Bir akış aşığı ve Hint TV şovları, Netflix içeriği ve Canlı Spor ile birlikte tüm yeni Bollywood ve Hollywood filmlerini nerede aktarabileceğinizi merak ediyor musunuz? Her şeye tek bir platformda sahip olabilirsiniz, yani HotStar. HotStar’ı nasıl izleyeceğinizi ve en iyi akış deneyiminin keyfini nasıl çıkaracağınızı görmek için bu kılavuzu izleyin. Nihai kodi eklentilerimizi ve kodi vpn kılavuzlarımızı okumayı unutmayın.

HotStar nedir?

CTA

HotStar, çevrimiçi VOD akışı için en popüler ve en büyük Hint platformudur. Dünyanın dört bir yanından popüler filmler, TV şovları ve sporlar sunmaktadır. Hindistan’daki çok sayıda çevrimiçi yayıncı, IPL oyunları yayınlamak, film izlemek ve diğer Hint TV şovlarını izlemek için HotStar’ı kullanıyor. Günümüzde çok sınırlı güvenilir ve kaliteli Mobil eğlence platformları mevcuttur. HotStar’ın piyasaya sürülmesinden bu yana 3 yıl geçti ve bugüne kadar çevrimiçi akış kitlesini çekmede başarılı oldu.

Bazı içerikler HotStar sitesinden indirilebilir. Belirli içerikle, artık trendde bulunmayan eski içeriğin bir kısmını kastediyoruz. Anlamak için bir şey daha, HotStar videolarının herhangi bir dizüstü bilgisayarda veya PC’de değil, yalnızca Mobil ve tablet cihazlarda indirilebileceği.

En sevdiğiniz filmleri istek üzerine HotStar’da Hindistan, ABD ve Kanada’da izleyebilirsiniz. Son zamanlarda, her bölgede mevcuttu, ancak şimdi coğrafi olarak kısıtlandı.

HotStar’ın hangi ülkelerde mevcut olduğu ?

Daha önce belirtildiği gibi, HotStar Hindistan, Kanada ve ABD’de mevcuttur. Ancak, bir VPN hizmeti kullanıyorsanız, yalnızca yukarıda belirtilen ülkelerin bir sunucusuna bağlanarak dünyanın herhangi bir yerinden erişebilirsiniz..

hotstar nasıl izlenir

VPN ile HotStar Dışında Engellemeyi Kaldırma / İzleme

HotStar coğrafi olarak kısıtlanmış bir sitedir ve bu web sitesinde bulunan içeriğe Hindistan, ABD ve Kanada dışında bir yerden erişilemez. Bu nedenle, Hotstar’a başka bir bölgeden erişmeye çalışıyorsanız, kısıtlamaları atlamak için bir VPN hizmeti gerekecektir..

Bir VPN hizmeti, kısıtlanmamış bölgelerdeki sunuculara bağlanmanıza izin verir ve böylece IP’nizi gizleyerek yukarıda belirtilen ülkenin IP adresiyle üretecektir. Tek bir uzak sunucuya bağlanmak ve daha sonra kısıtlı olan herhangi bir şeye erişmek için web’de gezinmek olduğundan VPN kullanmak çok kolaydır.

VPN Sağlayıcıları
PureVPN Aylık 10.95 $ 2.91

Özel Teklif: 73% İndirim

Siteyi ziyaret et
İncelemeyi Oku
Surfshark Aylık 11,11 ABD doları

Özel Teklif: 83% İndirim

Siteyi ziyaret et
İncelemeyi Oku
CyberGhost Aylık 12,99 ABD doları

% 83 İndirim

Siteyi ziyaret et
İncelemeyi Oku
ExpressVPN Aylık 12,95 $ 8,32

35% İndirim

Siteyi ziyaret et
İncelemeyi Oku

VPN olmadan ABD’de HotStar Nasıl İzlenir

HotStar daha önce Hindistan dışında hiçbir bölgede yoktu, ancak son zamanlarda ABD ve Kanada gibi bölgelerini genişletti. Bu nedenle, ABD’de HotStar’a erişmek isteyen kullanıcılar bunu herhangi bir VPN kullanmadan kolayca yapabilirler. HotStar’a URL olmadan ABD’de VPN olmadan kolayca erişilebilir “us.HotStar.com”. Bu, ABD bölgesi için HotStar tarafından sağlanan resmi alan adı uzantısıdır.

PC’de Hindistan Dışında HotStar Nasıl İzlenir

HotStar’ı Hindistan dışında PC’de izlemek için şu adımları izleyin:

 1. VPN uygulaması > Oturum aç VPN hizmetinize.
 2. şimdi connect Hindistan bölge sunucusuna.
 3. Açık senin tarayıcın > Bunu yaz URL: https://www.HotStar.com/.
 4. Oturum aç hesabınıza ekleyin ve en sevdiğiniz filmleri ve TV şovlarını HD kalitesinde izlemeye başlayın.

İPad ve iPod’da HotStar nasıl aktarılır

HotStar ile ilgili en iyi şey, iOS için özel bir uygulamaya sahip olmasıdır. Bu nedenle, kullanıcıları iPad ve iPod’da HotStar’ı kolayca izleyebilir.

 1. iTunes uygulaması mağaza > Arama HotStar için > Tıkla HotStar uygulaması > İndir.
 2. Kurulum tamamlandıktan sonra, açık uygulama.
 3. Oturum aç HotStar kimlik bilgilerinizi kullanan uygulama > Şimdi iPad’inizde ve iPod’unuzda izlemek istediğiniz her şeyi yayınlayın.

Kanada’da HotStar’ı izleyin

HotStar kısa süre önce Kanada’da erişilebilir hale getirildi ve Kanada’daki HotStar kullanıcıları için özel bir alan adı başlatıldı. Kanada’da HotStar için başlatılan etki alanı “https://ca.HotStar.com/” şeklindedir. Kanada’daki HotStar sitesine ve uygulamasına erişmek için VPN veya proxy sunucusu gerekmez. Yukarıda belirtilen sweb sitesini tarayıcınızda açın ve HotStar hizmetlerine kaydolun.

İngiltere’de HotStar Nasıl İzlenir

HotStar, Hindistan dışında ABD ve Kanada’da mevcut olsa da, İngiltere’de resmi olarak mevcut değildir. İngiltere’de erişilebilir Netflix ve Hulu gibi HotStar ile karşılaştırılabilir bazı harika çevrimiçi akış hizmetlerine rağmen, bu, bu bölgede akışla sınırlandırılmıştır. Dikkat edilmesi gereken en şaşırtıcı gerçeklerden biri, Hintliler İngiltere’de ikamet ediyorsa çok sayıda var. Bu gerçeğe bakarak, yerel içeriklerini yayınlamayı ne kadar seveceklerini merak edebilirsiniz ve sadece bu değil, birçok İngiliz insanı tıpkı Hintlilerin Hollywood’u sevdiği gibi Bollywood içeriğini izlemeyi sever.

Yalnızca erişebilirsiniz İngiltere’de HotStar, VPN kullanarak. İngiltere’de HotStar’ta en sevdiğiniz içeriği izlemek için mevcut IP konumunuzu İngiltere’den Hint bölgesine değiştirin ve HotStar’a kolayca erişin.

cta 3

Bu nedenle, İngiltere’de HotStar’a erişmek için bir VPN hizmeti kullanmanız gerekecektir, çünkü İngiltere IP’sinden akış olmadan yayınlamaya çalıştığınız içerik oynatılmayacak, aksine bir oynatma hatası oluşacaktır. Bununla birlikte, etkin bir VPN hizmetiniz varsa ve bir Hint sunucusuna bağlıysanız, en sevdiğiniz içeriği HotStar’da izleyebilirsiniz. Seçtiğiniz VPN hizmeti, içeriği sorunsuz bir şekilde yayınlamanıza yardımcı olacak kadar güvenilir ve hızlı olmalıdır.

Arap ülkelerinde HotStar Uygulaması Nasıl İzlenir

HotStar, çeşitli yeni ve trend içeriğe sahip harika bir Medya akış platformudur. Ne yazık ki, Arap ülkelerinde mevcut değil. BAE, Dubai, Suudi, Umman ve Katar gibi ülkeler Hint içeriklerini çok fazla yayınlamayı tercih ediyor, ancak bu sitenin coğrafi kısıtlamaları nedeniyle yapamıyorlar. Bu ülkelerdeki HotStar hayranları, HotStar proxy veya VPN hizmetini kullanarak HotStar TV şovlarını kolayca izleyebilir.

Proxy veya VPN kullanarak, HotStar canlı akışının ve HotStar TV şovlarının (tüm dünyaya çok hitap eden) tadını çıkarabilecekler..

Pakistan’da HotStar Nasıl İzlenir

HotStar TV şovlarının hayranları Hindistan’ın komşu ülkesinde, yani Pakistan’da çok sayıda. Pakistan halkı Bollywood filmlerini ve Hint TV şovlarını izlemeyi çok seviyor. Maalesef HotStar Pakistan’da kısıtlanıyor ve HotStar canlı akışını veya Filmler ve TV şovlarını izlemenin tek yolu, bir VPN veya HotStar Proxy aracılığıyla coğrafi kısıtlamaları atlamak.

HotStar İndir

HotStar uygulamaları Android cihazı ve iOS tabanlı cihazlar gibi birden çok mobil platform için kullanılabilir; iPhone. Android cihazlar için r cep telefonları için Google Play Store üzerinden kolayca indirebilir ve HotStar’ın apk dosyalarını da online olarak indirebilirsiniz. Oysa iPhone ve iPad gibi iOS tabanlı cihazlar için cihazınızdan iTubes App store’dan indirebilirsiniz..

HotStar Kaydı

HotStar’da bulunan içerik yüksek kalitededir ve gecikmeden arabellek içermez. Ancak, harika olan her şeyin bir fiyatı vardır ve bu nedenle kullanıcıların bir ödeme planı seçerek önce abone olmaları gerekir. HotStar, Netflix ve Hulu’nun sadece bir rakibi ve bu yüzden yayınladığı içerik ücretsiz değil.

HotStar hangi ülkelerde kullanılabilir?

HotStar, aralarından seçim yapabileceğiniz 3 farklı ödeme planı sunuyor ve bu ödeme planları ile ilgili en iyi şey, hepsinin makul fiyatlı olması. HotStar hizmetine kaydolmak için şu adımları izleyin:

 1. “Https://www.HotStar.com/subscribe/payment” adresine gidin.
 2. İstediğiniz ödeme planını seçin.
 3. Bilgilerinizi girin, yani Adı, E-posta Adresi ve Şifre.
 4. Kredi kartı bilgilerinizi girin.
 5. Ayrıntıları onaylayın.
 6. En sevdiğiniz programları HotStar’da izlemenin tadını çıkarın.

Altyazılı Hot Star Akışı

HotStar, platformunda bulunan her video için altyazı sunmaz, ancak bazı videolarda zaten altyazı bulunur. Bununla birlikte, video seçeneklerine gidip CC seçeneğini işaretleyerek altyazıları kontrol edebilir, etkinleştirerek altyazıları etkinleştirebilirsiniz..

Jio TV Live Uygulaması ile HotStar Nasıl İzlenir

Jio sim ve Jio TV Live uygulaması kullanıcıları, HotStar canlı yayın ve film özelliklerini kolayca kullanabilirler, ancak bu yalnızca Hint içeriğiyle sınırlıdır. Bir şey daha var, Jio kullanıcıları HotStar’da yayın yapmaya başlamadan önce HotStar India’ya abone olmak zorunda kalacaklar.

HotStar için ücretsiz VPN

Çevrimiçi olarak çok sayıda ücretsiz VPN ve HotStar proxy sunucusu var, ancak güvenlik açıklarından dolayı kullanıcıların bu ücretsiz VPN’yi denemelerini önermiyoruz. Ücretsiz VPN sunucuları dünya çapında milyonlarca kişi tarafından kullanıldığından, ücretsiz bir VPN akışınızı etkileyecektir. Bu nedenle akış için daha düşük tepki süresi çok fazla tamponlama ile sonuçlanır. Ancak, sizin için birkaç öneri:

 1. ZenMate
 2. Browsec
 3. Hola
 4. Hidemyass
 5. Spyoff
 6. Tünel Ayısı
 7. Güvenlik Öpücüğü
 8. ProtonVPN
 9. Speedify
 10. X-VPN

HotStar’dan Film ve TV Şovu Videoları İndirme

HotStar India, kullanıcıların platformundan film ve TV şovu indirmesine izin vermez. Ancak eski veya artık trend olmayan bazı içerikler HotStar’tan indirilebilir. Videoyu açtığınızda veya videoyu aradığınızda, üzerinde bir şaft simgesi göreceksiniz. Üzerine tıklayın, önünüzde indirme seçeneği olacak.

Burada anlamanız gereken bir şey, HotStar’dan PC’nize herhangi bir video indirememeniz; yalnızca mobil cihazınızda veya tabletlerinizde yapabilirsiniz.

En Yeni HotStar TV Şovlarını / Dizilerini ve Filmlerini İzleyin

Hindistan dışında Hotstar izle

HotStar India, en yeni TV şovlarını, Filmler ve spor aksiyonlarını tek bir platformda çok uygun bir fiyata ve Yüksek kalitede sunuyor. Sadece HotStar’a abone olun ve ne istersen, yeni ve trend olan her şeyi izleyebilirsiniz. Hint ve Batı içeriklerinin yanı sıra Bollywood ve Hollywood filmleri de var..

HotStar TV’de Nasıl İzlenir

HotStar’ı TV’nizde yandan yükleme adı verilen bir yöntemle izleyebilirsiniz, ancak yalnızca Android TV’de çalışır. Başlamak için şu adımları izleyin:

 1. ES Dosya Gezgini’ne gidin (Henüz yüklemediyseniz önce ES dosya gezginini yükleyin).
 2. Açık Oyun mağazası TV’nizde > “Android TV için Sideload Launcher” araması yapın ve yükleyin.
 3. Ana Ekrana Git > Uygulamaları Aç > Sideload Launcher Uygulamasını Aç.
 4. ES Dosya Gezgini’ni tıklayın.
 5. Ağa Git > Remote Manager’ı tıklayın > FTP adresini almak için AÇIN.
 6. Şimdi bilgisayarınızdan veya dizüstü bilgisayarınızdan, FTP adresini bir web tarayıcısına girin > TV’niz ve bilgisayarınız şimdi birbirine bağlanacak.
 7. Şimdi APK Dosyasını bilgisayarınızdan TV’nize aktarın.
 8. Daha sonra, Ağ Paylaşımını KAPATIN > İndirilenleri Aç.
 9. Tıklamak Hotstar listeden > Tıklayın Yüklemek > HotStar kullanmanın tadını çıkarma.

HotStar Vijay TV izle

HotStar’da Vijay TV dizilerini izlemek için kanallar bölümüne gidin ve Vijay TV’yi seçin. Orada Vijay TV’de yayınlanan tüm şovları göreceksiniz ve bunlardan kolayca seçim yapabilir ve yayın yapabilirsiniz. HotStar kullanmak bu kadar kolay!

Roku üzerinde HotStar

Roku, Roku Inc tarafından geliştirilen ve üretilen son teknoloji ürünü bir akış cihazıdır. Netflix ve Hulu gibi hizmetleri kullanmak için en çok tercih edilen akış cihazlarından biridir, çünkü sunduğu yayın deneyimi eşsizdir. HotStar’ın kullanılabilir olup olmadığını merak eden tüm HotStar hayranları için, Roku kanal mağazasında mevcut olduğu için mutlu olmalısınız. Sadece Roku kanal mağazasına gidin, HotStar kanalını Roku cihazınıza yükleyin ve akışın tadını çıkarın.

Son Açıklamalar

Netflix, Hulu, Amazon ve HotStar gibi akış hizmetleri, her eğlence ve akış meraklısının sahip olmayı sevdikleri şeydir. HotStar inanılmaz bir akış hizmetidir, sadece Netflix ve Hulu’ya rekabet vermekle kalmadı, aynı zamanda Hint içeriğini tanıtarak bir adım daha ileri gitti. Sağladığı çeşitlilik kesinlikle diğer akış hizmetlerinden daha fazladır. Hatta canlı spor akışı sunuyor, bu harika bir şey.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me