ipvanish-on-FIRESTICK

Firestick’e IPVanish’in nasıl kurulacağı hakkında bir kılavuz mu arıyorsunuz? Şüphe gölgesi olmadan, doğru yere yaptınız!

Bu adım adım gösteride, FireStick için en popüler VPN’lerden biri hakkında bilmeniz gereken her şeyde size yol göstereceğim – IPVanish!

IPVanish’in kurulum yönergelerinin yanı sıra, bu makale yıldız özelliklerine göre ışık tutuyor ve aynı zamanda kurulduktan sonra Amazon Firestick’te test edilmesi için basit bir prosedür sunuyor..

Tam olarak ne aradığınızı tam olarak bulacaksınız, daha fazla uzatmadan, burada istediğiniz zaman AWV’ye gitmek için Firestick’e IPVanish’i yükleme adım adım basit bir işlem!

Firestick’e IPVanish Kurulumu?

Firestick’inize bir VPN yüklerken göz korkutucu bir süreç olduğu günler geride kaldı. Şu anda, süreç telefonunuza Subway Surfer’ı indirmeye benzer, çünkü IPVanish, uygulaması Amazon Appstore’a yüklenebilecek (ücretsiz) ilk VPN sağlayıcıları arasındadır.!

Aşağıda belirtilen kolay adımları uygulayarak, uygulamayı bir flash ile indirebilirsiniz..

 1. Firestick’inizi açın ve Arama ana sayfanın sol üst tarafındaki menüden seçim yapın. Ekran, A’dan Z’ye kadar harflerin gösterildiği bir büyüteç gibi görünecektir.
 2. Harfler arasında gezinerek arama çubuğunu bulun ve “IPV” barda
 3. IPV yazarken, arama çubuğu size bir kelime listesi verecektir. Aşağı kaydırın ve tıklayın IPVanish
 4. Sonraki ekran IPVanish ve Yüklemek Düğmesini tıklayın
 5. Kurulum sırasında, Kullanıcı adıve Parola. Devam etmek için oturum açın
 6. Kaydolduktan sonra,Oturum aç seçeneğini seçin ve IPVanish Uygulamanızı kullanmaya başlayın
 7. Seçebilirsiniz Bağlandüğmesine basın. Akış cihazınız bir bağlantı isteği gönderebilir. Bu mesaj size IPVanish’in ağ trafiğinizi izlemek istediğini bildirir. Tıklamak tamam Devam etmek için. VPN’yi kapatmak istiyorsanız, kesmek buton

IPVanish’in Amazon Firestick’te Çalışıp Çalışmadığı Nasıl Test Edilir?

IPVanish VPN’nizin Amazon Firestick üzerinde çalışıp çalışmadığını test etmek istiyorsanız, aşağıdaki basit adımları izleyin.

 1. Amazon uygulama mağazasına gidin ve Mozilla Firefox veya Chrome’u indirin. Her iki tarayıcıyı indirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir
 2. Şimdi bağlantı kurmak için IPVanish’inizdeki connect seçeneğine basın
 3. Bu URL’yi girerek indirilen tarayıcıyı başlatın- https://dnsleaktest.com
 4. Web sitesine ulaştığınızda IP adresini ve yerini görebilirsiniz. IPVanish çalışıyorsa, zaten sahip olduğunuza benzemez
 5. Son olarak, standart testi seçin ve VPN’nizi kullanırken DNS sızıntısı olmadığından emin olun

Firestick ile VPN Kullanmak Önemli mi??

Zorunlu olmasa da, her zaman Firestick ile bir VPN kullanılması önerilir. Çoğu insan bunun Fire TV’nin internet bağlantısını yavaşlatabilecek başka bir gereksiz maliyet olduğuna inandığından. İşte Firestick’i asla VPN olmadan kullanmanın neden gerekli olduğunu belirlemenin yeterli birkaç nedeninin bir listesi.

Herkese Açık Wi-Fi Kullanımı Kolaylığı

Bir Firestick’in ana cazibe merkezlerinden biri, taşınabilirliği, küçük kutu gerektiğinde taşınabilir. Bununla birlikte, bu aynı zamanda restoranlarda, otellerde ve diğer yerlerde yaygın olarak güvensiz ve güvensiz olan halka açık Wi-Fi kullanacağınız anlamına gelir.!

Bununla birlikte, bir VPN kullanıyorsanız, şifrelemesi Firestick’inizi bu yeni ağlarda kullanmanıza izin verir.!

Yurtdışı İçeriğe Erişim

Siber suçlarda ve diğer dijital gizlilik kaygılarında yaşanan büyük ateş ile, birçok web sitesi güvenlik nedeniyle kendilerini belirli bir bölgeye / ülkeye ayırmayı tercih ediyor. Yalnızca sunucunun izin verdiği bir IP adresinden erişilebildiğinden, bu bölgede bulunmadığınız sürece bu tür web sitelerine giriş yapmak imkansızdır.

Bir VPN sadece verilerinizi korumakla kalmaz, IP adresinizi de değiştirir, bu uygulamalar / yazılımlar coğrafi olarak kısıtlanmış çok sayıda kullanıcının sunucuları atlaması ve gerektiğinde kısıtlı içeriğe erişmesi için en iyi seçimdir..

Emniyet ve güvenlik

Firestick, Android İşletim Sisteminin Fire OS adlı bir sürümünde oluşturulur. Android tüm dünyada çok popüler olsa da, aynı zamanda güvensiz ve güvensizdir.

Sonuç olarak, Firestick kullanıcıları, İnternet Servis Sağlayıcıları ile birlikte bilgisayar korsanlarının saldırılarına, hükümetlerin gözetimi ve diğer benzeri kuruluşlara açıktır. Bir VPN kullanarak kendinizi tüm bu risklerden koruyabilirsiniz.

IPVanish Neden Sizin İçin Daha İyi Bir Seçimdir??

Endüstrinin artık çok sayıda VPN ile yüklü olmasına rağmen, IPVanish şüphesiz Firestick için en iyi VPN’lerden biridir. Bu iddiayı desteklemek için bazı sağlam nedenlerim var!

Bu VPN, Amazon App Store’da bulunan ve yüklemeyi ve çalıştırmayı kolaylaştıran resmi bir eklenti ile birlikte gelir. Uygulama özellikle Firestick kullanıcıları için tasarlandı ve Amazon’un cihazı için özel yazılım sağlayan birkaç VPN arasında ilklerden biriydi.

Dahası, söz konusu olduğunda Kodi kullanıcıları, IPVanish, kullandığınız dosya türlerinin yanı sıra veri miktarlarında herhangi bir kısıtlama getirmez. Kodi sunucularında IPVanish, coğrafi olarak kısıtlanmış Kodi eklentilerinin de engelini kaldırıyor.

Piyasadaki en güvenli sağlayıcılardan biri olarak bilinir. AES 256 bit neredeyse kırılabilir şifreleme. Gibi güvenlik özellikleri vardır DNS sızıntı koruması kişisel verilerinizle ilgilenir. Akıllı ve sorunsuz akış sizin için istediği şeyse, bu VPN kesinlikle sizin için.

Bu bizi sona erdiriyor. Bu makaleyi faydalı buldunuz mu? Herhangi bir sorunuz ve öneriniz varsa, aşağıya bir yorum bırakarak bize bildirin.

Artıları

 1. 70’den fazla ülkede 1300+ Sunucusu vardır.
 2. Askeri Sınıf AES-256 bit Şifreleme.
 3. 8 farklı işletim sistemi ve cihazı destekler.
 4. Entegre Kill Switch özelliği .

Eksileri

 1. 14 Yaş Altı Göz Yargısı
 2. Yalnızca 7 günlük para iade garantisi sunuyor.

Sonuç

IPVanish kuşkusuz endüstrisindeki en iyi VPN sağlayıcılarından biridir ve özellikleri bunu kanıtlamaktadır. Anında bağlantı, üst düzey güvenlik ve kusursuz hız, birinci sınıf bir VPN sağlayıcısından beklenen şeydir. Tüm şaşırtıcı özelliklere rağmen, beni ilgilendiren bir şey var; 5 gözün yetkisi altında.

Bunun dışında, bu VPN’i okuyucularıma önermemi engelleyecek hiçbir şey yok. Devam et, bu VPN’yi dene ve umarım onunla harika bir deneyim yaşayacaksın.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me