En iyi akışlı oynatıcıyı seçmek söz konusu olduğunda, Roku herkesin aklına gelen ilk şeydir. Gerçekten de, Roku, diğer akış cihazlarının rekabet edemediği Rusya FIFA Dünya Kupası 2018 için en iyi akış deneyimini sunma potansiyeline sahiptir. Mega futbol etkinliği yaklaştıkça, kablolarınızı kesmeyi ve çevrimiçi akışı tercih etmenize yardımcı olmayı düşündük.

Roku’da FIFA Dünya Kupası 2018’in nasıl izleneceğini ve deneyiminizi yeni bir seviyeye nasıl yükselteceğinizi görmek için bu kılavuzu iyice izleyin..

rofu fifa dünya kupası 2018 nasıl izlenir

Rusya FIFA 2018 Futbol Dünya Kupası’nı izlemek için Roku’da yayınlanabilecek en iyi hizmetlerden bazıları.

Foku Dünya Kupası’nı Roku’da İzlemek İçin En İyi Hizmetler

Çevrimiçi akışlarınızı koruyun. Kendinize VPN alın ve coğrafi kısıtlamaları ve telif hakkı DMCA Bildirimlerini atlayın

FuboTV

Foku Dünya Kupası'nı Roku'da İzlemek İçin En İyi Hizmetler

En iyi spor akışı deneyimini sağladığı için FuboTV sayesinde canlı futbol aksiyonunu çevrimiçi yayınlamak hiç bu kadar kolay ve harika olmamıştı. FuboTV, kullanıcılarına 7 günlük ücretsiz deneme ve 29.06 AU $ gibi düşük bir abonelik paketi sunan inanılmaz bir çevrimiçi spor akışı hizmetidir. FuboTV, FIFA Dünya Kupası 2018 maçlarını canlı yayınlamak için Roku’dan kolayca erişilebilir.

Askı TV

sling tv fifa dünya kupası 2018 roku kanal

Sling TV, makul abonelik maliyeti ve sunduğu çeşitli kanallar nedeniyle her akarsu sevgilisinin Roku’da 2018 Dünya Kupası’nı yayınlamak için kullanmak istediği şeydir. Dahası, Sling TV tarafından sunulan özelleştirme kolaylığı, onu diğer akış hizmetlerinden ayıran bir şeydir. Sling TV’nin abonelik ücreti ayda sadece 36,35 ABD dolarıdır ve kullanıcılar çeşitli Spor, Eğlence, Haber kanalları vb..

DirecTV Şimdi

direc tvnow fifa dünya kupası 2018 roku kanalı

En iyi çevrimiçi akış hizmetlerinden biri; DirecTV Now, kullanıcılarına aylık 50.89 AU $ karşılığında 60’tan fazla akış kanalı sunuyor. DirecTV Artık kullanıcılar en sevdikleri canlı spor etkinliklerini, canlı TV şovlarını ve filmlerini kesintisiz olarak yüksek kalitede izleyebilirler. DirecTV Now’ın genel merkezi California ve AT’de&T’nin sahibi. DirecTV’yi alan en iyi şeylerden biri Şimdi bu yüksekliğe kullanıcılara sağladığı akış kalitesi.

SBS Resmi Yayıncısı ile Roku’da FIFA Dünya Kupası 2018 Nasıl İzlenir

SBS Resmi Yayıncısı ile Roku'da FIFA Dünya Kupası 2018 Nasıl İzlenir

SBS, Avustralya bölgesi için FIFA 2018 Dünya Kupası’nın resmi yayıncısı olacak. Roku kullanıcıları resmi SBS kanalına abone olarak cihazlarında FIFA Dünya Kupası Maçlarını kolayca yayınlayabilir. Toplam 25 FIFA Dünya Kupası maçı SBS kanalında canlı olarak yayınlanacak ve HD olarak da yayınlanacak. Ancak, 64 FIFA Dünya Kupası maçının tümü BS Radio’da birden çok dilde yayınlanacak.

Avustralya Dışında SBS’ye erişmek için bir Avustralya IP adresinizin olması gerekir. Avustralya IP’sini Şimdi Alın.

SBS, çevrimiçi olarak yayınlanacak olan oyunların FIFA Dünya Kupası programını güncelledi. Ayrıca kullanıcılar, oyunları mükemmel kalitede izleyebilmelerine ve 180 derecelik tekrarlar gibi özelliklerden yararlanabilmelerine olanak tanıyan mükemmel bir kullanıcı arayüzüne sahip olduğu için SBS uygulaması aracılığıyla cep telefonlarında canlı olarak yayın yapabilirler..

Maç TV Resmi Olmayan Yayıncı ile Roku üzerinde FIFA Dünya Kupası 2018 Nasıl İzlenir

Maç TV Resmi Olmayan Yayıncı ile Roku üzerinde FIFA Dünya Kupası 2018 Nasıl İzlenir

Match TV, Rusya cumhurbaşkanı Vladimir Putin’in emriyle başlatılan bir Rus yayın ağıdır. Bu yılki FIFA Dünya Kupası’na Rusya ev sahipliği yapacak; Böylece Match TV tüm oyunları canlı yayınlayacak.

Ancak, Coğrafi kısıtlı akış hizmeti olması nedeniyle, kullanıcıların bu akış hizmetine bir Roku’da VPN.

Rus bir sunucuya bağlandıktan sonra, oyunu Roku’da yayınlamakta fayda var. Sonuçta, Roku mevcut en iyi akış oynatıcısı ve Match TV, FIFA Dünya Kupası’nı canlı ve ücretsiz olarak yayınlamak için en iyi seçeneklerden biri.

Geo-Restricted iTV ile Roku’da FIFA Dünya Kupası 2018 Nasıl İzlenir

Geo-Restricted iTV ile Roku'da FIFA Dünya Kupası 2018 Nasıl İzlenir

iTV, RIF’te FIFA Dünya Kupası 2018 maçlarını yayınlamak için kullanılabilecek İngiltere merkezli bir akış hizmetidir. Bununla birlikte, iTV, başka bir bölgeden İngiltere dışına erişilemeyen coğrafi kısıtlamalı bir akış hizmetidir. Bu nedenle, kullanıcıların bir İngiltere sunucusuna bağlanmak ve FIFA Dünya Kupası 2018 akışlarına erişmek için Roku’da iyi bir VPN hizmeti kullanması gerekecek.

VPN Sağlayıcıları
PureVPN Aylık 10,95 $ 1,91

Özel Teklif: 85% İndirim

Siteyi ziyaret et
İncelemeyi Oku
Surfshark Aylık 11.91 $ 2.87 $

Özel Teklif: 83% İndirim

Siteyi ziyaret et
İncelemeyi Oku
CyberGhost Aylık 12,99 ABD doları

% 83 İndirim

Siteyi ziyaret et
İncelemeyi Oku
ExpressVPN Aylık 12,95 $ 12,01

35% İndirim

Siteyi ziyaret et
İncelemeyi Oku

Roku Olmadan FIFA Dünya Kupası 2018’i İzlemenin Diğer Yolları

Roku, en iyi akışlı oyuncu olmasına rağmen, herkes için daha uygun değil, çünkü insanlar daha fazla kullanım kolaylığı ve daha az güçlük arıyorlar. İnsanların akış için Roku’yu seçmemesinin bir başka nedeni, diğer cihazların ve platformların zaten tanıdık ve tutarlı kullanıcıları olmalarıdır. FIFA Dünya Kupası 2018’i yayınlamak için bir Roku alternatifi arıyorsanız, bunları deneyebilirsiniz:

  1. Kodi
  2. Apple TV
  3. Yangın Çubuğu

Bu cihazlar FIFA Dünya Kupası 2018’i çevrimiçi olarak ücretsiz olarak yayınlamak için kullanılabilir.

FIFA Dünya Kupası 2018 Kablo Olmadan Nasıl İzlenir

Dijital binyılda yaşıyor ve hala TV’nize bağlı mısınız? Ciddi misin! Kordon kesimi bu dönemin temelini oluşturuyor ve aynısını takip etmenizi öneririz. TV artık uygun değilse önde oturmak, bu nedenle sizin için en iyi teklifi sunuyoruz. FIFA Dünya Kupası 2018’den sevdiğiniz tüm maçları evinizde, ofisinizde veya hareket halindeyken ücretsiz olarak canlı yayınlayın. Dünya Kupası’nın her maçı önemlidir ve tek bir oyunu kaçırmayı göze alamazsınız. Özel FIFA Dünya Kupası 2018 Kablosuz Akış kılavuzumuzu izleyerek tüm oyunları kablosuz olarak çevrimiçi yayınlayın.

ABD’de FIFA Dünya Kupası 2018 Nasıl İzlenir

ABD’nin Dünya Kupası 2018’e katılmadığı için hayal kırıklığı yaratıyor, ancak yine de ABD’deki tüm futbol taraftarları ücretsiz olarak yayınlayabilir. Basitçe, rehberimizi inceleyin ve ABD’de FIFA Dünya Kupası 2018’in nasıl izleneceğini görün. Bu kapsamlı kılavuz, ABD kullanıcıları için tüm akış yönlerini kapsar.

FIFA Dünya Kupası 2018 Açılış Töreni Nasıl İzlenir

Sadece 14 gün içinde, futbol dünyasının mega etkinliği Rusya’da başlayacak ve istediğiniz yerden çevrimiçi olarak izleyebilirsiniz. Açılış törenini izleyin ve dünyanın dört bir yanındaki ünlü sanatçıların açılış töreninde canlı performanslarını izleyin. FIFA Dünya Kupası 2018 açılış törenini canlı olarak nasıl izleyeceğinizi görmek için kılavuzumuza bakın.

Son sözler

FIFA Dünya Kupası şu anda tüm gözler açık ve insanlar Rusya’da futbol sahasında çarpışan ulusları görmek için sabırsızlanıyorlar. Bu arada, televizyonların önünde oturmaktan nefret eden akarsu meraklıları, FIFA Dünya Kupası’nı canlı yayınlamanın daha iyi yollarını arıyor. Rafta bugüne kadarki en iyi akış cihazı olan Roku’dan daha iyi bir seçenek var. Bu kılavuz, kullanıcıların FIFA Dünya Kupası 2018’i Roku’da yayınlamak için bilmeleri gereken tüm önemli yönleri kapsar. Kılavuzu iyi incelediğinizden emin olun, değerli geri bildirimleriniz için çok minnettar olacağız.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me