İkonik, çekici, eğlenceli gibi kelimeler bu abartılı kriket ligini açıklamak için yeterli değil; IPL (Hindistan Premier Ligi). En popüler kriket liginin 11. baskısı küresel olarak iki gün önce başladı ve bu turnuvanın en yüksek noktası şu anda zirvede. Tüm dünyadaki IPL hayranları, kodi eklentilerini kullanarak evlerinde ve ofislerinde IPL’yi izlemenin yollarını arıyorlar.

Ancak, Kodi VPN hayranları için neyin en iyi olduğunu biliyoruz ve bu yüzden size yardımcı olacak bir rehber hazırladık Kodi’de IPL nasıl izlenir.

Uyarı!! IPL maçlarını dünyanın dört bir yanından IPL Kanallarında yayınlayabilirsiniz. Coğrafi kısıtlı IPL yayıncılarına erişmek için IPL Kanallarının engelini kaldır VPN ile.
CTA

IPL 2018 Kanalları / Yayıncıları Listesi

Ülke / bölgeyayıncılar
HindistanYıldız Sporları

Hotstar

AfrikaSüper Spor
Amerika Birleşik DevletleriESPN
Birleşik KrallıkGökyüzü sporları
KanadaSportsnet
AvustralyaKriket Geçidi
Yeni ZelandaGökyüzü sporları

Kodi kripton sürüm 17.6 veya daha düşük sürümlerde IPL Nasıl İzlenir

Canlı spor akışı için birçok eklenti var, ancak IPL canlı akışı için HD akış bağlantısı sağladığı için ZEM TV Kodi addonunu sizin için seçtik. Kodi’de IPL’yi canlı izlemek için ZEM TV’yi yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin.

 1. Kodi’yi aç > Kodi Ana Menüsüne Git > Ayarlar simgesine tıklayın > Açık Dosya Yöneticisi > Şimdi çift tıklayın Kaynak ekle.ipl nasıl izlenir
 2. Yazdığı yeri tıklayın ‘Yok’ > Bunu girin URL adres çubuğunda http://kdil.co/repo/ > Şimdi tıklayın tamam > Adını sen koy ‘Kodil repo’  ve sonra tıklayın tamam > Her ikisini de iki kez kontrol edin URL ve ad ve Tıkla Tamam iletişim kutusunu tekrar kapatmak için.kodi krypton sürüm 17.6 veya daha düşükte ipl nasıl izlenir
 3. Kodi sayfasına dön Ana menü > Açık Ekleons sol sütundan menü > Tıkla Kutu simgesi.kodi jarvis sürüm 16 veya üzeri ipl nasıl izlenir
 4. Şimdi tıklayın Yüklemek itibaren Zip Dosya > Aşağı kaydırın ve tıklayın Kodil repo > Açık Kodil.zip > Bildirimi bekleyin.kodi firestick ipl izlemek nasıl
 5. Bildirim göründükten sonra, Depodan Yükle > Açık Kodil Deposu > Anladım Video Eklentileri.IPL 2018 Kodi İndir
 6. Aşağı kaydırın ve açın Zem TV > Tıklayın Yüklemek > Eklenti etkin bildirimini bekleyin.

ABD'de Hotstar'da IPL 2018 Nasıl İzlenir

İşte orada, şimdi eklenti yüklü ve şimdi en sevdiğiniz IPL oyunlarını Kodi’de canlı olarak kolayca izleyebilirsiniz.

Kodi Jarvis Sürüm 16 veya Üstünde IPL nasıl izlenir

 1. Başlatmak Kodi Jarvis V16 > Tıklamak sistem.
 2. Adresine git Dosya Yöneticisi > Şimdi çift tıklayın Kaynak ekle.
 3. Yazdığı yeri tıklayın <Yok> > Bunu yaz URL http://kdil.co/repo/ > Tıklayın Bitti.
 4. Buna bir isim verin URL gibi ‘Kodil Repo ” > Tıklayın Bitti > Tıklayın tamam.
 5. Geri dönmek Ana ekran > Tıklayın sistem.
 6. Açık Eklenti > Tıklamak Zip Dosyasından Yükle > Açık Kodil Repo> Tıklamak Kodil.zip.
 7. Geri dönmek Ana ekran.
 8. Adresine git Eklenti Yükleyici > Açık Kodil Repo > Lazım Video Eklentileri ve seç Zem TV.
 9. Tıklayın Yüklemek.

Kodi Firestick’te IPL Nasıl İzlenir

 1. Açık Kodi Yangın Stick. Kodi’yi yüklemediyseniz, Kodi’yi Fire Stick’e yükleyin.
 2. Adresine git Geliştirici Seçenekleri > Bilinmeyen Kaynaklardan ADB Hata Ayıklama ve Uygulamaları AÇIN.
 3. Bundan sonra, Kodi Krypton V17.6’ya eklenti yüklemesi için yukarıda belirtilen adımları izleyin..

IPL 2018 Kodi İndir

 1. Zip dosyasını indirin > Açık Kodi cihazınızda > Açık Eklenti Menü > Tıkla Paket Yükleyici simgesi.
 2. Tıklamak Zip Dosyasından Yükle > Araştır ve Açık indirilen Zip dosyası.
 3. Tıklamak Depodan Yükle > Açık Kodil Deposu > Açık Video Eklentileri > Tıklamak Zem > hit Yüklemek.

ABD’de Hotstar’da IPL 2018 Nasıl İzlenir

ABD'de Hotstar'da IPL 2018 Nasıl İzlenir

HotStar, kullanıcıların en sevdikleri IPL maçlarını izlemelerine izin veren bir Hint uygulamasıdır, ancak ironi sadece Hindistan’da erişilebilir olmasıdır. Bu nedenle, yurtdışında yaşayan kullanıcıların bu uygulamalara bir Kodi VPN hizmeti kullanarak android cihazlarında ve Apple cihazlarında erişmek zorunda kalacaklar.

VPN hizmeti aracılığıyla, kullanıcılar önce bir Hint bölgesi sunucusu seçmeli ve ardından uygulamaya erişmelidir. Uygulamayı Play Store ve iTunes üzerinden indirdikten sonra, IPL’yi canlı olarak kolayca izleyebilirsiniz.

IPL Canlı Ücretsiz Online Akışları Nasıl İzlenir

Afrika ve Orta Doğu’da ikamet eden kullanıcılar için ücretsiz bir hizmetle sınırsız IPL eylemini izlemek istiyorlar, o zaman bu beşleri seçebilirler:

 1. Cricingif (Dünya Çapında)
 2. Kriket Geçidi (Dünya Çapında)
 3. IPL Canlı 2018
 4. SuperSport (Güney Afrika’daki kullanıcılar için)
 5. OSN Play (Orta Doğu’daki kullanıcılar için)
 6. Smartcric uygulaması
 7. Söğüt TV
 8. JIO TV
 9. Vivo IPL
 10. Cricbytes
 11. CricHD
 12. DD Sports
 13. Suvarna Plus

Gif’te Cric

IPL Canlı Ücretsiz Online Akışları Nasıl İzlenir

Cricingif, dünya çapında devam eden kriket maçlarında top-top-son güncellemeler sağlayan bir spor haber sitesidir. Ziyaretçiler her oyunun en önemli noktalarını izleyebilir ve kriket kelimesinin etrafından en son haberleri kontrol edebilir. Cricingif ile ilgili bir başka harika özellik de IPL T20’yi canlı olarak izlemek isteyen kullanıcılar için özel bir bölüme sahip olması..

Kriket Geçidi

ipl için kriket geçidi

Kriket ağ geçidi mobil uygulama kullanıcıların en son kriket eylem ile güncel kalmak için izin verir. Kullanıcı maçların tüm önemli noktalarını izleyebilir ve istediği zaman puan kartlarını görüntüleyebilir. Bu sitenin sahip olduğu harika bir özellik, dünyanın dört bir yanından gelen bazı kriket etkinliklerinde gezinmeyi sağlayan Arşiv bölümüdür. Kullanıcılar ayrıca bu uygulama sayesinde en sevdikleri takımlarla ilgili en yeni ve trend olan yeni şeyleri görebilir.

IPL Canlı 2018

IPL Canlı 2018

IPL Live 2018, yalnızca IPL için çevrimiçi akış hizmeti sağlayan özel bir sitedir. Bu sitenin sağladığı akışların kalitesi yüksek ve bu sitenin sahip olduğu sunucular sorunsuz. Akış eşleşmeleri için üç farklı sunucu sunar ve diğer akış hizmetleri hakkında ayrıntılar sağlar.

Süper Spor

ipl için supersport

SuperSport, şüphesiz dünyanın en ünlü spor yayın servislerinden biridir. SuperSport, televizyonda canlı spor yayınlayarak adını duyurdu ve şimdi canlı kriket ve diğer spor etkinliklerinin çevrimiçi akış hizmetine odaklanmaya başladı. Kullanıcılar, IPL maçlarının en son sonuçlarını ve zamanlamalarını akış olarak görüntüleyebilir. SuperSport, IPL’yi Güney Afrika bölgesi ancak videolarına dünyanın her yerinden erişilebilir.

OSN Play

İpl için OSN Play

OSN Play, Ortadoğu dinleyicileri için Arapça dilinde spor yayınları sunmaktadır. Kaliteli bir VPN hizmeti kullanılarak diğer ülkelerden engellenebilen coğrafi olarak kısıtlanmış bir hizmettir. OSN Play ile ilgili en iyi bölüm, android ve iOS için uygulamasının ilgili platform mağazalarında da mevcut olmasıdır. OSN hizmetlerine aboneliği olan kullanıcılar, favori spor içeriklerine ek ücret ödemeden erişebilir.

Smartcric uygulaması

IPL için SmartCric Uygulaması

SmartCric akıllı telefonlarda dünyanın dört bir yanından canlı kriket maçları akışı için harika bir uygulamadır. Ancak, akıllı telefonlar için bu akıllı uygulama hakkında en garip şeylerden biri, Google Play Store’da mevcut olmamasıdır. Bu uygulamayı yüklemek isteyen kullanıcılar apk dosyasını üçüncü taraf bir siteden indirip yüklemelidir. Bunun dışında uygulama harika bir dostu arayüzü var ve harika çalışıyor gibi kullanmak için harika bir.

Söğüt TV

IPL akışı için WillowTV

Willow TV, dünyanın dört bir yanında gerçekleşen çeşitli kriket etkinliklerini ve vurgularını canlı olarak yayınlayan önde gelen bir Amerikan spor adanmış yayın kanalıdır. Merkezi Kaliforniya’da bulunan bu kanal, Hindistan Premier Ligi’ni canlı olarak yayınlamaktadır ve kullanıcılar akışlara kolayca erişebilmektedir..

Jio TV

ücretsiz ipl akışı için jiotv

Jio TV, kullanıcılarına dünyanın farklı bölgelerinden ve farklı dillerden çok çeşitli kanallar sunmaktadır. 50’den fazla HD kanalı olan 350’den fazla TV kanalı sunuyor. Jio TV uygulaması ilgili cihazlar için Google Play Store ve Apple App Store’dan indirilebilir.

Bu uygulamanın sahip olduğu en iyi özelliklerden biri, kullanıcıların istedikleri zaman canlı bir maçı duraklatabilmeleri ve aynı noktadan devam etmek için oynamasıdır. Kullanıcılar ayrıca önceki 7 gün içinde yayınlanan içeriği seçerek favori şovlarını izleyebilirler. Kullanıcılar Jio’nun münhasır mobil servislerine en düşük?.

ipl için jio planı

Vivoipl

Vivo ipl akışı

Vivo, Hindistan Premier Ligi 2018’in resmi sponsoru ve IPL 2018’den tüm aksiyonları web sitesinde yayınlayacak. Kullanıcılar, IPL 2018’in tüm maçlarını VivoIPL web sitesinde izleyebilecekler. Web sitesinde ayrıca kolayca görüntülenebilen tam bir turnuva programı ve pint masalı vardır..

Cricbytes

cricbytes üzerinde ipl çevrimiçi izlemek

Cricbytes aslında kriket dünyasından tüm güncel ve en son haberler ve sonuçlar hakkında haberler ve bloglar yayınlayan bir blog sitesi. Her ne kadar, kullanıcılar bu sitede canlı olarak maç izleyemeyecekler, ancak puan kartı ve sahadaki tüm haberler ve şeyler ile güncel kalabilirler. Kullanıcılar kriket etkinlikleri ve oyuncuları ile ilgili en son haberleri kolayca takip edebilirler..

CricHD

izle ipl oncrichd.tv

CricHD, Futbol, ​​Kriket, Rugby, Amerikan Futbolu, Güreş, UFC, Boks, Golf vb.Gibi çeşitli sporlar için tek bir tıklamayla canlı akış sağlayan inanılmaz bir akış sitesidir. BT Sport, ESPN HD, Euro Sport, PTV Sports ve Sky Sports vb..

DD Sports

dd spor ipl ücretsiz izlemek için

DD sports aslında Hindistan’daki yerli spor etkinliklerinin çoğunu kapsayan bir Hint spor telecasting ağıdır. Ancak, IPL 2018’i kapsayacak ve akışları çevrimiçi olarak “GoHelloTV.in” web sitesinin spor bölümünde yer alacak. IPL 2018’i canlı olarak ücretsiz yayınlamak isteyen kullanıcılar DD Sports üzerinden yayın yapabilirler. Bununla birlikte, bu konudaki ilgili nokta, coğrafi olarak kısıtlanmış bir akış olabileceğinden ve buna erişmek için bir VPN hizmeti kullanmanız gerekebilir..

Suvarna Plus

Star-suvarna-plus

Star olarak bilinen Suvarna Plus Suvarna Plus, Star Networks’ün sahibi olduğu bir Hint eğlence kanalı. En son ve eski Bollywood filmlerini ve uluslararası ve yerli spor etkinliklerini yayınlar. IPL, dünya çapında övülen büyüleyici bir yerli kriket ligidir ve Suvarna Plus’ta canlı olarak yayınlanacaktır. Bu nedenle, evinizde TV’de izleyemiyorsanız, Suvarna Plus çevrimiçi akışı üzerinden kolayca izleyebilirsiniz..

Son sözler

Indian Premier League, sadece Güney Asya’nın değil dünyanın da en büyük kriket liglerinden biridir. Dünyada bu heyecan verici kriket ligini izlemeyi seven milyonlarca hayran var. TV’de IPL izleyemeyen veya yurtdışında yaşayan kullanıcılar, Kodi’de IPL’yi kolayca izleyebilir veya tarafımızdan sağlanan akış bağlantıları aracılığıyla canlı olarak izleyebilirler.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me