Kodi 2020 İncelemesi İçin ExpressVPN – Sıfır Günlüklü Kodi İçin En Güvenli VPN Olduğu Görünüyor

Yüksek hızlı sunucularla ve üstün güvenlikle sorunsuz akışın keyfini çıkarmak için Kodi için ExpressVPN’i seçin. ExpressVPN ve Kodi ile uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi görmek için bu kılavuzda bir gezinti yapın.


ExpressVPN neden VPN’ler arasında en iyi hizmet?

ExpressVPN bir zorba olarak kabul edilir, çünkü birinci sınıf güvenlik protokolleri sağlar ve hiçbir DNS veya IP sızıntısı için asla çağrılmaz. Kodi akışı için en iyi VPN’i seçmek, kullanıcılar için bir inanç sıçraması yapmak ve inançlarını kaybetmemelerini sağlamak gibi bir hizmet sağlayıcısının ilk önceliğidir. Bu nedenle, güvenlik ve hız açısından güvenilir bir VPN sağlayıcısının seçilmesi önerilir.

ExpressVPN ile ilgili en iyi şeylerden biri, listeden seçtiğiniz bir sunucuya anında bağlanmasıdır. Diğer VPN sağlayıcılarının sunuculara bağlanması zaman alabilir, ancak ExpressVPN sunucuları inanılmaz derecede hızlıdır. Bu, Kodi için bir VPN seçerken dikkate alınması gereken önemli bir şeydir.

Bu özelliklerin tümü, ExpressVPN’in diğer VPN’ler arasındaki en iyi hizmet olduğunu teyit eder. ExpressVPN kullanıcılarının geri bildirim formu olumludur, bu da insanların hizmetinden son derece memnun olduklarını gösterir. Bu kılavuzda bulunan bazı kullanıcı yorumlarını görebilirsiniz.

Kodi Hız Testi için ExpressVPN

ExpressVPN, Kodi için en hızlı VPN olarak övgüde bulunduğundan, size iddia etmeden önce bu iddianın doğru olduğundan emin olmalıydım. Bu yüzden bir ABD sunucusuna bağlandım ve Kodi’de yayın yapmaya başladım.

Kodi Hız Testi için ExpressVPN

Bu, 2 Mbps’lik bir bağlantıda akış yaparken ExpressVPN (NewYork) sunucusundan aldığım hızdı, ki bu gerçekten şaşırtıcı. ExpressVPN sunucusuna 3 ila 4 saniye içinde bağlandım. Akış sorunsuz ve hiçbir gecikme veya kesinti (bağlantı kesilmesi) ile karşı karşıya.

Kodi IP Sızıntı Testi için ExpressVPN

Güvenilir bir VPN güçlü şifreleme protokolüne sahip olmalı ve OP veya DNS sızıntısı olmamasını sağlamalıdır. Bu nedenle, bir ExpressVPN sunucusuna bağlıyken IP ve DNS sızıntı testi yaptım ve sonuçlar aşağıdaki gibidir:

Kodi IP Sızıntı Testi için ExpressVPN

ExpressVPN IP sızıntı testi

IP sızıntıları veya DNS sızıntıları bulunamadı, bu da ExpressVPN’in gerçekten güvenli ve güvenilir bir hizmet sağlayıcı olduğunu kanıtlıyor.

Kodi Coğrafi kısıtlamalı eklentiler denetimi için ExpressVPN

Kodi’de VPN kullanmanın ana nedenlerinden biri coğrafi kısıtlamalı eklentilere ve akışlara erişmektir. Canlı TV eklentilerinin neredeyse tamamı coğrafi olarak sınırlandırılmıştır, çünkü akışlarına yetkilendirilenlerden başka bir bölgeden erişilemez.

Maverick TV’nin coğrafi kısıtlamalarını atlamak için ExpressVPN’i kullanmayı denedik ve olan buydu:

Kodi Coğrafi kısıtlamalı eklentiler denetimi için ExpressVPN

Akışlara sorunsuz bir şekilde erişebildik ve akış kusursuz, arabelleğe alma sorunları veya gecikmeler yoktu.

ExpressVPN Kodi ile Uyumlu mu??

Evet, ExpressVPN özel bir Kodi eklentisine sahip olmasa da Kodi ile uyumludur, ancak arka planda çalışır. ExpressVPN gerçekten de Kodi için en iyi VPN’lerden biridir, çünkü yüksek hızlı sunuculara sahiptir ve IP veya DNS sızıntısı olmadan coğrafi kısıtlamaları iyi atlar.

Kodi’yi Windows, Android veya iOS, macOS, Linux, FireStick ve FireTV, Roku, RaspberryPi, ExpressVPN gibi herhangi bir platformda kullanmanızın önemi yok, neredeyse tüm büyük işletim sistemlerinde kullanılabilir.

Android’de Kodi ExpressVPN ile nasıl kullanılır

Çok sayıda insan akış amacıyla tüm dünyada Android cihazları kullanıyor. Akış için Android cihazların kullanımı arttıkça, siber güvenlik sorunları da artmaya başladı. Gizlilik, Android kullanıcıları için, özellikle cihazlarını akış amacıyla kullanan kullanıcılar için ciddi bir endişe haline geldi.

Akıştan zevk alırken çevrimiçi güvenliğinizi sağlamak için Kodi’yi Android cihazlarda ExpressVPN ile kullanın. Android cihazınıza ExpressVPN’i yüklemek için aşağıdaki prosedürü izleyin:

 1. Adresine git Google Oyun mağazası ve ExpressVPN ara.
 2. Tıklamak ExpressVPN – En İyi Android VPN’i arama sonuçlarından.
 3. Şimdi tıklayın Yüklemek ve indirme işlemi başlayacaktır. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulama otomatik olarak yüklenecek.
 4. Aç’ı tıklayın.
 5. Daha sonra, Oturum Aç’ı tıklayın uygulama arayüzünden.
 6. Girin hesap bilgileri için ExpressVPN’e giriş. (Kilitlenme raporlarını paylaşmak isteyip istemediğiniz sorulur. Tamam veya Hayır teşekkürler, tercihinize bağlı olarak. 0
 7. Şimdi tıklayın Tamam VPN’nizi ayarlamak için > Tıklayın Tamam bağlantı isteği açılır penceresinde.
 8. Şimdi istediğiniz sunucu konumunu seçin ve VPN’yi açmak için güç düğmesine tıklayın ve sunucuya bağlan.

ExpressVPN sunucusuna bağlandıktan sonra cihazınızda Kodi’yi açın ve akışa başlayın. Kodi’yi henüz android cihazınıza yüklemediyseniz, “Android Cihazlara Kodi Nasıl Kurulur / Kurulur” kılavuzumuzu ziyaret edin.

Kodi’yi Windows’ta ExpressVPN ile kullanma

Akış meraklılarının çoğu Windows’ta Kodi’yi kullanır ve Windows’ta harika çalıştığına şüphe yoktur. Kodi’nin Windows’ta ExpressVPN ile nasıl kullanılacağını görmek için aşağıda gösterilen prosedürü izleyin:

 1. ExpressVPN sipariş sayfasına gidin ve size en uygun paket planına abone olun.
 2. ExpressVPN Windows Masaüstü İstemcisini İndirin.
 3. İndirdikten sonra uygulamayı cihazınıza yükleyin.
 4. Açık ExpressVPN istemcisi kurulumdan sonra ve giriş bilgilerinizi girin abonelik üzerine ExpressVPN tarafından sağlanır.
 5. Şimdi listesinden istediğiniz sunucu konumunu seçin 160 konum.
 6. Tıkla güç simgesi düğmesi çevirmek VPN AÇIK.
 7. İşte ExpressVPN’iniz kurulu ve bağlı. Şimdi Kodi’yi başlatın ve ExpressVPN arka planda çalışırken Windows’ta güvenli akışı başlatın. Kodi’yi pencerelere yüklemediyseniz, “Windows’da Kodi Nasıl Yüklenir” adlı bu kılavuzu izleyin..

VPN Manager aracılığıyla Kodi’ye ExpressVPN yükleyin

ExpressVPN’i doğrudan Kodi’ye kurmak istiyorsanız, bunu VPN Manager üzerinden yapabilirsiniz. Aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir:

 1. Adresine git VPN Yöneticisi> Tıklamak VPN Yapılandırması > Tıklamak Ayarlar
 2. ExpressVPN hesabınıza giriş yapmak için kimlik bilgilerinizi girin.
 3. Tıklamak VPN Bağlantılarıçıkıntı > seçmek İlk VPN Bağlantısı.
 4. Bağlanmak istediğiniz herhangi bir sunucuyu listeden seçin.
 5. Bağlanacaksınız ve şimdi ExpressVPN ile entegre edilmiş Kodi’de yayın yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.

FireStick’te Kodi ExpressVPN ile nasıl kullanılır

Amazon FireStick, özellikle üzerine Kodi yüklüyse, en iyi akış cihazlarından biridir. En iyi bölüm, şu adımları izleyerek Kodi’yi FireStick’te Express VPN ile kullanabilmenizdir:

 1. FireStick cihazınızı başlatın > Ana ekrandan arama çubuğunu tıklayın.
 2. “ExpressVPN” araması yapın.
 3. Tıklayın “Almak” > Uygulama indirilecek ve yüklenecek.
 4. Kurulum tamamlandığında, “Açık“.
 5. şimdi oturum aç uygulamaya, kullanarak ExpressVPN kimlik bilgileri.
 6. Tıklayın tamam yapılandırmayı tamamlamak ve bir VPN bağlantısı kurmak için
 7. İstediğinizi seçin sunucu konumu ve ardından güç düğmesi çevirmek VPN AÇIK.

Bu kadar basit! Şimdi Kodi ile akış yapmanın ve FireStick’teki ExpressVPN ile gizliliğin korunmasının keyfini çıkarın.

Kodi için alternatif VPN hizmetleri

Endüstrideki en iyi VPN servis sağlayıcısı olmasına rağmen, birçok kişi fiyatı hakkında, yani ayda 8.32 ABD doları şikayet etti. ExpressVPN’den daha düşük maliyetli bir VPN hizmeti arıyorsanız, Kodi için aşağıdaki alternatif VPN hizmetlerini deneyebilirsiniz:

 1. PureVPN
 2. NordVPN
 3. CyberGhost

ExpressVPN for Kodi Reddit Değerlendirmeler

Okuyucularımı yanıltmaya inanmıyorum ve bu yüzden ExpressVPN ile ilgili bazı kullanıcı geri bildirimlerini görmenize izin vermeyi düşündüm. İşte bak:

Tartışma yorumu ieswideopen’in tartışmadan yorumu "Express VPN".

Bu kişi Netflix’i bir İngiltere sunucusu üzerinden izlemek için ExpressVPN’i kullandı ve geri bildirim olumlu. Daha önce de belirttiğim gibi, ExpressVPN sunucu hızına sahiptir, bu da akış için büyük bir artıdır.

Tartışma yorumu geffenizlude’un tartışma yorumu "AndroidTV işletim sisteminde çalışan VPN yöneticisi eklentisi, Kodi mi arıyorsunuz?".

Bu kullanıcının özel bir Kodi eklentisine sahip olmama endişesi oldukça alakalı çünkü gerçekten bir güçlük yaratıyor. Ancak, Kodi için en iyi VPN’i kullanıyorsanız erişilebilirlik ve korumadan ödün verilmeyecektir.

Sonuç

Şimdiye kadar, ExpressVPN tarafından Kodi için neler sunulduğunu ve Kodi için neden en iyi VPN olduğunu net bir şekilde görmelisiniz. Kodi için ExpressVPN ile ilgili kurulumundan uyumluluğuna kadar tüm temel hususları kapsamayı denedim. ExpressVPN gerçekten Kodi kullanıcıları için harika bir seçenek ve ben şahsen herkese tavsiye ederim, özellikle akış için.

VPN, artık büyüyen bir siber tehdit ve gizlilik sorunları nedeniyle artık bir seçenek değil, günümüzde bir ihtiyaç. Çevrimiçi akış endüstrisi gün geçtikçe büyüyor ve bu büyümeyi akılda tutarak siber güvenlik bilincini yaymak şart.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map