Jingle bells çalıyor ve Noel köşede ve en iyi Noel VPN satış anlaşması canlı!

Dünya çapında hemen hemen her tür üründe en iyi indirimler bulunduğundan, bu tatil sezonu için hazırlıklarınıza başlamanın zamanı geldi.

Eğer bir tıkınırcayı gözlemcisi veya akışlı bir geek iseniz, hemen hemen her sağlayıcı tarafından sunulan indirimli Noel VPN fırsatlarını seveceksiniz.

Mevcut Noel indirimlerinden bazılarını tartıştım, böylece bu Noel’de kar yağışı izlerken zamanınızı boşa harcamak yerine istediğiniz her şeyi yayınlayabilirsiniz!

Neden Noel VPN Fırsatları

Şükran Günü, Kara Cuma, Siber Pazartesi vb.Gibi zamanlarla ilgili en iyi şey, insanların farklı şeylerde inanılmaz indirimler elde etmeleridir..

Çevrimiçi akış endüstrisinde, insanlar VPN sağlayıcıları tarafından sunulan indirimlere bakma eğilimindedir. Hiç şüphesiz VPN, tüm yayıncılar için önemli bir araçtır çünkü web üzerinden içeriğe sınırsız erişim sağlar.

Noel VPN fırsatları, diğer mevsimlerde sunulan diğer indirimli fırsatlardan daha iyidir çünkü gerçekten yılın en büyük ve en önemli sezonudur. Hem tüketiciler hem de satıcılar bu sezon büyük fayda sağlıyor. Satıcılar daha fazla müşteri kazanmak için fiyatlarını düşürüyor ve bu düşük fiyatlar insanları çekiyor.

VPN’ler artık korumalarını ciddiye alan tüm netizenler için gerekli bir araç haline geliyor. Sadece coğrafi kısıtlamaları atlamak veya web’de anonim olarak gezinmek için değil, aynı zamanda verilerinizi saldırıya karşı korur ve sizi çevrimiçi casusluk gözlerinden korur.

Çok sayıda VPN sağlayıcısı Noel VPN anlaşmalarını açıkladı, ancak hizmetlerinin güvenilirliğini ve güvenilirliğini bilmeden herhangi bir sağlayıcının teklifine düşemezsiniz. Aşağıdakiler en iyi 11 VPN sağlayıcısı bu Noel’i seçebilirsiniz.

Christmas VPN Fırsatları

PureVPN

PureVPN, sektörün elit VPN sağlayıcıları arasındadır ve PureVPN ile ilgili en iyi şey, bu kadar büyük bir indirim sunmasına rağmen kalitesinden ödün vermemesidir..purevpn noel anlaşma

Bu Noel, inanılmaz bir boşuna % 85 için abone olarak PureVPN 5 yıllık planında indirim$ 1.65 aylık, yani bize ödeme yapmak zorundasınız99 $ sadece bütün paket için.

PureVPN, 140’tan fazla ülkede, 2000’den fazla ultra hızlı sunucu ile web’e istediğiniz yerden güvenli bir şekilde göz atmanızı sağlar. Ayrıca, erişim kolaylığı için 5 eşzamanlı oturum açma, sınırsız bant genişliği ve özel mobil ve masaüstü uygulamalarının keyfini çıkarabilirsiniz..

PureVPN’in kendi tarayıcı uzantısı da vardır, bu da kullanıcıların istemciyi başlatmadan tek bir tıklamayla bağlantılarını güvence altına almalarını sağlar. Herhangi bir sorun olduğunda, kullanıcılar 7/24 canlı sohbet desteğiyle iletişim kurabilir.

CTA

Surfshark

SurfShark gerçekten harika bir hizmet sağlayıcısı ve her geçen gün popülerlikte büyük bir artış sağlıyor. SURFSHARK yılbaşı öğrencisi indirimiÇünkü çok makul bir fiyata üst düzey bir hizmet sunuyor. SurfShark, 2 yıllık planında Noel’e özel% 83 indirim sunuyor. Bu paketi kullanarak, yalnızca ayda 1,99 ABD doları ödeme alınır..

SurfShark’ın 50 ülkede 500’den fazla sunucusu vardır ve bant genişliği kısıtlaması olmadan istediğiniz web sitesine erişmenizi sağlar. SurfShark, büyük bağlantısı ve iyi bant genişliği sağlayan hızlı sunucuları nedeniyle popülerdir. SurfShark hakkında sevdiğim en iyi şey, sadece 5 ila 7 cihaza izin veren diğer VPN sağlayıcılarının aksine eşzamanlı bağlantı sınırlaması olmaması..

CTA

NordVPN

NordVPN, standartlarını ve kalitesini hiçbir zaman düşürmemiş olan pazar lideri VPN sağlayıcılarından biridir. NORDVPN öğrenci indirimi vpn3 yıl boyunca ayda% 2.99 fiyatla% 75 ile harika bir Noel fırsatı sunuyor. Bu bir Noel özel teklifi, bu yüzden bitmeden boşuna ve NordVPN ile güvenli bir çevrimiçi yolculuğa başlayın.

NordVPN’in dünya çapında 5000’den fazla sunucudan oluşan geniş bir ağı vardır ve en iyi yanı, tüm sunucularının hızlı, güvenli ve güvenilir olmasıdır. NordVPN’in sıkı bir kayıt politikası yoktur ve 6 eşzamanlı bağlantıya izin verir.

Avail NordVPN indirimi, askeri sınıf şifreleme protokolü ile güvende kalın ve tüm engelleri kırarak en sevdiğiniz programları yayınlayın.

CTA

CyberGhost

CyberGhost, dünyanın her yerinden kullanıcılardan harika bir geri bildirim alan bir underdog gibidir.. CYBERGHOST özel noel indirimHızla endüstri rekabeti toplayıcısına tırmanıyor ve birçok kullanıcı akıllı hizmetleri nedeniyle CyberGhost’u tercih ediyor. CyberGhost 45 günlük para iade garantisi ile ayda 3,5 ABD doları için 18 aylık inanılmaz bir teklif sunuyor.

CyberGhost, çevrimiçi flamalar ve aşırı saatler için en belirgin ve şaşırtıcı özelliklere sahiptir. Yayıncıların Netflix gibi coğrafi kısıtlı sitelerin tek bir tıklamayla engellemesini sağlayan özel bir yerleşik özelliği vardır.

CyberGhost, 60 ülkede 3000’e yakın sunucuya sahiptir ve mükemmel bant genişliği ve koruma sunar. CyberGhost, akışa özel özellikleri nedeniyle akışa adanmış bir VPN arayan tüm insanlar için en uygun seçimdir.

CTA

ExpressVPN

ExpressVPN, VPN endüstrisinde yıllar içinde büyük bir üne sahip başka bir tiran. Vpn noel öğrenci indirimiBirçok kullanıcı ExpressVPN’e güvenir, çünkü en üst düzey özelliklere sahiptir ve kalitesinden asla ödün vermez.

1 yıllık planında aylık 8.32 ABD Doları fiyatla% 35 indirim sunan Noel VPN anlaşmasından yararlanın. Bazı kullanıcılar ExpressVPN’i diğer VPN sağlayıcılarına kıyasla biraz daha yüksek olan fiyatlandırması nedeniyle eleştirdi. Ancak, ExpressVPN’in hizmet kalitesi ve özelliklerinin eşsiz olması, bu da daha yüksek fiyatlandırmayı haklı çıkarıyor.

ExpressVPN, dünya çapında 2000’den fazla güvenli ve hızlı sunucuya sahiptir ve kullanıcıların herhangi bir kısıtlı siteye erişmesine ve çevrimiçi tehditlerden korunmasına olanak tanır. ExpressVPN günlük tutmamayı sağlar ve bağlantı kesilmesi durumunda kullanıcıların gizliliğini korumak için entegre edilmiş bir Kill-switch özelliğine sahiptir.

CTA

Tünel ayı

TunnelBear, yetersiz bir hizmet sağlayıcısıdır ancak kullanıcılar arasında hala büyük bir üne sahiptir..TUNELBEAR yılbaşı vpn anlaşma TunnelBear, Noel nedeniyle 12 aylık paketinde% 58 indirim sunuyor. Bu fırsattan yararlanın, 4,17 ABD doları ödeyin ve bir boz ayı gibi korkusuzca akış yapmaya devam edin.

Şu anda yaklaşık 20’den fazla ülkede sunucuları olan genişleyen bir ağa sahiptir. Tünel ayısının kendi web tarayıcısı uzantıları da var.

CTA

ZenMate

ZenMate, sektörde iyi bir üne sahip olan ve 2 yıllık planında% 83 oranında büyük bir indirim sunan güvenilir bir sağlayıcıdır ve aylık fiyatı sadece 2,05 ABD dolarıdır..ZENMATE vpn anlaşması

Almanya merkezli bu VPN sağlayıcı, coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe erişmek isteyen tüm çevrimiçi yayıncıların giderek daha iyi bir tercihi haline geliyor. Özellikle ABD Netflix kütüphanesine başka bir bölgeden erişmek istiyorsanız ve freeVPN arıyorsanız, ZenMate sizin için en iyi seçimdir.

ZenMate, Netflix ve Hulu ile harika çalışıyor ve en iyi yanı, sunucularının akışı kesintiye uğratmaması ve iyi bant genişliği hızı sağlaması.

CTA

Güven bölgesi

Güven Bölgesi sektörde büyük bir isim değil çünkü sadece 164 sunucusu var ve 7/24 sohbet desteği yok.TRUSTZONE vpn deal 2019 Ancak, Trust Zone’un hizmet kalitesi harika ve OpenVPN isteyen tüm kullanıcılar bunu seçebilir.

Sadece aylık 3,33 ABD doları fiyatla 1 yıllık planda% 53 indirimden yararlanın. Bu sadece bir Noel anlaşma, sürmeden önce boşuna.

CTA

Özel İnternet Erişimi (PIA)

PIA, VPN endüstrisindeki en eski ve köklü oyunculardan biridir. Yıllar boyunca toplumda büyük bir ün kazanmıştır.. PIAÖzel İnternet Erişimi, 2 yıllık planını aylık 2,91 ABD doları olarak sunuyor..

PIA’nın dünya çapında 3000’den fazla sunucusu var ve inanılmaz derecede yüksek hız sunuyor. Birçok kullanıcı PIA’nın Netflix yasağı konusunda endişe duyuyor. Bu yasağa rağmen, PIA üst düzey bir hizmet sağlayıcısıdır ve hiç şüphe yoktur ki en iyi flamalar arasındadır..

CTA

Windscribe

Aylık 4,08 ABD Doları ödeyerek Windscribe 1 yıllık planında% 55 indirimden yararlanın.WINDSCRIBE 2018 vpn anlaşması Windscribe gerçekten inanılmaz bir hizmet sağlayıcı çünkü her VPN kullanıcısının sahip olmak isteyeceği en heyecan verici özelliklerden bazılarına sahip.

Aboneliklerden para göndermek istemiyorsanız, ancak yine de güvenli ve güvenilir bir VPN hizmeti kullanmak istiyorsanız, Windscribe sizin için mevcut en iyi seçenektir. 10 farklı ülkeden sunucularla aylık 10 gb verinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bunun dışında, Windscribe, kesintisiz ve güvenli tarama ve akışa izin veren özel bir kötü amaçlı yazılım ve Reklam engelleme özelliğine sahiptir. Masaüstü ve mobil cihazlar için istemcileri vardır ve bu istemcilerin arayüzü oldukça çekici ve kullanıcı dostudur.

CTA

TorGuard

Çok sayıda güvenlik protokolü sunan bir VPN sağlayıcısı bilmek istiyorsanız, Tor Guard.torguard vpn Hizmetlerinin çok yönlülüğü ve elbette Tor Tarayıcı nedeniyle en popüler VPN sağlayıcılarından biridir.

TorGuard, her çeyrekte 19,99 ABD doları tutarında özel bir Noel anlaşması yaptığını, bunun da ayda 6,66 ABD doları olduğunu açıkladı. 50’den fazla ülkede 3000’den fazla sunucuya sahiptir ve kullanıcı gizliliğini sağlamak için çok sayıda SSL ve diğer güvenlik protokolleri sunar. Kullanıcılar aynı anda bağlanabilir 5 cihazın keyfini çıkarabilir ve kesintisiz akış deneyimi yaşayabilir.

CTA

Sonuç

VPN’lerin netizenler için ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz ve bu tür indirimlerin sık sık gelmediğini biliyoruz. Bu nedenle, ihtiyaçlarınıza en uygun indirimleri elde edin ve bu sezonun tadını sonuna kadar çıkarın.

Bazılarınız Kara Cuma ve Siber Pazartesi günü yakın zamanda sunulan indirimleri kullanmamış olabilirsiniz, eğer durum buysa, bu fırsatı şimdi alın ve yılı heyecan verici bir notla bitirin.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me