Bunun için en iyi kodi sihirbazına sahip olduğunuzda neden en iyi kodi eklentileri ve en iyi kodi teker teker oluşturuyor? Bazılarını sıraladık En iyi Kodi sihirbazları 2020 en çok kullanılan platformlara göre kullanıcılar için. Onlara bir göz atın ve Kodi için en iyi VPN’i kullanarak denemeyi unutmayın.

KodiVPN Anket Sonuçlarına Göre Nisan 2020 İçin En İyi Kodi Sihirbazı Sınır Yok

Şubat 2018 için en iyi kodi sihirbazı

Nisan 2020 En İyi Kodi Sihirbazları *** Çalışma Listesi ***

  1. SpinzTV Sihirbazı
  2. Man Cave Sihirbazı
  3. Limit Yok Sihirbazı
  4. StreamHub Sihirbazı
  5. Goodfellas Sihirbazı
  6. Smash Sihirbazı
  7. Yankı Sihirbazı
  8. Brettus Sihirbazı
  9. CellarDoorTV Sihirbazı
  10. Durex Sihirbazı

1) SpinzTV Sihirbazı

en iyi kodi sihirbazları

İndirme: {link: SpinzTV Sihirbazı’nı buradan indirebilirsiniz.

SpinzTV Sihirbazı, tüm ağlarını SpinzTV Premium Lite, Hardnox, 4kids, SpinzFlix vb. Gibi tek bir çatı altında toplamaktadır. APK’lar, emülatörler, oyunlar vb.Gibi bazı ekstra özelliklere sahiptir..

SpinzTV’yi kendi havuzu aracılığıyla indirebilirsiniz. Ancak, bunun resmi bir sihirbaz olmadığını ve bu nedenle Kodi VPN hizmetini kullanmayı düşünmeniz gerektiğini unutmayın. Akışların engellemesini kaldırmak için ücretsiz bir çözüm arıyorsanız, Kodi için ücretsiz bir VPN kullanın ve herhangi bir kısıtlama olmaksızın korunmaya devam edin ve akış gerçekleştirin.

2) Man Cave Sihirbazı

Man Cave Kodi Sihirbazı

İndirme: {link: Man Cave Sihirbazını İndir

Man cave Wizard en iyi Kodi sihirbazlarından biri olarak kabul edilir. Bir program sihirbazıdır ve yapı, araç vb. Gibi birçok özellik sunar. Tüm bu özelliklere rağmen normalde Kodi’nin bakım elemanı olarak adlandırılır (Listelenen detaylı en iyi kodi bakım araçlarımıza bakın). Bunun nedeni, önbellek ve küçük resim temizleme için olağanüstü kullanımının yanı sıra yedeklemeler vb..

Man Cave Sihirbazı, her Kodi meraklısının kütüphanesinde tutmak istediği bir şeydir. Ayrıca en iyi Kodi sihirbazlarından biri olarak da adlandırılabilir 2018.

3) Limit Yok Sihirbazı

Sınırsız kodi sihirbazı

Limitsiz Sihirbazı indirmek için buraya tıklayın.

En iyi Kodi sihirbazları 2018’i arıyorsanız, No Limits sihirbazını nasıl özleyeceksiniz. No Limits Magic Wizard, komutları yerine getirmede çok hızlı olan çekici bir arayüze sahiptir. Birlikte gelen tüm bu sihirbazlar tamamen güncellenmiş ve güvenilirdir. İster Filmler, ister TV şovları, ister yetişkinlere uygun içerik olsun, herkes ve her şey için kategoriler vardır, Limit Yok sihirbazı her şeye sahiptir.

4) StreamHub Wiz

Streamhub Kodi Sihirbazı

Bu bağlantıyı tıklayarak StreamHub Wiz’i indirin.

StreamHub Wiz en iyi Kodi sihirbazları arasındadır. Onu mükemmel bir sihirbaz yapan şey, geniş program kategorisi yelpazesidir. Spor, Canlı Şovlar, Filmler ve Çocuk Şovları vb. İçin kodi eklentileri bulacaksınız..

En iyi Kodi sihirbazlarını kaçırmayın 17.6.

5) GoodFellas Sihirbazı

Goodfellas kodi sihirbazı

GoodFellas’ın en son sürümünü bu linkten indirebilir ve yükleyebilirsiniz..

Goodfellas Kodi Sihirbazı biraz ağır olabilir ancak sistemi yavaşlatmaz. İçinde en popüler eklentilerden bazıları var. Spor, IPTV ve Filmler gibi tüm programlara sahip olabilirsiniz. GoodFellas en popüler Kodi Sihirbazları arasındadır..

6) Smash Sihirbazı

Smash kodi sihirbazı

Buradan indirin.

Smash Wizard her şeye sahip, eklentiler, bakım araçları, kaplamalar, derlemeler ve çok daha fazlası. Kütüphanesinde Skyllar, Colossus, Horizon, Rolling Steel vb.Gibi bazı ünlü yapılara sahiptir..

Smash Sihirbazı, Kodi Kütüphanenizde olmalıdır.

7) Yankı Sihirbazı

Yankı kodi sihirbazı

Yankı Sihirbazı’nı indirmek için buraya tıklayın.

Yankı sihirbazı bir sürü harika eklentiye, çekici temalara ve yapılara sahiptir. İstediğiniz eklentiyi kolayca yükleyebilir ve Filmler, TV şovları ve spor etkinlikleri yayınlayabilirsiniz. Bu özellik dışında Kodi’nizin performansını korumak için bazı araçlar da var.

8) Brettus Sihirbazı

brettus kodi sihirbazı

Brettus Sihirbazını İndir

Brettus Sihirbazı sunduğu yapılar nedeniyle kullanıcılar tarafından şiddetle tavsiye edilir ve takdir edilir. Kodi’nin dışında tüm cinsiyet ve yaşlar için kategorize edilen çok çeşitli eklentilere sahiptir..

9) CellarDoorTV Sihirbazı

cellardoor tv kodi sihirbazı

CellarDoorTV Sihirbazını İndirin

CellarDoorTV Sihirbazı en iyi yapı ve kaplamalar için eksiksiz bir pakettir. Birçok popüler eklentiye sahip hızlı ve kullanımı kolay bir sihirbazdır. CellarDoorTV sihirbazı hakkında en iyi şey, çoklu platformlarla uyumluluğudır.

10) Durex Sihirbazı

Durex kodi sihirbazı

Durex Sihirbazı’nı indirmek için tıklayınız.

Durex Sihirbazı aslında popüler Durex addon ve Durex’in içinde bulunduğu bir program eklentisidir. Diğerleri arasında en güvenilir ve önerilen sihirbazlardan biridir. Hiç şüphe yok ki en iyi Kodi Sihirbazlarından biri.

Fire Stick için En İyi Kodi Sihirbazları

11) Evrim Sihirbazı

Fire Stick için En İyi Kodi Sihirbazları

Evrim Sihirbazını İndir

Kullanıcıların en sevdikleri eklentileri ve yapıları yüklemelerine olanak tanıdığı için Fire Stick’te bulunan en iyi Kodi sihirbazlarından biridir. Canlı spor, Haber kanalları, Filmler ve Çocuk şovları akışı için eklentileri vardır.

Ancak, daha önce odaklandığı konu aile eğlencesi. Kendi evrim yapısı bile aile eğlencesi için güzel bir yapı.

Firestick’e kodi kurulumu hakkında ayrıntılı kılavuzumuza bakın.

12) Halow TV Sihirbazı

halow tv kodi sihirbazı

Halow TV Sihirbazını indirmek için buraya tıklayın

Halow TV Sihirbazı kendi eklentisini sunar; Spor etkinlikleri için iyi bir eklenti olan Halow TV. Ayrıca filmleri, TV şovlarını da aktarabilirsiniz ve mükemmel akış kalitesi nedeniyle hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Herhangi bir coğrafi kısıtlamayla karşılaşırsanız, Halow TV Sihirbazı’nı yüklemek için bir Firestick VPN kullanmayı deneyin.

13) HyperTT Sihirbazı

hypertt tt kodi sihirbazı

Kodi için HyperTT Sihirbazı’nı indirin

HyperTT sihirbazı, Bob Unleashed, Piramit, İngiltere Türk çalma listesi vb.Gibi tüm popüler ve çok talep edilen eklentilere sahip kendi HyperTT yapısını sağlar..

14) Çocuk Sihirbazı

çocuklar kodi sihirbazı

SuperRepo ile Çocuk Sihirbazı’nı indirin

Kodi’de en sevdikleri şovları ve çizgi filmleri yayınlamayı seven Çocuklar için inanılmaz bir sihirbaz olduğu için bu isim kendi adına konuşuyor. Çocuk eğlence için en iyi kodi eklentilerine sahiptir.

15) Kodi Build IL Sihirbazı

IL Kodi Sihirbazı

Kodil Repo ile Kodi Build IL Sihirbazı’nı indirin.

Kodi Senyor bu Kodi sihirbazını geliştirdi ve sizi hareket halinde tutmak için en iyi araçlara, eklentilere ve yapılara sahiptir. Bu sihirbazı indirin ve yükleyin ve geniş eklenti kütüphanesini, en kaliteli ve güvenilir akışları deneyimleyin.

Android için En İyi Kodi Sihirbazları

Kodi sihirbazını ayarlamak daha sonra android’de kodi’yi ayarlamak. Herhangi bir güçlükten kaçınmak için her zaman android üzerinde kodi için eksiksiz bir kurulum kurulumundan geçmesi önerilir..

16) Tantrum APK Sihirbazı

Tantrum TV Kodi sihirbazı

İndirme: Tantrum APK 

Android cihazlar için en güvenilir ve heyecan verici sihirbazlardan biridir. İhtiyacınız olan her şeye, spor, film, fitness vb. Bu sihirbaz hakkında dikkat edilmesi gereken en iyi şey, zaman zaman düzenli olarak güncellenmesidir. Kodi kullanırken sahip olabileceğiniz en iyi şey bu.

Tüm favori android uygulamalarınızı Tantrum sihirbazı aracılığıyla indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Kütüphanesi android için uygulamalarla doludur. Gerçekten en iyi Kodi kurulum sihirbazından biridir.

17) Maverick Sihirbazı

maverick kodi sihirbazı

Maverick addon ile büyük bir ün kazanan Maverick, Maverick Kodi Sihirbazı ile geldi. Popüler sihirbazlar arasında sağlam bir zemin hazırladı. Gerçekten en iyi programlardan, yapılardan ve bakım araçlarından bazılarına sahip inanılmaz bir sihirbazdır..

18) Büyükşehir Sihirbazı

büyükşehir kodi sihirbazı

Büyükşehir Sihirbazı’nı indirmek için buraya tıklayın

Bugatsinho bu sihirbazı geliştirdi ve android cihazlarda IPTV ve haber kanalları akışı için birçok eklentiye sahip. En iyi Kodi kurulum sihirbazları arasında derecelendirilmiştir.

19) Cin Sihirbazı

cin tv kodi sihirbazı

Genie TV Sihirbazını İndirin

En iyi Kodi sihirbazının bir başka sihirbazı Genie TV Sihirbazı. Genie sihirbazı oldukça uzun zamandır var ve android cihazlar için bazı güzel eklentiler, oyunlar ve uygulamalar var. Bu sihirbaz güvenilir bir yazılımdır ve üçüncü taraf eklentilerinin mevcut durumuna rağmen çökmemiştir..

20) Topluluk Portalı

topluluk portalı kodi sihirbazı

Topluluk portalı, kütüphanesindeki popüler eklentilerin çoğuna sahip harika bir program eklentisidir. Bu sihirbazla ilgili bir başka yenilikçi şey, kullanıcıların onunla kendi özel yapılarını oluşturabilmeleridir. Çok güzel bir bakım bölümü ve bazı öğreticiler de var. Noobs ve Nerds deposu aracılığıyla kurulabilir.

Leia Sürüm 18 için En İyi Kodi Kurulum Sihirbazları

21) KodiMaster Sihirbazı

kodimaster kodi sihirbazı

KodiMaster Sihirbazını İndirin

Bu sihirbazla ilgili en iyi şey çekici arayüzüdür; çok organize ve basit. Filmler, TV şovları, canlı TV, spor vb.Için uygun şekilde sınıflandırılmış eklentiler vardır..

22) Mucky Duck Büyücüsü

Mucky Duck Kodi sihirbazı

Mucky Duck, en iyi eklentilerin evi olduğu ve uzun süredir inşa edildiği için en popüler sihirbaz oldu. Kullanıcılar, sunduğu kalite nedeniyle Mucky Duck her zaman güvenilir. Bunu ihmal etme şansı yoktur, denemeniz şiddetle tavsiye edilir. En iyi Kodi sihirbazları arasında sağlam bir konuma sahiptir.

Son sözler

Kodi Wizards 17.6, tek bir addondan sonra çalıştırmak yerine seçmek için daha iyi bir seçenektir. Bunun nedeni, bir Sihirbazın seçim yapabileceğiniz bir dizi eklenti seçeneği sağlaması, zamandan ve emekten tasarruf etmesidir. Sizin için en iyi Kodi kurulum sihirbazlarından bazılarını listeledik, onları kontrol etmeyi unutmayın. Güvenli akış hakkında bilgi edinmek için “Kodi’ye VPN nasıl kurulur” kılavuzumuzu ziyaret edin.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me