Netflix şu anda eğlence endüstrisindeki en büyük isim. Milyonlarca kullanıcı eğlence ihtiyaçlarını karşılamak için bu hizmete güveniyor. Birçok kullanıcı, ülkelerinde ABD Netflix’i almak için bir çözüm olarak Netflix için en iyi VPN yardımıyla bunu yapar. Birçok izleyici Netflix ile çalışan ücretsiz VPN’leri kullanamadığından,.

Netflix, ağını dünya çapında 190’dan fazla ülkeye yaydı ve bu da büyük bir pazar payı elde etmesine yardımcı oldu. Bununla birlikte, tüm bu ülkeler Netflix’in ağının bir parçası olmasına rağmen, aynı içerik kütüphanesini paylaşmıyorlar.

Bu, Amerika Birleşik Devletleri’nden Netflix’te bulunan ve erişilebilen içerik başlıklarının Hindistan, BAE veya Japonya gibi diğer bölgelerde bulunmayabileceği anlamına gelir. Her içerik dağıtıcısının bazı kısıtlamaları olması ve bazı lisans sorunlarının Netflix’in her bölgeye her içeriği sunmasını engellemesi nedeni.

Her bölgenin lisans sorunları nedeniyle içerik dağıtıcıları tarafından kısıtlananlar dışında diğer kütüphanelerle hemen hemen aynı içerik başlıklarına sahip kendi Netflix kütüphanesi vardır..

Başka bir deyişle, Netflix orijinallerinin tüm bölgelerin Netflix kütüphanesinde tüm dünyada erişilebilir olması gerekir, ancak bazı şovlar belirli bölgelerle sınırlıdır. Bu coğrafi kısıtlama yalnızca tam anonimlik sunan güvenilir bir VPN hizmeti ile atlanabilir, aksi takdirde Netflix için VPN çalışmaz.

Bugün itibariyle Netflix, dünyanın her yerinde en yaygın kullanılan çevrimiçi akış hizmetidir ve şüphe yoktur, her tıkırtı izleyicisinin ön tercihi. Netflix’in bu popülaritesinin temel nedeni, her bölge için çok çeşitli içerik sunması ve akış kalitesinin olağanüstü olmasıdır.

Netflix’e erişimi olan 190’dan fazla ülkeden birkaç tanınmış ülkenin listesi:

Birleşik Krallık (İngiltere)BangladeşİsrailSri Lanka
Amerika Birleşik DevletleriBelçikaİtalyaİsveç
AvustralyaBrezilyaMalezyaİsviçre
AlmanyaBulgaristanMeksikaTürkiye
AfganistanKanadaHollandaBirleşik Arap Emirlikleri
HindistanDanimarkaRomanyaSri Lanka
FransaMısırSuudi Arabistanİsveç
PakistanYunanistanSingapurİsviçre
JaponyaHong KongGüney Kore (Kore Cumhuriyeti)Türkiye
ArjantinEndonezyaispanyaBirleşik Arap Emirlikleri

Netflix’in diğer rakiplerine göre avantajı budur!

Netflix Sreaming Hatası Nedir??

Netflix coğrafi kısıtlaması, bir tıkırtı izleyicinin bundan nefret ettiği tek şey çünkü bunun dışında şikayet edecek bir şey yok!

Başlangıçta, birçok kullanıcı proxy sunucuları, Özel İnternet Erişimi Netflix ve Ücretsiz VPN hizmetleri aracılığıyla ABD Netflix kütüphanesine (en iyi ve en çok içerik başlığına sahip) erişim için coğrafi kısıtlamaları atlamaya çalıştı..

Başlangıçta, bu geçici çözümü denemede başarılı oldular, ancak bu Netflix’in itibarına ve içerik dağıtıcılarının gelirlerine ve bütünlüğüne ciddi zarar verdi..

Proxy ve VPN kullanımı önemli bir uygulama haline geldiğinde, Netflix buna karşı ciddi adımlar atmak zorunda kaldı. Bu nedenle Netflix, proxy’lerin ve VPN sunucularının Netflix’e erişmesini algılayabilen ve kısıtlayabilen VPN engelleyici ile geldi.

VPN engelleme Netflix için olumlu çıktı, çünkü artık proxy sunucusu yok ve kısıtlamaları atlamak için Ücretsiz VPN’ler kullanılabiliyor.

Netflix için en iyi VPN olduğu iddia edilen Özel İnternet Erişimi gibi birçok popüler VPN hizmetinin sunucuları kara listeye alındı. Kullanıcılar Netflix akışlarına erişmeye çalıştıklarında, kara listeye alınan sunucular veya hatta yeni sunucularla kütüphane kısıtlamalarını atlayacaklar, ancak akışı oynatmaya çalıştıklarında Netflix şuna benzer bir hata görüntüler:

netflix vpn çalışmıyor

Bu hata, herhangi bir VPN kullanıcısının görmek istediği son şeydir!

VPN engelleme, VPN sağlayıcıları için endişe yarattı ve onlara dalmaları için yeni bir alt alan verdi. Bu nedenle; endüstri lideri VPN sağlayıcıları daha fazla sunucu eklemeye başladı ve bazı sağlayıcılar özel bir Netflix Engellemeyi Kaldırma özelliği bile geliştirdiler.

VPN ile Netflix Nasıl İzlenir?

Netflix ve Chill! Bu eskiden popüler catchphrase’dı, ancak şimdi Netflix ve VPN ile değiştirildi!

Netflix için VPN, dünyanın dört bir yanındaki tıkınma gözlemcileri için önemli bir araç haline geldi, çünkü onsuz Netflix’in en iyilerine erişemiyorlar. En iyi VPN sağlayıcıları, Netflix coğrafi kısıtlamalarını tespit edilmeden atlamak için çevrimiçi buharlama meraklıları için en iyi sunucuları sağlamaya odaklanmıştır ve bu konuda oldukça başarılı olmuşlardır..

Netflix’i VPN ile izlemek için şu adımları izleyin:

Not: Bir VPN kullanarak Netflix ABD kütüphanesine ABD dışından erişmek istediğinizi varsayalım.

 1. VPN sağlayıcının resmi web sitesinde bir hesap oluşturarak kendinizi VPN hizmetine kaydedin ve bir abonelik planı satın alın. VPN sağlayıcıları tarafından sunulan aylık, yıllık ve 2 yıllık planlar vardır..
 2. VPN istemcisini sağlayıcının resmi web sitesinden indirin.
 3. VPN istemcisini cihazınıza yükleyin.
 4. Yüklü uygulamayı açın ve sağlayıcının web sitesine kaydettiğiniz kimlik bilgilerini girerek VPN hesabınıza giriş yapın.
 5. Şimdi istemci size bir özellikler menüsü gösterecek, VPN kullanımınızı haklı çıkaracak özelliği seçecektir. Netflix kütüphanesinin engellemesini kaldırmak için kullanıyorsanız, çevrimiçi akış, Anonim gezinme veya anonimlik veya benzer herhangi bir özellik gibi özellikler arasından seçim yapın. Bazı VPN’ler Netflix Engelleme Kaldırma özelliklerini belirledi, eğer kullandığınız VPN’de bu özellik varsa bu özellik için gidin.
 6. ABD sunucusuna bağlandıktan sonra tarayıcıyı açın ve Netflix.com adresine gidin.
 7. Netflix hesabınıza giriş yapın, Netflix ABD kütüphanesinin tamamını önünüzde göreceksiniz.

Burada Netflix ABD kütüphanesinin bir VPN ile engeli kaldırıldı. Bu prosedürde herhangi bir donanım veya yazılım ayarlaması gerekmediğini görebileceğiniz için çok basit bir prosedürdür.

İşte Netflix’in masaüstü istemcisi yerine bir krom tarayıcı uzantısı aracılığıyla engellemesini kaldıran bir VPN hizmetiyle ilgili başka bir örnek.

PureVPN en popüler VPN sağlayıcılarından biridir ve büyük hizmetinden dolayı çevrimiçi akış meraklıları tarafından çok tercih edilmiştir. Bununla birlikte, PureVPN ile ilgili en ilginç şey, Netflix kısıtlamalarını sadece tarayıcı uzantısı aracılığıyla atlayabilmesidir..

PureVPN kullanıcısıysanız Netflix kısıtlamalarını yüklemek ve atlamak için şu adımları izleyin:

 1. Herhangi bir PureVPN abonelik planına kaydolun / abone olun.
 2. PureVPN (Chrome veya Firefox) tarayıcı uzantısını indirin.
 3. Tarayıcıya ekledikten sonra PureVPN hesabınıza giriş yapın ve sadece bağlan’ı tıklayın. En iyi ABD sunucusuna bağlanacaksınız.
 4. Şimdi Netflix web sitesini açın ve Netflix hesabınıza giriş yapın.
 5. İzlemek istediğiniz ancak bölgenizde erişilemeyen filmleri veya TV şovlarını arayın.

Basit!

Netflix VPN Engelliyor

Netflix, VPN engelleyici aracılığıyla tüm kısıtlama davetsiz misafirlerini yakalamanın akıllı bir yoluna sahiptir. Bir kullanıcı bir VPN sunucusuna bağlandığında, sunucu IP adresi maskelenerek coğrafi kısıtlamaları atlamasına izin verir.

Bununla birlikte, bazı VPN’ler IP adresinizi değiştirebilir ancak DNS adresinizi değiştiremez, bu da Netflix VPN engelleyicisinin engellemeyi kaldırmak için bir proxy veya VPN kullandığınızı algılamasını sağlar. Netflix VPN engelleyici IP ve DNS adresinizi kontrol eder ve karşılaştırır ve eşleşmezlerse akışlara erişiminizi kısıtlar.

Bu sorun çoğunlukla proxy, ücretsiz VPN’ler ve vasat VPN kullanıcıları tarafından karşı karşıyadır, çünkü bu sağlayıcılar tam bir anonimlik sunduğunu iddia edebilir, ancak gerçekte DNS sızıntılarına ve diğer birçok soruna neden olan hatalar vardır. Bu tür hizmetleri kullanmak her zaman risklidir, çünkü bu tür VPN hizmetleri sizi saldırılara ve kötü amaçlı yazılımlara karşı savunmasız hale getirir.

Netflix için en iyi VPN, IP sızıntısı veya DNS sızıntısı olmamasını sağlayacak, böylece sorunsuz bir şekilde akışın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu yüzden, insanlara her zaman güvenliğinizi ve gizliliğinizi tehlikeye atabilecek bu tür VPN hizmetleri yerine ünlü ve güvenilir VPN sağlayıcıları kullanmasını öneriyorum.

Netflix VPN Yasağı Nasıl Atlanır?

Netflix VPN yasağını atlamak artık kolay bir iş değil çünkü Netflix VPN erişimini anında engelliyor ve sadece bunu değil, aynı zamanda o sunucuyu da engelleme listesinde listeliyor. Birçok VPN sağlayıcısı, hizmetlerini geliştirmek için hala mücadele ederken, sektör lideri VPN sağlayıcıları, hizmetlerini Netflix için en iyi VPN olarak adlandırılmak üzere geliştirerek zaten kendileri için güçlü bir zemin hazırladı.

Netflix VPN yasağını atlamakta sorun yaşıyorsanız, VPN sağlayıcınızı gerçekten değiştirmeniz gerekir!

Netflix VPN yasağını gerçekten atlayabilecek ve aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli sunuculara sahip bir VPN seçin, çünkü sunucular sınırlı olduğunda, yasaklanma şansı daha yüksektir.

Endişelerinizi hafifletmek için endişelenmeden kullanabileceğiniz beş VPN sağlayıcısını sıraladık. Ayrıca, güvenilirliklerini kanıtlamak için hız testi sonuçlarını da sağladık.

2018’de Çalışan Netflix İçin En İyi VPN

Netflix VPN yasağı atlama yeteneklerini ve sunucularının akış hızını test ettikten sonra 5 VPN sağlayıcısını sıraladım.

Surfshark – Netflix için # 1 VPN

Surfshark, harika özelliklere ve övgüye değer bir hizmete sahip inanılmaz bir VPN sağlayıcısıdır. Kesintisiz olarak sorunsuz çalışır ve herhangi bir bölgeden istediğiniz herhangi bir sunucuya anında bağlanır. Hızı, herkese tavsiye edeceğim en önemli faktördür.

Kodi’de Netflix kullansanız bile, bu VPN’yi Kodi için kullanabilirsiniz.

netflix cta

Artıları

Hızlı Bağlantı

Reklamlar ve izleyici engelleyici entegre

50 ülkede 500+ Sunucu

Chrome ve Firefox tarayıcı uzantıları

Mükemmel akış deneyimi sağlayan hızlı sunucular

DNS veya IP sızıntısı yok

Sıkı Kayıt Yok politikası

Eksileri

x Kill Switch Yok

Netflix ABD Kütüphanesi Engeli Kaldırıldı

Surfshark US Server’a bağlandım ve ABD Netflix Kütüphanesine erişmeye çalıştım, aradığım şov sadece Penny bölgesi ile sınırlıydı ve ABD dışında yayınlanamayan “Penny Dreadful” idi..

netflix ile sörf köpekbalığı

VPN sunucuya göz açıp kapayıncaya kadar bağlandım ve Surfshark US Los Angeles sunucusuna bağlandım (yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi). Bu şova sorunsuz bir şekilde erişebildim ve akış kalitesi mükemmeldi. Arabelleğe almada herhangi bir sorun veya çökme ile karşılaşmadım, Netflix VPN kullanımını tespit etmedi.

Tüm bölümün HD kalitesinde keyif aldım ve evet, 20mbps internet bağlantısı kullanıyordum. SurfShark ile Netflix’te şov yayınlarken bir hız testi yaptım ve sonuçları görmek için şok oldum:

netflix ile sörf köpekbalığı akış hızı

ExpressVPN – # 2 En İyi Netflix VPN

ExpressVPN Netflix, diğer tüm sağlayıcılar arasında her zaman en iyi ama biraz pahalı VPN sağlayıcısı olarak kabul edilir. ExpressVPN özellikleri olağanüstü ve performansı harika. İşte onu en iyi Netflix VPN olarak nitelendiren bazı gerçekler:

Artıları

94 ülkede 2000’den fazla sunucuya sahiptir.

Sıkı Kayıt Yok politikası

Hızlı bağlantı

3 eşzamanlı bağlantı

Bant genişliği sınırlaması yok

Kill switch özelliği dahil

Eksileri

Yüksek fiyatlı planlar

ExpressVPN birinci sınıf bir VPN hizmeti olduğunu iddia ediyor ve ben başka türlü düşünebileceğim ExpressVPN’i kullanırken hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım. Ancak, ExpressVPN ile ABD Netflix Kütüphanesine erişmeye çalışırken, beklenmedik bir şey oldu:

Netflix için ExpressVPN chicago sunucusu

ExpressVPN Chicago Sunucusu

Evet, doğru tahmin ettin!

Netflix için ExpressVPN newyork sunucusu

ExpressVPN NewYork sunucusu

Netflix’e iki farklı ExpressVPN sunucusuyla erişmeyi denedim; New York ve Chicago. Her ikisi de coğrafi kısıtlamaları atladı ve ben I Kanun ve düzen ”şovunu (coğrafi kısıtlamalı şov) arayabiliyordum. Ancak, Netflix VPN yasağını atlayamadıkları için ikisi de şovu yayınlayamadı..

Bu asla gerçekleşmesini beklemediğim bir şeydi, ancak akışa ExpressVPN Washington DC sunucusu üzerinden erişmeye çalıştığımda işe yaradı!

Akış oldukça iyi çalışıyordu ve bu sunucu aracılığıyla hız veya kısıtlamalarla ilgili herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Tüm bölümü izledim ve hiçbir arabellek sorunu veya kesintisi ile karşılaşmadım.

ExpressVPN Netflix'in Washington DC sunucusuyla engeli kaldırıldı

ExpressVPN Washington DC sunucusu

Gösteriyi yayınlarken ExpressVPN sunucusu (Washington DC) hızını test ettim ve sonuçlar oldukça etkileyiciydi.

Expressvpn akış hızı

Bu hız testi, ExpressVPN sunucularının kendiniz görebileceğiniz kadar hızlı olduğunu göstermektedir. Netflix ile ExpressVPN’i denedikten sonra fark ettiğim bir şey, iyi bir Netflix VPN kullanıyorsanız ve bir VPN yasağı ile karşı karşıya kalırsanız, sunuculardan vazgeçmemeli ve karıştırmaya devam etmemelisiniz.

PureVPN – Netflix ile Çalışan # 3 VPN

PureVPN en iyi VPN sağlayıcıları arasındadır ve şaşırtıcı özellikleri ve yüksek kalitesi nedeniyle oldukça popülerdir. PureVPN, çok çeşitli sunucu ve sunucularının performansı nedeniyle tıkınırcayı izleyenlerin ve çevrimiçi yayıncıların en iyi tercihi olmuştur.

Artıları

180 bölgede 2000’den fazla sunucu

Kill switch özelliği

Aynı anda 5 taneye kadar girişe izin verilir

Split Tunneling özelliği

24 saat sohbet desteği

Günlük Yok politikası

Eksileri

x Yavaş Bağlantı

x Karşılaşılan Ping’ler

PureVPN’in Netflix veya Not ile çalışıp çalışmadığını test etmek için PureVPN hizmetini test ettim ve ABD Netflix kütüphanesinden gösteri Criminal Minds programına erişmeye çalıştım çünkü bu gösteri diğer Netflix kütüphanelerinde mevcut değil.

Burada vurgulanması gereken bir nokta, PureVPN’in Netflix VPN yasağını ve coğrafi kısıtlamaları atlamasıdır, ancak masaüstü istemcisi üzerinden değil. Netflix’e erişmek için PureVPN tarayıcı uzantısını kurmanız gerekecek.

Bu nedenle, PureVPN krom tarayıcı uzantısını yükledim ve bir ABD Sunucusuna bağlandım. Bağlanması 20 ila 30 saniye sürdü, bu da SurfShark VPN ile karşılaştırıldığında o kadar hızlı değil. Her neyse, sunucuya bağlandıktan sonra Netflix’e erişmeyi denedim ve ilk Go’da başarılı oldum!

Şovu aradım, buldum ve sonra akışa başladım. Akış kesintisiz ve dürüst olmak gerekirse, herhangi bir arabelleğe alma sorunuyla karşılaşmadım. Görüntü kalitesi pikselleştirmediğinden akış kalitesi bile harikaydı, bu da PureVPN’in hızlı sunuculara sahip olduğunu açıkça ortaya koydu.

PureVPN Netflix engellemesi kaldırıldı

Akışa devam ederken bir hız testi yaptım ve sonuçlar şöyle oldu:

netflix için pureVPN akış hızı

Gördüğünüz gibi, 20mbps bağlantı kullanmam şartıyla sunucu indirme hızı çok iyiydi. Ancak, test aracı tarafından tespit edilen çok sayıda ping’i gördüğümde şaşırdım ve aynı zamanda şaşırdım çünkü herhangi bir tamponlama sorunuyla karşılaşmadım.

NordVPN – Netflix ile Çalışan # 4 VPN

NordVPN, VPN endüstrisinde bir zorba ve zaman zaman hizmetlerini geliştirmeye devam etmeleri nedeniyle kullanıcılarını asla yarı yolda bırakmayan birkaç VPN sağlayıcısından biri.

Artıları

Üst düzey şifreleme

6 adede kadar eşzamanlı bağlantı

Anında bağlantı

62 ülkede 5000’den fazla sunucu

Tarayıcı uzantısı

Günlük Yok Politikası

Eksileri

x Abonelik planları biraz pahalı

x Akış için yavaş sunucu hızı

NordVPN Netflix’in performansı, dünyanın her yerinden kullanıcılar tarafından her zaman övgüyle karşılandı ve bunun en güvenilir VPN sağlayıcılarından biri olduğuna şüphe yok. Ancak, kullanıcılara tavsiye etmeden önce Netflix ile çalıştığından emin olmak zorunda kaldım, bu yüzden Netflix kütüphanesine erişmek için NordfPN’yi Netflix ile test ettim.

Bingo! İşe yarıyor.

NordVPN, ABD Netflix kütüphanesine erişerek ve Netflix VPN engelleyici tarafından tespit edilmeyerek anonimlik testini başarıyla geçti. Bir sonraki şey coğrafi kısıtlı bir şovu yayınlamaktı, bu yüzden inanılmaz Ex-Machina filmini oynatmayı seçtim. Coğrafi olarak kısıtlanmış bir filmdir ve diğer Netflix kitaplıklarında kullanılamaz.

Netflix ile Nordvpn

Akış iyi başladı, ancak arabelleğe alma ve kapatma devam ederken sunucuda bazı gecikme ile karşı karşıya kaldı. Basitçe söylemek gerekirse, akışlardaki gecikme nedeniyle NordVPN ile Netflix akışını sevmedim. Ancak, hız dalgalanmaya devam etti ve akış üç kez bozuldu.

netflix nordvpn

Netflix’i NordVPN sunucusuyla yayınlarken yapılan hız testi, sunucunun sunduğu hızın çok düşük olduğunu gösteriyor.

nord vpn akış hızı

Bu sunucu hızı, NordVPN ile akışın harika bir deneyim olmadığı gerçeğidir. Bununla birlikte, bu her sunucu için geçerli değildir, bazı sunucular yavaştır, diğerleri ise büyük bir hız sağlayabilir. Geceyi denediğim sunucu iyi bant genişliği sunamayacak ama kesinlikle daha iyi hız sunabilecek sunucular olacak.

CyberGhost – Netflix ABD için # 5 VPN

CyberGhost, hizmetini her geçen gün geliştiren ve en iyi VPN sağlayıcıları arasında bir zemin oluşturan başka bir VPN sağlayıcısıdır. İşte CyberGhost’u Netflix VPN kullanıcılarına önerdiğim bazı ayrıntılar.

Artıları

61 ülkede 3000’den fazla sunucu

Özel Netflix Engellemeyi Kaldırma özelliği

Yalnızca ABD’de 500’den fazla sunucu

Kill Switch özelliği

45 gün para iade garantisi

7 adede kadar eşzamanlı bağlantı

Günlük Yok politikası

Eksileri

Canlı destek sorunları

Yavaş Sunucular

CyberGhost hakkında fark edeceğiniz en iyi şey, istemcisinde özel bir Netflix engelleme kaldırma özelliğine sahip olmasıdır. Ancak, bir Dallas sunucusuna bağlanarak Netflix ABD kitaplığına özel bağlantı özelliği aracılığıyla erişmeye çalıştığımda, Netflix VPN engelleyici onu algıladı.

cyberghost netflix

Bu yüzden Web Sitelerinin Engellemesini Kaldır bölümünde bulunan özel Netflix özelliğini denemeyi düşündüm ve başarıyla bağlandı. Kütüphane coğrafi kısıtlamasını atlayabildim ve “Fosters” (yalnızca ABD Netflix Kütüphanesinde bulunan) şovunu yayınlamayı denedim ve akış sorunsuz bir şekilde başladı.

cyberghost netflix engelini kaldırır

Bununla birlikte, CyberGhost’un bağlantı hızı biraz endişe vericidir, çünkü servise bağlanmak yaklaşık 3 ila 4 dakika sürer. CyberGhost bu boşluğu en kısa sürede doldurmalıdır.

Akış hızına gelince, tamam-ish çünkü iki kez arabelleğe alma sorunlarıyla karşılaştım. Akış sırasında sunucu hızını test ettim ve akışın neden bu kadar yavaş olduğunu gerekçelendiriyor.

cyberghost akış hızı

Hızı dışında, performans iyi oldu, çünkü bundan sonra hiç VPN yasağı sorunuyla karşılaşmadım ve en çok sevdiğim şey, müşterisinin arayüzü çok basit.

Genel olarak, en iyi beş Netflix VPN sağlayıcısından biri olmaya hak kazanıyor ve performansını arttırırsa daha da ileri gidebilir.

Netflix ile çalışan ücretsiz VPN

Daha önce de tartıştığım gibi, proxy’lerin ve Ücretsiz VPN’lerin Netflix VPN yasağını atlamanın bir parçası olmadığını, bu yüzden herhangi bir ücretsiz hizmeti denemek sadece zaman kaybıdır. Netflix’e erişmek için ücretsiz VPN’leri tartışan çevrimiçi olarak bir dizi makale bulacaksınız, ancak bahsettikleri tüm VPN sağlayıcıları aslında ücretsiz değildir. Kullanıcıların deneme sürelerini satın almak yerine denemelerini tavsiye ediyorlar ve bunları ücretsiz VPN’ler olarak talep ediyorlar.

Okuyucularımı yanlış yönlendirmeyi hedeflemiyorum ve bu yüzden Netflix için ücretsiz VPN’i gerçekten denemek istiyorsanız, yukarıda belirtilen V PN sağlayıcılarının deneme sürelerini deneyebileceğinizi veya bu üç VPN sağlayıcısını deneyebileceğinizi söyleyebilirim. ayrıca deneme süreleri sunar:

 1. HotSpot Kalkanı
 2. Tünel Ayısı
 3. Keenow

Bunlar güvenilir Netflix VPN sağlayıcısı değildir, ancak bir dereceye kadar Netflix ile kullanılabilirler. Ancak, bu VPN sağlayıcılarının Netflix coğrafi kısıtlamalarını ve Netflix VPN engelleyicisini atlayabileceğini garanti etmiyorum..

Netflix için En Kötü VPN – Netflix ile artık çalışmayan VPN’ler ve Akıllı DNS

Netflix ile çalışmayan en kötü VPN sağlayıcısını isimlendirirsem, Netflix VPN engelleyici Netflix’e erişmek için kullanılabilecek tüm sunucularını kara listeye aldığı için Özel İnternet Erişimi (PIA) olmalıdır. Bu VPN sağlayıcısı artık Netflix’e erişmek için kullanılamaz, bu nedenle PIA’yı Netflix denkleminden çıkarır. PIA, Netflix’e erişmeleri için kullanıcılara Silicon Valley sunucuları sağladı ve şimdi Netflix tarafından engellendi.

Akıllı DNS’ye gelince, bu bana göre güvenilmez bir şey çünkü hizmet her zaman değil bazen kısıtlamaları atlayabilir. SmartDNS tarafından ABD Netflix’e erişim sağlama iddialarına rağmen, hizmeti oldukça tutarlı değil.

Yeterince şanslıysanız ABD Netflix kütüphanesine birkaç gün erişebilirsiniz, ancak bu şans zaman zaman tükeniyor. Bu yüzden SmartDNS benim tarafımdan önerilen bir hizmet değil.

Netflix bölgenizi değiştirme veya favori kitaplığınıza geçme

Netflix sisteminde kütüphanenizi seçiminize göre değiştirmenize izin veren böyle bir özellik yoktur. Bunu yapmak için, kütüphaneye erişmek istediğiniz belirli bölgenin sunucularına sahip bir VPN’e ihtiyacınız olacak ve Netflix kısıtlamalarını atlamak için yeterince iyi olmalıdır.

Basitçe söylemek gerekirse, Netflix bölgenizi bir VPN aracılığıyla değiştirebilirsiniz!

Tüm detayları zaten gösterdim, onlara bakın ve istediğiniz bölgeler kütüphanesine bağlanma prosedürünü bulacaksınız.

Netflix VPN Reddit

Tartışma yorumu cheeseburgerwaffles’ın tartışma yorumu "Netflix’te Her Şey Nasıl Gidilir?…. Sadece ABD Kütüphanesi Değil".

Bu delikanlı bir PVN ile Netflix’e erişmeye çalıştığı deneyimini paylaştı, ancak Netflix VPN engelleyici bunu tespit etti. Netflix kısıtlamalarını atlamak için hangi VPN’i kullandığını bilmiyoruz, çünkü bu konuda hiçbir şey söylemedi. Ancak, VPN’sinin tespit edildiğine bakılırsa, ücretsiz bir VPN veya vasat bir VPN sağlayıcısı olmalıdır..

Tartışmadan yorum yapma .

Bu kullanıcı Netflix’e PureVPN üzerinden erişmeye çalışıyor, ancak şanslı değildi. Daha önce tartıştığım gibi, PureVPN Netflix coğrafi kısıtlamalarını atlamak için mükemmel bir seçimdir, ancak bunu yalnızca tarayıcı uzantısının yardımıyla yapabilirsiniz.

Sonuç

Netflix günümüzde bir eğlence devidir, ancak birçok insan Netflix’in birkaç yıl önce başlayan bir şey olmadığını bilmiyor. Dijital eğlence işareti ya da fikri olmadığı 1997 yılında başladığı gibi, son 21 yıldır.

O zamanlar bir online film kiralama hizmeti olarak başladı ve şimdi dijital eğlence endüstrisinin hükümdar kralı. Netflix, eğlence endüstrisini yüksek standartları sayesinde yeniden şekillendirdi.

Sadece bu da değil, Netflix, VPN ve proxy’lerin erişimini engellemek ve içerik kitaplıkları bölgesini akıllıca ayırmak gibi bütünlüğünü korumak için cesur adımlar attı. Bir yandan, bu kullanıcılar için cesaret kırıcı bir şey ama Netflix’in içerik kalitesi de kullanıcıları buna bağlı kalmaya itti.

Kullanıcılar Netflix’e o kadar takıntılı hale geldiler ki, Netflix kısıtlamalarını atlamak için olası tüm geçici çözümleri bulmaya çalışıyorlar, sadece Netflix’in en iyilerine erişmek için. Kullanıcılardaki bu sürücü VPN endüstrisine büyük bir itiş sağladı ve VPN endüstrisinin kendisinde bir rekabet yarattı.

Sadece birkaç VPN sağlayıcı Netflix VPN yasağını atlama ve kullanıcılara coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe erişim sağlama standardına erişebildi. Netflix, VPN erişimini kullanıcıya karşı bir şey olduğu için değil, baskı nedeniyle içerik dağıtıcılarından karşıladığı için engeller.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me