En İyi Kodi Film Eklentileri (2020 Güncellendi)

Kodi, çevrimiçi akışın yüzünü değiştiren türünün çevrimiçi akış yazılımlarından biridir. Uzun zamandır varlığını sürdürüyor ve şaşırtıcı özellikleri nedeniyle çok büyük bir ün kazandı. Kodi her sürüm güncellemesi ve her eklenti ile gelişti.


Hiç şüphe yok ki Kodi çevrimiçi akış için mevcut en iyi seçeneklerden biri çünkü sunacak çok şey var. Kodi’de filmler, TV şovları, PPV etkinlikleri, müzik, haberler, belgeseller vb. Ancak, hem premium hem de ücretsiz olan film eklentileri nedeniyle popüler.

Premium Kodi eklentileri, resmi deposunda bulunan resmi eklentilerdir. Akış eklentileri, üçüncü taraf geliştiriciler tarafından çoğunlukla resmi olmayan Kodi eklentileridir. Toplulukta yüzlerce Kodi eklentisi var, ancak bunu bilmeden herhangi bir Kodi eklentisine güvenemezsiniz. Bu nedenle, bu kılavuzda Kodi için bazı en iyi film eklentilerini tartıştık.

Kodi’de film izleme

 1. Kodi’yi açın ve ayarlar simgesini tıklayın
 2. Dosya Yöneticisi’ne gidin ve Kaynak Ekle seçeneğini tıklayın > Kodi’nize eklemek istediğiniz deponun URL’sini ve Adını girin ve Tamam’ı tıklayın..
 3. Ana menüye dönün ve Eklentiler menüsüne gidin > Eklentiler tarayıcısına (kutu simgesi) tıklayın ve Zip dosyasından yükle seçeneğini seçin > Listeden en son eklenen depoyu seçin ve Zip dosyasını açın > Bir bildirim görünecek, bekleyin.
 4. Şimdi Depodan Yükle seçeneğini tıklayın ve önceki adımda yeni yüklediğiniz havuzu açın > Listeden yüklemek istediğiniz eklentiyi seçin ve Yükle düğmesine basın. Eklenti kurulduğunda size bildirilir.

Bildirim göründükten sonra, eklentiye ana menüden erişebilirsiniz.

Filmler için En İyi 5 Kodi Eklentisi

1. Çıkış (Sürüm 8)

Exodus, bugüne kadar mevcut olan en eski ve en popüler Kodi eklentilerinden biridir. Exodus, Kodi topluluğunu uzun süre yönetti çünkü kullanıcılara üst düzey hizmet verdi. Exodus, bir süre önce orijinal geliştiricisi tarafından asılı kaldı ve güncellemeleri gelmeyi bıraktı. Bundan sonra, aynı arabirime sahip olan ancak hepsi eşit derecede güvenilir olmayan birçok çatal Exodus ortaya çıkmaya başladı..

Son zamanlarda, Exodus Kodi eklentisinin Kodi Bae tarafından devralındığını ve en son güncellemesinin de yayınlandığını duyduk. Bu, Kodi kripton için en iyi film eklentileri için en iyi Kodi eklentisinden birinin oyuna geri döndüğü anlamına gelir. Exodus Kodi eklentisi ile en yeni filmleri ve TV şovlarını HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

2. Sihirli Ejderha

Sihirli Ejderha, Kodi’de film akışı ile ünlü Dogs Bollocks Kodi eklentisinin güncellenmiş bir sürümüdür. Magic Dragon Kodi eklentisi 4K filmler, İnsanları İzleme, Yeni Film sürümleri vb. Gibi farklı bölümlere ayrılmıştır. Bu nedenle kullanıcılar istedikleri içerik başlığını kolayca bulabilirler.

Magic Dragon Kodi eklentisi, en popüler depolardan biri olan Supremacy Kodi deposunda bulunur. Eklenti küçük boyutludur ve kolay ve hızlı bir şekilde kurulur. Dahası, eklenti diğer eklentilerin çoğundan daha iyi ve daha hızlı çalışır. Muhteşem performansı nedeniyle Kodi’de film izlemek isteyen kullanıcılara The Magic Dragon Kodi eklentisini öneririm.

3. Yoda

Yıldız Savaşları karakterlerine aşina iseniz veya o dizinin hayranıysanız Yoda kelimesi sizin için bazı ziller çalabilir. Yoda Kodi eklentisinin sunduğu akışların kalitesi nedeniyle filmler için en iyi Kodi eklentilerinden biri olduğu bilinmektedir. Bu Kodi eklentisi, Supremacy Kodi deposu aracılığıyla kullanılabilir, ancak depo kapatıldığı için artık Kodil deposu aracılığıyla kullanılabilir.

Eklenti 2 dakikadan kısa bir sürede yüklenir ve akış sırasında herhangi bir hata vermeden veya gecikmeden sorunsuz çalışır. Bununla birlikte, kullanıcıların bilmesi gereken bir şey, kütüphanesinde bulunan akışların çoğunun coğrafi olarak kısıtlanmış olmasıdır. Bu akışlara erişmek için kullanıcıların Kodi için kısıtlamaları aşabilecek ve gizliliklerini koruyabilecek en iyi VPN’lerden birini seçmeleri gerekecektir..

4. Çıkış Redux

İsim kesinlikle aynı Exodus Kodi eklentisi olup olmadığını merak etmenizi sağlayacak, ancak değil. Exodus Redux Kodi eklentisi, Exodus Kodi’nin sahip olduğu hemen hemen her özelliğe sahiptir, ancak geliştiricileri de birçok yeni şey ekledi. En yeni kazıyıcılarla daha fazla kategori ve daha iyi akış bağlantısı var, bu yüzden şu anda sahip olmak için en iyi Kodi eklentilerinden biri.

Filmler için diğer Kodi eklentileri gibi, bunun da birçok HD akış bağlantısı vardır, ancak bunlar coğrafi olarak sınırlıdır. Kodi VPN kullanmak artık bir seçenek olmayacak, Kodi ile akışın keyfini çıkarmak istiyorsanız bir zorunluluk olacak.

5. Troma Filmleri

Troma Films, Kodi endüstrisinde yeni bir katılımcıdır, ancak kaliteli akışlara ve güncel bir içerik kütüphanesine sahip olması nedeniyle bu eklentiyi beğendim. Birçok yeni Kodi eklentisi gelir ve gider, çünkü kullanıcılara kaliteli içerik sağlama potansiyeli yoktur.

Troma Films, HD kalitesinde akış hızlarını iyi bir hızda sunan en yeni kazıyıcılara sahip olduğu için umut verici bir Kodi eklentisidir. Bu eklenti Tereyağı Parmak Deposu ile kullanılabilir.

Kodi’de mevcut olan son filmler

Şu anda en iyi Kodi eklentileri aracılığıyla sunulan en yeni ve en iyi filmlerden bazıları şunlardır:

 1. Alaaddin
 2. Hızlı & Öfkeli Hediyeler: Hobbs & Shaw
 3. Örümcek Adam: Evden Uzak
 4. Bir Zamanlar Hollywood’da
 5. Aslan Kral
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map