Kodi izleyicilerine aşırı eğlence sağlamada Exodus’a paralel olarak Sanctuary eklentisini düşünmek yanlış olmaz. Bu kılavuzda, Sanctuary’nin Kodi’ye nasıl yükleneceği hakkında ayrıntılı adımlar verilmiştir..

Uyarı! Sanctuary’yi kullanırken gizliliğinizi koruyacağından anonim kalmak için bir VPN kullanmalısınız. PureVPN’de% 85 indirim ve Sanctuary’de sınırsız içerik akışı.

Sanctuary Eklentisi Nedir?

Başlangıçta Sanctuary olarak adlandırılan Quantum eklentisi, çalma listesinde her şeye sahiptir ve Kodi kullanıcıları için eksiksiz bir eklentidir. Filmleri, TV şovlarını ve canlı sporları olan eğlenceli izleyicilerin yanı sıra, daha geniş bir kitleyi hedeflemek için canlı bir TV ve çocuk bölümü de sunar. Bu eklenti şu anda Apprentice tarafından devralındı, ancak tüm özelliklerinin ve içeriğinin sağlam kalmasından endişe etmeyin.

Sanctuary Kodi Şifresi

Sanctuary Kodi eklentisindeki yetişkinlere uygun içeriğe erişmeye çalışıyorsanız, twitter aracılığıyla doğrudan eklenti geliştiricisinden alabileceğiniz bir şifre gerekecektir..

Kripton Sürüm 17.6 veya daha düşük sürümlerde Sanctuary Kodi Nasıl Yüklenir

Kodi’ye Sanctuary (Quantum) eklentisini kurma işlemi şöyledir:

 1. Önce Açmanız Gerekiyor Kodi > seçmek Ayarlar simgesi (üstte bulunur) > Tıklamak Dosya Yöneticisi > Üzerine çift tıklayın Kaynak ekle.Kodi Sanctuary Nasıl Kurulur
 2. Tıklamanız gereken bir kutu görünecektir ‘Yok’ > Yaz URL sağlanan http://sanctuaryrepo.esy.es/sanc/ > Tıklayın tamam > Şimdi Medya Kaynağı Adı’nı tıklayın ve yazın ‘Barınak’ > ve tıkla tamam.Kodi Kripton Sürüm 17'de Sanctuary Kurulumu
 3. Şimdi geri dön Kodi Ana Menüsü basarak ‘Geri tuşu’ veya ‘ESC’ tuş takımında birden çok kez tuşa bas > Tıklamak Eklenti > Sonra seçin Paket yükleyici simgesi (sol üstte bulunur).Sanctuary kodi kurulumu
 4. Adresine git Zip Dosyasından Yükle > Bulun ve tıklayın Barınak > Sonra tıklayın repository.sanctuary-1.0.0.zip > Deponun yüklenmesi için birkaç saniye beklemelisiniz.Sanctuary kodi zip dosyası
 5. Şimdi tıklayın Depodan Yükle > Barınak > Video Eklentileri > Kuantum Eklentisi > Tıklayın Yüklemek.Sanctuary quantum kodi
 6. Adresine git Kodi Ana Menüsü > Eklenti > Video Eklentileri > Kuantum Eklentisi > Zevk almak!

Sanctuary kodi ayarları

Sanctuary Kodi Jarvis Sürüm 16 veya Altına Nasıl Kurulur

 1. Kodi’yi aç > sistem > Dosya Yöneticisi > Kaynak Ekle’ye çift tıklayın.
 2. Hiçbirini tıklayın > URL’yi http://sanctuaryrepo.esy.es/sanc/ yazın > Tamam’ı tıklayın > Medya Kaynağı Adı “Kutsal Alan” yazın > Tamam’ı tıklayın.
 3. Kodi Ana Ekranı > sistem > Eklenti > Zip Dosyasından Yükle > Barınak > repository.sanctuary-1.0.0.zip
 4. Depodan Yükle’ye tıklayın > Barınak > Video Eklentileri > Kuantum > Yüklemek.
 5. Adresine git Ana ekran > sistem > Eklenti > Kuantum > Zevk almak!

Sanctuary Kodi’yi Fire Stick’e Yükleme

 1. Başlatmak Kodi Yangın Çubuğu üzerine uygulama.
 2. Kodi’yi Fire Stick’e yükleyin.
 3. Adresine git Geliştirici Seçenekleri > Bilinmeyen Kaynaklardan ADB Hata Ayıklama ve Uygulamaları AÇIN.
 4. Buradan itibaren Kodi Kripton’a Sanctuary Kodi’yi yüklemek için yukarıda açıklanan adımları izleyin.

Sanctuary İndir

Sanctuary Deposunu doğrudan kurmak için, buradan indir’e tıklayın ve aşağıda verilen adımları izleyin:

 1. İndir’e tıklayın.Sanctuary İndir
 2. Kodi’yi aç > Eklenti > Paket Yükleyici simgesi > Zip Dosyasından Yükle > İndirme dosyasında sisteminizde gezinin.
 3. Depodan Yükle > Barınak > Video Eklentileri > Kuantum > Yüklemek > Zevk almak!

Kodi Kutsal Alan Hataları / Çalışmıyor / Sorunlar

Mevcut Akış Yok

Bu hata, akışlar için eklentiye göz atarken oluşur. Önbelleğin dolu olması, eklentinin güncellenmesi veya güncellenmesi gerekiyor veya eklentinin coğrafi olarak kısıtlanmış olması gibi bu hataya neden olabilecek birden fazla neden olabilir.

Çözüm

Bu hatayı düzeltmek için eklenti önbelleğinizi temizleyin ve sağlayıcı sayısını azaltın. Hata devam ederse, eklentiyi güncelleyin veya güvenilir bir eklenti deposu kullanarak yeniden yükleyin.

Bağımlılık Yüklenemedi

Deponun kaynağına erişilemediğinde, kullanılmadığında veya kapatıldığında Bağımlılık Yüklenemedi hatası oluşuyor.

Fix

Kullanmak üzere olduğunuz deponun erişilebilir, çalışır durumda ve güncellenmiş olup olmadığını daima kontrol edin. Yukarıdakilerin hepsi olumluysa, eklenti yüklenir ve iyi çalışır.

Günlük Bilgileri Hatası

Bazen, Sanctuary eklentisini yüklediğinizde, günlük bilgileri hatası olan bir ileti açılır. Sonuç olarak, Sanctuary eklentisini sisteminize yükleyemezsiniz.

Çözüm 1

Bu sorunu çözmenin bir yolu tüm önbelleği temizlemektir. Bu, Merlin eklentisi yüklenerek elde edilebilir. Kodi başlangıcında tüm önbelleğinizi silen özel bir özelliğe sahiptir.

Çözüm 2

Bu soruna başka bir çözüm, Kodi eklentilerine ve içeriğine erişmenizi sağlayacak bir Kodi VPN kullanmaktır. Bu bilgiler denenmiş ve test edilmiştir, bu nedenle sizin için de çalışması gerekir.

Şeyler Sarmak İçin

Sanctuary eklentisini inceledikten sonra, Kuantum eklentisini Exodus’a bir alternatif olarak düşünmek akıllıca olacaktır, ancak Exodus eklentisinin bile eşleşmediği uç özelliklerle. Canlı TV ve çocuk bölümü gibi özellikler bulmak nadirdir. Bu kılavuzda, Kodi’ye kutsal alanın nasıl kurulacağını ve doğrudan nasıl indirebileceğinizi tartıştık..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me