IPTV Kodi 18.0 Sürümü – 15 Nisan 2020 için En İyi IPTV Kodi Leia, Kripton, Jarvis Eklentileri

Kodi, yalnızca Film ve TV Şovlarını izlemek veya retro komediyi izlemek için değildir. Kullanıcılar, en sevdikleri canlı etkinlikleri, TV şovlarını ve diğer canlı programları yayınlamalarına izin veren en iyi kodi eklentileri nedeniyle bunu çok tercih ediyor.


Bazı resmi en iyi IPTV Kodi eklentileri 2018 var ve üçüncü taraf geliştiriciler tarafından da geliştirilen birkaç harika IPTV ücretsiz eklentisi var. Ancak, birçok kişi eklentileri yükleme veya akışlarına erişme konusunda sorunlarla karşılaşır.

Bunun nedeni Kodi Live TV eklentilerinin coğrafi olarak kısıtlanmış olması ve Kodi’de bir VPN desteği olmadan akışlarına belirlenen bölgelerinin dışında erişilmemesidir..

Leia ve Krypton’a Platinum Smart IPTV Kodi Kurulumu

 1. Kodi’yi aç > dişli çark simgesini (ayarlar) tıklayın.
 2. Dosya Yöneticisi’ni seçin.
 3. Kaynak Ekle’ye çift tıklayın.
 4. Yazdığı yeri tıklayın ve şu URL’yi yazın: ‘http://legionworldtv.com/wizard ‘ > Tamam’ı tıklayın.
 5. Bu medya kaynağına “Lejyon Repo” adını verin ve Tamam’ı tıklayın > URL’yi ve Adı tekrar kontrol edin ve tekrar Tamam’ı tıklayın.
 6. Ana ekrana geri dönün > Eklentiler menüsünü tıklayın.
 7. Kutu simgesini tıklayın.
 8. Zip dosyasından yükle’yi seçin > Plugin.video.iptvplatinum.zip dosyasını seçin > bildirimi bekle.

Platinum Smart IPTV Kodi, Jarvis sürüm 16 veya üstüne nasıl kurulur

 1. Başlatmak Kodi.
 2. Tıklayın sistem > Açık Dosya Yöneticisi > Üzerine çift tıklayın Kaynak ekle.
 3. Tıklayın <Yok> ve bunu yaz URL: http://legionworldtv.com/wizard > Tıklayın Bitti.
 4. Bu medya kaynağını adlandırın Lejyon Repo > Tıklayın Bitti > Tıklayın tamam.
 5. Geri dönmek Kodi ana ekran > Adresine git sistem > Tıklamak Eklenti Menü > seçmek Zip dosyasından yükle > Bildirimi bekleyin.
 6. Adresine git Lejyon Repo > Açık plugin.video.iptvplatinum.zip.
 7. bir bildirim eklenti yüklemesi hakkında görünecek.

Platinum Smart IPTV Kodi İndir

 1. İndir  Sıkıştırılmış dosya > Adresine git Eklenti.
 2. Tıkla Kutu simgesi.
 3. Tıklayın Zip dosyasından yükle > Sisteme göz atın ve indirilen zip dosyasını açın > bildirimi bekle.

Platinum Smart IPTV Kanalları Listesi

Platinum IPTV’de kullanıcıların izleyebilecekleri kanallardan bazıları şunlardır:

 1. NBC
 2. TİLKİ
 3. ABC Detroit
 4. WMYD TV20
 5. FXX ABD
 6. Başak HD
 7. TRU TV HD
 8. Vahşi TV
 9. Dünya Balıkçılık Ağı
 10. Velocity HD
 11. Bahis TV
 12. Film zamanı
 13. Omni 1
 14. Omni 2
 15. CNN HD

2020 için En İyi 15 IPTV Kodi Eklentisi

 1. iTV
 2. Sylvr
 3. BGTime.TV
 4. Şarj etmek! TV Live
 5. Comet TV Live
 6. D8
 7. C31
 8. ECB TV
 9. Serebro Prime
 10. CW Televizyon Ağı
 11. Darkzide IPTV
 12. ExPat TV
 13. Bonus.TV
 14. Boom Boom TV
 15. DFB TV

Leia Sürüm 18 için En İyi IPTV Kodi Eklentileri

1) iTV

En İyi IPTV Kodi Eklentileri

iTV, kullanıcıların çevrimiçi olarak yayınlanan içeriklerine erişmelerini sağlayan İngiltere merkezli bir TV ağıdır. Kodi kullanıcıları iTV IPTV Kodi ücretsiz eklentisiyle tüm İngiliz kanallarını canlı olarak yayınlayabilir.

2) Sylvr

Sylvr IPTV Kodi ücretsiz addon

Akış kalitesi ve işlevleri söz konusu olduğunda, Sylvr harika, eller aşağı. Sadece birkaç sayıda kanal sunmasına rağmen Sylvr, Kodi kütüphanenizde bir eklenti olmalıdır. Keşke biraz çeşitlilik olsaydı daha iyi olurdu. Yine de, eklenti iyi çalışıyor ve arayüz çok kullanıcı dostu.

3) BGTime.TV

BGTime bulgaristan iptv ücretsiz addon

BGTime.TV, kullanıcıların favori Bulgar kanallarına abone olmalarını sağlayan çevrimiçi bir Bulgar TV hizmetidir. Kullanıcılar istedikleri kanalları kaydedebilir, oynatabilir ve yayın yapabilir. BGTime.TV IPTV eklentisi, Kodi kullanıcıları için çevrimiçi kayıt yaparak Canlı TV kanallarına ve etkinliklerine erişmelerini sağlayan resmi bir eklentidir.

4) Şarj edin! TV Live

Şarj etmek! TV IPTV Kodi listesi Akış

Şarj etmek! filmler, TV şovları, canlı etkinlikler ve spor kanalları için bir yayın ağıdır. Kullanıcılara sunduğu eylem içeriği nedeniyle popülerdir. Kodi kullanıcıları, resmi Charge’ı yükleyerek Kodi uygulamalarında bu hizmeti kolayca kullanabilirler! TV Live IPTV eklentisi.

5) Comet TV Live

Comet TV Live iptv kodi listesi eklentisi

Comet, keşifler, tarihi komplolar, yenilikler, icatlar vb. Gibi Bilimkurgu türlerini yayınlayan bir TV kanalı. Kodi kullanıcıları, Kodi uygulamasından bu kanala, Kodet uygulamasından resmi Kodi deposundan Comi TV Live Kodi eklentisini yükleyerek kolayca erişebilirler..

Krypton Sürüm 17.6 için En İyi IPTV Kodi Eklentileri

1) D8

Krypton Sürüm 17.6 için En İyi IPTV Kodi Eklentileri

D8 bir Fransız TV kanalıdır ve kullanıcılar bu Fransız TV kanalına kolayca erişebilir ve resmi Kodi eklenti deposunda bulunan resmi IPTV Kodi eklentisi aracılığıyla video izleyebilir.

2) C31

C31 topluluğu iptv kodi listesi Addon

Kanal 31, yerel bir bilgi, eğitim, spor ve eğlence odaklı topluluk temelli TV kanalıdır. Avustralya merkezli, kar amacı gütmeyen bir topluluk televizyon yayıncılığı hizmetidir.

İçeriği Dandenong Dağı’ndan yayınlanıyor, tanıdık olmayan bazı yıldızları kapsıyor ve Victoria’nın içinden demirliyor. Her hafta yaklaşık 90 program yayınlanıyor ve yurt içinde üretiliyor.

3) ECB TV

ECB kriket IPTV kodi m3u eklentisi

Bu İngiltere ve Galler kriket panosunun resmi web sitelerinden canlı akışlar sağlayan İngiltere merkezli bir IPTV Kodi m3u.

4) Serebro Prime

Cerebro Prime IPTV Kodi m3u eklentisi

Cerebro Prime, Kodi’de spor etkinlikleri ve eğlence için harika bir IPTV Kodi m3u eklentisidir. Ayrıca Filmler ve bilimle ilgili içerikler için akışlar sağlar.

5) CW Televizyon Ağı

CW Televizyon Ağı iptv kodi ücretli

CW Television Network, Flash, Virgin the Jane, iZombie, Jessica Jones, The Vampire Diaries vb.Gibi en popüler şovların yayınlandığı bir Amerikan yayın ağıdır. Burbank, Kaliforniya. Kodi kullanıcıları, bu en iyi IPTV Kodi ücretli eklentisini yükleyerek CW Television Network’te bulunan tüm şovları kolayca izleyebilir.

Jarvis Sürüm 16 için En İyi IPTV Kodi Eklentileri

1) Darkzide IPTV

Jarvis Sürüm 16 için En İyi IPTV Kodi Eklentileri

Adını okuduktan sonra zihninizde ortaya çıkmış olabilecek bir şey de korku içeriği IPTV Kodi ücretli eklentisidir. Ancak, öyle değil! Gerçekte, Norveç, Danimarka ve İsveç gibi bölgelerden kanal akışı için en iyi IPTV eklentilerinden biridir. Harika kalitede akışları var, ancak dil ile ilgili sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

2) ExPat TV

Expat TV İngiltere Iptv kodi ücretli addon

ExPat TV, yalnızca İngiltere ile coğrafi olarak kısıtlanmış akış içeriği için harika bir IPTV Kodi ücretli eklentisidir. Kullanıcılar bu Canlı IPTV eklentisini yükleyebilir ve BBC iPlayer gibi kanallardan en sevdikleri filmleri, TV şovlarını vb..

3) Bonus.TV

bonus.tv rusça iptv kodi indir

Bonus.TV, kullanıcıların en sevdikleri Rusça, Ukraynaca ve bazı uluslararası kanalları yayınlamalarını sağlayan bir Rus yayın hizmetidir. Kullanıcılar Bonus, TV Kodi eklentisini yükleyerek filmleri, TV şovlarını izleyebilir ve en sevdikleri müzikleri kolayca dinleyebilirler..

4) Boom Boom TV

Boom Boom iptv kodi indir

Boom Boom TV Kodi eklentisi, Live TV eklenti oyununu gerçekten başlattı çünkü seçim için yaklaşık 1000 Canlı TV kanalı yüklü ve bu kanallar İngiltere, ABD, İspanya vb.Gibi farklı bölgelerden. -on topluluğu salladı ve kısa sürede en iyi IPTV Kodi ücretsiz eklentilerinden biri oldu.

5) DFB TV

DFB TV almanca iptv ücretsiz

DFB, maçlar ve diğer haberlerle ilgili tüm iç raporları ve akışları sağlayan Alman Milli Futbol takımı için resmi web sitesidir. Kullanıcılar bu en iyi Alman IPTV eklentisini Alman Futbol Takımı ile ilgili videoları ve haberleri akış için yükleyebilir.

Platinum Smart IPTV Hataları / Çalışmıyor / Sorunlar

Günlük Hatasını Kontrol Et

Bu hata türü, deponun veya eklentinin yüklenmesi sırasında depodaki veya aşırı önbellek verilerindeki eksik dosyalar nedeniyle oluşur.

Fix

Nedeni belirsiz olduğu için bu hatayı düzeltmenin iki adımı vardır. Öncelikle sisteminizi ve eklenti önbelleğini temizleyin ve eklentiyi yüklemeyi ve açmayı deneyin. Bu işe yaramazsa, eklentiyi güvenilir ve güncel bir depodan yeniden yüklemeyi deneyin.

Bağımlılık Yüklenemedi

Kullanıcı eklentiyi eski bir depodan / kaynaktan yüklemeye çalışırsa veya barındırma kaynağı kapatılırsa bağımlılık hatası oluşur.

Fix

Bu hatayı gidermek için, eklentiyi yüklemeden önce, eklentiyi yüklemek için kullandığınız havuzun güncel ve düzgün çalıştığından emin olun.

Platinum Smart IPTV Kodi Yorumlar

Platinum IPTV’nin dünyanın her yerine ulaştığı övgüsüne bakılırsa, şu anda oyundaki en sevilen IPTV eklentisi olarak adlandırılabilir. Bu eklentiyi öven kullanıcıların bazı tweet’lerini sıraladık:

@ platinumiptv2 kanallarımı hala seviyor dostum. 6 ay ve hala seviyorum!

– ADAM -aka- BIGZ (@bigz_cov) 31 Mart 2018

Mükemmel iptv m8, sadece 1 yıl çok mutlu ödenen paraya değer

– Gary Turner (@ GARYrfc1872) 5 Mart 2018

@ platinumiptv2 Teşekkür ederim, harika çalışıyor, çok fazla seçim televizyondan birkaç ay boyunca hareket etmeyeceğim gibi görünüyor ??

– Bob (Animal) ™ (@Bob_Animal) 13 Ocak 2018

Kullanıcılar, eklenti geliştiricisini sorgularını çözmedeki desteği için övdü:

Bu geçen hafta kurulan ve şimdiye kadar etkilendim. Mesajlara da çok duyarlıydı.

– Andrew Thomas (@twmscfc) 31 Mart 2018

Son sözler

Bu blogda bahsettiğimiz IPTV Kodi eklentilerinin hepsi çalışıyor ve ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize uygun. Bunların hepsi şu anda rafta bulunan en popüler IPTV ücretsiz eklentileridir ve bunlardan birini bile özleyemezsiniz, bu yüzden bunları yükleyin ve hemen canlı yayın yapmaya başlayın. Bununla birlikte, çevrimiçi gizliliğinizi korumak için resmi olmayan Kodi eklentilerini denerken bir Kodi VPN hizmeti kullandığınızdan emin olun..

Daha fazla bilgi için “Kodi’ye VPN nasıl kurulur” kılavuzumuzu ziyaret edin. Bunun için ödeme yapmak istemiyorsanız ücretsiz bir VPN Kodi hizmetini de tercih edebilirsiniz. Ancak, özelliklerin farklılığı nedeniyle ücretli bir VPN hizmeti kullanmanız önemle tavsiye edilir. Umarım şimdi bu eklenti ile neden Kodi için bir VPN’e ihtiyacınız olduğunu anlayacaksınız.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map