Aldatmacası-Kodi-addon

Deceit Kodi addon, tüm eğlence ihtiyaçları için kullanılabilecek eksiksiz bir eğlence eklentisidir. Film, TV şovu, Canlı TV ve Spor.

Bu eklenti hakkında harika bir şey, kullanıcıların içerik kitaplıklarını korumasına izin veren Trakt ve Real Debrid entegrasyon kullanılabilirliği.

En son filmleri ve Canlı TV şovlarını akış olarak izlemek istiyorsanız, akışların engellemesini kaldırmak için bir VPN’e ihtiyacınız olacaktır. Akışa başlamadan önce Kodi için en iyi VPN’lerden birini seçtiğinizden emin olun.

Deceit Kodi Eklenti Deposu

Aldatma eklentisi Bir Ulus Deposu’nda mevcuttur. Bu depoda Spor Şeytan, Yetişkin Yüzmek, YouTube, F4M Test Cihazı vb.Gibi diğer popüler eklentiler var.

Kodi Leia ve Krypton’a Deceit Kurulumu

En sevdiğiniz filmlerin, TV Şovlarının ve çok daha fazlasının keyfini çıkarmak için Kodi Leia ve Krypton sürümlerinize Deceit eklentisini yüklemek için şu adımları izleyin:

 1. Başlatmak Kodi Windows masaüstünden > Göreceksin Vites (Ayarlar) Simgesi, üstünde > buradan yeni bir menü görünecek Tıklayın üzerinde Dosya Yöneticisi.kodi üzerine deceit nasıl kurulur
 2. Şimdi, görünen iki sütun göreceksiniz, tıklayın Kaynak ekle sol sütundan.kodi krypton sürüm 17.6 veya daha düşük sürümde deceit nasıl kurulur
 3. Bir iletişim kutusu bir Adres çubuğu açılır, yazdığı yeri tıklayın ve bunu yaz URL http://onenation.info/Repo/ > Tıklayın Tamam > Bu medya kaynağını şu adla adlandırın: Bir Repo > Tıklayın tamam > Ayrıntıları girdikten sonra, kaynak URL’yi ve Kaynak adını bir kez daha kontrol edin ve Tıklayın tamam iletişim kutusunu kapatmak için.deceit kodi jarvis sürüm 16 veya üstüne nasıl kurulur
 4. Şimdi dön Kodi Ana Menüsü > Sol sütundan, Eklenti sekmesini açmak için Eklenti Menü > Bu menüden Paket yükleyici (Kutu Simgesi), sol üst köşede mevcut.deceit kodi indir
 5. Tıklamak Zip Dosyasından Yükle listeden seçenek.hile deposu
 6. Seçeneklerin bir listesini göreceksiniz, Bir Repo listeden > Tıklayın repository.onenation-1.0.5.zip > “Eklenti yüklendi” bildiriminin görünmesini bekleyin.aldatma çalışmıyor / hatalar / sorunlar / aşağı / düzeltmeler
 7. Bildirim göründükten sonra, Depodan Yükle seçenek > Tıklayın ve göz atın Bir ulus repo > Açık video eklentileri > Açmak için listeyi aşağı kaydırın Deceit Kodi5 eklentisi > Tıklayın Yüklemek ve bekle > Eklenti kurulumunu onaylayan bir bildirim görünecektir.
  Khabib Nurmagomedov Hakkında Kimsenin Bilmediği 7 Bilinmeyen Gerçek

hile eklentisi

Kodi Jarvis Sürüm 16 veya Üstüne Deceit Kurulumu

Deceit, aşağıdaki adımları izleyerek Kodi Jarvis’e kolayca kurulabilir:

 1. Açık Kodi Jarvis V16 cihazınızda.
 2. Şimdi tıklayın sistem > Tıkla ve aç Dosya Yöneticisi.
 3. Üzerine çift tıklayın Kaynak ekle depo kaynak bağlantısını girmek için.
 4. Tıklayın <Yok> > Bunu yaz URL http://onenation.info/Repo/ ve Tıkla Bitti > Bu havuz kaynak URL’sini şu şekilde adlandırın: Bir Repo > Tıklayın Bitti > Tıklayın tamam.
 5. Geri dönmek Kodi Seyahat > Tıklayın sistem > Tıklayın Eklenti.
 6. Tıklamak Zip Dosyasından Yükle seçenek > Tıklamak Bir Repo > seçmek repository.onenation-1.0.5.zip > Bildirimin görünmesini bekleyin.
 7. Şimdi seçin Depodan Yükle seçenek > Açık OneNation Repo.
 8. Açık Video Eklentileri Klasör.
 9. seçmek aldatma > Tıklayın Yüklemek > Bildirimin görünmesini bekleyin.

Deceit Kodi İndir

Zip dosyasını indirin > Kodi Ana Menüsü > Eklenti > Tıklamak Kutu Simgesi.

Tıklayın Zip Dosyasından Yükle > İndirilen eklenti zip dosyasına göz atın ve açın. repository.onenation-1.0.5.zip > Bildirimin görünmesini bekleyin.

Tıklamak Depodan Yükle > Tıklamak Bir ulus repo > Açık Video eklentileri > Tıklamak aldatma > Tıklayın Yüklemek > bildirimin görünmesini bekleyin.

Deceit Çalışmıyor / Hatalar / Kodi’deki Düzeltmeler

Mevcut akış yok

Yeni bir film veya bazen eski bir film akışı gerçekleştirmeye çalışırken “Hiç akış yok” şeklinde bir hata pop-up’ıyla karşılaşabilirsiniz. Bu hata, söz konusu medya içeriğinin akışları için kullanılabilir sağlayıcı olmadığında açılır.

Fix

Bu hatayı düzeltmek için eklenti ayarlarına gidin, sağlayıcı sayısını artırın ve eklenti önbelleğini temizleyin. Bu kesinlikle bu hatayı düzeltir ve istediğiniz filmi aktarabilirsiniz. Ancak, hata devam ederse, o içerik için kullanılabilir gerçek sağlayıcı yoktur.

Son sözler

Deceit, sunduğu çeşitli içerik kategorileri nedeniyle tüm Kodi severler ve akış meraklıları için eksiksiz bir pakettir. Birçok eklenti, birkaç eklenti film akışına odaklanırken, bazıları spor yaparken ve bazıları Canlı TV’de olmak üzere belirli bir içerik bölümüne odaklanır. Tüm ana içerik segmentlerini kapsadığı için Deceit’te durum böyle değil.

  Apple TV'ye KODI Kurulumu - 8 Adım Adım Kılavuz

Ayrıca, Trakt ve Real Debrid entegrasyonlarına sahip olmak kullanıcıların tercih ettiği önemli bir faktördür. Deceit, iyi işlevselliği ve çeşitli içerikleri nedeniyle topluluğa büyük saygı duymuştur. Deceit addon’un kodi üzerine nasıl kurulacağını görmek için kullanıcılarımızı bu eklentiyi denemelerini öneririz..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me