Kodi için en iyi VPN’i seçmek zor olabilir çünkü neredeyse diğer VPN sağlayıcılarının en iyisi olduğunu iddia ediyor. Kodi için CyberGhost’u öneriyorum çünkü bazı özel akış özelliklerine sahip güvenilir bir servis sağlayıcı olarak görüyorum ve kullanıcıların anonim kalarak coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğin engelini kaldırmasına izin veriyor.

Bu kılavuzda gezinin ve CyberGhost’u Windows, Android ve diğer Platformlar gibi cihazlara nasıl yükleyebileceğinizi görün.

CyberGhost VPN, Kodi için iyi bir VPN hizmeti mi?

Evet! CyberGhost, akış için gerçekten en iyi VPN’dir çünkü bazı harika özelliklere sahiptir:

 1. Windows, Android, iOS, macOS, Linux, FireStick ve FireTV, Roku, RaspberryPi vb.Gibi hemen hemen her işletim sistemini destekler.
 2. Sıkı Kayıt yok politikası
 3. Dünya genelinde 3500’den fazla sunucu
 4. 7 eşzamanlı bağlantıya izin verir
 5. Kill switch özelliği

Bunlar, bu VPN’nin en önemli özellikleri ve bunun en iyi yanı, hepsini sadece 2,75 ABD Doları / ay karşılığında alabilmeniz..

CyberGhost, sürekli gelişen hizmeti nedeniyle siber güvenlik endüstrisinde çok saygın bir VPN sağlayıcısıdır. Askeri sınıf şifreleme protokolü sağladığı ve kullanıcı gizliliğinden ödün vermediği için hiçbir zaman skandala maruz kalmamıştır. Güvenilirlik hizmeti sağlayıcısıdır ve şeffaflık raporunu çevrimiçi yayınlamasıyla desteklenmektedir..

CyberGhost, tüm harika özellikleri ile inanılmaz bir kullanıcı arayüzüne sahiptir ve kullanıcıların sorunsuz bir şekilde erişmelerine izin verir. Kodi ile çalıştırmak harika bir deneyim çünkü kullanıcıların DeathStar Kodi eklentisi gibi coğrafi olarak kısıtlanmış tüm Kodi eklentilerine erişmesine izin veriyor.

Kodi Hız Testi için CyberGhost

Kodi için CyberGhost’un sunucu hızını test etmek için, 2 Mbps bağlantı ile Kodi’de akış yaparken bir hız testi yaptım. Sonuçlar burada:

Kodi Hız testi için CyberGhost

CyberGhost’un 2 Mbps bağlantı üzerindeki sunucu hızı, yukarıdaki ekran görüntüsünde görebileceğiniz gibi gerçekten çok iyiydi. CyberGhost bağlıyken akış sırasında hiçbir gecikme veya sorunla karşılaşmadım.

Kodi IP sızıntı Testi için CyberGhost

Bir kişinin VPN kullanmayı seçmesinin en önemli nedeni, IP adresini gizlemek ve anonim olarak internette gezinmektir. Ancak, bu tek amaç VPN sağlayıcısı tarafından tehlikeye atılmışsa, onu kullanmanın bir anlamı yoktur..

CyberGhost’un bu konuda güvenilir olup olmadığını test etmek için bir IP sızıntı testi yaptım ve IP sızıntısı veya DNS sızıntısı tespit edilmedi. Bu, güçlü bir şifreleme protokolüne sahip olduğunu ve güvenilir olabileceğini kanıtlar.

Kodi için CyberGhost IPleak testi

Kodi için CyberGhost IPleak testi

Kodi Coğrafi kısıtlamalı eklentiler denetimi için CyberGhost

Bir IPTV Kodi eklentisinin engellemesini kaldıramıyorsa, Kodi için herhangi bir VPN ne işe yarar??

CyberGhost’un bir IPTV Kodi eklentisi olan DeathStar Kodi eklentisinin engelini kaldırıp engellemediğini test etmek için, Kuveyt’te yaşıyorum ve bu bölgede eklenti kısıtlanıyor. ABD, New York’taki CyberGhost sunucusuna bağlandım ve eklenti anında çalışmaya başladı ve akış 7 ila 8 saniye içinde mükemmel bir şekilde başladı.

kodi için cyberghost kurulumu

DeathStar Kodi eklentisi aracılığıyla yayınladığım TV şovu, NBC’de yayınlanan Blacklist’di ve Kodi için CyberGhost VPN’nin güvenilir bir hizmet sağlayıcı olduğunu kanıtladı.

CyberGhost Kodi ile Uyumlu mu??

CyberGhost’un PureVPN gibi özel bir Kodi eklentisi yoktur, bu da bir dezavantajdır, ancak yine de CyberGhost’u arka planda kullanabilirsiniz. CyberGhost istemcisini başlatın ve istediğiniz sunucuya bağlanın ve ardından akış için Kodi’yi başlatın.

İşletim sistemleri hakkında konuşursak, Windows, Android, iOS, macOS, Linux, FireStick ve FireTV, Roku, RaspberryPi ile uyumlu olduğunu bilmelisiniz..

Android’de Kodi’yi CyberGhost ile kullanma

CyberGhost’u cihazınıza yüklemeyi dört gözle bekleyen bir Android kullanıcısıysanız şu adımları izleyin:

 1. Google Play Store’a gidin > CyberGhost için arayın > Ara’yı tıklayın.
 2. Tıklamak CyberGhost VPNHızlı & Güvenli WiFi koruması.
 3. Tıklayın Yüklemek
 4. Tıklayın Açık.
 5. Şimdi tıklayın Oturum aç.
 6. Kimlik bilgilerinizi kullanarak uygulamaya giriş yapın.
 7. İstediğiniz herhangi bir sunucuya bağlanın ve akışa başlayın.

Kodi’yi Android cihazlara nasıl yükleyeceğinizi öğrenin ve herhangi bir kısıtlama olmadan cihazınızda akışın keyfini çıkarın.

Kodi’yi Windows’ta CyberGhost ile kullanma

CyberGhost VPN’yi pencerelere yüklemek için şu adımları izleyin:

 1. Bir CyberGhost abonelik planı satın alın ve servise kaydolun.
 2. CyberGhost windows masaüstü istemcisini indirin.
 3. Masaüstü istemcisini yükleyin.
 4. Yüklemeden sonra istemciyi başlatın.
 5. İstemciye giriş yapın.
 6. Kullanmak istediğiniz sunucuyu seçin.
 7. Şimdi protokolü etkinleştirmek için güç düğmesine tıklayın.

Bu kadar basit!

FireStick’te Kodi için CyberGhost nasıl kullanılır

Kuşkusuz FireStick, çevrimiçi akış endüstrisini geliştiren inanılmaz bir akış cihazıdır. Firestick’e bir VPN yüklemek oldukça kolaydır, basitçe:

 1. Amazon mağazasına git
 2. CyberGhost’u arayın ve ilk sonuca tıklayın ve cihaz olarak FireStick’i seçin.
 3. Uygulamayı cihazınıza yükleyin.
 4. Şimdi uygulamada oturum açın ve ihtiyaçlarınıza uyan sunucuya bağlanın.
 5. Kodi’yi açın ve akışa başlayın

Kodi için alternatif VPN hizmetleri

VPN seçerken fiyat ve özellikler dikkate alınması gereken önemli hususlardır. Ayrıca, uygulama kullanıcı arabirimini anlamak için biraz karmaşık bulan bazı insanlar vardır. Bu kullanıcılardan herhangi biriyseniz ve Kodi için CyberGhost’tan başka alternatif VPN hizmetleri arıyorsanız, bunları deneyebilirsiniz:

 1. Kodi için PureVPN
 2. Kodi için ExpressVPN
 3. Kodi için NordVPN

CyberGhost for Kodi Reddit Değerlendirmeler

Kullanıcı incelemeleri önemlidir çünkü size gerçekliğin içgörüsü hakkında bilgi verir ve bunu seçmek isteyip istemediğinize karar vermenize yardımcı olur. Bu yüzden aşağıda bazı değerlendirmeleri sıraladım:

Tartışma yorumu riteflyer27’nin tartışma yorumu "HumbleBundle’dan CyberGhost VPN Hız Uyarısı".

Bu kullanıcı Kodi için CyberGhost VPN’i övüyor, akışın sorunsuz olduğunu ve VPN’nin iyi bağlandığını iddia ediyor.

Tartışma yorumu destructor_rph’ın tartışma yorumu "Cyberghost güvenli bir VPN mi??".

Şuna bak, kullanıcı sakin ve CyberGhost’un herhangi bir günlük tutmadığını biliyor. Şeffaflık raporlarında da bundan bahsettiler.

Sonuç

CyberGhost, hizmet kalitesini zamanında geliştirdi ve piyasadaki zorbalara zor bir rekabet veriyor. Kodi için CyberGhost, özellikleri ve tutmamaları ve kaydetmemesi, onu daha güvenilir hale getirmesi nedeniyle optimum bir seçim gibi geliyor.

CyberGhost, Kodi için en iyi VPN arasındadır, çünkü ona karşı skandal ve olumlu kullanıcı geri bildirimi yoktur. Çok özel bir sunucu ve mükemmel akış özelliklerine sahiptir. Dahası, en önemli Kodi ile uyumludur.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me