Alluc Deposu nedir?

Kodi üzerinden en son TV şovlarını / filmlerini yayınlamak istiyorsanız, Alluc’u kullanmayı düşünebilirsiniz. Bir hesaba kaydolmanız gerekse de, arayüz basit ve gezinmesi kolaydır. Uzantı, akış için kullanılabilir büyük bir içerik veritabanına sahiptir. Bu şekilde, yeni / klasik filmlerin yanı sıra TV dizinizin en yeni bölümlerini de takip edebilirsiniz. Kodi’ye Alluc kurulumu hakkında bilgi için bu sistematik kılavuzu okuyun.

Kodi Kripton Sürüm 17 veya Üstüne Alluc Nasıl Yüklenir

 1. Başlatmak Kodi V17 Kripton uygulaması ve Tıklayın “Dişli” simgesine.Kodi'ye Alluc nasıl kurulur
 2. Seçeneklerin bir listesini göreceksiniz. seçmek sonuncusu “Dosya Yöneticisi” olarak etiketlendi.alluc kodi krypton sürüm 17 veya üstüne nasıl kurulur
 3. Burada Kodi Depoları için kaynaklar bulacaksınız. Tıklayın URL girmek için “Kaynak Ekle”.alluc kodi
 4. Yok”Yazın ve aşağıdakileri girin URL: http://kdil.co/repo/kodi kurulumunda alluc
 5. ad medya kaynağı “Kodil repo”Ve tamam buton.alluc on kodi ayarları
 6. Daha önce eklediğiniz ve adlandırdığınız Medya Kaynağını bulup tıklayın, yani “Kodl repo”.alluc on kodi yapılandırması
 7. Kodil.zip”.alluc kodi öğretici
 8. Video Ekleons” > Alluc > Tıklayın Depodan yükle.alluc kodi
 9. Alluc Kodi’de Akış Yapmanın Keyfini Çıkarın.

Kodi Jarvis Sürüm 16 veya Altına Alluc Nasıl Yüklenir

 1. Açık Kodi V16 Jarvis ve “sistem”Seçeneği.
 2. Gezinip “Dosya Yönetici”Sekmesi.
 3. Seç “Kaynak ekle”Seçeneğine çift tıklayın.
 4. Tıklamak “Yok”Girin.
 5. Kopyala yapıştır: http://kdil.co/repo/
 6. Kaynağa bir ad verin, örneğin “Kodil repo”.
 7. Tıklamak sistem > Ekleons > Yüklemek itibaren Zip Dosya.
 8. Tıklayın “Kodil repo”.
 9. Kodil.zip
 10. Eklenti etkin bildirimini bekleyin.
 11. Ana ekrana dönün ve “Programlar”.
 12. Seçin Kodil Deposu> Video Eklentileri > ve sonra bul.
 13. Basın Yüklemek buton!

Alluc Kodi İndir

 1. Zip dosyasını indirin cihazınızda.
 2. Adresine git Eklenti > Tıkla Kutu ikon > Tıklayın Zip Dosyasından Yükle > Sistemi, aşağıdaki klasöre sahip klasöre indirilen zip dosyası > “Kodil.zip” > Bildirimi bekleyin.
 3. Tıklayın Depodan Yükle > Tıklamak “Kodil depo”Seçin“Video Ekleons” >Alluc > Tıklayın Yüklemek.

Alluc vs Exodus

Exodus, belgesel, spor, çizgi film, anime, TV şovu ve film akışı için en iyi kodi eklentilerinden biri olarak var. Bununla birlikte, alluc addon, geliştiricilerin resmi olarak son bir güncelleme sunduğunu düşünerek uzun süre kalmayacak. Bir duyuruya göre, Covenant eklentinin resmi yerine geçer. Bu, Alluc’un şimdilik Exodus üzerinde kesinlikle bir üst eli olduğu anlamına geliyor. Uzantının kapatılması tehdidi yok ve teknik olarak büyük bir içerik veritabanına benzer erişiminiz var.

Alluc Çalışmıyor / Sorunlar / Düzeltmeler

Alluc Giriş Hatası

Alluc eklentisini yüklediniz, açılır pencerenin sizi karşıladığını gördünüz ve verilen feragatnameyi kabul ettiniz. Ancak, Alluc’u Temel veya Gelişmiş modda çalıştırmayı seçtiğinizde, giriş ekranını geçemez ve hata alamazsınız.

Çözüm

Hesabınızın başarıyla kaydedilmemesi nedeniyle bu mümkün olabilir. Kaydolmak için http://accounts.alluc.com/ adresini ziyaret edin ve e-posta yoluyla aldığınız onay bağlantısını tıkladığınızdan emin olun. Çoğunlukla, adresinizi onaylamamanız nedeniyle giriş hataları ortaya çıkar.

Alluc Bağımlılık Yükleyemedi

Bu hata, Kodi’de çeşitli kodi depolarından farklı eklentiler yüklerken en yaygın olanıdır. Bunu neden görmenizin birçok nedeni olabilir, ancak paniğe gerek yoktur. Hatayı düzeltmek için aşağıdaki adımları izleyin.

Çözüm

Bağımlılık hatası yüklenemeyen hatalardan kurtulmak istiyorsanız, artık işlem yapmayan depoları devre dışı bırakmayı düşünün. Kodi çoğu zaman bozuk depolardan bilgi yakalamaya çalışır. Bu, kurulumun başarısız olmasına neden olur. Başka bir çözüm, Indigo uzantısı aracılığıyla Kodi’yi gençleştirmek.

Sonuç Bulunamadı

Bu hata çoğunlukla belirli bir şovu aradığınızda ortaya çıkar. Çoğunlukla, sorgunuzla eşleşen sonuçların bir listesini görürsünüz. Ancak, “sonuç bulunamadı” hatası alabileceğiniz birkaç gün var. Bu hatayı neden aşağıda gördüğünüzü öğrenin:

Çözüm

Alluc, kullanıcıların en sevdikleri filmleri / TV dizilerini en üst düzeyde izlemelerini sağlayan büyük bir içerik veritabanına sahiptir. Ancak, hata eklentiyle ilgili bir sorun olduğunu göstermez. Bazen, sağlanan arama için herhangi bir sonuç olmayabilir. Arama sorgunuzu tekrar kontrol etmek için http://alluc.ee adresini ziyaret edin.

Alluc Kodi Yorumları

Alluc Kodi addon, üçüncü taraf eklentiler pazarında büyük bir üne sahip olmayı başardı. Basit arayüzü ve çeşitli TV şovları / filmleri için yüksek kaliteli akışlar sağlama yeteneği için uzantıyı öven birçok kullanıcı bulabilirsiniz..

Wat bir aptal, alluc harika vb, o sorunları varsa o zaman bir tür çaba ve dışarı yaşam gibi gibi !! Wat bir bellend! Kodi ipuçları ?

– Joeniniho (@ joesimons19) 31 Ekim 2017

Ancak, bazen kullanıcılar favori içeriklerini görüntülemeye çalışırken sorun yaşarlar. Aşağıda, diğer addon’dan Yabancı Şeyler için akış bulamama konusunda hayal kırıklığı gösteren bir kullanıcı görebilirsiniz.

Bütün hafta Covenent’teki Stranger Things Openload ve Alluc bağlantılarını izliyordum, ancak bugün hiçbiri yoktu… .wierd

– Jamie Cohen (@JCKodiRocks) 3 Kasım 2017

Alluc Kodi Hesabı

Şu adrese giderek Alluc hesabınızı çevrimiçi olarak kolayca oluşturabilirsiniz: Alluc hesapları alanı. Kayıt olduktan sonra, Alluc’u Covenant ile kolayca entegre edebilirsiniz.

Alluc vs Covenant

Alluc, TV Şovları ve Filmleri akışı için kaynaklar ve akış bağlantıları sağlar ve Alluc’u Covenant’a entegre ederseniz, akış için daha fazla kaynak ve daha iyi akış kalitesine sahip olacaksınız..

Alluc API’sı

Kayıttan sonra, hesap kontrol panelinizden kolayca bir API anahtarı alabilirsiniz. API anahtarını oradan alın, kopyalayın ve Kodi’ye gidin.

Adresine git eklentiler > Video Eklenti > Sağ tık Sözleşme > Ayarlar > Tıklayın Hesaplar > Aşağı kaydırın ve Alluc ve yapıştır API anahtar sende var Alluc hesap > Tıklayın tamam. Artık çok daha fazla akış kaynağı ve daha kaliteli içerik akışı sağlayabileceksiniz.

Şeyleri Sarmak

Bu kılavuzun, Kodi’ye Alluc’u nasıl yükleyeceğinizi anlamanıza yardımcı olurken, uzantıyla ilgili genel sorunları da gideririz. Eklentide sorunsuz bir şekilde film / TV şovları izlemenin keyfini çıkarın. Ancak, eklentiyle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, aşağıya yorum bırakmaktan çekinmeyin. Ayrıca, makaleyi arkadaşlarınızla / aile üyelerinizle paylaşmaktan çekinmeyin. İyi günler dilerim! ��

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me