Jailbreak Firestick: 2020’de FireStick Cihazı İçin% 100 Çalışma Çözümü

FireStick, tüm dünyada en çok tercih edilen akış cihazıdır ve sağladığı akış kalitesi nedeniyle çok açıktır. Bununla birlikte, kullanıcıların ödemek zorunda olduğu fiyat oldukça ağırdır ve bu nedenle birçok kullanıcı Jailbreak FireStick seçeneğini veya sadece firestick Kodi için ücretsiz bir VPN almayı seçmektedir. Nihai kodi eklentileri kılavuzumuzu kaçırmayın.


Bir FireStick’i Jailbreak yapmak ne anlama geliyor??

Amazon FireStick, anında çevrimiçi akış endüstrisinde devrim yaratan çığır açan bir eğlence cihazıdır. FireStick ortaya çıktığından beri, televizyon izleyen çok sayıda insan ona geçti ve neden olmasın? En sevdiğiniz şovları ve filmleri tek bir cihazdan ve tek bir tıklama ile akış olarak yayınlamak herkesin istediği bir şeydir.

amazon-FIRESTICK-afiş

Ancak, FireStick ile ilgili cesaret kırıcı bir şey, kullanıcıların FireStick’in sunduğu hizmetler için abonelik ücretleri ödemek zorunda olmasıdır. Bu abonelikler biriktiğinde çok yüksek maliyetlidir ve bu FireStick’i devalüe eden bir şeydir.

Bu nedenle kullanıcılar FireStick cihazlarını Jailbreak yapma eğilimindedir. Bir FireStick’i kırmak, ücretsiz bir medya akış yazılımı yüklemek anlamına gelir. Hapis kırma yasadışı değildir ve birkaç dakika içinde kolayca yapılabilir. Genellikle FireStick kullanıcıları, açık kaynak kodlu medya akış yazılımı olan Kodi’yi kurmak için FireStick cihazlarını hapse attı.

Kodi önceden yüklenmiş olarak gelmez ve doğrudan FireStick’e yüklenemez, bu nedenle Kodi’yi FireStick’e yüklemek için üçüncü taraf bir uygulama gerekir. Kodi’nin FireStick üzerindeki tüm kurulum prosedürü kılavuzun ilerleyen kısımlarında ele alınacaktır..

Jailbreak Firestick 2020 Nasıl Yapılır?

FireStick’i kırmanın iki yolu vardır:

1. ES Dosya Gezgini ile

 1. FireStick’inizi başlatın > Amazon App Store’a gidin >Ara’yı tıklayın ve “ES Dosya Gezgini” yazın > arama sonuçlarından ES Dosya Gezgini’ni tıklayın.
 2. İndir’i tıklayın > Uygulama indirilir ve cihazınıza yüklenir.
 3. Kurulumdan sonra, “Aç” a tıklayın, ES Dosya Gezgini uygulaması kullanıma hazır olacaktır.

2. Downloader Uygulaması ile

 1. Çalıştırın FIRESTICK cihaz > Adresine git Ayarlar
 2. Cihazı tıklayın > Tıklamak Geliştirici Seçenekleri.
 3. Tıklamak etkinleştirmeBilinmeyen Kaynaklardan Uygulamalar” > “Aç” ı tıklayın.
 4. Tıklayın ve “çevirin üzerinde ADB ”Hata ayıklama > şimdi “Bilinmeyen Kaynakları Etkinleştir”.
 5. Şimdi ana ekrana dön Ayarlar
 6. Tercihler’i tıklayın > Şimdi devre dışı bırak Reklam Kimliği.
 7. Geri vermek FIRESTICK Ana ekran.
 8. Arama çubuğunu tıklayın ve Downloader .
 9. Tıklamak “Downloader”Arama sonuçlarından.
 10. Şimdi tıklayın İndir ikon ve indirme işlemi başlayacak.
 11. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulama otomatik olarak yüklenecek.
 12. Yüklemeden sonra uygulamayı açın.

Bilgisayarlı Jailbreak FireStick

FireStick ve PC’nin her ikisinde de, kullanıcıların bilgisayar veya dizüstü bilgisayar aracılığıyla FireStick’te jailbreak yapamayacağı anlamına gelen kadın HDMI bağlantı noktaları bulunur.

Firestick Jailbreak Kanalları ve Firestick Jailbreak Uygulamaları

Firestick Jailbreak Kanalları

FireStick ile ilgili en iyi şey, dünyanın her yerinden en iyi kanalların ve uygulamaların çeşitliliğini sunması ve tek bir tıklamayla olmasıdır. Türlerine ve bölgelerine göre en iyi firestick uygulamalarının ve kanallarının bir listesi:

FireStick’te Bulunan Kablo Kanalları

ABC HaberleriHuluPopüler Bilim
NetflixDisney JuniorSöğüt
Askı TVCBSİncil Videolar
çatırtıHer Yerde FilmlerGünlük Hareket
Gevrek ruloWSJ LiveQFQ.Tv
HBO ŞİMDİAT&T U-ayetYahoo
ESPN’yi izleyinCBS HaberleriAraba Gösterisi Televizyonu
HGTV izleDiscovery ChannelYoutube
CBS Tam ErişimWWE AğıSavunma TV
Gıda Ağını İzleBAHİSOm Nom Toons
BBC haberleriCBS Sports

FireStick’te En İyi Hava Durumu Uygulaması

 1. Tahmin, Radar & Uyarılar Uygulaması

FireStick’te Spor Kanalları ve Uygulamaları

 1. TV IPTV AYARLA
 2. Mobdro
 3. ESPN’yi izleyin

FireStick üzerinde Müzik Uygulamaları

 1. Seğirme
 2. Spotify

Tüm bu uygulamaları ihtiyaçlarınıza göre kullanabilirsiniz; bunlardan bazıları ücretli uygulamalar, bazıları ise ücretsiz uygulamalar ve kanallardır.

Jailbreak FireStick Yasadışı veya Yasal?

Jailbreak, yasal olan FireStick cihazını değiştirme prosedürüne verilen bir addır. FireStick cihazını kıran hapishanede kullanıcıların takip etmeleri için herhangi bir yasal sonuç yoktur, çünkü yapılabilecek özelleştirmelerin niteliği gizlilik yönergelerine aykırı değildir.

Ancak, bir jailbreak uyguladıktan sonra akış için yüklediğiniz ve kullandığınız yazılım veya uygulamalar gizlilik ihlali yasalarına tabi olabilir. Jailbreak, genellikle akış severler ve FireStick kullanıcıları tarafından gerçekleştirilen bir prosedürdür, çünkü fabrikada yapılandırılmış FireStick ile yapılamayan ücretsiz içeriğe erişmek ve bunları yayınlamak isterler.

FireStick cihazınızı jailbreak yaptıktan sonra kullandığınız yazılım, serbest akışları kapıyor ve inn korsanlığı içeriyorsa, bu tür uygulamaların kullanımı yasa dışıdır. Kullanıcıların jailbreak yaptıkları en yaygın yazılım Kodi ve onun açık kaynak kodlu bir yazılımıdır ve daha sonra kullanıcılar, Korsanlıkla ilgili ücretsiz Kodi eklentilerini (üçüncü taraf Kodi eklentileri) yükler. Bu nedenle, bu tür bir yazılımı kullanmak yasadışı sayılır, ancak jailbreak yapmak FireStick’in yasadışı olmadığı anlamına gelir.

Jailbreak FireStick Kodi

Daha önce de belirtildiği gibi, jailbreak FireStick’te en sık kullanılan yazılım Kodi’dir, çünkü eklentileri aracılığıyla en iyi ve yüksek kaliteli içeriğe erişim sağlar ve ücretsizdir. Kodi doğrudan FireStick’e yüklenemez, bu yüzden kullanıcılar Jailbreak yöntemini uygular. Kodi’yi Firestick’e yükledikten sonra, Kodi Fire stick için ücretsiz bir VPN ile akışlarının engelini kaldırabilirsiniz.

Dünya çapında 20 milyondan fazla Kodi kullanıcısı var ve bu 20 milyondan önemli sayıda FireStick kullanıcısı olacağını kendiniz hayal edebilirsiniz. İnsanlar bir FireStick cihazının sağladığı buğulama kolaylığı ve eğlencesi nedeniyle Kodi’yi FireStick’te kullanmayı tercih ediyor. Kim sadece bir cihaz takarak HD akıllı TV’sinde Kodi yüksek kaliteli film akışını ücretsiz olarak istemez.

FireStick cihazınıza Kodi kurmak veya FireStick’te Kodi ile ilgili herhangi bir durumda yardım almak için “Kodi FireStick’e nasıl kurulur” kılavuzuna bakın. Tüm hatalar ve düzeltmeler hakkında kapsamlı bilgiye sahiptir..

Jailbreak FireStick Teraryumu

jailbreak firestick teraryum tv

Teraryum TV, Android cihazlarda tüm dünyada ücretsiz akışlı yüzünü değiştiren devrim niteliğindeki bir uygulamadır. Popcorn Time’ın bir nüshasıydı ama bir süre önce sebepsiz yere kaybolana kadar bundan daha iyi çalışıyor..

Terrarium TV daha iyi bir dönüş yaptı ve Terrarium TV hala çevrimiçi olarak mevcut ve Android, iOS, FireStick, Windows PC vb. Gibi farklı cihazlara kolayca kurulabilir. Terrarium TV, kullanıcılara istedikleri her şeyi sunar ve ücretsizdir..

Bununla birlikte, Teraryum TV yasal radar altındadır, çünkü korsanlığa ve telif hakkı ihlaline karıştığına inanılmaktadır. Bu nedenle, Terrarium TV kullanmak yasal durumlarınızı tehlikeye atabilir ve sizi derinden rahatsız edebilir.

Terrarium TV’yi FireStick’e yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin

 1. Açın FIRESTICK > Tıklamak Ayarlar > Tıklayın sistem > Adresine git Geliştirici Seçenekleri > Bilinmeyen kaynaklardan gelen uygulamaları etkinleştir.
 2. FireStick ev ekranına geri dön > Ara’yı tıklayın ve “ES Dosya Gezgini” > Tıklamak ES Dosya Gezgini arama sonucunu oluştur ve indir.
 3. Uygulamayı yükledikten sonra açın > Tıklayın Araçlar > Tıklamak İndirme yöneticisi > Tıklayın “+ Yeni”.

İletişim kutusuna aşağıdaki ayrıntıları yazın

Yol: http://bit.ly/TTV1910

İsim: ttv198

 1. Tıklayın Şimdi İndirin.
 2. İndirdikten sonra tıklayın Açık dosya.
 3. Tıklayın “Yüklemek.

Orada FireStick’inize Terrarium TV yüklüyse, artık kesintisiz akışın tadını çıkarabilirsiniz ve ücretsizdir.

Jailbreaking Firestick Hakkında SSS

 Jailbroken Amazon FireStick ile neler yapabilirsiniz??

Jailbreak yapılmış bir FireStick, çevrimiçi olarak sunulan çeşitli kanallar ve uygulamalar üzerinden hiçbir ücret ödemeden yüksek kaliteli içeriği ücretsiz olarak yayınlamak için kullanılabilir.

 FireStick ile hangi kanalları ücretsiz alabilirsiniz??

İstediğiniz eğlencenin tadını çıkarmak için FireStick’inize aşağıdaki ücretsiz kanalları alabilirsiniz:

 1. Teraryum TV
 2. Pluto TV
 3. FreeFlix Genel Merkezi
 4. Mobdro
 5. Youtube
 6. Spotify

 FireStick için aylık bir ücret var mı?

Hayır, FireStick’in kendisi için böyle bir aylık ücret yoktur, ancak FireStick’in kullanılabildiği kanallar ve uygulamalar için bir abonelik ücreti vardır..

 Bir FireStick ne yapar?

FireStick, akıllı TV’nize takılabilen, belirli bir abonelik ücreti ödeyerek filmleri ve diğer eğlence ortamlarını uygulamaları ve kanalları üzerinden aktarabilmenizi sağlayan bir tak ve çalıştır akış cihazıdır.

Son sözler

FireStick, şüphesiz ki bir eğlence manyağı ve bir akarsu geek iseniz, sahip olmak için inanılmaz bir şey. Avucunuzun içinde tüm eğlence dünyasına sahip olmanızı sağlar. FireStick’te bulunan uygulamalar HD kalitesinde içerik ve kesintisiz akış deneyimi sunar.

FireStick ile ilgili bir başka harika şey, diğer akış cihazlarından farklı olarak, zaman zaman herhangi bir ayar gerektirmemesidir. Ancak, kullanıcıların her biri için mevcut olan her şey için ödeme yapmak zorunda olması, akış severleri satın alma konusunda isteksiz hale getiren bir şeydir..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map