FireStick İçin NordVPN Kurulumu

NordVPN-FIRESTICK
NordVPN denendi ve test edildi, bu yüzden FireStick için en iyi VPN’lerden biri olarak düşünebiliriz.


NordVPN FireStick uygulaması Amazon uygulama mağazasında zaten mevcuttur ve tek bir tıklamayla FireStick ve FireTV cihazlarına kolayca kurulabilir. Özel bir VPN uygulamasına sahip olmak her zaman harikadır, çünkü kullanımı ve kurulumu kolaydır ve kesmek gerekmez.

NordVPN FireStick Özellikleri

 1. 7/24 Sohbet Desteği
 2. Askeri sınıf şifreleme
 3. Sıkı Kayıt Tutmama politikası
 4. CyberSec özelliği
 5. Otomatik Killswitch özelliği
 6. 6 Eş zamanlı bağlantıya izin verilir

Amazon Fire Stick’te NordVPN Kurulumu

Artık NordVPN’in FireStick’te ne kadar iyi olduğunu bildiğinize göre, FireStick uygulamasına VPN kurulumuna başlayalım. FireStick’e NordVPN kurmak için iki yöntem vardır; size daha uygun görünen herhangi birini seçebilirsiniz.

FireStick’te NordVPN Kurulumu # 1 Yöntemi

 1. Bilinmeyen Uygulamaları Etkinleştir,
 • FireStick cihazınızı TV’nize taktıktan sonra önyükleyin.
 • Ayarlara git.
 • Cihazı tıklayın.
 • Şimdi Geliştirici Seçenekleri’ni tıklayın.
 • Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamaları Aç.
 1. Şimdi ana menüye dönün ve Amazon uygulama mağazasını açın.
 2. Amazon hesabınızda oturum açın.
 3. Arama çubuğunu tıklayın, “NordVPN” yazın ve Enter’a tıklayın.
 4. Görüntülenen sonuçlardan şunu tıklayın: NordVPN ve Yükle’yi tıklayın.
 5. Bir izin isteği istenir, Tıklayın Evet kuruluma devam etmek.
 6. Uygulama yüklenecek; FireStick’inizin uygulama bölümünden erişebilirsiniz.
 7. Şimdi uygulamalar bölümünden NordVPN uygulamasını açın ve NordVPN hesap kimlik bilgilerinizi girerek oturum açın.
 8. Oturum açtıktan sonra, form seçmek için tüm özellikleri ve ülke konumlarını göreceksiniz. İstediğiniz herhangi bir yere bağlanın ve güvenli akışın keyfini çıkarın.

Amazon FireStick’te NordVPN Kurulumu # 2 Yöntemi

Bu prosedür, uygulamayı doğrudan Amazon uygulama mağazasından yüklerken sorun yaşıyorsanız kullanılır. İşte adımlar:

 1. Ayarlara git > Tıklamak cihaz > seçmek Geliştiriciler seçenek > Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamaları Etkinleştir.
 2. Ana menüye dönün ve Amazon uygulama mağazası.
 3. Aramak “Downloader”.
 4. Göreceksin Downloader uygulaması (turuncu logolu). Üzerine tıklayın ve indir
 5. Yükledikten sonra Downloader uygulamasını açın ve bunu yazın URL adres çubuğunda: http://bit.ly/NordVPNAPK ve tıkla Git. FireStick için NordVPN apk dosyasını indirecek. Dosya boyutu civarında olduğundan indirme işlemi biraz zaman alacak 35MB.
 6. İndirme işlemi biter bitmez sizden kurulum izni istenecektir, Yüklemek.
 7. Şimdi farenizi değiştirin ve yüklü NordVPN uygulamasını açın. Ayarlar > Tıklamak Uygulamalar > seçmek Yönetilen Yüklü Uygulamalar > Açık NordVPN.
 8. şimdi oturum aç senin için NordVPN hesap ve FireStick’inizi güvenle kullanmaya başlayın.

NordVPN ile En İyi Çalışan Amazon FireStick Uygulamaları

FireStick ile ilgili en iyi şey, sadece özellikleri değil, aynı zamanda kullanıcıların en sevdikleri içeriği izlemelerine izin veren uygulama çeşitliliğidir. Netflix, Vudu ve Kodi gibi bazı en iyi firestick uygulamaları, birçok kullanıcının FireStick ve Fire TV cihazlarını tercih etmesinin nedenidir. Bununla birlikte, bu uygulamalarla bir VPN ile akış yapmak deneyimi daha güzel hale getirir.

NordVPN ile Netflixfirfick üzerinde nordvpn ile netflix

Netflix’in coğrafi olarak kısıtlanmış kütüphaneleri vardır, yani her bölgenin farklı içerik başlıklarına sahip farklı bir kütüphanesi vardır. Dolayısıyla, ABD’de ikamet etmiyor ve FireStick’te Netflix kullanmıyorsanız, bölgesel kütüphanenize erişebileceksiniz.

ABD Netflix kütüphanesine erişmek için bir VPN kullanabilir ve bir ABD sunucusuna bağlanabilirsiniz. Bu konudaki bir diğer yakalama, bir VPN’den gelen trafiği engelleyen Netflix VPN yasağıdır. Ancak, NordVPN Netflix erişimi kullanıcılar tarafından çok takdir edildi, çünkü yakalanmadan kısıtlamayı iyi atladı.

NordVPN, kısıtlamaları aşabilen ve yine de Netflix’te yüksek kaliteli akış sağlayabilen birkaç VPN servis sağlayıcısı arasında.

KodiAmazon firestick üzerinde nordvpn ile kodi

Firestick’teki Kodi, FireStick ile işbirliği yaptığında eğlenceyi ikiye katlayan harika bir medya akış yazılımıdır. Kullanıcıların tüm dünyada çok çeşitli içerik formlarına erişmelerini sağlayan kendi arayüzü ve eklentileri vardır..

Bununla birlikte, Kodi’de VPN kullanımı, casusluk gözlerinden ve kötü amaçlı yazılımlardan korunmakla sınırlı değildir, aynı zamanda kullanıcılar korsan içerik sağlayan üçüncü taraf Kodi eklentilerini kullanmayı tercih eder..

Kodi’deki NordVPN, ücretsiz içerik akışı sırasında yakalanmanızı önlemek için üst düzey şifreleme sağlayabilir ve IP adresinizi gizleyebilir.

Vudu

Vudu, içeriği Amerikan ve Kanada kanallarına dağıtan bir medya içerik dağıtım hizmetidir. Kullanıcılar Vudu ile ücretsiz film izleyebilir ve en yeni filmleri çevrimiçi kiralayabilir.amazon firestick için vudu uygulaması

Kullanıcılar 4K kalitesinde çok çeşitli içeriğin keyfini çıkarabilir. Amazon uygulama mağazasında bulunan mevcut Vudu uygulamasıyla kolayca yapabilirsiniz.

Bant genişliği kesintisi olmadığı ve trafik yüksek hızlı sunuculardan geçtiği için Vudu NordVPN ile harika çalışıyor.

1. Nesil FireStick için NordVPN – Geçici Çözüm, Yönlendirici üzerinde VPN Kullanın

1. Nesil FireStick cihazları, birçok uygulamayla uyumluluk sorununa rağmen, birçok kullanıcı tarafından hala kullanılmaktadır. 1. Nesil FireStick cihazları VPN hizmetlerini desteklemez, yani VPN uygulamasını cihaza yükleyebilir, ancak yine de arka planda çalışmaz.

Herkesin FireStick kullanıcılarına önerdiği en iyi seçenek cihazlarını yükseltmektir, ancak bu sorunu çözmenin daha iyi ve daha ucuz bir yoluna sahibim.

Yönlendiricinize bir VPN yüklerseniz, cihazınıza kurmak zorunda kalmadan kolayca güvenli bir bağlantınız olabilir. Bu durumda, aşağıdaki yönlendiricilerden birine sahip olmalısınız:

 1. Asus RT-N18U
 2. Asus RT-AC66U
 3. Asus RT-AC68U
 4. Asus RT-AC87U
 5. Asus RT-AC3200

Tüm bu yönlendiricilerde OpenVPN ürün yazılımı yüklü ve DD-WRT’yi yapılandırmak sorun değil. NordVPN istemcisini yönlendiriciye kurun ve güvenliğinizi sağlayın.

FireStick’te NordVPN SSS

Cybersec NordVPN Özelliği Nedir ?

CyberSec, bilgisayar korsanlarını, kötü amaçlı yazılım saldırılarını ve can sıkıcı reklamları engelleyen benzersiz bir NordVPN özelliğidir.

CyberSec, web adreslerini tarar ve engellenen veya spam olarak bildirilen siteler listesinde çapraz kontrol ederek kullanıcılara Kimlik Avı saldırılarına karşı güvenlik sağlar. Ayrıca, botların sisteminize web trafiği yoluyla girmesini engellemeye de dikkat eder. Sisteminizde zaten bir bot varsa, verilerinizi korumak için iletişimini ilgili sunucusundan engelleyecektir..

CyberSec, farklı sitelere yerleştirilen tüm pop-up’ları ve yönlendirme bağlantılarını ve aynı zamanda açılmaya devam eden farklı reklamları engeller.

FireStick’teki NordVPN’in çalışıp çalışmadığını nasıl kontrol edebilirim??

NordVPN’nizin FireStick üzerinde çalışmadığını düşünüyorsanız, bunu kontrol etmenin iki yolu vardır. İlk önce cihazınızı yeniden başlatın ve bir VPN sunucusuna bağlanın. Ardından, bölgeniz için coğrafi olarak kısıtlanmış, ancak bağlandığınız bölgede erişilebilen siteye erişmeyi deneyin. Site erişilebilir durumdaysa, VPN iyi çalışıyor demektir.

Bunu kontrol etmenin bir başka yolu, tarayıcınızı açıp IP sitem nedir’ye gitmektir. Bu siteye girdikten sonra, mevcut IP adresinizi gösterecektir, IP adresi gerçek IP adresinizden farklıysa, VPN çalışıyor demektir. Gerçek IP adresinizi gösteriyorsa, bu VPN’in FireStick’inizde çalışmadığı anlamına gelir.

FireStick’te NordVPN için bir hesap oluşturmak yerine mevcut NordVPN hesabıyla oturum açma?

FireStick’e NordVPN uygulamasını yüklediğinizde, uygulamayı açın ve giriş ekranını önceden göreceksiniz. FireStick’teki NordVPN, özel veya farklı bir hesap gerektirmez. Çevrimiçi olarak kaydettiğiniz veya farklı cihazlarda kullandığınız mevcut hesabınızın kimlik bilgilerini girerek kolayca oturum açabilirsiniz.

NordVPN FireStick oturum açamıyor

Birçok kullanıcı, uygulamada oturum açamama sorunuyla karşı karşıyadır ve bunun nedeni, fare geçişinin yüklü olmamasıdır. Uygulamaya giriş yapmak için, giriş seçeneğini tıklamanız gerekir ve bu sadece bir imleç yardımı ile olabilir. Fare imlecinin erişilebilirliğini etkinleştirmek için, Amazon uygulama mağazasından Fare Değiştirme uygulamasını indirip yükleyin.

Sonuç

NordVPN ve FireStick, en iyi akış hizmetlerinden birinin en iyi VPN hizmetlerinden biriyle mükemmel bir birleşimidir. NordVPN FireStick, kullanıcıların herhangi bir kötü amaçlı yazılım, hackleme, casusluk veya herhangi bir sanal tehdit korkusu olmadan sorunsuz akış gerçekleştirmesini sağlar. Kullanıcılar, web trafiği ve güvenlik duygusu için askeri düzeyde şifreleme alır.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map