Kodi için Plexus eklentisi ile en sevdiğiniz içeriği doğrudan yayınlamak artık mümkün. Plexus, ücretsiz bir üçüncü taraf eşler arası akış eklentisidir. Kullanıcıların favori içeriklerini kolayca yayınlamalarını sağlar. Ancak üçüncü taraf kodi eklentilerini yüklemek, bazen yeni kullanıcılar için bir güçlük haline gelir. Bu blogda Kodi’ye adım adım pleksusun nasıl kurulacağı konusunda yönlendirileceksiniz.

Bu, plexus kodi addon’un farklı işletim sistemlerinde nasıl kullanılacağını açıklayan ayrıntılı bir kurulum kılavuzudur. Rehberini inceledikten sonra, Plexus akışlarına kolayca erişebileceksiniz.

Kodi Kripton Sürüm 17 veya Üstüne Pleksus Nasıl Yüklenir

 1. Çalıştırmak Kodi uygulaması. Tıkla ayarlar sol sütunda bulunan simge.kodi üzerinde pleksus nasıl kurulur
 2. Birkaç seçenek görünecektir, “Dosya Yöneticisi”.plexus kodi krypton sürüm 17 veya üstüne nasıl kurulur
 3. Yeni bir pencere açılacak, “Kaynak ekle”Sütunundan.kodi üzerinde pleksus nasıl eklenir
 4. Kaynak ekle penceresi istendiğinde, “”.pleksus kodi kurulumu
 5. Buraya “http://areswizard.uk/”Seçeneğini tıklayın ve“Tamam”.pleksus kodi ayarları
 6. Şimdi “ares“, Tıklayın “Tamam”.pleksus kodi yapılandırması
 7. Bağlantı ve ad girildikten sonra tekrar Tamam’ı tıkladığınızda Dosya Yöneticisine dönersiniz.dosya kaynağı ekle pleksus kodi zip url indir
 8. Şimdi Kodi’nin ana ekranına dönün ve Eklentiler’i tıklayın.pleksus kodi çalışmıyor
 9. Şimdi sol sütunun üst kısmına bakın, bir kutu simgesi görünecek. Tıklayın bu kutu simgesine tıklayın.Zip dosyasından yükle”Seçeneğini tıklayın ve“ares”.pleksus ares
 10. Bazı kodi depolarını görüntüler, “repository.aresproject-0.1.0.zippleksus kodi eklentisi
 11. Şimdi depo yüklenene kadar bekleyin, kurulumdan sonra bir mesaj görünecektir. Bildirim göründüğünde, “Depodan yükle”.pleksus kodi aşağı
 12. Şimdi “Ares Projesi” ni seçin.pleksus akışı
 13. Eklentinin etkin olduğu mesajı bekleyin. “Program eklentileri” ni tıklayın.pleksus kodi jarvis sürüm 16 veya aşağı üzerine nasıl kurulur
 14. “Pleksus” u seçin. “Yükle” yi tıklayın.tvaddons'tan pleksus yükleyin
 15. “Eklenti etkin” bildirimi “bekleyin. Bildirim göründüğünde, pleksus akışlarına erişebilirsiniz.pleksus kodi jarvis 16

Kodi Jarvis Sürüm 16 Veya Altında Plexus Nasıl Kurulur:

 1. Çalıştırmak Kodi uygulama.
 2. Tıklayın SİSTEM ve Dosya Yöneticisi’ni açın.
 3. Tıklamak “Kaynak ekle”.
 4. ”.
 5. “Http://ares-repo.eu” bağlantısını girin ve “Bitti”.
 6. Bu bağlantıya “ares” adını verin ve “Tamam”.
 7. Kodi’nin ana ekranına dön.
 8. Tıklayın “sistem”.
 9. Tıklamak “Eklentileri”.
 10. Bu duldan “Zip dosyasından yükle”.
 11. Tıklamak “ares”.
 12. Seç “repository.aresproject-x.x.x.zip”.
 13. Depo yüklenecek, “Eklenti etkin”Bildirimi görünüyor.
 14. Tıklamak “Depodan yükle”.
 15. “Ares Projesi” ni seçin.
 16. Tıklamak “Program eklentileri”.
 17. Tıklamak “Pleksus”.
 18. Yükle’yi tıklayın.
 19. Bildirimi bekleyin “eklenti etkin” görünmek.
 20. İşte burada, Plexus şimdi kuruldu.

Kodi MAC’a Pleksus Nasıl Kurulur:

 1. Kodi’de pleksusun nasıl kullanılacağını söylemeden önce, önce Kodi’yi Mac’e nasıl yükleyeceğinizi bilmelisiniz. Mac’te Kodi’yi yükleme adımları şunlardır:
 2. Mac için Kodi’yi https://kodi.tv/download adresinden indirin “.
 3. Kodi disk görüntüsünü açma.
 4. Kodi simgesini Uygulamalar klasörüne sürükleyip bırakarak yazılımı Mac’inize yükleyin.
 5. Kodi uygulamasını çalıştırın.
 6. Bu uygulamanın bir “tanımlanamayan geliştirici”.
 7. Açık Güvenlik & Gizlilik ayarları ve “Şuradan indirilen uygulamalara izin ver:
 8. Bu kadar! Kodi çalışır ve buna göre kullanılabilir.
 9. Şimdi Plexus’u Kodi’ye kurma prosedürü yukarıda tartışılanlara benzer. Pleksus akışlarına erişmek için bunlara başvurabilirsiniz.

Plexus Kodi Düzeltmeleri / Çalışmıyor / Hatalar / Sorunlar:

Plexus kodi addon’un kurulumunda veya kullanımında genellikle birçok sorun vardır. Sorunun bazıları şunlar olabilir:

Plexus Kodi Yüklemesi Başarısız Oldu

Kaynak dosya hataları nedeniyle Plexus’u Kodi’ye yüklerken bazı sorunlar var. Bu bir üçüncü taraf eklentisi olduğundan, kaynak bağlantıları engellenmeye devam eder veya sunucuları genellikle azalır. Plexus’u yüklemeye çalışan kullanıcıların çoğu “http://fusion.tvaddons.co”. Bu kaynak birkaç ay önce kapatıldı ve daha sonra yeniden yayınlandı. Kullanıcılar, eski kaynak bağlantıları nedeniyle yükleme sorunları yaşıyor.

Çözüm

Bu tür kurulum sorunlarıyla uğraşmak için önce akımı kontrol etmeyi bilmelisiniz; yayınlanan güncel bağlantılar. Şu anda, http://areswizard.uk/ ve http://areswizard.co.uk/ canlı kaynaklardır ve herhangi bir sorunla karşılaşmadan Plexus’u Kodi’ye yüklemek için kullanılabilir.

Plexus Kodi Akış Gecikmesi

Yavaş tarama ve akış gecikmeleri çevrimiçi akış platformlarında önemli bir sorundur. Zaman zaman devam edebilir ve kullanıcı için rahatsız edici bir durum yaratabilirler..

Çözüm

Bu sorun, Ares sihirbazı yüklenerek kolayca çözülebilir. Program eklentilerine gidin ve Ares Sihirbazı’nı yükleyin. Ares Sihirbazı’nı yükledikten sonra önbelleğinizi ve küçük resimlerinizi temizleyebilirsiniz. Bu sorunu çözecektir ve tarama ve akış mükemmel bir şekilde çalışacaktır Veya bu çalışan en iyi kodi sihirbazlarını alın.

Plexus Kodi Güncel Olmayan Depolar

Çoğu zaman, zip dosyasını yükledikten sonra eklentileri yüklerken sorunlarla karşılaşırsınız. Birden fazla havuzun yüklenmesi önerilir, ancak bunlardan seçim yapmakta kafanız karışabilir.

Çözüm

Doğru havuzu seçmenin en iyi yolu hangisinin güncellenmiş olduğunu görmek. Eklentiyi yüklemek için listeden en son sürümü seçin. Ares Project 0.1.7, Plexus eklentisini yükleyen en son havuzdur. Kodi vpn kullanarak depoların engellemesinin nasıl kaldırılacağı ile ilgili kılavuzumuza göz atın.

Hepsini Yukarı Sarmak

Her şeyi özetlemek gerekirse, Plexus’u Kodi’ye kurmak çok zor değil. Uzun bir süreç olmasına rağmen, hala Kodi’nin sağladığı deneyim buna değer, özellikle de Pleksus söz konusu olduğunda. Kodi’yi Plexus’a kurma prosedürü her platformda neredeyse benzerdir. Yükleme sırasında ortaya çıkan sorunlar, bunların üçüncü taraf eklentileri olması ve resmi olmamaları nedeniyle oluşur, bu nedenle destekleri her zaman kullanılabilir değildir veya işarete kadar yoktur. Benzer şekilde, depolar kapanmaya devam eder ve kurulum sırasında sorun çıkarır. Ancak, Plexus deneyiminden keyif almanıza yardımcı olmak için tüm yönleri özenle tamamladım. Sonunda gizliliğinizi sağlamak ve kendinizi güvence altına almak için her zaman Kodi VPN hizmeti kullanmanızı tavsiye ederim.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me