Canavar Kodi eklentisi, titanyum kodi derlemesi gibi popüler bir yapıdır. Bunun nedeni, Kodi’de spor etkinlikleri için en iyi Kodi derlemesi olmasıdır. Kullanıcılar Beast Kodi 18 Leia, 17 Krypton veya Beast Kodi 16.1 Jarvis’i Mac, Android veya Windows gibi herhangi bir platforma yükleyebilir. Beast Kodi build 17.4, içinde bazı harika kodi eklentileri yüklü. Kodi için en iyi VPN’e bağlı olsanız bile Beast Kodi 17’nin sağladığı akışın kalitesi kusursuz.

Beast Kodi kaydı ve Beast Kodi girişi, diğer en iyi kodi yapıları ve eklentileri ile göremeyeceğiniz yeni şeyler. Bu kılavuzda, Beast’i Kodi’ye nasıl yükleyeceğinizi göstereceğiz.

Canavar Kodi Kripton Sürüm 17 veya Üstüne Nasıl Yüklenir

 1. Açık Kodi > Tıkla Ayarlar ikon > Adresine git Dosya Yönetici.Canavar kodi üzerine nasıl kurulur
 2. Tıklayın Ekle Kaynak > Tıklamak Yok > Bunu yaz URL: https://thebeast2.com/repo/ > Tıklayın tamam.Canavar kodi kripton sürüm 17 veya üstüne nasıl kurulur
 3. İsim ver ‘canavar repo’ bu kaynağa > Tıklamak tamam > Geri dön Ev Ekran kullanarak ESC anahtar.kodi canavarı nasıl eklenir
 4. Tıklamak Eklenti > Tıkla Kutu şekilli ikon > Tıklayın Yüklemek itibaren Zip Dosya > Tıklayın Canavar Repo> Açık depo. Canavar > “Repository.beast-1.14.zip” i seçin.canavar kodi
 5. Tıklayın Yüklemek itibaren depo > Aç “Canavar Deposu ” > “Program Eklentileri ” > Tıklayın “ canavar sihirbaz BİZE.” > Tıklamak Yüklemek > Bildirim görünene kadar bekleyin!canavar 2 kodi
 6. Geri dönmek Eklenti > Tıklayın “Eklentilerim” > Tıklamak program Ekleons > Tıklamak canavar sihirbaz BİZE > Yapılandır’ı tıklayın> Girin E-posta İD ve Parola için imza yukarı.canavar kodi kurulumu
 7. Şimdi aç canavar ABD Sihirbazı tekrardan program Eklenti > Tıklayın “[Build Installer] Kuruyor” > seçmek 5 Ekim sürümü > Artık Canavar’ı kolayca kullanabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz!

canavar kodi ayarları

Artık Beast Kodi eklentisine şu adresten kolayca erişebilirsiniz: Ekleons Menü ve en sevdiğiniz içeriğin keyfini çıkarın.

Canavar Kodi Jarvis Sürüm 16 veya Altına Nasıl Kurulur

 1. Açık Kodi Jarvis> Tıklayın “sistem” > seçin “Dosya Yönetici”.
 2. Tıklayın “Ekle Kaynak” > Tıklamak “Yok” > Bunu girin URL: “http://thebeast2.com/repo”.
 3. Geri dönmek Ana ekran ve “sistem” > Tıklamak “Eklenti” > Tıklayın “Yüklemek itibaren Zip Dosya” > Tıklayın “canavar sihirbaz” > Tıklayın “repository.beast-1.14.zip” > Tamam’ı tıklayın > Bildirimi bekleyin.
 4. Geri dönmek Kodi Seyahat ekran > Tıklayın “Programlar” > “Benim” Ekleons” > Açık program Ekleons > “ canavar sihirbaz”.
 5. Tıkla Yapılandır ikon> Giriş E-posta adres var kayıtlı> Tıkla canavar Ekim 5versiyon.

Kurulduktan sonra, Beast Kodi eklentisine erişmek için Kodi’yi yeniden başlatın.

Canavar Kodi’yi Yangın Çubuğuna Nasıl Yüklerim

Bir Firestick VPN, bölgenizde coğrafi kısıtlamalarla karşılaşırsanız bu Build Fire Stick’e erişebilmenizi sağlar.

 1. Açık Kodi Yangın Çubuğu > Tıkla Ayarlar ikon > Tıklayın sistem > Adresine git Geliştirici Seçenekler > şimdi etkinleştirme Uygulamalar itibaren Bilinmeyen Kaynaklar ve ADB Hata ayıklama.
 2. Açık Kodi > Tıkla Ayarlar ikon > Adresine git Dosya Yönetici.
 3. Tıklayın Ekle Kaynak > Tıklamak Yok > Bunu yaz URL: https://thebeast2.com/repo/ > Tıklayın tamam.
 4. İsim ver ‘canavar repo’ bu kaynağa > Tıklamak tamam > Geri dön Ev Ekran kullanarak ESC anahtar.
 5. Tıklamak Eklenti > Tıkla Kutu şekilli ikon > Tıklayın Yüklemek itibaren Zip Dosya > Tıklayın Canavar Repo > Açık repository.beast > “repository.beast-1.14.zip
 6. Tıklayın Yüklemek itibaren depo > Aç “Canavar Deposu ” > “Program Eklentileri ” > Tıklayın “ canavar sihirbaz BİZE.” > Tıklamak Yüklemek > Bildirim görünene kadar bekleyin!
 7. Geri dönmek Eklenti > Tıklayın “Eklentilerim” > Tıklamak program Ekleons > Tıklamak canavar sihirbaz BİZE > Yapılandır’ı tıklayın> Girin E-posta İD ve Parola için imza yukarı.
 8. Şimdi aç canavar ABD Sihirbazı tekrardan program Eklenti > Tıklayın “[Build Installer] Kuruyor” > seçmek 5 Ekim sürümü > Artık Canavar’ı kolayca kullanabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz!

Canavar Kodi Kaydı

Canavar Kodi diğer eklentilere ve yapılara benzemez. İster Beast’i Kodi 17’ye ister Jarvis’e yüklemek isteyin, çevrimiçi kaydolmanız gerekir. Kaydolmak ve ardından hesabınızı doğrulamak için adımları izlemeniz yeterlidir.

Canavar Kodi Girişi

Giriş yaptıktan sonra Beast Kodi 17 deposu kullanılabilir. Hem İngiltere hem de ABD için farklı sunucular var. Kullanıcıların konumlarıyla ilgili alan adlarına kaydolması / giriş yapması gerekir.

 1. ABD kullanıcıları http://thebeast2.com adresinden kaydolabilir ve kayıt olabilir..
 2. İngiltere’deki kullanıcılar http://thebeast1.com adresinden kayıt olabilir..

Canavar Kodi giriş prosedürü çok basit. Adınızı girmeniz, geçerli bir e-posta adresi ve bir şifre girmeniz gerekiyor. Ayrıntıları girdikten sonra, “Kayıt ol”.

Site yeniden yüklenecek ve oturum açma kimlik bilgileriniz istenecektir. Kayıt için girdiğiniz bilgileri kullanarak giriş yapın. Yükleme işlemine devam etmek için e-posta adresinizi doğrulayın.

Doğrulama için aşağı kaydırın ve doğrulama çubuğunu bulacaksınız. Üzerine tıklayın ve tekrar giriş yapın. Artık doğrulandığınızı bildiren bir bildirim görünecektir.

Canavar Kodi Aşağı / Çalışmıyor / Hatalar / Sorunlar

Canavar Kodi Sihirbazı Hata Kontrolü Oturum Açma Yangın Çubuğu

Bu hata genellikle Beast’i Kodi Fire Stick’e yüklerken görünür. Bu hatanın nedeni güvenlik duvarı ve içerik filtrelerinden kaynaklanmaktadır.

Çözüm

Bu hatayı düzeltmek çok kolaydır, hesabınızda oturum açın ve etkinleştirilmiş tüm içerik filtrelerini kapatın. Bu sorunu çözecektir ve yükleme işlemine devam edebilir veya bu en iyi kodi sihirbazları blogunu ziyaret edebilirsiniz..

Canavar Kodi İngiltere İSS Engellendi

Bu hata İngiltere’de olmayan bir kişi UK Beast sunucusuna erişmeye çalıştığında oluşur.

Çözüm

İngiltere’de ikamet ediyorsanız, Beast’e giriş yapın, aksi takdirde Kodi VPN hizmetini kullanabilirsiniz. Sadece VPN tarafından sunulan İngiltere tabanlı bir sunucuya bağlanın ve Beast UK sunucusuna erişin.

The Beast Kodi Yorumları

Canavar Kodi Reddit

Kullanıcılar Reddit’teki Beast Kodi ile sorunlarını yayınlamaya devam ediyorlar ve tüm yardımlar burada! Şuna bir bak:

canavar reddit incelemesi

Ve burada Beast Kodi 17.4’ün bir hayranı var (Beast Kodi 17 serisinden V4):

canavar reddit yorumlar

Canavar Kodi Twitter

Görünüşe göre, Canavar Kodi yepyeni bir dünya açtı:

canavar twitter incelemesi

Canavar Kodi Vs Canavar 2 Kodi

Bu ikisi arasındaki fark çok basit, biri ABD kullanıcıları için, diğeri İngiltere kullanıcıları için. Daha açık olmak gerekirse, The Beast Kodi İngiltere kullanıcıları için özel bir sunucudur ve The Beast Kodi 2 ABD kullanıcıları içindir. Ancak açıkçası, bir VPN kullanıcısı için bu fark önemli değil. Bu yüzden bir VPN kullanmak kullanıcıya avantaj sağlar.

Özetlemek için!

Canlı spor etkinlikleri için inanılmaz bir deneyim arayan kullanıcılar, Beast’i Kodi 17’ye yükleyebilir. Bu eklenti şüphesiz harika! Buna ek olarak, Beast Kodi kayıt politikası yeni bir şey.

Farklı konumlar için iki özel sunucuya sahip olmak da normalde göremeyeceğimiz bir şeydir. Bu derlemedeki incelemeler ve hatalar bu derlemenin güvenilir olduğunu göstermektedir. Ancak, İngiltere veya ABD’de olmayan kullanıcılar VPN aracılığıyla kolayca ilerleyebilir.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me