29 Leia, Krypton, Jarvis için en iyi Kodi kaplamaları (18,17,16) Sürümler

Kodi Skin nedir?

Kodi Skin, Kodi’nizin görünümünü değiştirir. Kodi kaplamaları, Kodi’nize yeni bir Kodi Görünümü kullanarak renkleri, temaları, menünün konumunu vb. Değiştirebileceğiniz yeni bir görünüm ve his verir. Kısacası Kodi Skin’i kullanarak, Kodi sürümünüze parlak renklerle ve çok sayıda özelleştirilebilir seçenekle yeni bir kıvılcım getirebilirsiniz.


Bu kılavuzda, cihazınızın her biri için kullanılabilen çeşitli Kodi Kaplamaları hakkında bir deneyim sunuyoruz.

Aeon Nox, KodiVPN Anket Sonuçlarına Göre Mart 2019 İçin En İyi Kodi Derisidir

Şubat 2018 için en iyi kodi cildi

Mart 2019 İçin En İyi Kodi Kaplamaları

Her yıl Kodi, Kodi dünyasını ele geçiren yeni Kaplamalarla doludur. En iyi Kodi Kaplamaları 2018’den bazıları aşağıda listelenmiştir:

 1. Aeon Nox
 2. Arktik Zephyr
 3. titan
 4. Siyah Cam Nova
 5. saydam
 6. Aeon MQ5
 7. kehribar
 8. Arka Sıra (Arka Sıra İndir http://srp.nu/krypton/repositories/superrepo/)
 9. AppTV
 10. Xperience 1080

29 En İyi Kodi Kripton Kaplamaları Sürüm 17 veya Üzeri

1. Aeon Nox

aeon nox kripton sürüm 17 veya üstü için en iyi kodi cildi

Aeon Nox, 2017 için en iyi Kodi Kaplamalarında listenin başında yer alıyor. Ana menü görünümünü değiştirmek, Kodi Görünümü’ndeki Kodi kullanıcılarının çoğuna hitap eden şeydir. Bu muhtemelen hem yeni hem de deneyimli Kodi kullanıcıları için en iyi arayüzdür.

2. Siyah Cam Nova

siyah cam nova kodi cilt

Kodi Skin Black Glass Nova’ya baktığınızda, cam pencereleri nedeniyle size Windows Vista’yı hatırlatacaktır. Kodi temasının siyah cama dönüştüğü Siyah Cam modu olmak üzere iki mod olduğunu göreceksiniz. İkinci mod, karoların çok daha küçük olduğu Siyah cam Nova modu olarak adlandırılır.

3. Kutu

Kutu kodi kaplaması

Box Kodi Skin, çeşitli özelleştirilebilir ana menü, alt menüler ve seçim için birçok farklı widget’a sahiptir. Ayrıca, temayı daha da çekici hale getiren Kodi Kaplamalarının renk aksanlarını da değiştirir. Bu cilt, birçok cihazda da kullanılabilir, çünkü dokunma desteği de sağlar. Bu gelişmiş bir Kodi Kaplamasıdır ve büyük olasılıkla bu kategoride bulabilirsiniz.

4. Omni

omni kodi cilt

Çoğu durumda, herhangi bir ürün veya hizmet için gerçek özellik adının arkasında gizlenir. Benzer şekilde, bu Kodi Kaplamasının ana özelliği büyük ölçüde her yerde bulunan menülerine dayanmaktadır. Ancak, ilk başta Mimic Kodi Skin ile zıt bir benzerlik bulabilirsiniz. Ancak, Mimic için olduğundan daha fazla özelleştirilmiş ayar seçeneği yoktur. Ana menüsüne ve alt menüsüne yeni bir eklenen özellik olan her pencereden erişilebilir.

5. Pellusit

Pellucid Kodi derisi

Pellucid basit ama zarif bir Kodi Derisidir. Bu kaplamanın Kodi Ana menüsünde, ekranın altında posterler bulunur ve bir animasyonla kaybolur. Kodi’yi canlı IPTV izlemek amacıyla sıklıkla kullanan insanlar için Kodi kanalları, en eğlenceli bulacağınız için bu cildi denemelidir. Kodi Jarvis kullanıcılarının beklemesi gerekir, çünkü Pellucid sadece Kodi Kripton’da mevcuttur.

6. Birlik

birlik-kodi-cilt

Unity Kodi kin, arayüz ortamı dışında Confluence Kodi kaplamasıyla biraz aynıdır. Çok basit bir yatay menüye sahip ancak ana ekranda çıkan film afişleri nedeniyle hala harika görünüyor. Çok iyi bir cilde sahip olmayı tercih eden kullanıcılar; bu onlar için şiddetle tavsiye edilir. Cilt, genel Kodi arayüzünü geliştirmek için kullanılır ve bu cilt de onunla biraz rahatlık sağlamada bir adım daha ilerlemiştir..

En İyi Kodi Leia Kaplamaları Sürüm 18 Beta

7. Aeon MQ5

Aeon MQ5 sürüm 18 beta için en iyi kodi Leia cildi

Kodi Leia ile iyi giden sadece birkaç Kodi Derisi var ve Aeon MQ5 bunlardan biri. Kodi Leia hala Beta sürümünde ve farklı deneylerle geçiyor, ancak Aeon MQ5, yeni veya en son sürümle mükemmel bir şekilde gidecek basit bir Kodi Skin. Cildin her bir parçasını değiştirme gücü vardır, bu yüzden çok fazla değişiklik yapabileceğiniz için ayrıntılı bir Kodi Cildi..

8. Izgara

Izgara kodi cilt

Kodi Leia Alpha 1’de çalışan yeni bir sürüm olduğu ve bunun için fazla geliştirme yapılmadığı için çok fazla Kodi derisi yok. Bununla birlikte, Grid Kodi kaplaması, Kodi Leia 18’in arayüzünü şekillendirmek ve görünümünü geliştirmek için en iyi Kodi kaplamasından biridir. Kodi deneyimini çok daha heyecan verici kılan çok çekici ve şık bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Sınırlı sayıda özelliğe sahip olmasına rağmen, Grid geliştiricileri kalitenin işlevselliği üzerinde özellik sayısından daha iyi çalıştılar.

9. Rapier

Rapier Kodi Kaplaması

Bu Kodi Kaplamasının genellikle bulabileceğiniz cildin tam sürümü olduğu söylenir. Bu kadar eksiksiz yapan özellik, ekranınıza yayılmış çok çeşitli spor yapılandırma seçeneğidir, ancak bu seçenekleri darmadağın bulamazsınız. Mevcut en eski Kodi Görünümü arasındadır ve hemen hemen tüm Kodi sürümleriyle uyumludur.

10. Yeniden Odaklama

ReFocus kodi kaplaması

Bu Kodi Skin, genellikle Kodi’yi dokunmatik ekranda veya akıllı telefonlarında kullanan Kodi kullanıcıları için en iyi tercihi yapar. Ayrıca, şu anda izlediğiniz TV şovları ve filmler hakkında sizi bilgilendirir ve bu medya içeriğine dayanarak size benzer önerilerde bulunur..

11. Eminence

Eminence Kodi Derisi

Eminence’in basit bir kullanıcı arayüzü var, ancak aynı zamanda ekranın altında birçok küçük simge bulacaksınız. Her ne kadar cilt diğerleri kadar özelleştirilebilir olmasa da, yıldırım kadar hızlıdır. Ayrıca diğer ciltlerden çok daha pürüzsüz çalışır ve Kodi’lerini birçok kodi eklentisiyle dolduran kullanıcılar için önerilir.

12. FTV

ftv-kodi-cilt

Hiç Kodi ve Amazon Fire TV’yi entegre etmeyi hayal ettiniz mi? Evet, şimdi Kodi’de Fire TV’nin görünümünü ve hissini veren FTV Kodi Skin ile Kodi Leia 18’deki Fire TV kullanıcıları arayüzünün dokunuşunu yaşayın. Skin, resmi Kodi eklenti deposunda bulunur ve bu nedenle fazladan indirme gerekmez.

En İyi Kodi Jarvis Kaplamaları Sürüm 16 veya Altında

13. Renk

chroma jarvis sürüm 16 veya altı için en iyi kodi cildi

Chroma Kodi Skin, temasının renklerini ekranda bulunan öğelere göre ayarlar. Bazı Kodi kaplamaları arka planında aynı asetatları kullanır, bunun sonucunda bazı öğeler net bir şekilde görsel değildir. Chroma, bu nedenle arka plan renklerini ayarlar ve ayrıca gözlerinizi yatıştırır..

14. KOver

Kover Kodi Derisi

KOver Kodi Skin, Kodi kullanıcılarının beğenilerine göre kendi ciltlerini yapmalarını sağlayan tamamen özelleştirilmiş bir cilttir. Kodi kullanıcıları için tercih edilen bir cilt olarak düşünülmeyebilir, çünkü birçok kişi herhangi bir sorundan kaçınarak medya izlemek ister. Ancak, bu Kodi Kaplamasını kullanmaya tamamen değer.

15. Taklit

Mimik kodi derisi

Mimic, daha hafif ve akışta hızlı olan hemen hemen her cihazda mevcuttur. Fan renklerini kullanarak bazı renkleri özelleştirmenizi ve ana sayfayı düzenlemenizi sağlayan ek bir özelliğe sahiptir. Birçok özelliğinin yanı sıra Mimic Skin, dokunmatik ekranlı cihazlar için yerleşik bir desteğe sahiptir.

16. Eunique

Eunique kodi cilt

Adından da anlaşılacağı gibi Eunique, parlak renkler ve kolayca erişilebilir medya içeriği dahil Kodi kullanıcılarına benzersiz bir deneyim sunuyor. Kodi Home’da neredeyse her şeye sahiptir, bu da onu basit bir kullanıcı arayüzü yapar.

17. Şeffaflık

Şeffaflık kodi cilt

Şeffaflık, bir fan sanatı derisidir, yani Kodi kullanıcılarının isteğine göre özelleştirilebilir. Kodi Jarvis’in sunduğu her yeni özelliği destekler ve özelleştirmesi çok kolaydır. Kodi Kaplamalarına aşina olmayan yeni Kodi Jarvis kullanıcıları, Şeffaflık Kodi Kaplaması’nı da kullanabilir.

Amazon Fire Stick / Fire TV için En İyi Kodi Kaplamaları

18. Kuzey Kutbu Zephyr

Arctic Zephyr amazon firetv ve firestick için en iyi kodi cilt

Arctic Zephyr, Fire Stick ve Fire TV cihazı için en iyi Kodi Skinidir, çünkü böyle küçük bir ekranda size çok fazla bilgi sunacaktır. Farklı varyantları vardır, daha açık ve daha koyu varyantları. Dokunmatik cihaz seçeneği sunmasa da, Firestick kullanıcılarını ayrıntılı modifikasyonu ve özelleştirmesi ile eğlendirmemekle birlikte.

19. Bulutsusu

Nebula kodi derisi

Nebula, dokunmatik desteğe sahip olduğu için esas olarak Smart TV için üretilen Kodi Derisidir. Müzik merkezi, bu Skin’i öne çıkaran şeydir, çünkü müzik zevkinize uygun tüm rastgele ve önerilen seçenekleri sağlayacaktır. Ayrıca Firestick cihazınız için özelleştirilebilir seçenekler sunar.

20. Xperience 1080

Xperience 1080 Kodi Kaplaması

Bu Kodi Skin, HD görüntüleme için tasarlanmıştır. Kodi cihazınıza yüklediğiniz en iyi Kodi eklentileri arasından, tüm HD görüntüleme bağlantılarını toplayacak ve Kodi Home’unuzda size sunulacaktır. Ayrıca tüm eklentilerinizi daha hafif hale getirecek çok hafif bir cilttir..

İOS / Mac Cihazları için En İyi Kodi Kaplamaları

21. Si02

Sio2 ios / mac cihazları için en iyi kodi kaplamasıdır

Bu Kodi Skin, Apple TV arayüzünün tam kopyasıdır ve bu yüzden iOS için en uygunudur. Ayrıca, benzer bir işlev sunar, çünkü geliştiricileri izlemek istediğiniz içerik arasında birkaç tıklama olmasını sağlamıştır. Kodi’de en sevdiğiniz içeriği izlemek neredeyse hiç zaman almaz. Sunacak çok fazla özelleştirme olmayabilir, ancak Kodi kullanıcıları için kullanımı kolaylaştırmak için yapıldı.

22. AppTV

Apptv kodi görünümü

AppTV, Apple kullanıcıları için belirli bir kullanıcının ihtiyaçlarının kullanımı göz önünde bulundurularak özel olarak tasarlanmış bir başka Kodi Skinidir. Simge stili ve düzeni bile Apple TV GUI’sine benzer. Her Kodi kullanıcısını şaşırtan özellik hızlı arayüzüdür. Ayrıca Apple kullanıcılarının beğenisine göre özelleştirilebilir.

23. As

Ace Kodi Derisi

Ace, Apple iOS için de uygun olan çok yönlü bir Kodi Skinidir. Özelleştirilebilir özellikleri desteklese de, canlı TV’yi desteklememesi bir hayal kırıklığıdır. Ancak, zengin bir Kodi Derisi ve aynı zamanda en hızlı.

Android Cihazlar için En İyi Kodi Kaplamaları

Kodi’nizde Skins’i kurmadan önce, kodi’yi android üzerinde kurmanız gerekir. Kodi’yi android’e yükleyerek birkaç tıklama kolaylığı ile çok sayıda akış içeriğine maruz kalacaksınız.

24. Birleşme

Confluence android cihazlar için en iyi kodi cildi

Confluence Kodi için varsayılan kaplama olabilir, ancak Android cihazlarınız söz konusu olduğunda tercih edilen Kodi kaplamasıdır. Confluence, birçok insanın Kodi Jarvis’i hala sevmesinin sebebi ve basit ama etkili arayüzü sayesinde.

25. Titan

Titan Kodi Derisi

Titan Kodi Skin renklerle dolu, ancak bilgilendirici. Medya dosyaları göz önüne alındığında, akış içeriğinin ayrıntılı bir taslağını sağlar. Bu nedenle, ilginize göre bir film veya TV şovu seçmenizi sağlar. Basit kullanıcı arayüzü nedeniyle Android cihazlar için mükemmel.

26. Titanyum

Titanyum kodi cildi

Titanium en yeni Kodi Skin değil, ancak herhangi bir Android cihazında çalışıyor. Her video eklentisi, program eklentisi ve müzik eklentisi için çalışır. Video ve müzik akışı söz konusu olduğunda size harika bir deneyim sunar.

TV Yayın Kutuları için En İyi Kodi Kaplamaları

27. Kehribar

Amber tv kutuları akışı için en iyi kodi cilt

Amber, Kodi Krypton için varsayılan kaplama olan Haliç Kodi Kripton Kaplaması’ndan kesinlikle farklı değildir. Ancak, Kodi kutularınıza Amber kurduktan sonra çok daha hafif bir etki fark edeceksiniz. Amber’e kesinlikle aşık olmak isteyecek bir başka özellik, arayüzü ve gözleri yatıştırıcı renk seçimi..

28. Sigorta Neue Derisi

Neue kodi kaplaması

Fuse Neue Kodi Skin, medya dosyalarınızı zarif bir şekilde sunma yeteneğine sahip tüm film fanatikleri içindir. Size birçok özelleştirilebilir seçenek sunmayacak, ancak Estuary Kodi Krypton varsayılan kaplamasından çok daha iyi. Sadeliği nedeniyle şiddetle tavsiye edilir.

29. Arka Sıra

Arka Sıra kodi kaplaması

İlk bakışta arayüzün iOS ve OS X’e biraz benzediğini hissedebilirsiniz, ancak tüm akış kutuları için kullanılabilir olduğundan emin olabilirsiniz. En iyi Kodi Boxes kullanıcıları, bu cildi ev sineması deneyimi nedeniyle benzersiz bulabilir.

30. Maksimalizm

maximinimalism-kodi-cilt

Kullanıcı arayüzlerini özelleştirmek isteyen ancak basit ve sorunsuz tutmak isteyen Kodi kullanıcıları için bu arayüz onlar için denenmesi gereken bir şey. Maksimalizm, kullanıcılara kullanımı çok kolay bir kontrol paneli sağlayan çok hafif ve pürüzsüz bir cilttir. Maksimimalizm Kodi kaplaması birçok Kodi kullanıcısı tarafından şiddetle tavsiye edilmiştir ve iyi bir seçenek olduğu için tüm kullanıcılara öneriyoruz..

Best Kodi Skins Reddit Değerlendirmeler

en iyi kodi derileri incelemesi

Arctic Zephyr kullanmadan önce, MQ Kodi Kaplamaları Kodi kullanıcıları arasında popülerdi. Bununla birlikte, Arctic Zephyr kullandıktan sonra, belirli Kodi Cildi ile yapışmasına izin veren harika bir deneyime sahiplerdi. Birçok Kodi kullanıcısına hitap ediyor ve Arctic’in MQ Skins’den çok daha üstün olduğu ortada..

en iyi kodi kaplamaları reddit incelemesi

Titan Kodi Skin, birçok Kodi kullanıcısı tarafından tercih edilen bir cilt ve bunun nedeni Netflix tarzı arayüzüdür. Netflix, ekranınızın önünde filmlerin ve TV şovlarının bir listesini görebileceğiniz pürüzsüz bir arayüze sahiptir.

Kodi Kaplamalarını Değiştirme

Kodi Kaplamalarını değiştirmek için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekir:

 1. Açık Kodi > Adresine git Ayarlar (dişli şekilli simge) > Tıklamak Arayüz Ayarları.
 2. Sol taraftaki menüde cilt > Şimdi sağ tarafta cilt altındaki seçenekler Bak ve hisset kategori.
 3. İki seçenekli bir kutu görünecektir, yani. Estouchy ve haliç. Bunlar iki varsayılan Kodi Kaplamasıdır. Daha fazla Kodi Kaplamaları almak için tıklayın Daha fazla al sağdaki seçenek.
 4. Hangi Kodi Cildini beğendiyseniz tıklayın ve değişecek.

Kaplamalar ve Yapılar Arasındaki Fark Nedir??

Kodi Builds bir eklenti koleksiyonudur, Kodi kaplaması ise Kodi yazılımının arayüzünü ve düzenini değiştirir. Bir Kodi Derlemesi yüklediğinizde Kodi kutunuza otomatik olarak çeşitli eklentiler yüklenir.

Kodi Skins, eski Kodi yazılımınız olup olmadığını anlamak imkansız olacak menü, Kodi duvar kağıdı ve Kodi temalarını değiştirir. Kodi’nin görünüşünü değiştirmek isterseniz, Kodi Skin’i alsanız iyi olur. Ancak, yeni en iyi kodi depolarını istiyorsanız, kendinize bir Kodi Build almalısınız.

Hepsini Yukarı Sarmak

Kodi Skin, Kodi’nize tüm yeni temalar, canlı renkler ve muhteşem menü yerleşimleriyle tamamen yeni bir görünüm kazandırır. Kodi Home’daki medya içeriğinizi getirerek Kodi’nize kolayca erişmenizi sağlar. Bu kılavuzda, Kodi kullanıcılarının en iyi akış deneyiminin keyfini çıkarmaları için listelenen en iyi Kodi Dış Görünümlerinin her birini ayrıntılı olarak açıkladık.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map