ABD, İngiltere, Kanada, Avustralya’da ve Kodi’de Ücretsiz UFC 235 Canlı İzle

UFC 235’i canlı izlemek için mevcut seçenekleri arayan bir UFC hayranı mısınız?


Daha fazla söyleme! Her şey senin için var.

Bu kılavuzu inceleyin, size uygun görünen daha iyi akış seçeneğini seçin ve bazı sert MMA eylemlerini görmek için ayarlayın.

UFC 235 Dövüş yeri ve tarihi

UFC 235 sekizgeni 2 Mart’ta Las Vegas, Nevada’daki T-Mobile Arena’da ateşe verilecek. Şimdiye kadar, geçen yılki en büyük mücadele olan Khabib vs McGregor dövüşünü içeren T-Mobile Arena, 10 UFC etkinliğine ev sahipliği yaptı.

UFC 235 Farklı Bölgelerde Savaş Zamanı

UFC 235 11:15 GMT’de başlayacak, dövüş kartlarının dökümü aşağıdaki gibidir:

Erken ön kart23:15 GMT
Ön kart01:00 GMT
Ana kart başlangıcı03:00 GMT

EST veya PT saatini takip ediyorsanız (genellikle ABD’de takip edilir), dövüşü şu anda canlı olarak izleyebilirsiniz:

Erken ön kart15:15 PT veya 18:15 ET
Ön kart17:00 PT veya 20:00 ET
Ana kart başlangıcı19:00 PT veya 22:00 ET

Kablo olmadan UFC 235 Jon Jones vs Anthony Smith Online izlemek

TV’de canlı spor eylemini izlemek, şimdi tüm dünya çevrimiçi akışa doğru kaydığı için eski moda görünüyor. Çok sayıda çevrimiçi akış seçeneği var, o zaman neden kablo TV’yi tercih ediyorsunuz. Kordon kesme yeni trend ve içine girme zamanı geldi.

Canlı spor akışı seçenekleri sunan Hulu, Amazon Prime, Sling TV gibi farklı servisleri tercih edebilirsiniz. Bunun dışında, ESPN çevrimiçi platformuna da kaydolabilir ve UFC 235’in resmi yayıncıları oldukları için bu PPV etkinliğini canlı olarak yayınlayabilirsiniz..

Çevrimiçi akış her zaman uygundur, çünkü TV’nize yapışmayı vermediniz ve hareket halindeyken kablo olmadan herhangi bir şeyi izleyebilirsiniz. Kablosuz yayın yapmanın keyfini çıkarabileceğiniz bir diğer büyük avantaj da, birçok çevrimiçi akış platformunun mobil uygulamalara sahip olması ve içeriğe çok kolay erişmenize izin vermesidir.

UFC 235 Jones – Smith in ABD Canlı Yayın

ABD’de yaşayan insanlar bu etkinliği T-Mobile Arena’da canlı olarak izleme şansına sahipler, ancak slotlar sınırlı. Her neyse, ofisinizde veya evinizde Las Vegas’a gitmeden etkinliği canlı olarak yayınlayabilirsiniz..

abd'de espn + üzerinde ufc

ABD’de ESPN + ‘da UFC izleyin

UFC 235 Görüntüleme Başına Ödeme etkinliğidir ve ESPN Plus bunu yalnızca yayınlar. Bu nedenle, ESPN Plus servisine abone olun veya servis sağlayıcınıza başvurarak bu Görüntüleme Başına Ödeme etkinliğini sipariş edin. Bunun dışında, UFC Fight Pass’ı da alabilir ve dövüşü resmi UFC platformunda canlı olarak izleyebilirsiniz. ABD dışında ESPN + üzerindeki UFC’yi izlemek için bir VPN ile bağlanın ve ESPN’in engellemesini kaldırmak için ABD IP’sini seçin+.

Bir VPN edinin

PPV ile daha fazla çevrimiçi akış seçeneği hakkında bilgi edinmek için UFC 235 Görüntüleme Başına Ödeme Seçenekleri seçeneklerine göz atın.

UFC 235 Tyron Woodley – Kamaru Usman Canlı İzle

Ne yazık ki, ana etkinlik normalde diğer UFC etkinlikleri için mevcut olduğu için herhangi bir yayıncı tarafından yayınlanmayacaktır çünkü Görüntüleme Başına Ödeme mücadelesi.

akış ufc kanada

TSN Kanada’da UFC Akışı

Ancak Ön Kart dövüşlerini TSN’de (The Sports Network) canlı olarak izleyebilirsiniz..

Öte yandan, resmi UFC platformu veya ESPN gibi UFC 235’in canlı akışı için mevcut çevrimiçi akış seçeneklerini deneyin+.

Avustralya UFC 235 nasıl canlı akışı

Avustralyalılar, izleme başına ödeme etkinliğini, tüm canlı spor karşılaşmalarının mükemmel bir çevrimiçi akış sağlayıcısı olan Main Event’den satın alabilir. Ana Etkinlik planı 54,95 $ karşılığında satın alınabilir ve Foxtel veya Optus TV’de yayınlamak isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz..

Canlı izle UFC 235 Tyron Woodley – Kamaru Usman

Eleven Sports, İngiltere’deki UFC etkinliklerinin resmi yayıncısıydı, ancak UFC ile olan anlaşmasının sona ermesinden sonra BT sport resmi ortak oldu.

BT Sport İngiltere'de UFC yayınladı

BT Sports üzerinden İngiltere’de UFC akışı

Bu nedenle, İngiltere dövüş sporları hayranları ana etkinliği BT Sport’ta canlı olarak izleyebilir. BT Sport ile ilgili en iyi şeylerden biri, kullanıcıların Android, Windows ve iPhone için mevcut mobil uygulaması aracılığıyla etkinliği canlı olarak yayınlayabilmesidir..

İngiltere dışındaki BT Sports’da UFC yayınlamak için, sorunsuz akış sağlamak için bir VPN ile bağlanın.

Bir VPN edinin

Anthony Smith – Jon Jones Fight maçını canlı izle

UFC 235 Görüntüleme Başına Ödeme etkinliğidir ve canlı akış için hizmetini satın almanız gerekir. Ancak, herkes büyük bir abonelik ücreti ödeyemez, bu yüzden UFC 235’i izlemenin en ucuz yolunu buldum. Bu geçici çözüme bakmak için, PPV’de Smith vs Jones’u izlemek için bu işi yapın..

UFC 235 Biletleri

Bu dövüşü T-Mobile Arena’da canlı olarak izlemek için Las Vegas, Nevada’ya seyahat etmek isteyenler, aşağıdaki sitelerden online bilet rezervasyonu yapın:

 1. UFC Resmi Web Sitesi
 2. Axs.com
 3. Canlı Koltuklar
 4. Koltuk Geek
 5. UFC VIP Deneyimi

UFC 235 Dövüş Kartları

ufc 235 ana dövüş kartı 2019

UFC 235 Ana Kart

UFC 235 prelim kartı 2019

UFC 235 Hazır Kart

erken prelim kartı

UFC 235 Erken Hazırlık Kartı

Kodi’de Jon Jones – Anthony Smith UFC 235 İzle

Bu, Görüntüleme Başına Ödeme etkinliğine rağmen, hayranlar Kodi’de UFC 235’in ücretsiz canlı yayınlarının keyfini çıkarabilir. Kodi ile ilgili en iyi şey, kullanıcılara tek bir kuruş harcamadan ödenen hemen hemen her şeyi akış imkanı sunmasıdır..

Etkinliğin Kodi’de nasıl canlı olarak yayınlanacağını görmek için şu adımları izleyin:

 1. Açık Kodi > Tıklamak Ayarlar
 2. Açık Dosya Yönetici seçenek > Üzerine çift tıklayın Eklekaynak seçenek > Bir iletişim kutusu belirecektir
 3. Tıklayın <Yok> ve bunu yaz URL http://www.lvtvv.com/repo/ > Tıklayın tamam. Bu kaynağı “Kodil” > Tıklayın tamam > Tıklayın tamam tekrar
 4. Ana Ekrana dön > Tıklayın Ekleons
 5. Tıkla Kutu ikon sol üst köşeden
 6. Tıkla Yüklemek itibaren Zip dosya seçeneği
 7. Listeyi kaydırın ve tıklayın Kodil > Tıklamak kodil-1.3.zip ve bildirimi bekle
 8. Şimdi tıklayın Yüklemek itibaren depo dosya seçeneği > seçmek Kodil Deposu listeden
 9. Açık Video Eklentileri Klasör > seçmek Gezegen MMA > Tıklayın Yüklemek > Bildirimi bekleyin

LVTVV, resmi spor kanallarından ve kaynaklardan içerik kazıyan resmi olmayan bir Kodi deposudur. Bu nedenle Kodi’deki UFC 235 akışlarına erişirken bir VPN kullanılması önerilir..

Bir VPN edinin

Amazon FireStick’te UFC 235 nasıl izlenir

Amazon FireStick, endüstriye geldiğinden beri çevrimiçi akış yüzünü değiştirdi. Amazon FireStick ve FireTV aracılığıyla erişilebilir içerik çeşitliliği, büyük bir ün oluşturmasının sebebidir..

Amazon uygulama mağazasında bulunan resmi UFC uygulamasını indirerek UFC 235’i Amazon FireStick’te yayınlayabilirsiniz. En son UFC maçlarına ve PPV olaylarına HD kalitesinde erişim sağlar. Ancak, akışa başlamadan önce bir abonelik planı satın almanız gerekir.

Amazon FireStick’te ücretsiz akış seçeneği arıyorsanız, Kodi’yi FireStick’e yükleyerek ve Kodi eklentileri aracılığıyla akış gerçekleştirerek yapabilirsiniz. İşte bunu yapma yöntemi:

 1. Kodi’yi FireStick’e yükleyin
 2. Fire Stick’te Kodi uygulamasını açın
 3. Geliştirici Seçeneklerini Aç > Bilinmeyen Kaynaklardan ADB Hata Ayıklama ve Uygulamaları AÇIN.
 4. Bundan sonra, Kodi eklentisini yüklemek ve akışa başlamak için yukarıda gösterilen prosedürü izleyin.

UFC 235’ü Roku’da izleyin

Roku, sınırsız çevrimiçi akışı sevenler için piyasadaki en iyi akış cihazlarından biridir..

Roku, UFC 235 dövüşünü çevrimiçi canlı olarak destekliyor

Roku’da UFC akışı

Roku, film, TV şovu, belgesel, canlı spor ve çok daha fazlası için kullanılabilir. Bu nedenle, Roku kullanan akışlı meraklılar, aşağıdaki kanallardan Roku’da UFC 235’i de izleyebilir:

 1. Gösteri zamanı PPV
 2. ABD TV
 3. ESPN+

Kullanıcıların ücretli hizmetler oldukları için bu hizmetlere abone olmaları gerekir ve bu görüntüleme başına ödeme olayıdır. Bu kanallardan bazılarının coğrafi olarak kısıtlanmış olabileceğini ve bu coğrafi kısıtlamaları atlayabileceğini aklınızda bulundurmanız gereken başka bir şey, akış için güvenilir bir VPN sağlayıcısı kullanın.

UFC online izle

Freeloading, netizens’in sevdiği bir şeydir ve çevrimiçi olarak UFC’yi izlemeyi planlıyorsanız, bu akış bağlantılarını deneyebilirsiniz:

 1. Boks Haberleri Şimdi TV
 2. TV’yi eşleştir
 3. Resmi olmayan UFC YouTube
 4. Canlı Dövüş

Ücretsiz akış eğlenceli geliyor, ancak sizin için bir acı olabilir, çünkü bu tür ücretsiz akış siteleri, pop-up devam eden reklamlar ve birden fazla yönlendirme ile doludur. Bu nedenle, bunu seçmek sizin seçiminizdir, ancak kişisel olarak tavsiye etmiyorum.

Sonuç

Tarihsel UFC etkinliğinden sadece 2 gün uzaktayız ve yutturmaca zaman geçtikçe körükleniyor. En büyük isimlerin bazıları dövüş kartlarında olduğu için bu MMA hayranları için göz alıcı olacak.

Bu, Jones’un dönüşünden sonraki ilk şampiyonluğu ve Anthony Smith’e merdiveni iyice tırmanırken iz bırakması için büyük bir fırsat olacak. Bu savaşçıların her ikisi de hayranları kariyerleri boyunca eğlendirdi.

Hayranlar her zaman bu tür olayları canlı olarak yayınlamanın mümkün olan en iyi yollarını bulmayı merak ediyorlar, bu yüzden masanın üzerine koymayı düşündüm. Böylece, kullanıcılar kendilerine en uygun olanı seçebilir ve ihtiyaçlarına göre istedikleri akış yolunu seçebilirler.

UFC 235 için parmaklarım geçti, çünkü şu andan itibaren hiçbir şey tahmin edemiyoruz çünkü kartlardaki tüm dövüşler çok yoğun ve zor. Bekleyelim ve o gecenin galipleri kimin olacağını izleyelim ama unutmayın, üzgünüm. Gizliliğinizi ve korumanızı sağlamak için akış sırasında bir VPN kullanın.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map