5 dakikadan daha az bir sürede oynatma listesi yükleyici Kodi Addon nasıl kurulur

Herkese merhaba, Playlist Loader Kodi eklentisini nasıl yükleyeceğinizi öğrenmek için kodi vpn tarafından bu kılavuzu izleyin.


Adı kendi kendini açıklayıcı olduğu için Oynatma Listesi Yükleyici Kodi addon, kullanıcıların bu kodi eklentileri gibi içerik oynatma listesini oluşturmasına, özelleştirmesine ve yönetmesine yardımcı olur.

Çevrimiçi eklentinizi bilgisayar korsanlarından ve casusluk gözlerinden korumak için bu eklentiyi kullanırken Kodi için bir VPN kullandığınızdan emin olun..

Playlist Kodi, sevdikleri içerikleri toplamak istedikleri için tıkınırcayı izleyenler için harika bir eklentidir. Oynatma Listesi Yükleyici Kodi eklentisini yüklemek için bu kılavuzu adım adım izleyin.

Playlist Loader Kodi Veri Havuzu Paketi İndir

Çalma Listesi Yükleyici Kodi daha önce SuperRepo deposu aracılığıyla mevcuttu, ancak bu depo kapatıldıktan sonra artık Kodil Deposu’nda mevcut.

Aşağıdaki adımları izleyerek Playlist Loader Kodi’yi doğrudan sisteminize indirip yükleyebilirsiniz:

 1. Kodil Deposu Paketi’ni İndirin.
 2. Açık Kodi > Tıklamak Ekleons > Tıkla Kutuşekilli.
 3. Tıklayın Yüklemek itibaren Zip Dosya > Araştır ve Yükleme İndirildi Zip Dosya > Eklentinin etkinleştirilmesini bekleyin.
 4. Tıklayın Depodan Yükle > Kodil Deposu > Video Eklentileri > Seç Çalma Listesi Yükleyici > Tıklayın Yüklemek.

Leia veya Kripton Sürümlerinde Playlist Loader Kodi Addon Nasıl Kurulur

 1. Başlatmak Kodi > Adresine git Ayarlar > Tıklayın Dosya Yönetici > Çift tıklama Ekle Kaynak.playlist yükleyici nasıl kurulur kodi addon
 2. Tıklayın ‘Yok’ > Bunu yaz URL http://www.lvtvv.com/repo/ > Tıklayın tamam > Bu kaynağa ad verin ‘Kodil Repo’ > Tıklayın tamam.kripton sürüm 17.6 veya daha düşük bir sürümde oynatma listesi yükleyici kodi addon nasıl kurulur
 3. Vuruş ‘Geri tuşu’ dönmek için birkaç kez tuşlayın Kodi Ana Menü > Tıklayın Ekleons > Tıklamak Kutu Sol üst köşedeki simge.çalma listesi yükleyici kodi addon
 4. seçmek Yüklemek itibaren Zip Dosya > seçmek Kodil Repo > Tıklamak zip > Depo yüklenecek.çalma listesi yükleyici nasıl eklenir kodi addon
 5. Tıklayın Yüklemek itibaren depo > Açık Kodil depo > Tıklayın Video Ekleons > seçmek Çalma Listesi Yükleyici > Tıklayın Yüklemek > Eklenti etkinleştirilecek.çalma listesi yükleyici kodi addon kurulum
 6. Geri vermek Kodi Ana Menüsü > Açık Ekleons > Tıklayın Video Ekleons > Tıklayın Çalma Listesi Yükleyici > Zevk almak!çalma listesi yükleyici kodi
 7. Çalma Listesi Yükleyici’yi açtığınızda Yeni Liste Ekle’ye tıklayın > Burada listenin adını girmeniz gerekiyor, yani World IPTV.
 8. Uzak URL Listesi’ni tıklayın > Şimdi bağlantıyı eklemenizi isteyecek, bu yüzden URL’yi kopyalayıp yapıştırın https://pastebin.com/mts3zEq0/
 9. Liste Günlüğü’nü seçmenizi isterse, Dosyadan Logo’yu seçin > Bu değişiklikleri tamamladıktan sonra Oynatma Listesi Yükleyici eklentisini tekrar açın > World IPTV adıyla yeni bir seçenek ortaya çıkacak, tıklayacak ve canlı akışın keyfini çıkaracak.

Jarvis Sürüm 16 veya Üstüne Playlist Loader Kodi Addon Nasıl Yüklenir

Playlist Loader Kodi’yi Jarvis’e de yükleyebilirsiniz. Sadece şu prosedürü izleyin:

 1. Başlatmak Kodi > git sistem > seçmek Dosya Yönetici > Ekle Kaynak > Yok > Bunu yaz URL http://www.lvtvv.com/repo/ > tamam > Tür Adı ‘Kodil repo’ > Tıklayın tamam.
 2. Geri dönmek Kodi Ev Ekran > sistem > Ekleons > Yüklemek itibaren Zip Dosya.
 3. Bul ve Tıkla ‘Kodil repo’ > Kodil.zip
 4. Yüklemek itibaren depo > Kodil depo > Video Ekleons > Çalma Listesi Yükleyici > Yüklemek > Oynatma Listesi Yükleyici eklentisinin yüklenmesini bekleyin.

Yangın Çubuğunda Playlist Loader Kodi Addon Nasıl Kurulur

Fire Stick kullanıcılarının Playlist Loader Kodi addon’unu kurmak için önce Kodi ve Kodil deposunu kurmaları gerekecektir. Kullanıcılar bu firestick kodi kılavuzunu takip ederek başlayabilir.

Prosedürdeki tek değişiklik Adım 5, gitmen gerekecek Ekleons > Video Ekleons > Oynatma Listesi Yükleyici’yi tıklayın > Tıklayın Yüklemek.

Playlist Loader Kodi Çalışmıyor / Hatalar / Sorunlar

Kullanıcılar, yasadışı uygulamaları nedeniyle en iyi kodi eklentileriyle hatalarla karşılaşmaya devam ediyor. Yine de playlist Loader Kodi ile ilgili düzeltilebilecek bazı hatalar var. Hataları düzeltmeleriyle listeledik, bir göz atın:

Çalma Listesi Yükleyici Kodi Kontrol Günlüğü Hatası

Oynatma Listesi Yükleyici Kodi eklentisi bu hatayı gösteriyorsa, arkasındaki neden devam eden eklenti güncellemesi veya depo kapatma olabilir.

Fix

Bu hatayı düzeltmek için Oynatma Listesi Yükleyici Kodi 2017 kaynağının hala çalışıp çalışmadığını görmeniz gerekir. Kaynak hala etkinse, bir güncelleme devam ediyor olabilir. Birkaç saat bekleyin ve eklentiye tekrar erişmeyi deneyin.

Oynatma Listesi Yükleyici Kodi Bağımlılık Yüklenemedi

Bu hata, depo kaynağıyla ilgilidir, sanki havuz mevcut değilse veya kullanılmıyorsa, bu hata görünür.

Fix

Bu hatayı gidermek için güvenilir veya resmi bir depo kullanmayı deneyin. Böylece böyle bir hatayla karşılaşmanıza gerek kalmaz.

Bu hatalar dışında Playlist Loader Kodi’nizi hatalardan uzak tutabilir, sonra önbelleğinizi temiz tutabilir ve eklentilerinizi düzenli olarak güncelleyebilirsiniz.

Oynatma Listesi Yükleyici Kodi URL Listesi

Farklı bölgeler için bazı URL Listeleri şunlardır:

 1. Almanca Listesi
 2. Indo-Pak İçerik URL Listesi
 3. ABD Listesi
 4. İngiltere Listesi

Sonuç

Playlist Loader Kodi eklentisi yeni ve nadir bir şeydir. Film sporlarını vb. İzlemek için kullanılan diğer eklentiler gibi değildir. Kullanıcılar bu eklentiyi medya oynatma listelerini yönetmek için kullanır. Kullanıcılar coğrafi odaklı içeriği görüntülemek için URL listelerini de indirebilir.

Size kısa bir bakış açısı ve Playlist Loader Kodi eklentisi indirme prosedürü sağladık. Artık en sevdiğiniz içerik oynatma listelerini indirebilir ve istifleyebilirsiniz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map