Just Sports Kodi eklentisi, UKodi1 deposunda bulunan yepyeni bir canlı spor akışı Kodi eklentisidir. Harika bir arayüze sahiptir ve HD kalitesinde akış sağlar. Buna ek olarak, BT Sports, beIN Sports, Sky Sports ve ESPN gibi yaygın olarak popüler olan Spor kanallarının bir listesine sahiptir. Bunun dışında, kaçırdığınız son maçlar için önemli noktalar sağlar.

Just Sports eklentisini ilgili cihazlarınıza nasıl yükleyeceğinizi görmek ve tek bir tıklamayla canlı spor aksiyonunun tadını çıkarmak için bu kılavuzu izleyin. Ayrıca, güncellenmiş kodi eklentileri kılavuzumuzu kontrol etmeyi unutmayın.

Sadece Spor Kodi Deposu

Just Sports eklentisi UKodi1 deposunda mevcuttur. UKodi1 deposu, kütüphanesinde bulunan çok sayıda Kodi yapısı nedeniyle de çok övüldü.

Krypton Sürüm 17.6 ve aşağısına Just Sports Kodi Addon Nasıl Yüklenir

Kodi Krypton sürüm 17.6 veya bundan daha düşük başka bir Krypton sürümü kullanıyorsanız, Just sports addon’u yüklemek için şu adımları izleyin:

 1. Açık Kodi > Tıkla vites (Ayarlar) ikon > Bu menüden Dosya Yönetici > Yeni bir pencere açılacak, Ekle Kaynak sol sütundaki seçenek.kodi sadece spor addon nasıl kurulur
 2. Bir iletişim kutusu açılır, söylediği yere tıklayın <Yok> ve bunu yaz URL http://ukodi1.com/Repo/ ve sonra tıklayın Tamam > Şimdi bu URL’yi UKODI1 ve tıkla tamam > İki kez kontrol edin URL ve isim ve sonra tıklayın tamam iletişim kutusunu kapatmak için.kodi krypton sürüm 17.6 veya daha azına sadece spor nasıl kurulur
 3. Geri vermek Kodi Ana ekran > Tıklamak Eklenti soldaki sütun menüsünden. kodi jarvis sürüm 16 veya daha yüksek bir sürümde sadece spor nasıl kurulur
 4. Tıkla Kutu Simgesi sol üst köşeden > Tıkla Zip Dosyasından Yükle listeden seçenek.kodi firestick sadece spor nasıl kurulur
 5. Şimdi kaydırın ve seçin UKODI1 mevcut seçeneklerden > Tıklamak repository.ukodi1-0.0.5.zip > Bildirimi bekleyin.sadece spor deposu
 6. Bildirim göründükten sonra Depodan Yükle seçenek > Açık UKodi1sadece spor çalışmıyor hata sorunları
 7. Adresine git Video Eklentileri Klasör > seçmek Sadece Spor listeden > Tıklayın Yüklemek.sadece spor fifa dünya kupası

Jarvis Sürüm 16 ve Üstüne Sadece Spor Kodi Addon Nasıl Kurulur

Kodi Jarvis sürüm 16’ya Just Sports eklentisini yüklemek için şu adımları izleyin:

 1. Açık Kodi Jarvis Sürüm 16.
 2. Tıklamak sistem > Açık Dosya Yöneticisi.
 3. Üzerine çift tıklayın Kaynak ekle > Şimdi ‘Yok’ ve bunu gir URL, olduğu gibi http://ukodi1.com/Repo/ > Tıklayın Bitti.
 4. Bu URL’yi şu şekilde adlandırın: UKODI1 > Tıklayın Bitti > Tıklayın tamam iletişim kutusunu kapatmak için.
 5. Geri dönmek Kodi Seyahat > Tıklamak sistem > Tıklamak Eklenti çıkıntı.
 6. Tıklayın Zip Dosyasından Yükle > Tıklamak UKODI1 > seçmek repository.ukodi1-0.0.5.zip.
 7. Tıklayın Depodan Yükle > Adresine git UKodi1.
 8. Açık Video Eklentileri.
 9. seçmek Sadece Spor > Tıklayın Yüklemek > Eklentinin yüklenmesini bekleyin, bir bildirim görünecektir.

Fire Stick’te Sadece Spor Kodi Addon Nasıl Kurulur

 1. Açık Kodi Yangın Stick. Kodi’yi Fire Stick’e yüklemediyseniz, önce yükleyin.
 2. Şuraya git: Geliştirici Seçenekleri > Bilinmeyen Kaynaklardan ADB Hata Ayıklama ve Uygulamaları AÇIN.

Şimdi yukarıda Kodi Krypton sürüm 17.6 kurulumu için gösterilen tam prosedürü izleyin. Just Sports Kodi addon ile ateşböceği için bir vpn kullanılması şiddetle tavsiye edilir. Bu eklenti ücretsiz canlı akışlar sunduğundan, telif hakkı bildirimlerine neden olabilir.

Sadece Spor Kodi İndir

 1. İndir UKodi1 Cihazınızdaki zip dosyası
 2. Tıklamak Eklenti > Tıklamak Kutu simgesi > Tıklayın Zip dosyasından yükle > Sisteme göz atın ve indirilen zip dosyasını açın, yani. repository.ukodi1-0.0.5.zip > Bildirimi bekleyin.
 3. Tıklamak Depodan Yükle > Açık UKodi1 > Adresine git Video eklentileri > seçmek Sadece Spor > Tıklayın Yüklemek.

Just Sports Kodi Addon Yorumları

Kodi’deki Just Sports addon’u farklı sosyal medya platformlarındaki kullanıcılar tarafından çok övdü. Herhangi bir kullanıcının öne sürdüğü olumsuz yorumları bulamadık. Aşağıda, deneyimlerini paylaşan kullanıcıların bazı kanıtları bulunmaktadır:

sadece spor yorumlar

Bu adam sadece eklentiyi övmekle kalmadı, aynı zamanda en popüler spor Kodi eklentilerinden birinin üstünde karşılaştırdı ve derecelendirdi; Spor Şeytanı.

sadece spor reddit yorumlar

Ancak, bu kullanıcı bir Fire Stick’te Just sports addon kullanma deneyimini paylaştı ve bu deneyime bağlı görünüyor. Bunu bilmek harika bir şey.

Just Sports Kodi Alternatifleri

Kodi için birçok spor eklentisi var ve bazıları Just Sports ile rekabet edebilir. Bu heyecan verici spor eklentileri, spor karşılaşmalarının yanı sıra canlı maçlar da sunabilir.

 1. SportsDevil Spor Eklentisi 
 2. Futbol Bugün Spor Addon
 3. Skynet Spor Eklentisi
 4. cCloud Spor Eklentisi

Just Sports Kodi Çalışmıyor / Hatalar / Sorunlar

Depoya Bağlanılamadı

Bu, havuzla hiçbir ilgisi olmayan çok temel bir hatadır. Kaynak adres düzgün girilmezse veya internette bir sorun varsa oluşur.

Fix

Kaynağın URL’sini tekrar kontrol edin ve doğru yazdığınızdan emin olun. İkinci olarak, sonuna boşluk bırakmadan sonuna eğik çizgi (“/”) yerleştirdiğinizden emin olun. Bunu yapmayı deneyin ve hata tekrar oluşmayacak.

Son sözler

Just Sports addon, performansı ve güvenilirliği nedeniyle büyük potansiyele sahip olduğu için Kodi topluluğuna inanılmaz bir ektir. Kullanıcıların sadece oyunları canlı yayınlamasına izin vermekle kalmıyor, aynı zamanda oyunun önemli noktalarını da izlemek harika bir şey. Kullanıcılara kolaylık sağlayan bu tür şeyler, herhangi bir eklentide olmasını tercih ettikleri şeydir..

Just Sports Kodi addon, kullanıcılardan bazı olumlu geri bildirimler alıyor ve bu eklentiyi eleştiren kimse bulamayacaksınız. Bu nedenle, bu Kodi eklentisini akış gereksinimleriniz için denemenizi öneririz, ancak aynı zamanda satır içi özgürlüğünüzü koruyabilmeniz için güvenilir bir VPN hizmeti kullanmanızı öneririz..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me