Kod20 için 2020’de En İyi 6 VPN

Kodi için en iyi VPN


Bir Kodi kullanıcısı olarak, artık evde sıkışıp kaldığınızdan beri düzenli olarak ücretsiz içerik izliyorsunuz. Bu, Kodi için çevrimiçi etkinliğinizi gizlemesi gereken en iyi VPN’e ihtiyacınız olduğu anlamına gelir.

Bir VPN, Kodi ile birlikte kullanıldığında, yüksek bağlantı hızına, güçlü güvenliğe, eklentilerin engellemesini kaldırmalı ve kullanıcıların etkinlik kayıtlarını tutmuyor.

100’den fazla VPN’i ücretsiz olarak test ettik ve yalnızca Kodi için en iyi VPN’i sunmak için size herhangi bir içeriği özel ve anonim olarak yayınlamanıza izin verecek.

Bu kılavuz ayrıca Kodi’ye nasıl VPN yükleneceğini ve akış sırasında VPN’nizin çalışıp çalışmadığını nasıl kontrol edeceğinizi açıklar.

Kodi için 2020’de En İyi 6 VPN

Kodi ihtiyaçları için en uygun VPN’lerin tümünü incelemek, boşaltma görevidir. Her VPN’yi aşağıdaki faktörlere göre test ettik:

 • Yüksek bağlantı hızı
 • Günlükleri saklamaz
 • Güçlü şifreleme
 • Kurulumu kolay

İşte 2020’de kullanabileceğiniz Kodi için en iyi VPN’lerin listesi:

1. PureVPN – Özel Kodi VPN Eklentisi Var

Purevpn-best-vpn-için-kodi

PureVPN bizim Kodi kullanıcıları için 1 numaralı seçenek çünkü kendi Kodi VPN eklentisine sahip. Kurulumu kolaydır ve engelleme eklentilerinde oldukça iyi çalışır.

İle bitti 2.000 sunucu yayılmış 140+ ülke, herhangi bir ücretsiz içeriğe dünyanın her yerinden erişebilirsiniz. Ayrıca, 256 bit şifreleme Kodi trafiğinizi tamamen gizleyen.

PureVPN ile ilgili bir başka iyi şey de, P2P dosya paylaşımı, birçok VPN yok. PureVPN ile bağlantı kurabilirsiniz Aynı anda 10 cihaz.

PureVPN hemen hemen her işletim sistemi ve cihazla çalışır Windows, Android, iOS, macOS, Linux, FireStick, Roku, Raspberry Pi, ve dahası.

En ucuz değil, ama uygun bir fiyat sunuyor $ 2.91 / ay Birlikte 31 günlük para iade garantisi. 

PureVPN31-gün Para İade Garantisi Alın

2. Surfshark – Kodi için en ucuz VPN

Surfshark-best-vpn-için-kodi

Surfshark biridir Kodi için en ucuz VPN ayda sadece 1,99 $ için kullanılabilir. Sadece uygun fiyatlı değil, aynı zamanda hızlı hızlı bir şekilde yanıyor.

Bu VPN ile ilgili her şeyi seviyorum, ancak Kodi için en iyi yapan şey, eşzamanlı olarak sınırsız sayıda cihaz. Tek bir hesapla herhangi bir cihazda Surfshark kullanın.

Bu İngiliz Virgin Adası merkezli veri saklama yasaları olmayan. Hükümet kullanıcıların verilerini sorsa bile, bu tarihten beri onlara hiçbir şey veremezdi herhangi bir kayıt tutmaz.

Tek VPN kill switch özelliği Amazon Fire TV Stick’te. Fire TV’de Kodi kullanıyorsanız, VPN bağlantısı kesilse bile gerçek IP adresinizi gizli tuttuğu için bu özelliği açmanız daha iyi olur.

Surfshark uygulaması gibi tüm cihazlarda kullanılabilir Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Yönlendiriciler, Roku ve daha fazlası. Uygun fiyatla bile, 30 günlük para iade garantisi ayrıca.

30 Günlük Para İade Garantisi Alın

3. ExpressVPN – Akışta En Güvenli VPN

ExpressVPN-Kodi

ExpressVPN şüphesiz en hızlı ve en güvenli Bu liste arasında VPN. Kodi ile ExpressVPN kullandığınızda, arabellekleri zorlukla tamponlar veya akışla ilgili sorunları vardır.

En güçlü şifrelemeyi kullanır, yani. 256 bit AES şifreleme Kodi üzerindeki çevrimiçi etkinliğinizi tamamen gizli tutacak ve orijinal IP adresinizi gizli tutacak.

ExpressVPN inanılmaz gizlilik korumasına, güvenlik özelliklerine sahiptir. 3000+ yüksek hızlı sunucu ve şaşırtıcı akış özellikleri bölünmüş tünel açma ve öldürme anahtarı.

Biraz pahalı olsa da, yani ayda 8.32 $ karşılığında mevcut olsa da, hala bulabileceğiniz en güvenli VPN’dir..

Gibi diğer birçok işletim sistemi ile uyumludur Windows, Mac, Android, iOS, Linux, Chromebook, Amazon FireStick, vb.

ExpressVPN30-gün Para İade Garantisi Alın

4. CyberGhost – En Güvenilir VPN

Cyberghost-vpn-kodi

CyberGhost, sahip olduğu için kolayca en güvenilir VPN’dir. en güçlü şifreleme, hızlı hız, ve hatta herhangi bir kayıt tutmaz.

Kodi’de CyberGhost VPN kullanmayı denediğimde, uygulaması hangi sunucunun en iyi optimum hız. Uygulama size sunucularının her birindeki hızı ve yükü söyler.

Daha az yük ile hızlı hıza sahip bir sunucu bulursanız, daha hızlı olmak için her zaman bu sunucuya bağlanmayı deneyebilirsiniz. Şu anda, 5.900 sunucu ve kullanılabilirlik 89+ ülke.

CyberGhost neredeyse tüm büyük platformlarda kullanılabilir Windows, Mac, iOS, Android, Fire TV, Apple TV, Xbox, Linux, vb.

Tek bir CyberGhost hesabıyla, Aynı anda 7 cihaz. Sadece aylık $ 2.75 45 günlük para iade garantisi.

45 Gün Para İade Garantisi Alın

5. NordVPN – En İyi Kullanıcı Dostu VPN

NordVPN-best-kodi-vpn

NordVPN, çift VPN şifrelemesi sunan tek VPN’dir. Bu, internet trafiğinizi bir kez değil, iki kez şifrelediği anlamına gelir.

Kodi’deki tüm Canlı TV kanallarına erişmenizi sağlar ve ayrıca ücretsiz filmler ve TV şovları için şaşırtıcı eklentilerin bazılarının engelini kaldırır. Vardır 5.500+ sunucu uygun 60 ülke.

Merkezi Panama, Panama’da veri saklama kanunları yoktur. Ayrıca o tarama geçmişinizi saklamaz veya IP adresinizi takip eder.

Sen al % 100 özel akış garantisi hız da çok hızlı. Gibi birçok farklı cihazda mevcuttur Windows, Mac, Android, iOS, Fire TV Çubuğu, ve dahası.

Aynı zamanda nispeten uygun fiyatlı. Sadece aylık $ 3.49 30 günlük para iade garantisi. Bu VPN hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, NordVPN Kodi kılavuzumuzu okuyun.

NordVPN30 Gün Para İade Garantisi Alın

6. IPVanish – Kullanımı ve Kurulumu Kolay

Best-vpn-için-Kodi-IPVanish

IPVanish, Kodi topluluğunda oldukça popülerdir ve haklı olarak tüm Kodi eklentilerine kendi 1.300 sunucu karşıya yerleştirilmiş 75+ konum.

Kodi trafiğinizi veya Kodi’den izlediğiniz herhangi bir ücretsiz içeriği aşağıdakilerin yardımıyla şifreler 256 bit AES şifreleme. 

Tek bir IPVanish hesabıyla, Kodi’yi aynı anda 10 cihazdan güvenle izleyebilirsiniz. Günlükleri veya akış geçmişinizi koruyacağından endişe ediyorsanız endişelenmenize gerek yoktur çünkü herhangi bir günlük depolamaz.

IPVanish dahil tüm cihazlarda kullanılabilir Windows, Mac, iOS, Linux, Android, ve dahası. Fiyat biraz pahalı ve sadece bir ile 3,25 $ / ay için kullanılabilir 7 günlük para iade garantisi. 

IPVanish7 Gün Para İade Garantisi Alın

Kodi’ye VPN Kurulumu (5 Basit Adım)

Kodi’ye bir VPN kurmak için örnek olarak PureVPN kullanacağım. Şu 5 basit adımı uygulamanız yeterlidir:

Aşama 1: PureVPN’e (En Çok Tavsiye Edilen VPN’imiz) Kaydolun

2. Adım: İndirin ve Yüklemek Tercih edilen herhangi bir cihazda PureVPN uygulaması

İndir-PureVPN-Kodi-app

Aşama 3: Açık PureVPN uygulamasını seçin ve ABD sunucusu veya başka bir sunucu

PureVPN-Kodi-app

4. Adım: Tıklayın Bağlan yeşil simge

PureVPN-app

Adım 5: şimdi Kodi’yi aç ve film veya TV şovlarını oynatmaya başlayın

Kodi-akışlı

PureVPN31-gün Para İade Garantisi Alın

Kodi’ye VPN kurmanın birçok farklı yolunu gösteren kılavuzumuza da bakabilirsiniz..

VPN’in Kodi üzerinde çalışıp çalışmadığını kontrol etme

Kodi’ye bir VPN yüklemesine rağmen, bunun işe yarayıp yaramadığını hala merak ediyorlar. Sık sorulan bazı sorular ortaya çıkıyor: ‘Akış sırasında güvende miyiz?’ ‘Trafiğimizin şifreli olduğunu nasıl biliyoruz?.

Tüm bu soruları, bir VPN’in Kodi ile çalışıp çalışmadığını size bildirecek basit bir test yaparak cevaplayacağım. Şu basit adımları deneyin:

1. Adım: Bağlanın uygulamanızdaki bir VPN sunucusuna bağlanma

Adım 2: Açık Cihazınızdaki Kodi

VPN-çalışmaktadır ara Eğer-adımlı-2

Aşama 3: Tıkla Ayarlar ikon

VPN-çalışmaktadır ara Eğer-adımlı-3

4. Adım: seçmek Sistem bilgisi

VPN-çalışmaktadır ara Eğer-adımlı-4

Adım 5: Artık IP adresinizin değiştiğini görebilirsiniz

vpn-çalışmaktadır check-if-adımlı-5

Kodi için Neden VPN’e İhtiyacınız Var??

Evet! Kodi’de akış yaparken çok fazla VPN’e ihtiyacınız var. Kısa süre içinde tartışacağım birçok neden var, ama en önemlisi kimlik koruması..

Kodi ile bir VPN’e ihtiyacınızın 3 nedeni:

kimlik korumasıKimlik koruması

İnternet servis sağlayıcınız gerçek IP adresinizi bilir. Kodi’de ücretsiz içerik izliyorsanız, İSS’niz internet hızınızı kısıtlar veya size telif hakkı ihlali bildirimleri gönderir.

Tüm bunlardan kaçınmak için, bir VPN internet trafiğinizi veya Kodi’de yayınladığınız her şeyi şifreleyecektir. İSS’niz, şimdi şifrelenmiş olduğu için ücretsiz içerik yayınladığınızı tanımayacak.

güvenlik duvarıCocumvent Coğrafi Kısıtlaması

CCloud TV gibi bazı Canlı TV eklentileri ve diğerleri dünyanın dört bir yanından 100’den fazla kanalı yayınlamakta serbesttir. Ücretsiz olmalarına rağmen, bir VPN’niz yoksa bu kanalların tümünü izleyemezsiniz.

Örneğin, ABD’deyseniz ve bir İspanyol TV Kanalı izlemek istiyorsanız, büyük olasılıkla bir hatayla karşılaşırsınız, more daha fazla bilgi için günlüğe bakın. ’

Ancak bir İspanyol VPN sunucusuna bağlanır ve aynı TV kanalını izlerseniz, mükemmel bir şekilde yayınlanır.

malware korumasıKötü Amaçlı Yazılımlardan Koruyun

Birçok kez söylediğim gibi, Kodi açık kaynaklı bir yazılımdır. Bu, herhangi bir kişinin bir eklenti oluşturabileceği ve bilgisayarınıza virüs bulabileceği anlamına gelir.

Her gün oluşturulan tonlarca eklenti olduğundan, hangisinin herhangi bir kötü amaçlı yazılımdan net olduğunu söylemek imkansızdır. Sadece URL’yi alıp indirin.

Bu, cihazınızı bilgisayar korsanlığına karşı savunmasız hale getirir. VPN, bilgisayar korsanlarının cihazınıza girmesini veya önemli kişisel bilgilerinizi çalmasını önler.

Daha fazla bilgi için Kodi için neden VPN’e ihtiyacım olduğuna dair kılavuzumuzu her zaman okuyabilirsiniz.

VPN, Windows, Mac, iOS ve Android’de FireStick için yararlı olduğu kadar faydalıdır. Akış sırasında Fire TV’nizi korumak için Amazon FireStick için en iyi VPN listemizi de görüntüleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ücretsiz bir Kodi VPN Kullanabilir miyim?

Yalnızca Kodi için verilerinizi kaydetmeyen ücretsiz VPN’leri kullanmanızı öneririm. Ayrıca bir veri sınırı sınırına sahip olup olmadıklarını da kontrol etmelisiniz, çünkü eğer yaparlarsa akış nedeniyle yakında sona erecek.

Evde bir VPN’e ihtiyacım var mı?

İster evde, ister halka açık bir yerde olun, kişisel verilerinizi korumak için Kodi ile akış yapmak için bir VPN’e ihtiyacınız olacaktır. Hepimiz evde sıkıştığımızdan, VPN kullanmaya her zamankinden daha fazla ihtiyaç var.

Kodi’nin VPN’si var mı?

Kodi’nin resmi bir VPN uygulaması yok. Bu nedenle akış sırasında Kodi için en iyi VPN’yi yüklemek önemlidir.

Önemli Çıkarımlar

Kodi, bugün internette bulabileceğiniz herhangi bir ücretsiz içeriği aktarabilir. Filmler, TV Şovları, Canlı TV ve Spor yayınları.

Aslında, premium kablo sağlayıcılarını bırakmak ve Kodi’ye geçmek için en iyi yoldur. Ancak çevrimiçi etkinliğinizi İnternet Servis Sağlayıcınızdan gizlemek için bir VPN kullanmanız gerekir.

Bu kılavuz, çevrimiçi etkinliğinizi gizli tutan Kodi için en iyi VPN’yi listeler ve açıklar; böylece tüm ücretsiz içeriği güvenli bir şekilde aktarabilirsiniz.

Size en iyi önerimizin PureVPN kullanmak olduğunu hatırlatalım. Kodi VPN eklentisine sahip olmasına rağmen, çevrimiçi trafiğinizi veya Kodi’de yayınladığınız her şeyi tamamen gizleyen güçlü şifreleme özelliğine sahiptir..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map