NoobsandNerds Deposu, ‘SuperRepo’nun yanında Kodi’ye yükleyebileceğiniz en büyük depo listesi olarak bulunur. NoobsandNerds deposunu kurduktan sonra, MetalliQ, Zen, Bob, SportsDevil Launcher ve diğerleri dahil olmak üzere birçok popüler Kodi eklentisine erişebileceksiniz. Bu depo, çok sayıda film, TV şovu, spor etkinliği ve akış için kullanılabilir diğer birçok medya içeriği sağlar. Bu kılavuzda, NoobsandNerds Kodi deposunun nasıl kurulacağına ilişkin adım adım kılavuz sağlıyoruz.

Bazı Kodi eklentileri Coğrafi olarak sınırlıdır ve bunları kısıtlı bölgelerde kullanmak için, Kodi’de bir VPN kullanmanız gerekir..

Kodi Kripton Sürüm 18’e Noobs ve Nerds Kurulumu

  1. Başlatmak Kodi > Adresine git ‘Ayarlar’ üstte bulunan anahtar > Dosya Yöneticisi > Üzerine çift tıklayın ‘Kaynak ekle’.kodi üzerine noobs ve nerds nasıl kurulur
  2. ‘Yok’ yazan bir yere http://nan.aftermathwizard.net/nanrepo/ URL’si yazın > Medya kaynağının adını yazın “Noobs and Nerds”.

kodi kripton sürüm 17 noobs ve nerds nasıl kurulur

  1. Şimdi git Kodi Ana Ekranı tuş takımındaki ‘Esc’ düğmesine basarak > Tıklamak Eklenti > Basın ‘Paket yükleyici’ sol üst köşede bulunan simge.noobs ve nerds kodi deposu
  2. Tıklamak Zip dosyasından yükle > Noobs ve İnekler > Tıklamak Noobsandnerds Repo (1.7) .zip.kodlar için noobs ve nerds depo zip dosyası
  3. Şimdi tıklayın Depodan yükle > Video Eklentileri > Şimdi listeden yüklemek istediğiniz eklentilerden herhangi birini tıklayın; Bob, SportsDevil Launcher, Kırmızı Hap, vb > Yükle’yi tıklayın ve eklentinin etkinleştirilmesini bekleyin. noobs ve nerds video veri havuzu eklentileri
  4. Adresine git Kodi Ana Ekranı > Tıklamak Eklenti > Müzik Eklentileri > Tıklamak şilin.noobs ve nerds bob
  5. Film, Müzik, Spor ve Daha!.

güzellik ve canavar noobs ve nerds

Kodi Jarvis Sürüm 16’ya Noobs ve Nerds Kurulumu

Kodo Jarvis Sürüm 16’ya Noobs ve Nerds yükleme işlemi, yukarıdaki adım adım kılavuzda takip edilenle aynı kalır. Ancak, sürümlerdeki değişiklik nedeniyle düzen farklıdır.

Kodi Jarvis’te, sekmeler ekranın alt kısmında yatay bir şekilde bulunurken, Kodi’nin son sürümünde, sekmeler ekranın sol tarafında dikey olarak asılı olarak bulunabilir.

Ayrıca, Kodi Jarvis Sürüm 16’da bulunan “Sistemler” anahtarının yerini Kodi Kripton Sürüm 17’deki “Ayarlar” anahtarı aldı. Lütfen bu değişiklikleri dikkate alırken yukarıdaki kılavuzu izleyin.

Noobs ve İnekler Repo Paketi

Noobs ve Nerds Repo zip dosyasını doğrudan web sitesinden indirerek kurulum kılavuzunun ilk iki adımını atlayabilirsiniz. Zip dosyasını cihazınıza yükledikten sonra, bir adım daha izlemeniz gerekebilir:

Adım 3 ve 4 (Birleşik): Adresine git Kodi Ana Ekranı > Eklenti > Paket yükleyici > Zip dosyasından yükle > şimdi gezinme cihazınıza indirdiğiniz dosyayı tıklayın ve tamam. Şimdi kuruluma devam etmek için 5. adımı takip edebilirsiniz..

Noobs ve İnekler Giriş

NoobsandNerds, eklentilerin her biri için kullanıcıların sorunları tartışabileceği ve NoobsandNerds Kodi eklentisiyle ilgili herhangi bir soruna önerilerde bulunabileceği bir foruma sahiptir. Herhangi bir sorgu veya öneri göndermek için NoobsandNerds giriş kimliğiniz ve şifreniz olması gerekir. Bunun için web sitesine kaydolmanız gerekir. İşte NoobsandNerds web sitesine kaydolma adımları:

  1. Burada Noobs ve Nerds web sitesine gidin.noobs ve nerds giriş
  2. Farenizi üzerine getirin Eklenti sekmesi > İçin aşağı kaydırın Forum Desteği > Tıklamak Topluluk Portalı veya başka bir eklenti forumu.noobs and nerds web sitesi
  3. Kayıt ol’ web sitesine veya ile giriş yapın Google veya Facebook ve Noobs ve Nerds Kodi eklentisiyle ilgili yardım almak isterseniz topluluk portalını kullanmaya başlayın.

noobs ve nerds kayıt

Noobs ve Nerds Kodi Deposundan Kanal Ekleme

NoobsandNerds Kodi deposunda, Kodi’den indirebileceğiniz birçok popüler eklenti alacaksınız. Örneğin, Red The Red Pill ’Kodi eklentisini indirirseniz, dünyanın dört bir yanından gelen belgeselleri çeşitli kanallarda görüntüleyebilirsiniz.kodi üzerinde noobs ve nerds kanalı nasıl izlenir

The Red Pill Kodi eklentisini açtığınızda, Belgesel Fırtınası, En İyi Belgesel, Ücretsiz Belgesel vb. Gibi çeşitli seçeneklerle karşılaşırsınız. Bu belgesellerden sizi YouTube dahil farklı kanallara yönlendirecek birini seçin.

Bir şeyler eklemek için

En son filmleri, TV şovlarını, sporları vb. Yayınlamak için birçok popüler eklentiye erişebileceğiniz NoobsandNerds Kodi deposunu yüklediğinizde kendinizi birçok sorundan kurtarabilirsiniz. hepsi bir arada Kodi eklentileri benzer bir işlemle kurulsun mu? Bu kılavuzda NoobsandNerds Kodi deposunun nasıl kurulacağına ilişkin adımları sağladık, bu nedenle en son medya içeriğini izlemenin keyfini çıkarın.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me