İYİ-KODI-BUILDS

Kodi’yi yükledikten sonra, onunla daha fazla keşfetmeyi durduramazsınız. En iyi Kodi yapılarından biriyle özelleştirmek kullanıcı deneyimini geliştirir ve yeni bir seviyeye taşır.

Nedeni, derleme içinde yüklü olan kodi eklentileridir. Kodi derlemesi resmi değildir ve üçüncü taraf geliştiriciler tarafından yapılır.

Kullanıcıların yeni bir arayüzün keyfini çıkarmasını ve favori eklentilerine tek tek yüklemeden erişmelerini sağlar. İyi bir yapıda çok fazla spor eylemi yapmanıza izin veren spor eklentileri de bulunur..

Ancak, gizliliğinizi korumak ve casusluk gözlerinden uzak durmak için Kodi tarafından desteklenen bir VPN kullanmanız önemle tavsiye edilir.

Özel KodiVPN.co Özel Teklifleri 2020
PureVPN

 1 ABD Doları

Bu Fırsatı Yakala

surfshark

 11,99 ABD doları

Bu Fırsatı Yakala (3 Ay Ücretsiz)

Ivacy

 9,03 ABD doları

Bu Fırsatı Yakala

Bir yapının kurulum prosedürü neredeyse bir eklentinin kurulumuna benzer. İhtiyaçlarınıza göre en iyi Kodi yapılarını seçebileceğiniz çok sayıda çevrimiçi yapı vardır. Her kullanıcının kendi gereksinimi vardır ve bunun için uygun bir Kodi yapısını kolayca arayabilir, indirebilir ve kurabilir.

Bununla birlikte, büyük endişe, yapının büyük boyutu ve kurulduğunda yakaladığı bellek miktarıdır. Sonunda geçici dosyanızı / Önbelleğinizi şişirir ve akışlar ve sistem kullanımı içinde gecikme oluşturmaya başlar.

Bu sorunlar kullanıcıları rahatsız ediyor ama kim suçlayacak. Bu nedenle, size yardımcı olmak için en iyi Kodi yapıları hakkında eksiksiz bir kılavuz.

No Limits Magic, KodiVPN Anket Sonuçlarına Göre Nisan 2020 İçin En İyi Kodi Yapısıdır

no-sınırlar-büyü-build-is-the-best-kodi-build

No Limits Magic yapısı, çekici ama basit arayüzü sayesinde Kodi topluluğunda şiddetle tavsiye edilen bir yapıdır. No Limits Magic derlemesinin sağladığı tüm eklentiler çalışıyor ve bu derlemeyi diğerlerinden önde tutan şey bu.

Limitsiz Magic derlemesi hakkında bir başka harika şey, bu derlemenin derlemeyi yüklemek veya eklentilere erişmek için Pin veya Kullanıcı Adı gibi herhangi bir giriş bilgisi gerektirmemesidir..

Sınırsız video incelemesi

Limitsiz Büyü Yapısı VİDEO gözden geçirmek

Nisan 2020 için En İyi Kodi Derlemeleri

Her yapı, arayüzü, performansı ve kütüphanesindeki eklentileri açısından benzersizdir. Kodi kullanıcıları günlük olarak arttıkça rekabet yapılar arasında zor oldu. Kullanılabilir tüm yapıların dışında, kullanmanızı tavsiye ettiğimiz en iyi Kodi yapıları şunlardır:

 1. BK Links Build
 2. Xanax Kodi Yapı
 3. Limitsiz Büyü Yapısı
 4. Blue Magic Kodi Yapı
 5. Elmas tozu
 6. Khaos Kodi Yapı
 7. Turbo Kodi Yapı
 8. Diggz XENON Build Fire Stick Sürümü
 9. Grind Kodi Yapı
 10. Fire TV Gurusu
 11. Nephilim Yapı
 12. Hard Nox Kodi Yapı
 13. Dominus Kodi Yapı
 14. Yaratık
 15. Misfit Mods Lite Kodi Yapı
 16. Xbox Alpha

Kodi Leia Sürüm 18 veya üstü için En İyi Kodi Yapıları

1. BK Linkleri Oluşturma

Bu Kodi Build bir bükülme ile geliyor. Sadece önceden yüklenmiş eklentilere sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda filmleri, TV şovlarını eklenti olmadan bile izlemenizi sağlar.

Bu yapı bize Stream Digital Wizard’dan yüklenen Mason B tarafından geliştirildi. BK Links yapımı, Neptune Rising, Maverick TV, Planet MMA ve çok daha fazlası gibi en popüler eklentilerle kullanımı kolay bir arayüzle birlikte gelir.

BK Links Kodi Build Nasıl Kurulur

 1. Açık Kodi.
 2. TıklaAyarlar ikon > Şimdi bu menüden Dosya Yöneticisi.
 3. Şimdi çift tıklayın Kaynak ekle.
 4. Yeni bir iletişim kutusu açılacaktır, yazdığı yeri tıklayın ve bu URL’yi yazın http://streamdigital.org/wiz/ > Tıklayın tamam
 5. Bu medya kaynağını şu adla adlandırın: Streamdigi ve tıkla tamam > Tıklayın tamam iletişim kutusunu tekrar kapatmak için.
 6. Şimdi dön Kodi ana ekranı ve tıklayın Eklenti soldaki menüden sekme.
 7. Tıkla Kutu simgesi sol üst köşeden > seçmek Zip dosyasından yükle seçenek.
 8. seçmekStreamdigi > Tıklamak program.sdwiz.zip > Bildirimi bekleyin.
 9. Bu yapıya şimdi Program Eklentileri bölümünde Eklentiler menüsü > TıklamakAkış Dijital Sihirbazı.
 10. Mevcut seçeneklerden bulup açın BK Linkleri
 11. Tıklayın Yüklemek.
 12. Kurulduktan sonra yeniden başlatın Kodi ve yapı otomatik olarak yüklenecek.

2. Xanax

xanax-kodi-build

Xanax Kodi Build, yakın zamanda kapatılan popüler Durex Kodi yapısının geliştirilmiş bir şeklidir. Filmler, TV şovları, canlı sporlar vb.Gibi farklı bölümlerde iyi sınıflandırılmış eklentiler vardır..

Adından türetebileceğiniz bir şey, bu derlemenin güncellenmiş eklentilerle sizi gerçekten memnun etmesidir. Kütüphanesinde Durex Kodi Build gibi çok çeşitli güncellenmiş Kodi eklentileri vardır. Entegre kablolu TV rehberi ve harika spor eklentileri vardır.

Xanax Kodi Build Nasıl Kurulur

 1. Açık Kodi > Adresine git Ayarlar Menü >Açık Dosya Yönetici > Çift tıklama Ekle Kaynak.
 2. Yazdığı yeri tıklayın <Yok> ve bunu yaz URL: http://xanaxrepo.com/repo/ .
 3. Bu medya kaynağını ‘olarak adlandırınXanax’ > Ana menüye dönün ve açın Ekleons Bölüm.
 4. Tıkla Kutu ikon sol üst köşeden > Tıklamak Zip dosyasından yükle seçenek.
 5. Tıklamak Xanax > seçmek Xanax-repo.zip > Bildirimi bekleyin.
 6. Şimdi seçin Depodan Yükle seçenek > Xanax depo > Açık Program Eklentileri > seçmek Xanax > Xanax’ı seçin  > Tıklayın Yüklemek.

Xanax indir

3. Sınırsız Sihirli Yapı

sınırsız kodi build

Kodi’yi daha önce hiç olmadığı gibi deneyimleyin. Limit yok derleme şimdi indir!

Limit Yok tartışmasız Kodi için en çekici yapılardan biridir. Muhteşem arayüzünden eklentilerine kadar her şey harika. Canlı bir IPTV ve 100’e kadar popüler eklenti sunar. Bu yapı kesinlikle iyi olduğu gibi hasta!

Limitsiz İndir

4. Blue Magic Kodi Yapı

Blue Magic Kodi Build çok büyük bir Kodi derlemesi değil ama hala çok iyi bir Kodi derlemesi çünkü oldukça popüler bazı Kodi eklentileri var. Bununla birlikte, hatalarını zaman zaman güncellemeye devam eder ve en son eklentileri kitaplığına eklemeye devam eder.

Blue Magic Kodi, kullanıcılar için herhangi bir sorun yaratmayan çok iyi organize edilmiş bir arayüze sahiptir. Ayrıca, bu yapı herhangi bir kurulum veya akış hatası olmadan oldukça iyi çalışır.
Menüsünde bölümleri Filmler, Spor, TV şovları, Çocuklar, Canlı TV, Sistem, Müzik vb. İçerir. Blue Magic, Kodi’nizde olması için kesinlikle harika bir yapıdır..

İndir Blue Magic Kodi Build

5. Elmas Tozu

Elmas tozu

Her şeye ve her şeye ulaşmak isteyenler için Diamond Dust Kodi build en iyi seçenektir. Optimum Kodi yapısıdır çünkü TubiTV, Death Star, Cloud TV vb.Gibi çok çeşitli popüler ve yeni Kodi eklentileri sunar..
720p ila 1080p kalite sunan yüksek kaliteli akış bağlantıları ile en sevdiğiniz filmlerin, TV şovlarının ve sporların keyfini çıkarabilirsiniz. Bu yapıda birçok IPTV Kodi eklentisi de var, ancak bunu kullanmak için coğrafi olarak kısıtlanmış akışların engellemesini kaldırabilecek bir Kodi VPN’ye ihtiyacınız olacak.

Elmas Tozu İndir

Kodi Kripton sürüm 17.6 veya daha düşük sürümler için En İyi Kodi Derlemeleri

6. KHAOS Yapı

Khaos Kodi build oyunda yeni bir oyuncu ama kitaplığınızda olması gerçekten inanılmaz bir yapı. Kısa bir süre içinde toplumda büyük bir iz bırakmış olması gerçeğiyle bunu yargılayabilirsiniz..

Khaos Build, filmler, TV şovları, spor, canlı TV, çizgi film vb.Için çok sayıda en yeni ve popüler Kodi eklentisine sahiptir. Ayrıca, bir Gerçek Debrid hizmeti kullanırsanız, özel Debrid bölümüne sahip olduğu için bu yapıyı seveceksiniz. Sadece 140mb ağırlığında ve Android Kodi kullanıcıları için en uygun seçenek olduğu için çok hafif bir Kod derlemesi.

KHAOS Kodi Build’ı indirin 

 7. Turbo Kodi Yapı

turbo kodi-build

Turbo Kodi Build, Kodi topluluğunda yeni gelen biri ve şaşırtıcı özellikleri nedeniyle herkesin dikkatini çekiyor. Bu Kodi yapısının boyutu sadece 260mbs ve bu kadar ışık olmasına rağmen Kodi yapısının bugüne kadar tonlarca harika Kodi eklentileri var.

En sevdiğiniz filmleri, sporları, TV şovlarını ve hatta canlı TV’yi kütüphanesinde bulunan eklentilerle izleyebilirsiniz..

Turbo Kodi Build’ı indirin

FireStick ve Fire TV için En İyi Kodi Yapıları

8. Diggz XENON Yapı

Bu yapı, FireStick kullanıcıları için kodi için özel olarak yapılmıştır ve şaşırtıcı ve güvenilir Kodi eklentileriyle birlikte çekici bir arayüze sahip olmayı severler..

Diggz XENON Build, performans açısından hızlı bir yapıdır ve zaman zaman güncellenen en son eklentilere sahiptir. Kullanıcıların TV şovları, Canlı TV, spor ve filmler gibi en sevdikleri içerikleri HD kalitesinde izlemelerini sağlar.

Ayrıca, Kodi için bir VPN’niz varsa gerçekten iyi çalışan IPTV Kodi eklentileri vardır, çünkü üzerlerindeki içerik coğrafi olarak kısıtlanmıştır

Diggz XENON Build’ı indirin

9. Grind Kodi Yapısı

eziyet-kodi-build

Grind build, kullanıcı tarafından kendi ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen çok kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Grind Kodi Build, bu resmi olmayan eklentilerle dolu bir yapı olduğundan, ateş çubuğu için vpn gerektirecek.

Ayrıca, en iyi Kodi FireStick yapıları arasında yer alan tüm popüler ve en yeni eklentilere sahiptir. Grind ile Filmler, Spor, TV şovları ve çok daha fazlasını izleyebilirsiniz.

Bu yapı hakkında bir başka harika şey, hafif ve kurulumu kolay olmasıdır..

İndir Grind Kodi Build

10. Yangın TV Gurusu

Fire tv guru kodi build

FireStick için en iyi Kodi Kripton yapısını indirmek için buraya tıklayın. Resmi olmayan bir Kodi yapısı olarak, Firestick veya istediğiniz herhangi bir VPN hizmetinde PureVPN kurmanızı öneririz..

Fire TV guru şüphesiz FireStick Krypton 17.6 için en iyi Kodi derlemesi. Bu yapı, temiz yerleşimi, kullanımı ve hızı nedeniyle tüm dünyada çok övüldü. Ancak kullanıcıların bu konuda iyi bulamadığı bir şey, dosyasının boyutu yani 600 MB civarındadır. Ancak sunduğu eklentilerin sayısı ve kalitesi ile bu boyuta değer.

En iyi Kodi FireStick derlemelerini arayın ve bu derlemeyi ilk 10 arasında bulacaksınız. Firestick kripton 17.6 için en iyi Kodi derlemesini bile ararsanız, en iyi seçenek olarak göreceksiniz. Bu yapı çok eski değil, FireStick Krypton sürümü için en iyi Kodi derlemelerinden biri olarak ün kazandı.

Fire TV Guru indir

11. Nephilim Yapısı

Nephilim kodi yapı

En iyi Kodi FireStick yapılarından birini indirmek için buraya tıklayın.

Nephilim, özellikle FireStick gibi cihazlar için düzgün çalışan bir yapıdır. Diğer tüm yapılar gibi, popüler eklentilere de sahiptir. Bu yapı Man Cave tarafından yapılmıştır ve zengin eğlence için tüm isteklerinizi kesinlikle tatmin edecektir..

Nephilim indir

Android cihazlar için en iyi Kodi Builds

12. Sert Nox

En İyi Kodi Kripton Derlemeleri

Kodi için Hard Nox Build indirmek için tıklayınız.

Hard Nox, düzenli olarak güncellenen alt menülere ve popüler eklentilere sahip çok iyi organize edilmiş bir yapıdır. Bu derleme, sınırlı veya küçük bellek alanına sahip cihazlar için değil.

PC için en iyi Kodi Krypton derlemesi olmamızın nedeni budur. FireStick veya android cihazlar gibi cihazlar, kapladığı bellek miktarını tutamaz, bu nedenle derlemeyi fazla belleğiniz olan platformlarda çalıştırmak daha iyidir.

Hard Nox indir

13. Dominus

dominus kodi yapı

Bu derleme Ares Sihirbazı’ndan indirilebilir. Bu bir CCDTV derlemesi ve kullanıcı favori eklentileri ve eklentileri vardır. Bu yapı hakkında en iyi şey hızıdır – sadece şaşırtıcı. Herhangi bir kesinti veya gecikme olmadan her cihazda sorunsuz çalışır.

Dominus’u indirin

14. Canavar

Canavar kodi kurmak

Adın kendisinin de söylediği gibi, Canavar öfkeli ve serttir. Bu hiç şüphesiz spor için en iyi Kodi Kripton yapısıdır. En iyi şey, bu yapının eşsiz olan hızıdır. Mecazi bir şekilde Canavarı durdurmaya gerek yok.

Canavar İndir

15. uyumsuz mods lite kodi yapı

uyumsuz-mods-lite-kodi-build

Bu yapı FireStick ve Android kullanıcıları arasında çok popüler. Bu hafif Kodi derlemesi aynı zamanda birden fazla eklenti sunuyor ve Kodi kullanıcıları arasında çok heyecan yaratıyor. Sahip olduğu en iyi eklentilerden birkaçını belirtmek için Covenant, Cartoons8, Made in Canada IPTV ve daha fazlası.

16. Xbox Alpha

leia 18 kodi sürümü için xbox alpha build

Kodi için bir diğer yeni yapı ise Alpha geliştirme aşamasında olan Xbox Alpha. Ancak yine de Kodi 18 Leia’ya kurulabilir. Bu yapı Kilitleme deposunda bulunur. Bu yapının sahip olduğu popüler eklentilerden bazıları Neptune Rising, Pure Sports, Maverick TV vb .’dir. Kullanıcılar Film, Canlı TV vb. İzlemek için Kodi Leia 18’e bu derlemeyi yükleyebilir.

Mac ve Tablet için En İyi Kodi Yapıları

Kodi’yi farklı cihazlarda kullanabilme özelliği, tüm yayın meraklıları için ‘rafın en üstünde’ seçimini yapan şeydir. Akış severlerin büyük çoğunluğu PC’lerinde ve Cep telefonlarında Kodi kullanıyor. Ancak, bazı kullanıcılar Mac ve tabletlerinde Kodi kullanmayı tercih ediyor. Mac ve tabletlerde akış hayranıysanız, şu Kodi yapılarını deneyin:

 1. Kodi Gizli Anlaşması
 2. Kozmik Azizler 4K
 3. Emby

Bunların hepsi yeni Kodi yapılarıdır ve Mac cihazları ve tabletlerle uyumludur.

Jarvis v16 için En İyi Kodi Yapılar

Jarvis’in Kodi’nin eski bir sürümü olmasına rağmen, hala dünya çapında meraklıları tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Her bir Kodi sürümü için çevrimiçi olarak bir dizi şaşırtıcı Kodi yapısı mevcuttur, bunlardan size en iyi Kodi kullanıcı deneyimini sağlayacak birkaçını sıraladık. Bunlara bir göz atın ve denediğinizden emin olun:

 1. Duff-X Kodi 18
 2. Labirent
 3. Gökyüzü

Sınırsız Magic Build Video İncelemesi ve Kurulumu

Limitsiz Magic Build Kurulum Kılavuzu

Özetlemek için

Bu, rehberimizi sona erdirir. Tercih ettiğiniz cihaz için rehberimiz aracılığıyla en iyi Kodi yapısını bulacağınızı umuyoruz. Bu Kodi yapılarını kurarken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya indirme bağlantılarının çalıştığını bulamazsanız, bize aşağıya bir yorum bırakın.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me