Elektra Vault 5 dakikadan daha az bir sürede Kodi üzerine nasıl yüklenir

Tek bir yerde canlı spor, film, TV şovu ve belgesel içeren çok yönlü bir eklenti olan Elektra Vault. Covenant veya Exodus gibi en iyi Kodi eklentilerini bulsanız bile, listelerinde Spor kategorisini görmezsiniz. Bu kategorilerin tümünü içeren bir eklenti Kodi dünyasında nadirdir. Tüm Kodi kullanıcılarının Elektra eklentisine sahip olmalarının nedeni budur.
Bu kılavuzda, Kodra’ya Elektra Vault’un nasıl kurulacağını göstereceğiz. Kodi Krypton ve Jarvis için aşağıdaki adımları uygulayarak, bu eklentiyi 5 dakika içinde yükleyin.


 1. Kodi 17 Üzerinde Elektra Vault Kurulumu
 2. Kodi 16 Üzerinde Elektra Vault Kurulumu
 3. Elektra Vault Kodi Paketi İndir
 4. Elektra Vault Hataları / Sorunlar / Çalışmıyor

Uyarı! Gizliliğinizi koruyacağı için Elektra Vault’u kullanırken anonim kalmak için bir VPN kullanmalısınız. PureVPN’de% 85 indirim Vault’da sınırsız içerik akışı sağlayın.

Kodi Kripton Sürüm 17 veya Üstüne Elektra Kasası Nasıl Yüklenir

 1. Elektra Vault’u Kodi’ye yüklemek için, Kodi Kriptonunu Aç > Adresine git Ayarlar simgesi en üstte gördüğün > Şimdi adlı seçeneği seçin Dosya Yöneticisi > Çift tıklama Kaynak ekle sol tarafta listelenmiş.Kodi Üzerinde Elektra Vault Kurulumu
 2. Tıklamanız gereken yerde bir kutu açılacaktır ‘Yok’ ve yazın URL: http://supremacy.org.uk/zip/repo/ > Tıklayın tamam > Adı yazın ‘Supremacy’ > ve Tıkla tamam kutu bilgileri kaydedip kaybolana kadar.Elektra Vault Kodi Kripton Sürüm 17 veya Üstüne Nasıl Yüklenir
 3. Şimdi git Kodi Ana Ekranı basarak ‘ESC’ klavyenizdeki düğmesini birkaç kez > Tıklamak Eklenti sol tarafta dikey olarak bulunan sekme > Şimdi hafifçe vurun Paket Yükleyici simgesi sol üst tarafa yerleştirilmiş.Kodi'de Elektra Vault Nasıl Eklenir
 4. Burada küçük bir seçenek listesi göreceksiniz, tıklayın Zip Dosyasından Yükle > Bulmak için aşağı kaydırın ve tıklayın üstünlük > Şimdi tıklayın repository.supremacy-1.2 > Sonra tıklayın repository.supremacy-1.2.zip > Şimdi eklentiyi yüklemesini bekleyin.Kodi kurulumunda Elektra Vault
 5.  Aynı küçük seçenekler listesini bulacaksınız, ancak şimdi tıklayın Depodan Yükle > Üstünlük Deposu > Video Eklentileri > Elektra Kasası > Yüklemek.Kodi yapılandırmasında Elektra Vault
 6. Eklentiyi yükledikten sonra tekrar Kodi Ana Ekranı > Tıklamak Eklenti > Video Eklentileri > Sağınıza bakın ve Elektra Kasası’nı bulmak için aşağı kaydırın > Zevk almak!

Elektra Vault kodi ayarları

Kodi Jarvis Sürüm 16 veya Altında Elektra Vault Nasıl Kurulur

 1. Kodi Jarvis’i açın > Ekranınızda yatay olarak mevcut olan Sistem Menüsünü seçin > Şimdi Dosya Yöneticisine tıklayın > Ardından Kaynak Ekle’yi çift tıklayın.
 2. “Hiçbiri” ni tıklayın, http://supremacy.org.uk/zip/repo/ kopyala depo URL’sini isteyecektir ve bu bağlantıyı yapıştırın ve Bitti’yi tıklayın > Şimdi deponun adını yazın, yani ‘Üstünlük’ ve Bitti’yi tıklayın > Tamam’ı tıklayın.
 3. Depodan Yükle’ye tıklayın > Şimdi Supremacy Deposunu bulmak için aşağı kaydırın > Video Eklentilerine Git > Elektra Kasası > Yüklemek > Zevk almak!

Elektra Vault Kodi Paketi İndir

Elektra Vault, BURADAN indirebileceğiniz bir Zip Dosyası ile indirilebilir. Dosyayı indirdikten sonra aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Kodi’yi açtıktan sonra Eklentiler’e gidin > Sol üst köşedeki Kutu şeklindeki simgeyi tıklayın > ve Zip Dosyasından Yükle’ye tıklayın
 2. Supremacy Deposu Zip Dosyasını indirdiğiniz dosyada gezinmeniz gereken bir kutu görünecektir > Yüklenmesini Bekleyin
 3. Kurulduktan sonra, Depodan Yükle’ye tıklayın > Üstünlük Deposuna tıklayın > Video Eklentileri > Elektra Kasası > Yüklemek > İnsanların Keyfini Çıkarın!

Elektra Vault Hataları / Sorunlar / Çalışmıyor

Elektra Vault Bağımlılık Yükleyemedi

Depo bir eklentiyi yüklemeye uygun olmadığında, a Bağımlılık Hatası Yüklenemedi ’iletisini verir. Bu hata normalde eklenti ile ilgili bir soruna değil, çoğunlukla depodaki bir soruna işaret eder.

Çözüm

Depodaki değişiklik hile yapabilir. Şu anda, Elektra Vault çeşitli depolarda bulunmaktadır, ancak Supremacy Deposu tercih edilen havuzdur. Elektra Vault kurulum sürecini mükemmel çalıştığım Supremacy Deposu ile tartıştık.

Elektra Vault Arabelleğe Alma Sorunları

Bazen Elektra Vault tarafından sağlanan bağlantılar videoların arabelleğe alınması uzun zaman alıyor. Arabelleğe alma, birçok Kodi eklentisinde bulunabilen yaygın bir sorundur.

Çözüm

Arabelleğe alma sorununu çözmek için Kodi’deki önbelleği temizlemeniz gerekir. Bazen önbellek Kodi’yi aşırı yükleyebilir ve videolar arabelleğe alınırken bu engel olabilir. Önbelleği temizlemek için Merlin Otomatik Temizleyici’yi yüklemeyi deneyin.

Sarma

Elektra Vault, Kodi kullanıcılarını çok yönlü bir eklenti olarak ikna edebiliyorsa popülerliğin zirvelerine ulaşma potansiyeline sahiptir. Canlı sporlar, filmler, TV şovları ve stoklarındaki belgeseller ile popüler bir eklenti olacağından emin olabilirsiniz. Bu kılavuz, herhangi bir medya içeriğini izleyebilmek için Kodra’ya Elektra Vault’un nasıl kurulacağını gösterdi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map