Covenant Kodi Çalışmıyor Hataları Nasıl Düzeltilir

Hiç kimse Covenant Kodi eklentisinin dünyadaki en popüler Kodi eklentilerinden biri olduğunu inkar edemez. Popülerliğinin ardındaki neden, güncel içerik kütüphanesi ve Exodus’unkine benzer özellikleri. Bu iki eklentideki bu benzerlik, aynı kodu kullanan aynı geliştiricilerin Covenant’ı geliştirmiş olmalarıdır.


Ancak, son zamanlarda, Covenant Kodi’nin çalışmadığından şikayet eden kullanıcıların farkına vardım, ki bu oldukça endişe vericidir. Biraz araştırmadan sonra, geliştiricilerin artık bu eklentiyi güncellemediğini, ancak eklenti kütüphanesinin aksini tasvir ettiğini fark ettim. Endüstride dolaşan söylentilere rağmen en son filmlere ve TV şovlarına erişebildim.

Farklı platformlarda ve forumlarda kullanıcılar tarafından bildirilen çeşitli hatalara baktım ve bu kılavuzdaki ilgili düzeltmelerle bunları tartıştım..

Covenant Kodi Kullanılabilir Akış Yok Hatası

Kullanıcılar tarafından bildirilen en yaygın hatalardan biri Akış yok. Eklenti kitaplığından belirli bir TV şovuna veya filmine erişmeye çalıştığınızda bu hata ortaya çıkar. Bir içerik başlığını oynatmaya çalıştığınızda da Antlaşmada olduğu gibi, hata görünür. Bunun eklenti deposuyla ilgisi yoktur ve bunun nedeni eklentinin sağlayıcıları bulamamasıdır.

Fix

 1. Açık Kodi ve git Ekleons Menü
 2. Adresine git Video Eklentileri ve tıkla Sözleşme
 3. Göreceksin Araçlar seçeneğine tıklayın
 4. Şimdi tıklayın Ayarlar: Genel
 5. Bir seçenek göreceksiniz: Sağlayıcının Zaman Aşımı > Olarak ayarla 30
 6. Değilse olarak değiştirin “30”
 7. Şimdi, Geri çalma sol sütundan sekme.
 8. Listeyi aşağı kaydırın ve “Captcha’lı barındırıcılar
 9. “Adında bir seçenek göreceksinizMaksimum Kalite“, Gidin ve”1080p”. Normalde, varsayılan olarak 4k’ye ayarlıdır, bunun indirilmesi gerekir.
 10. Şimdi tıklayın Tamam bu ayarları kaydetmek için
 11. Listeyi aşağı kaydırın ve “Anlaşmalı temiz önbellek”Seçeneği > Tıklayın Evet
 12. Şimdi seçeneği seçin Sözleşme: Net Sağlayıcılar > Tıklayın Evet

Eklentiyi yeniden başlatın ve istediğiniz içerik başlığını aktarmayı deneyin; artık bu sorunla karşılaşmayacaksın.

Covenant Kodi Akış Hatası

Akış hataları olan eklentilerle ilgili sorun, temel olarak sağlayıcıdan gelen eklentiler tarafından hurdaya çıkarılan akışların coğrafi olarak kısıtlanmış veya güncel olmamasıdır. En son içerik başlıklarından birini akışla aktaramıyorsanız, eski moda değil, coğrafi olarak kısıtlanmış bir akış olduğu açıktır. Arada sırada kullanıcılar bu tür akışlarda tökezlemeye devam ediyorlar ve bu yeni bir şey değil.

Fix

Bu Coğrafi kısıtlamaları kolayca atlayabilir ve favori içerik başlığınızı bir VPN ile aktarabilirsiniz.

Evet!

Bir VPN, IP ve DNS’nizi maskeleyecek ve verilerinizi şifreleyecek ve kitaplıkta bulunan içeriğe sınırsız erişim sağlayacaktır. Kodi için en iyi VPN’i seçin ve size en uygun pakete abone olun. Ardından, uygulamasını veya istemcisini indirin, ilgili sunucuya bağlanın ve herhangi bir kısıtlı akışa erişin, kesinlikle çalışacaktır.

Dahası, bir VPN sizi bilgisayar korsanlarından ve yetkililerin etkinliğinize karşı casusluktan koruyacaktır. Birçok kişi çevrimiçi akış sırasında aldıkları risklerin farkında değil, siber saldırılara karşı savunmasız kalıyor.

Kodi Sözleşmesi Yükleme Hatası

Kodi Covenant yükleme hatası, eklentiyi yüklemeye çalıştığınızda açılan hatayı ifade eder, “yükleme başarısız” ifadesini içeren bir bildirim görünür. Covenant Kodi, birden çok Kodi deposunda bulunan popüler bir Kodi eklentisidir. Her deponun eklentinin güncellenmiş sürümüne sahip olmadığını anlamanız gerekir, bu nedenle Kodi Covenant yükleme hatasıyla karşılaşıyor olabilirsiniz.

Fix

Bu hatayı düzeltmenin en iyi yolu, güncel eklenti sürümüne sahip bir havuz seçmektir. Covenant Kodi eklentisine istinaden güncellenmiş ve çalışan sürümünü Kodi İsrail deposunda bulabilirsiniz. Bu muhteşem depoda çok çeşitli güncellenmiş ve popüler Kodi eklentilerini bulabilirsiniz.

Kodi Sözleşmesi İndirme Hatası

Son zamanlarda, birçok Kodi kullanıcısı, kullanılmayan depo nedeniyle Kodi Covenant Download hatası hakkında şikayet etmeye başladı. Birçok kullanıcı, Covenant Kodi eklentisini eski depo zip dosyalarından yüklemeye çalışıyordu.

Fix

Kullanıcılar, Kodi İsrail deposundan Kodi Covenant eklentisini kolayca indirip yükleyebilir. Güncellenmiş bir depodur ve Video eklentileri klasöründe çalışan Covenant Kodi sürümüne sahiptir.

Eklentiyi bu depodan da indiremiyorsanız Kodi önbelleğini temizleyin ve tekrar deneyin. Bu, bazen önbellek yığıldığından ve eklentinin indirilemediğinden veya yüklenemediğinden sorunu çözmelidir..

Kodi Sözleşmesinin Değiştirilmesi

Kodi’de film ve TV şovlarını izlemek için kullanılabilecek Covenant Kodi’den çok daha iyi Kodi eklentileri var. İşte sizin için birkaç popüler seçki:

 1. Çıkış 8.0
 2. Yoda
 3. Gurzil
 4. Plasenta
 5. Gaia

Sonuç

Covenant Kodi’nin yıllar içinde yaptığı gibi pek çok eklenti böyle bir iz bırakamadı. Exodus Kodi eklentisi çalışmayı durdurduktan sonra, Covenant yerini aldı ve tüm aşırı izleyiciler için bir eklenti haline geldi. En son şovları ve filmleri sunan böyle güvenilir bir eklenti, bugünlerde gelmek zor.

Umarım bu kılavuzda ele alınan hatalar ve düzeltmeler, sorunları çözmede size yardımcı olacaktır. Yine de, kullanıcı geri bildirimlerine değer veriyorum ve bu kılavuzda eksik olduğunu düşündüğünüz bir şey varsa lütfen yorum yapın ve bana bildirin..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map