vpn-için-FIRESTICK

Bir Fire TV Stick kullanıcısı olarak, evde takılı kalırken muhtemelen koltuğunuzdan rahatça film ve TV şovları izliyorsunuz.

Ücretsiz içerik akışı yapıyor veya ABD Netflix, Hulu veya diğer akış hizmetlerine erişmeye çalışıyorsanız FireStick için en iyi VPN’e ihtiyacınız var.

Bir FireStick VPN, çevrimiçi kimliğinizi gizli tutarken, dünyanın her yerinden web sitelerine ve akış uygulamalarına erişmenizi sağlar.

Bu kılavuzda, Fire TV, FireStick ve Fire Cube için hızlı hızlı, yerel FireStick uygulamasına sahip ve herhangi bir günlük tutmayan en iyi VPN’lerin bir listesini oluşturmayı başardım..

Ayrıca, bu kılavuzda daha sonra FireStick’e nasıl VPN yükleneceğini ve VPN’nizin Amazon Fire TV Stick’te çalışıp çalışmadığını nasıl kontrol edebileceğinizi de tartıştım..

FireStick için En İyi 7 VPN

FireStick için bu üst VPN’lerin listesini size sunmak için 60’ın üzerinde VPN sağlayıcısını test ettik. Bu VPN’leri hızlı hız, yerel FireStick uygulaması ve kurulumu ve kullanımı kolay olarak seçtik.

En iyi VPN’lerin listesi:

1. PureVPN

2. Surfshark

3. CyberGhost

4. ExpressVPN

5. NordVPN

6. IPVanish

7. VyprVPN

1. PureVPN

PureVPN-best-vpn-için-FIRESTICK

PureVPN bizim en iyi tavsiye FireStick için en iyi VPN olarak. Hong Kong merkezli ve sunuyor 2.000’den fazla sunucu bitti 140 ülke.

FireStick uygulamasında, aşağı kaydırırsanız aşağıdaki gibi akış uygulamalarına bağlanabilirsiniz Netflix, Hulu, ESPN +, ITV Oynatıcı, ve diğerleri akışa başlamak için.

PureVPN’de bir Amazon derecelendirme 3.4 yıldız ve her geçen gün önemli ölçüde artıyor. Ayrıca bir 7 günlük ücretsiz deneme FireStick kullanıcıları için de.

Alır yüklemek için 3 dakikadan az Bu bölümde tartışacağım FireStick uygulaması. Bunun dışında sizi getiriyor hızlı bağlantı hızı ile 256 bit şifreleme.

PureVPN’i Aynı anda 10 cihaz. Örneğin, bu VPN’i Fire TV, Roku, Android, iOS, Bilgisayar, Nvidia Shield ve daha fazlasında aynı anda kullanabilirsiniz.

PureVPN’in maliyeti aylık 2.91 $ 31 günlük para iade garantisi.

Siteyi Ziyaret Et31 günlük Para İade Garantisi

2. Surfshark

Surfshark-FIRESTICK-vpn

Surfshark şüphesiz en uygun fiyatlı VPN hizmeti. ExpressVPN ile birlikte gelen tek VPN’dir. kill switch özelliği FireStick cihazında.

Şu anda sunuyor 1.040 sunucu akış hizmetlerinin engellemesini kaldırmanıza yardımcı olurken, AES-256 bit şifreleme ücretsiz içerik akışı gerçekleştirdiğinizde gerçek IP adresinizi gizli tutar.

Etkileyici Amazon Store’da 4,1 yıldız derecelendirmesi ve kurulumu 4 dakikadan az sürer.

Uygulama, her sunucunun ne kadar yüke sahip olduğunu söyleyecektir, böylece yalnızca daha hızlı akış için minimum yüke sahip sunucuları bağlayabilirsiniz.

Tek bir Surfshark hesabıyla şunları yapabilirsiniz: sınırsız cihaza bağlanma de. Onun CleanWeb özelliği cihazınızı kötü amaçlı yazılım, virüs veya kimlik avı denemelerinden uzak tutar.

Uygun olduğunu söylediğimde, gerçekten demek istedim. Surfshark sadece 1,99 $ / ay maliyeti ile bir 30 günlük para iade garantisi.

Siteyi Ziyaret Et30 günlük Para İade Garantisi

3. CyberGhost

CyberGhost-best-vpn-FIRESTICK

CyberGhost güzel Kurması ve kullanması kolay Yangın TV Stick. Bitti 5.900 sunucu, herhangi bir VPN servis sağlayıcısı tarafından sunulan en büyük ağ olan.

Bir Amazon derecelendirme 3.6 yıldız, ki bu oldukça iyi ve tek bir CyberGhost hesabıyla, Aynı anda 7 cihaz.

CyberGhost kullanır 256 bit AES şifreleme şifresini çözmek imkansızdır. İnternet trafiğiniz bu tünelden geçer ve internet trafiğinizi tamamen anonim tutar.

Ayrıca …. sahip DNS ve IP sızıntı koruması, böylece konumunuz ve etkinliğiniz asla açıkta kalmaz. FireStick’teki her şeyi güvenle yayınlayabilir, göz atabilir ve indirebilirsiniz.

Tek bir tıklama ile en uygun sunucu ve çevrimiçi kimliğinizi koruyun.

CyberGhost aynı zamanda uygun fiyatlı, aylık 2.75 $ 45 günlük para iade garantisi. Kurulumu yaklaşık 5 dakikadan az sürer.

Siteyi ziyaret et45 gün Para İade Garantisi

4. ExpressVPN

ExpressVPN-FireTVStick

ExpressVPN, FireStick için gerçekten en hızlı VPN’dir. 3.000 yüksek hızlı sunucu mevcut olan 94 ülke.

ExpressVPN’de bir Amazon Store’da 4.1 yıldız derecelendirmesi, ki bu listedeki en iyi VPN’ler arasında açık ara en yüksek olanı. En güçlü olanı AES 256 bit şifreleme cihazınızı herhangi bir zarara karşı korumak için.

En iyi yanı, 7 günlük ücretsiz deneme kredi kartı bilgilerinizi eklemek zorunda kalmadan FireStick kullanıcıları için. Pek çok VPN, kredi kartı bilgisi olmadan ücretsiz deneme sürümü sunmaz.

Bir Kill Switch özelliği Fire TV’de pek çok VPN bulunmuyor. Güvenilmeyen bir Wi-Fi ağına her katıldığınızda otomatik olarak bağlanır.

ExpressVPN’i şuraya bağlayabilirsiniz: 5 farklı cihaz aynı anda tek bir hesapla. Ayda 8.32 $ karşılığında biraz pahalı, ama her kuruşa değer.

Siteyi Ziyaret Et30 günlük Para İade Garantisi

5. NordVPN

NordVPN-için-FireTV

NordVPN en güvenli VPN Bu hizmet tarafından sunulan birçok güvenlik özelliği nedeniyle. Vardır çift ​​VPN şifrelemesi trafiğinizi bir kez değil iki kez şifreleyen.

Şu anda bir 4 yıldızlı Amazon değerlendirmesi ve bir güvenlik kategorisinde 3. sırada yer aldı Amazon Store tarafından.

NordVPN’lere bağlanabilirsiniz 5.600 sunucu ve şurada mevcut 60 ülke. FireStick uygulamasıyla NordVPN şunları sunar: P2P ve gizlenmiş sunucular.

Çin’de veya katı internet düzenlemeleri olan başka bir ülkedeyseniz, gizlenmiş sunucularına bağlanabilir ve istediğiniz herhangi bir içeriği veya web sitesini aktarabilirsiniz.

Tek bir NordVPN hesabıyla, Aynı anda 6 VPN bağlantısı. NordVPN’in aylık maliyeti 3,49 ABD dolarıdır. 30 günlük para iade garantisi.

Siteyi Ziyaret Et30 günlük Para İade Garantisi

6. IPVanish

IPVanish-FIRESTICK-vpn

IPVanish, FireStick kullanıcıları için en iyi seçimdir. güçlü ve güçlü şifreleme. FireStick’i halka açık ücretsiz Wi-Fi’ye bağlasanız bile internet bağlantınızı güvenli hale getirebilirsiniz.

Bir 4 yıldızlı Amazon değerlendirmesi, son derece etkileyici ve güvenlik kategorisinde 1. sırada Amazon’un kendisi tarafından.

IPVanish teklifleri 1.300 sunucu karşısında 75+ konum Netflix, Hulu, iPlayer ve Fire TV Stick’teki diğer uygulamaların engellemesini kaldırmanıza yardımcı olacak.

IPVanish’i Aynı anda 10 cihaz de. IPVanish uygulaması, menünün sol tarafında bulunan tüm seçeneklerle kullanımı kolaydır.

IPVanish $ 3.25 / ay için kullanılabilir. 7 günlük para iade garantisi. Bağlantınızı özel kılan kesinlikle sıfır günlüklerle yüksek hıza sahiptir.

Siteyi Ziyaret Et7 gün Para İade Garantisi

7. VyprVPN

VyprVPN-Firestick

VyprVPN basit bir arayüze sahiptir ve bir kill switch özelliğine sahiptir. Kurulumu çok kolaydır ve 700+ sunucu içinde 70+ ülke. 

VyprVPN derecelendirildi Amazon Store’da 3 yıldız, ortalamanın üstünde. Günlüklerini genel olarak denetleyen birkaç VPN’den biridir.

FireStick’te VyprVPN’i test ettiğimde beni aldı yüklemek için 4 dakikadan az. Bu VPN aynı zamanda 4K akışını da destekler ve hızınızı yavaşlatmaz.

Onun merkezi İsviçre’de bu 5 göz ülkesinin bir parçası değil ve günlük tutmaz Ya. OpenVPN ile 256 bit şifreleme, akış sırasında sizi korur.

VyprVPN bağlanabilir Aynı anda 5 birden fazla cihaz ve ayda 2,50 ABD doları karşılığında kullanılabilir 30 günlük para iade garantisi.

FireStick’e VPN Yükleme ve Kullanma

Amazon Fire TV Stick’e bu kılavuzda listelediğim tüm FireStick VPN’lerde çoğaltılabilecek bir VPN kurmak için basit bir yöntem var.

FireVV’de nasıl kurulacağı, ayarlanacağı ve kullanılacağı konusunda PureVPN’den bir örnek alacağım. Bu adımları takip et:

Aşama 1: PureVPN’e Kaydolun

Adım 2: Açık FireStick Ana Sayfası

adım-2-how-to-install-vpn-on-FIRESTICK

Aşama 3: Sol üstteki menüde Arama bar

Adım 3-how-to-install-vpn-on-FIRESTICK

4. Adım: Şimdi yazın PureVPN ve arama sonuçlarından herhangi birini tıklayın

Adım 4-how-to-install-vpn-on-FIRESTICK

Adım 5: seçmek PureVPN uygulaması

Adım 5-how-to-install-vpn-on-FIRESTICK

6. Adım: Şimdi basın Almak veya İndir

Adım 6-how-to-install-vpn-on-FIRESTICK

7. Adım: İnternet hızınıza bağlı olarak yüklenmesi birkaç dakika sürecektir

Adım 7-how-to-install-vpn-on-FIRESTICK

8. Adım: Kurulduktan sonra, Açık

Adım 8-how-to-install-vpn-on-FIRESTICK

9. Adım: Şimdi girin Kullanıcı adı ve parola veya 7 günlük ücretsiz denemeye tıklayın

Adım 9-how-to-install-vpn-on-FIRESTICK

10. Adım: Girdikten sonra PureVPN FireStick arayüzünü göreceksiniz

Adım 10-how-to-install-vpn-on-FIRESTICK

Adım 11: Yapabilirsin bir sunucu seç herhangi bir ülke seçerek

Adım 11-how-to-install-vpn-on-FIRESTICK

Adım 1/2: Herhangi birinin engelini kaldırmak istiyorsanız akış hizmeti bu seçenek arasından da seçim yapabilirsiniz

Adım 12-how-to-install-vpn-on-FIRESTICK

Adım 13: Bir sunucu veya gerçek zamanlı aktarım hizmeti seçtikten sonra Bağlanma İsteği isteyecektir, bu nedenle tamam

Adım 13-how-to-install-vpn-on-FIRESTICK

14. Adım: Bir sunucuya veya akış uygulamasına bağlanmaya başlayacak

Adım 14-how-to-install-vpn-on-FIRESTICK

Adım 15: FireStick’iniz bağlandıktan sonra artık güvende

Adım 15-how-to-install-vpn-on-FIRESTICK

Siteyi Ziyaret Et31 günlük Para İade Garantisi

Fire TV Stick için Neden VPN’e İhtiyacınız Var?

Amazon FireStick cihazınız için bir VPN’e ihtiyacınız olmasının birçok nedeni vardır. Bu nedenler, ihtiyacınıza bağlı olarak yüksek öncelikten düşük önceliğe kadar değişebilir:

1. Coğrafi Kısıtlamalardan Kaçının

coğrafi kısıtlamaUS Netflix, Hulu, HBO, ESPN +, BBC Player ve diğerleri gibi akış uygulamaları bir ülkede kısıtlıdır ve diğerlerine erişilemez.

Bu uygulamaların tümünün mevcut konumunuzdaki engellemesini kaldırmak için bir VPN’ye sahip olmanız gerekir.

Örneğin, diğer Netflix bölgelerinden daha fazla başlık içeren Amerikan Netflix’i izlemek istiyorsanız, bir ABD sunucusuna bağlanmanız gerekir.

Aynı şey BBC iPlayer için de geçerli, ancak bir İngiltere sunucusuna bağlanmanız gerekecek.

2. ISS’lerden Koruma ve Devlet Takibi

Hükümet-ve-ISSİnternet Servis Sağlayıcınız ve hükümet Fire TV Stick cihazınızda ne yayınladığınızı biliyor.

En iyi FireStick uygulamalarının yardımıyla ücretsiz içerik, yani Filmler ve TV Şovları yayınlıyorsanız, sonuçlara hazırlanmanız daha iyi olur.

Veya çevrimiçi etkinliğinizi tamamen özel ve anonim tutacak bir VPN oluşturabilirsiniz.

Bir VPN, trafiğinizi şifreler ve bağlantınızı güvenli bir sunucu üzerinden yönlendirerek kimliğinizi, fiziksel konumunuzu ve internet etkinliğinizi korur.

3. Hackerlardan Koruma

VPN önlemek-hackerEv Wi-Fi’niz veya genel Wi-Fi’niz her zaman savunmasız olabilir. Temel bilgisayar korsanlığı bilgisine sahip herhangi bir kişi, cihazınıza kolayca girebilir ve kişisel bilgileri ele geçirebilir.

Bu şekilde bakalım. Üçüncü taraf bir uygulama veya resmi olmayan bir uygulama yüklediyseniz, çevrimiçi verilerinizi de tehlikeye atabilir.

Bunun olmasını önlemek için bir VPN, cihazınızla ağ arasında herhangi bir yetenekli bilgisayar korsanının cihazınızı hacklemesinin imkansız olduğu bir güvenlik duvarı oluşturur.

4. Kodi Eklentilerine Erişim

Kodi-addons-Firestick içinHepimizin bildiği gibi, Kodi tüm FireStick kullanıcıları için popüler bir uygulama olmuştur. Bunun nedeni Kodi eklentilerinin yardımıyla ücretsiz içerik akışı yapabilmesidir..

Ancak ücretsiz olduğundan, çevrimiçi etkinliğiniz ve gerçek IP adresiniz de tamamen açıktır. Bir VPN, orijinal IP adresinizi sunucularından herhangi biriyle değiştirecek ve kimliğinizi tamamen anonim tutacak.

Kodi uygulamasıyla akış gerçekleştirirseniz, Kodi için en iyi VPN’yi de kullanabilirsiniz.

VPN’in FireStick üzerinde çalışıp çalışmadığını kontrol etme?

Bazen ağ sorunları nedeniyle bir VPN bağlantısı kesilebilir veya sunucular yanıt vermiyor olabilir, ardından VPN’nizin çalışıp çalışmadığını nasıl kontrol edersiniz??

Bir VPN’in FireStick üzerinde çalıştığından emin olmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

# 1 Ayarlar Ana Menü’de

# 2 Tıklayın Ateş TV’m veya cihaz

# 3 Seçin hakkında seçenek

# 4 Sağ taraftaki menüde mevcut IP adresi orijinal IP adresinizden farklı olacaktır

FireStick VPN Uygulaması Nasıl Güncellenir

Büyük olasılıkla, VPN’niz, uygulamayı her açtığınızda güncelleme yaptığınızda sizi uyarır. Sormazsa veya kaçırdıysanız, aşağıdaki adımları izleyin:

1. Açık Firestick Seyahat

# 2 Uygulamalar

# 3 Tıklayın Yüklü Uygulamaları Yönetme

# 4 Güncellenmesini istediğiniz VPN’yi tıklayın

# 5 Güncelleme mevcutsa, ‘Güncelleme’ simgesi görünecek

Sıkça Sorulan Sorular

Başka bir cihaz için farklı bir VPN almam gerekiyor mu?

Hayır. İster cep telefonu, bilgisayar, Roku ister Akıllı TV’niz olsun, tüm cihazlarınızda çalışacak tek bir VPN’ye ihtiyacınız vardır. Her cihaz için ayrı bir VPN satın almak istemezsiniz.

FireStick için en iyi ücretsiz VPN nedir?

Ücretsiz VPN’lere her zaman güvenilmez. Günlükleri tutar ve verilerinizi reklamverenlere veya üçüncü taraflara satarlar. FireStick için en iyi ücretsiz VPN, verilerinizden ödün vermeyenlerdir.

Son sözler

Amazon Fire TV Stick, normal TV’leri Akıllı TV’ye dönüştüren mükemmel bir akış cihazıdır.

FireStick’i TV’nizin HDMI bağlantı noktasına bağladıktan sonra, tıpkı bilgisayarınızda veya telefonunuzda yaptığınız gibi her şeyi aktarabilir ve göz atabilirsiniz.

Kilitlenme nedeniyle her zamankinden daha fazla insan film ve TV şovu izlediğinden, yeni Netflix başlıklarına erişmek zorunlu hale geldi.

Bunun için, birçok ülkede sunucuları olan ve herhangi bir arabellek sorunu olmadan akış için yeterince hızlı olan FireStick için en iyi VPN’e ihtiyacınız var.

Kolaylığınız için, servise abone olduktan sonra FireStick’inize nasıl VPN yükleneceğini de tartıştım..

Bir VPN, akış sırasında çevrimiçi etkinliğinizi de gizler. Diyelim ki ücretsiz içerik akışı yapıyorsanız, bunu yaparken etkinliğinizi anonim tutacak.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me