşık kurulum prosedürleri olmadığından birkaç dakika içinde kurulabilir ve kullanılabilir. Premium bir paketi var, ancak ücretsiz olarak kullanabilirsiniz; tek fark, ücretsiz paketin bant genişliğinin ayda 10 GB ile sınırlı olmasıdır.

Hızlı bir VPN olduğu iddiası, sunucuya anında bağlandığını şahsen yaşadığım için geçerlidir. Kesin bir kayıt tutmama politikası vardır ve IP veya DNS sızdırmaz. Kullanıcılar Windows, Android, iPhone, Linux ve Firestick gibi birden fazla işletim sisteminde Windscribe’in keyfini çıkarabilir. Windscribe’in krom ve Firefox uzantısı da var.

3. Atom VPN

ATOM-FIRESTICK

AtomVPN, Android ve Firestick gibi platformlar için ücretsiz bir VPN hizmetidir. Kayıt veya kayıt işlemi gerektirmez, sadece uygulamayı yükleyin ve ağınızı tek bir tıklama ile koruyun.

AtomVPN’in dünyanın her yerinden sunucuları vardır ve kullanıcıların coğrafi olarak kısıtlanmış siteleri ve İSS’ler tarafından engellenen web sitelerini atlamasına izin verir..

Uygulama basit bir arayüze sahiptir ve oldukça kullanıcı dostudur. Mevcut en hızlı ücretsiz VPN sağlayıcılarından biridir. 2015 yılında piyasaya sürüldü ve o zamandan beri dünyanın her yerinden freebies servis ediyor.

4. Opera Ücretsiz VPN

Bir tarayıcıya entegre edilen ve ayrı bir uygulaması olmayan türünün bir hizmetidir. Opera tarayıcısının içinde VPN vardır ve ücretsizdir. Opera VPN’i FireStick’e nasıl yükleyeceğinizi düşünmeyin; Web’e güvenli bir şekilde göz atmak için Opera tarayıcısını yüklemeniz ve listeden bir VPN sunucusuna bağlanmanız yeterlidir.

FireStick için Opera VPN, trafiği şifreler, İSS ve yetkililerin sizi gözetlemesini engeller. Opera tarayıcısı Amazon uygulama mağazası aracılığıyla Firestick’e çok hızlı bir şekilde kurulabilir ve VPN üzerinden tarayıcı üzerinden Firestick’te akış için kullanılabilir.

5. X-VPN

xvpn-FIRESTICK

X-VPN, FireStick Kodi için güvenli ve hızlı hizmet sunduğunu iddia eden bir başka ücretsiz VPN’dir. Ücretsiz bir VPN olduğu gerçeğine bakarak, bu iddiaların bir şekilde doğru olduğunu söyleyebiliriz. Bu VPN sağlayıcısının birkaç testini yaptıktan sonra, performansından memnun kaldım.

50’den fazla yerde 8000’den fazla sunucudan oluşan büyük bir ağa sahiptir ve Windows, Mac, iOS, Android, FireOS ve Linux gibi tüm önemli işletim sistemleriyle uyumludur..

X-VPN ayrıca genişletilmiş özelliklerin ve sınırsız hizmetin tadını çıkarmak isteyen kullanıcılar için premium planlar sunar.

FireStick için Ücretsiz VPN Seçmemenin 3 Nedeni

İnsanlara ücretsiz bir VPN kullanmalarını ve zaman zaman yazdıklarımı önermiyorum. Onları kıskanmam değil; sadece premium VPN’lerin boyutu kadar güvenilir olmadıkları gerçeğidir. Gizliliğinizi ve korumanızı savunmasız hale getiren zayıf şifreleme protokollerine ve sınırlı özelliklere sahiptirler.

1. Güvensiz ve Hassas

Asla kimsenin güvenliğimi ve gizliliğimi tehlikeye düşürmesine izin vermem, neden??

Bu Ücretsiz VPN sağlayıcılarının ücretli olanlar gibi üst düzey güvenlik protokolleri yoktur. Ücretsiz VPN’lerin verilerinizi, kimliğinizi yetkililere kolayca sızdırabilecek DNS sızıntıları ve zayıf protokolleri vardır. Bu VPN’ler günlükleri tutar, bu da çevrimiçi özgürlüğünüz için en büyük tehdittir.

Ayrıca, Ücretsiz VPN sağlayıcıları kayıtlı kullanıcı verileri ve daha sonra yetkililere ve kuruluşlara satma gibi birçok tartışmaya maruz kalmıştır. Bu, kullanıcının güvenini bozan bir şey ve asla böyle bir servis sağlayıcıyı tercih etmem.

2. Küçük Sunucu Ağları

Hide.me veya Hideman gibi bu ücretsiz VPN’leri önermememin bir başka nedeni de sahip oldukları sunucu sayısıdır. Benim için, daha fazla severs’e sahip olmak her zaman artı bir noktadır ve insanlara herhangi bir VPN seçerken aramasını söylediklerim budur.

Bu ücretsiz VPN’ler yalnızca Dünya genelinde 20 ila 30 sunucu; diğer ücretli VPN sunucularına kıyasla 1000’den fazla sunucu vardır. Abonelik talep etmelerinin birçok nedeninden biri budur.

3. Düşük Hız

Akış konusunda, akış hızından ödün verebilecek biriyseniz, o zaman misafirim olun ve Amazon Fire TV Stick için aşağıda belirtilen ücretsiz VPN’lerden birini deneyin.

Ücretsiz Fire TV VPN sunucularının iyi hızlı sunucuları olmadığı için, sahip olmak istediğiniz inanılmaz deneyime sahip olmayacaksınız..

Sonuç

Amazon FireStick, flamalar arasında popüler olmasını sağlayan tonlarca özellik ve uygulama ile doludur. Tüm özelliklerinden yararlanmak için bir VPN kullanın. FireStick’teki Kodi için bir VPN, sınırsız güvenli ve buharlı kalmak için kullanışlı bir şeydir.

Ücretsiz bir VPN’e sahip olmak genel olarak kötü bir şey değildir, ancak yine de risklidir. Daha çok, bir makineli tüfek yerine bir pelet tabancasını savaşa getirmek gibi. Birinci sınıf bir VPN kusursuz güvenlik ve engelleme özelliğine sahiptir, bu nedenle birçok kullanıcı bunları tercih eder.

Bu kılavuzda bahsettiğim VPN sağlayıcıları da premium paketler sunuyor, bu yüzden güvenlikleri güvenilir. Ücretsiz paketlerinin sınırlı bant genişliği ve özellikleri var, ancak buna rağmen, FireStick’teki Kodi için diğer ücretsiz VPN’lerden daha iyi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me