Netflix’teki en iyi içeriğe erişmeye çalışıyor ve bunu yapamıyorsunuz? En iyi VPN hizmetini en iyi akış hizmetiyle birleştirmeyi deneyin. Doğru, ExpressVPN Netflix kombinasyonunu deneyin ve eksiksiz Netflix ABD’ye veya ülkenizdeki herhangi bir ülkenin kütüphanesine erişin.

Rehberimiz üzerinden bir tura katılın ve ExpressVPN ile akışın tadını nasıl çıkarabileceğinizi veya Netflix VPN seçeneklerinin tamamını görün.

Netflix Coğrafi Kısıtlama Kütüphaneleri

Netflix, yalnızca içerik kalitesi nedeniyle popüler değil, aynı zamanda çeşitli içerikler de sunuyor.

American Netflix, 4.593 Film ve 1.157 TV Şovu ve sayımıyla en büyük Filmler ve TV Şovları kütüphanesine sahiptir.

Bununla birlikte, dünyanın her yerinden içerik olmasına rağmen, ABD Netflix kütüphanesi coğrafi olarak sınırlıdır ve yalnızca ABD’de tam olarak erişilebilir ve netflix’te hangi şovu izlemeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Netflix’in faaliyet gösterdiği her ülkenin telif hakkı sorunları nedeniyle farklı kütüphaneleri vardır. Büyük Asya ülkeleri ve diğer Avrupa ülkeleri gibi bölgeler kütüphanenin tamamına% 5-25 oranında erişime sahiptir. Bu coğrafi kısıtlamanın arkasındaki temel neden, bölgeden bölgeye değişen telif hakkı politikaları ve düzenlemelerindeki farklılıktır. Daha önce özel internet erişimi Netflix sunucuları bu kısıtlamayı kolayca atladı. Ancak işler değişti ve ExpressVPN en iyi Netflix VPN olmak için oldukça iyi gidiyor.

Expressvpn Netflix Çalışma Sunucuları

Birçok VPN hizmeti Netflix’in kısıtlamalarını atladığını iddia ediyor, ancak bu iddialar her zaman doğru değil ve çoğu zaman yanlış olduğu ortaya çıkıyor. Akış dünyasında yeni olan kullanıcılar bu tür yanıltıcı iddialara yakalanır ve Netflix kütüphane kısıtlamalarını atlayamayacak VPN hizmetlerini satın alır.

ExpressVPN sunucularının erişim yeteneğini onaylamak için yaşam destekleriyle iletişime geçtik ve sunucularının çalışmasını sağladık..

Expressvpn netflix sunucuları

nordvpn netflixNetflix akışını dört gözle bekliyorum? ExpressVPN engellemelerini kaldırır Netflix coğrafi kısıtlaması. Netflix ABD, İngiltere veya başka bir ülkenin kütüphanesine erişmek için. Netflix’te mevcut her şeyi akış için bir VPN kullanmanızı ve konumunuzu istediğiniz ülkeye değiştirmenizi öneririz.expressvpn cta

ExpressVPN Netflix Geo kısıtlamasını atlıyor mu? Gerçek Test

ExpressVPN tarafından sunucularının Netflix coğrafi kısıtlamalarına erişebileceği ve Netflix ABD kütüphanesine erişim sağlayabileceği iddialarını test etmeye karar verdik. Dolayısıyla biz ExpressVPN satın aldı paket planı, bir ABD sunucusuna bağlı ve Netflix.com’a eriştik ve ABD Netflix kütüphanesine erişebildik. ExpressVPN, akış için son derece güvenilir bir sağlayıcıdır ve Kodi kullanıcılarının bile buna en iyi Kodi VPN’lerinden biri dediği gerçeğini ölçebilirsiniz..

ABD dışından Thor Ragnarok veya en sevdiğiniz filmlerden herhangi birine ABD dışından erişmek istiyorsanız, aşağıdaki mesajı alacaksınız.

ExpressVPN Netflix Geo kısıtlamasını atlıyor mu? Gerçek Test

Aşağıda gösterilen bu görüntü, yalnızca ABD’de bulunan ve en iyi VPN üzerinden başka bir bölgeden engellenmeyen popüler “Thor Ragnarok” filmini ifade eder..

Expressvpn Netflix hataları / sorunları

ExpressVPN Netflix hataları

ExpressVPN ile Netflix’e erişmeye çalışırken karşılaşabileceğiniz bazı hatalar var. ExpressVPN Netflix hatalarının listesi:

1. IP Adresi çakışması

Muhtemelen bir VPN sunucusuna bağlı olmasına rağmen bu hatayla karşılaşabilirsiniz. Bazen IP’niz sunucuya bağlandıktan sonra değişmez. Bazı hatalar ve teknik arızalar nedeniyle hemen hemen her VPN hizmetinde yaygın bir hata oluşur. Bu durumda, IP’niz maskelenmediğinde veya değiştirilmediğinde ve Netflix’e erişmeye çalıştığınızda, size erişim verilmez..

2. DNS sorunu

Bazen erişmeye çalıştığınız site, DNS’inizi ISS’nizden cihazınızın önbelleğinde kaldığı için alır ve böylece sizin için bir güçlük yaratır. Netflix güvenlik duvarı ve sunucuları çok akıllıdır ve DNS ve IP döngülerinizi çok kolay bir şekilde algılarlar. Bu nedenle, bu tür hatalar Netflix kısıtlamalarını atlamanıza izin veremez.

3. Yanlış Proxy Yapılandırması

Tarayıcı proxy yapılandırmanız güncel olmayabilir veya sorunlara neden olacak şekilde yanlış yapılandırılmış olabilir. Proxy’niz düzgün yapılandırılmamışsa, Netflix ABD kütüphanesine erişemezsiniz.

4. ExpressVPN Sunucuları Çalışmıyor / Yanıt Vermiyor

Tüm VPN hizmetleriyle ilgili genel bir sorun, herhangi bir zamanda olabilecek sunucularda yanıt vermemektir. Netflix’in VPN’leri ve proxy’leri engellemeye başlaması, birçok VPN hizmeti için büyük bir sorun yarattı. Sadece birkaç VPN hizmeti kısıtlamaları atlayabildi ve bu gibi durumlarda sunucular çalışmadığında, kullanıcının acı çekmesi gerekiyor.

ExpressVPN Netflix Çalışmıyor Düzeltmeleri

1. IP Adresi çakışması

Bu yaygın bir hatadır ve kolayca düzeltilebilir. ExpressVPN Uygulamanızı yeniden başlatın ve istediğiniz VPN’ye yeniden bağlanmayı deneyin. Sonra kontrol edin, IP’niz değişecek.

2. DNS sorunu

Windows kullanıyorsanız, aşağıdaki adımları izleyerek bu hatayı düzeltebilirsiniz:

 1. Bilgisayarınızın Başlat menüsüne gidin > Tüm Programlar’a tıklayın > Aksesuarlara tıklayın.
 2. Buradan Çalıştır özelliğini seçin veya Windows 8 veya 10 penceresini kullanıyorsanız, yalnızca “Windows Tuşu + R ” özelliğini açmak için.
 3. Şimdi “cmd”İletişim kutusunun komut alanında.
 4. Komut istemi açıldığında, “ipconfig / flushdns” yazın ve Enter tuşuna basın.

DNS’iniz şimdi temizlenecek ve Netflix ABD kütüphanesine erişebileceksiniz.

3. Yanlış Proxy Yapılandırması

Tarayıcının proxy ve bağlantı ayarlarını yapılandırmak biraz zor ve karmaşıktır. Bu nedenle, her tarayıcının bu tür durumlar için yardım kılavuzunda eksiksiz bir sorun giderme prosedürü vardır. Böyle bir sorunla karşılaşıyorsanız, çözüm için ilgili tarayıcınıza tıklayın:

 1. Mozilla Firefox
 2. Google Chrome
 3. Safari

4. ExpressVPN Sunucuları Çalışmıyor / Yanıt Vermiyor

Bir sunucuya bağlanmanın başarısız olduğu bir sorunla karşılaşırsanız, hemen ExpressVPN canlı destek ile iletişime geçin. Bu yardımcı olmazsa, DNS sunucusuna el ile yeniden bağlanmayı deneyin. Aşağıda ExpressVPN DNS sunucusu yapılandırmasına bağlantı sağladık, daha fazlasını keşfetmek için tıklayın:

 1. Windows için DNS Sunucusu Yapılandırması
 2. Mac için DNS Sunucusu Yapılandırması
 3. Linux için DNS Sunucusu Yapılandırması

Netflix ExpressVPN Reddit Yorumlar

Tüm dünyadaki Binge gözlemcileri, Netflix’te akış için ExpressVPN kullanıyor ve bununla harika zaman geçiriyor gibi görünüyor. “Görünüyor” kelimesini kullanmamızın nedeni Reddit’te bulunan kullanıcı incelemelerinden kaynaklanmaktadır. İşte bak:

Tartışma yorumu BlindSins’in tartışma yorumu "Netflix ile çalışan ExpressVpn ABD sunucuları nelerdir ?".

Bu konu, çalışan sunucular hakkında bir soruydu ve kullanıcı ayrıntılı olarak cevap verdi ve ExpressVPN desteğini tamamladı.

Tartışmadan yorum yapma .

İşte başka bir iş parçacığı, bu iş parçacığını başlatan kişi çok romantik görünüyor ve sanki “Netflix and chill” terimini tamamen yeni bir seviyeye taşımış gibi hissediyor. Her neyse, sorduğu soru çok doğru bir şekilde cevaplandı ve kişi Netflix için ExpressVPN’i övdü.

Expressvpn Netflix 2018’de engellendi

Netflix, ABD kütüphanesine VPN hizmetleri ve proxy sunucuları aracılığıyla erişen çok sayıda kullanıcı tespit etti. Bu Netflix için büyük bir endişe yarattı ve bu nedenle bu VPN ve proxy hizmetini engellemeyi planlamaya başladılar.

Netflix, VPN sunucularından gelen trafiği engelleyen benzersiz bir VPN algılama sistemi uyguladı.

VP hizmetleriyle Netflix’e erişmeye çalışan birçok kullanıcının başarısız olmasının nedeni budur.

Başlangıçta, ExpressVPN dahil olmak üzere birçok önde gelen VPN hizmeti Netflix ABD’ye erişemedi, ancak ExpressVPN ile ilgili en iyi şey Netflix’e erişmenin bir yolunu bulması ve şimdi ABD’deki sunucularının uygulanan kısıtlamaları çok kolay bir şekilde atlayabilmesidir..

Ancak, bu kedi ve fare kovalamaca n devam edecek ve Netflix yine ExpressVPN’i düşürmeyi deneyebilir, ancak bu henüz görülmedi. Böyle bir durumda, kullanıcıların VPN sunucuları yeniden çalışmaya başlayana kadar bir süre beklemeleri gerekebilir veya Netflix’e erişmelerine izin verebilecek başka bir VPN hizmetini seçmeleri gerekir.

Anywhere Netflix için ExpressVPN satın almak

Netflix için ExpressVPN satın almak çok kolay bir prosedürdür ve ExpressVPN’i dünyanın her yerinden aşağıdaki adımları izleyerek satın alabilirsiniz:

 1. ExpressVPN web sitesine gidin ve “ExpressVPN Al” sekmesine tıklayın.
 2. Tüm paket planlarını gösteren yeni bir sayfa açılacak.
 3. İstediğiniz paket planını seçin.
 4. Kayıt için e-posta adresinizi girin.
 5. Ödeme şeklinizi seçin.
 6. Ayrıntılarınızı, bilgilerinizi yazın ve “Şimdi Katıl” ı tıklayın.
 7. “Şimdi Katıl” ı tıkladıktan sonra, giriş bilgilerinizi içeren bir e-posta alacaksınız.
 8. Şimdi ExpressVPN uygulamasını indirin ve cihazınıza yükleyin. Uygulamayı yapılandırın ve sağlanan kimlik bilgileriyle uygulamaya giriş yapın.
 9. Bağlantı için tercih edilen bir ABD sunucusu seçin ve netflix.com’u açın.

İşte burada, kolay!

ExpressVPN Netflix ile çalışır?

Evet, ExpressVPN Netflix ve diğer kullanıcılarla çalışır ve servis sağlayıcısı da onaylamıştır. Ayrıca, servis sağlayıcı tarafından yapılan hak taleplerinin doğru olduğundan emin olmak için test ettik.

Son sözler

Netflix, eğlence endüstrisinde dünya çapında lider akış hizmetidir ve benzer şekilde ExpressVPN, lider VPN servis sağlayıcısıdır. Binge izlemek için bu iki hizmeti birleştirmek kesinlikle bir güzelliktir, çünkü ABD’den başka bir bölgedenseniz sahip olamayacağınız tüm Netflix kütüphanesine erişmenizi sağlar. ExpressVPN Netflix kombinasyonu hakkında size tam bir fikir verdik ve şimdi herhangi bir sorununuz olmayacağını umuyoruz. Akış yapmaya devam edin ve güvende kalın!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me