Filmleri, TV şovlarını, belgeselleri ve diğer medya içeriklerini tek bir yerde nasıl yayınlayacağınızı merak ediyorsanız, daha fazla bakmak zorunda kalmazsınız

Navi-X Kodi en popüler Kodi eklentisi ve aynı zamanda en eskisi olabilir, internet kullanıcıları için ücretsiz medya içeriği sunan bir Kodi eklentisidir..

Bununla birlikte, ücretsiz akış o kadar kolay değildir, çünkü yüksek kaliteli akışların çoğu coğrafi olarak sınırlıdır ve Kodi için bir VPN olmadan erişilemez.

Bu makalede, Navi-X’in Kodi’ye nasıl yükleneceğini ve eklentiyle ilgili çeşitli sorunların nasıl çözüleceğini açıklayacağız.

Navi-X Kodi nedir

Navi-X, kullanıcılarının çok büyük bir video veritabanı aracılığıyla içerik paylaşmasına ve indirmesine olanak tanır. Filmlerden TV şovlarına, spor etkinliklerine ve canlı televizyona kadar her şey parmaklarınızın ucuyla bulunabilir.

Kodi’ye Navi-X’in nasıl kurulacağına ilişkin bu adım adım kılavuzu izleyin.

Kodi Leia ve Krypton Sürümlerine Navi-X Kurulumu

Kodi Leia, Kodi’nin en yeni sürümüdür ve ardından popüler Krypton sürümüdür. Bu eklenti mevcut tüm Kodi sürümleriyle harika çalışıyor.

Navi-X Kodi eklentisini hemen yüklemek için şu adımları izleyin:

  1. Açık Kodi> ‘Öğesini seçinAyarlar sol üst taraftaki düğme > Dosya Yönetici > Çift tıklama ‘Ekle Kaynak’.navi-x kodi üzerine nasıl kurulur
  2. Bu bağlantıyı yazın http://kdil.co/repo/ > Tıklayın tamam > Şimdi medya bağlantısının adını yazın ‘Kodil repo’ > Tıklayın tamam tekrar.kodi kripton sürüm 17 naxi x addon nasıl kurulur
  3. Geri dön Ana ekran > Tıklayın Eklenti sol taraftaki menüde mevcut sekme > Sol üst tarafa tıklayın kutu şekilli ikon > Yüklemek itibaren zip dosya > Kodil Repo > Kodil.zip.navi-x kurulum zip dosyası kodi
  4. Depodan yükle >seçmek Kodil Deposu > program Ekleons> Tıklayın Navi-X > Yüklemek.kodi kripton sürüm 17 üzerinde navi-x addon kurulumu
  5. Geri dön Ana menü > Program Eklentileri >Navi-X > ve keyfini çıkarın!

navi-x addon ayarı kodi kripton sürüm 17

Navi-X Kodi Jarvis Sürüm 16 veya Üstünü Yükleme

Kodi Jarvis’in 16 sürümüne Navi-X yüklemek, Kodi Jarvis’in düzeninin gelişmiş sürümünden biraz farklı olması dışında, Navi-X’i Kodi Leia ve Krypton’a yüklemeye benzer..

Kodi Jarvis’in ana menü düzeninde küçük bir varyasyonu var. Ana menü ekranın altında yatay bir konumda bulunurken, en yeni versiyonda ana menü sol tarafta dikey olarak durmaktadır..

Kodi Kripton’da ‘Sistem’ , ‘ile değiştirildiAyarlar hangi bulunabilir ana Menü. Ancak, ‘Navi-X nasıl kullanılır’Kodlarından herhangi birinde, işlem aynı kalır.

Navi-X Not Working Sorunları Nasıl Düzeltilir

Navi-X kullanıcıları Kodi eklentisini yüklerken bazı hatalarla karşılaşabilir. Kodi kullanıcıları için Navi-X’i yüklediklerinde en sık karşılaşılan iki sorunu sağladık.

Daha Fazla Bilgi için Günlük Kaydını Denetleme Hatası

Bu hata herhangi birini çıldırtabilir. Bazı durumlarda, Kodi’nin umutsuzca izlemek istediğiniz bir medya içeriğini yayınlamadığını gördük. Ancak düzeltemediğimiz hiçbir şey yok.

Bu sorunu gidermek için genellikle önbelleğinizi temizlemeniz gerekir. Bunun için Kodi eklentisi olan ‘Eklenti yükleyici’yi yüklemeniz gerekir. Eklentiyi yüklemeyi tamamladığınızda bakım aracı eklentisini açın, ardından genel eklentiyi tıklayın ve önbelleği temizleyin.

Önbelleği temizledikten sonra sorun devam ederse, yalnızca Kodi VPN üzerinden erişilebilen coğrafi olarak engellenen bir içeriğe erişmeye çalıştığınız anlaşılıyor olabilir.

Navi-X Neden Çalışmayı Durdurdu?

Navi-X bazen beklenmedik bir şekilde çalışmayı durdurabilir ve bu da biraz sıkıntıya neden olabilir. Bu hata normalde Kodi veya Navi-X’in önceki bir sürümü yüklüyse oluşur. Hatayı gidermek için Navi-X’in en son sürümünü ve ayrıca en son Kodi Krypton 17 sürümünü öğrenin.

Navi-X ve Kodi’nin daha yeni bir sürümü yüklüyse, Navi-X’i kaldırmayı ve eklentiyi yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz. Bu, sorununuzu çözebilir.

Sarmalamak

Navi-X şüphesiz en popüler ve en eski Kodi eklentisidir. Kodi kullanıcılarının en son medya içeriğini paylaşabileceği bir veritabanı taşır. Filmleri, TV şovlarını ve diğer benzer eğlence paketlerini sorunsuz bir şekilde aktarabilirsiniz.

Aslında, Kodi’ye Navi-X kurmak, ücretsiz akış sorununuzu büyük ölçüde çözecektir. En sevdiğiniz içerikleri evinizde, işyerinizde veya kendinizi rahat hissettiğiniz her yerde kolayca izleyebilirsiniz. Navi-X’i Kodi’ye nasıl yükleyeceğimize dair kılavuzumuza göz atın ve en sevdiğiniz içeriği istediğiniz yerden izleyin.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me