Brettus Kodi, belirli içerikler için bazı harika kodi eklentileri, Anime severler için Brettus Anime, çizgi film için Brettus Kids Tube, en iyi belgesel akışları için Brettus Belgeselleri ve eski filmler ve TV şovları için Brettus Retro gibi en popüler Kodi Build’lardan biridir..

Çevrimiçi gizliliğinizi korumak ve güvenle sörf yapmak için Brettus Addon’u kullanırken güvenilir bir Kodi VPN hizmeti kullandığınızdan emin olun.

Bu kılavuzda, Brettus’un Kodi’ye nasıl yükleneceğini göstereceğiz, böylece herhangi bir engel olmadan en sevdiğiniz içeriğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Brettus Kodi Deposu

Brettus Kodi Addon, kendi Brettus Deposu aracılığıyla edinilebilir.

Brettus Kodi İndir

 1. İndir Sıkıştırılmış dosya cihazınızda.
 2. Kodi’yi aç > Tıklayın Eklenti > Tıkla Kutu Simgesi.
 3. Tıklayın Zip dosyasından yükle > Araştır indirilen zip dosyasının bulunduğu yer > Bildirimi bekleyin.
 4. Adresine git Yüklemek itibaren depo.
 5. Tıklayın Brettus Deposu > Açık Program Eklentileri > seçmek Brettus Yapı Sihirbazı > Tıklayın Yüklemek.

Brettus Kodi Krypton Sürüm 17.6 veya Daha Düşük Bir Sürüm Üzerine Nasıl Yüklenir

 1. Başlatmak Kodi Cihazınızda > Tıklayın vites (ayarlar) simgesine dokunun..brettus kodi nasıl kurulur
 2. Menüden şunu seçin: Dosya yönetici > Yeni bir pencere açılacaktır > Üzerine çift tıklayın Ekle Kaynak.brettus kodi kripton 17.6 veya daha düşük bir sürüme nasıl kurulur
 3. Bir iletişim kutusu açılır, aşağıdaki adres çubuğunu tıklayın <Yok> ve bunu gir URL: https://www.midian.appboxes.co/repo2/ > Tıklayın tamam.brettus kodi nasıl eklenir
 4. Bu Medya kaynağını adlandırın ‘Brettus Repo ’ > Tıklayın tamam > İki kez kontrol edin URL ve isim ve tıklama tamam iletişim kutusunu tekrar kapatmak için.brettus kodi addon
 5. Ana ekrana dön, Aç Ekleons soldaki menüden bölüm > Tıkla Kutu (paket yükleyici) ikon sol üst köşeden > Bu yeni pencereden şunu seçin: Zip Dosyasından Yükle.brettus kodi jarvis sürüm 16 veya üstüne nasıl kurulur
 6. Tıklamak Brettus repo > seçmek repository.Brettusrepo-1.0.zip > Deponun yüklenmesini bekleyin.brettus kodi deposu
 7. Bildirim göründüğünde, Depodan Yükle > Açık Brettus repo > Açık Program Eklentileri Klasör > Tıklamak Brettus Yapılar sihirbaz > hit Yüklemek > bekle Ekleüzerinde etkin bildirim.

brettus kodi firestick nasıl kurulur

Sihirbaz şimdi yüklendi ve kullanıma hazır, sizin için önceden yüklenmiş olan tüm Brettus depo eklentilerinin keyfini çıkarın!

Brettus Kodi Jarvis Sürüm 16 veya Üstüne Nasıl Yüklenir

 1. Açık Kodi > sistem > Dosya Yönetici > Çift tıklama Ekle Kaynak > seçmek Yok > tip URL https://www.midian.appboxes.co/repo2/ > Tıklayın Bitti > Tür Adı ‘Brettus repo’ > Tıklayın Bitti > Tamam’ı tıklayın.
 2. Kodi şehrine git Ev Ekran > Tıklayın sistem > Adresine git Ekleons > Tıklamak Yüklemek itibaren Zip Dosya.
 3. Gezin ve Tıklayın ‘Brettus repo’ > Tıklamak repository.Brettusrepo-1.0.zip.
 4. Yüklemek itibaren depo > Brettus Deposu > program Ekleons > Brettus Yapı Sihirbazı > Yüklemek > Eklentinin yüklenmesini bekleyin.

Brettus Kodi Fire Stick Nasıl Kurulur

Önce Kodi’yi Fire Stick’e yüklemeniz gerekecek ve sonra Kodi 18’e Brettus Kodi 17 ve Brettus’u kurabileceksiniz..

Kodi’yi yükledikten sonra Bretti’yi Kodi Fire Stick’e yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin.

 1. Açık Kodi Yangın Çubuğu üzerine uygulama
 2. Açık Geliştirici Seçenekleri > Bilinmeyen Kaynaklardan ADB Hata Ayıklama ve Uygulamaları AÇIN.

Şimdi Bretti’yi Kodi kripton V17’ye kurmak için yukarıda belirtilen adımları izleyin. Prosedürde bir fark olmayacaktır. Coğrafi olarak engellenen akışların engellemesini kaldırmak için Firestick Kodi 2020 için ücretli bir VPN kullanın.

Brettus Kodi Çalışmıyor / Hatalar / Sorunlar

Kodi’de Brettus Zip Dosyası Yüklenemedi

Brettus Kodi’yi yüklerken bu hatayla karşılaşabilirsiniz. Depoyu eski bir Zip dosyası aracılığıyla yüklemeye çalışırsanız bu olur.

Fix

Bu hatayı önlemek için güvenilir bir depodan depo zip dosyasını indirin.

Kodi’deki Brettus Bağımlılığı Yükleyemedi

Eklentiyi depodan yüklemeye çalıştığınızda, bu hata açılır. Bu hatanın arkasındaki neden, kullandığınız havuz kaynağının kapatılmış olması veya yeni bir URL’ye taşınmış olması.

Fix

Bir kaynak eklediğinizde, güvenilir ve çalışıp çalışmadığını kontrol edin. İkinci olarak, URL’yi her zaman doğru yazdığınızdan emin olun. Üçüncü olarak, bu hata yine de oluşuyorsa, farklı bir depo kullanmayı deneyin.

Brettus Kodi Yorumları

Brettus Kodi, paketindeki eklentisi nedeniyle Kodi topluluğunda büyük övgü aldı. Popülerliği Twitter’da oturum açıp Brettus addon’u arayarak kolayca değerlendirilebilir. Brettus Kodi için Facebook incelemeleri ararsanız durum aynıdır, ancak bunlar biraz daha eskidir. Brettus’un Kodi incelemesini oluşturduğunu görünce şaşıracaksınız, kaç kişinin bunu tavsiye ettiğini. İşte bak:

Brettus Kodi Pin

Brettus Builds kullanırken, yetişkinlere uygun içeriğe ve yetişkinlere yönelik eklentilere erişmek için bir pin kodu gerekir. Değişmeye devam ettiği için bu PIN’in internet dizinlerine bakabilirsiniz.

Sarmalamak

Brettus V4 Kodi, Kodi kütüphanenizi çeşitlendirmek istiyorsanız sahip olmak için harika bir şey. Brettus Builds Kodi yorumları şu an için çok iyi ve kullanıcılar çok övüyor.

Brettus Kodi addon, belirli içerikleri nedeniyle diğerlerine üstünlük sağlar. Bu kılavuzda, Brettus’un Kodi’ye nasıl yükleneceği hakkında ayrıntılı adımlar sunduk.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me