NFL Network Kodi Eklentisi nedir?

Milli Futbol Ligi (NFL) Preseason nihayet başladı ve maçlar 10 Eylül’den NFL 2023/2023 sezonu için başlayacak. Etkinlik, bir NFL tacı için mücadele eden 32 takımla başladı. NFL Network Kodi’de NFL’yi ekranınızda canlı maçlarla yayınlayan resmi bir kanaldır.

Coğrafi kısıtlamalar nedeniyle bölgenizde NFL akışları çalışmayabilir. Trafiğinizi şifreleyecek ve kimliğinizi koruyacaktır.

Bu kılavuzda NFL’yi Kodi’de nasıl izleyeceğimizi tartıştık. Kodi Kripton ve Jarvis’e yüklenebilecek resmi Kodi eklentileri ve üçüncü taraf Kodi eklentilerini daha ayrıntılı olarak ele aldık. Aşağıda belirtilen eklentiler ile Kodi 2023’de NFL Network’ü izleyin.

 1. Kodi NFL Pazar Biletleri 2023
 2. Resmi NFL Eklentisinde NFL Nasıl İzlenir
 3. Ücretsiz NFL Eklentisinde NFL Nasıl İzlenir
 4. Kodi 16’da NFL Nasıl İzlenir
 5. Kodi’de NFL Vurgularını / Tekrarlarını İzleme
 6. Kodi Firestick’te NFL Nasıl İzlenir
 7. Kodi NFL GamePass Ücretsiz Nasıl Gidilir

Kodi Kripton Sürüm 17 veya Üstünde NFL Nasıl İzlenir

Daha önce tartışıldığı gibi, Kodi’de NFL’yi veya kodi’de sporu izlemek için size iki seçenek sunulur. NFL’yi abonelik gerektiren resmi eklentilerle veya üçüncü taraf eklentileriyle abonelik olmadan izleyebilirsiniz. Yetkiliyi abonelik ve üçüncü taraf abonelik yöntemi olmadan tartıştık.

Kodi’de NFL Oyunları Nasıl İzlenir (Resmi Eklentiler)

1) Kodi’de NFL Oyun Kartı

 1. Açık Kodi > Adresine git Eklenti > Şimdi aşağı kaydırın ve tıklayın İndirilenler çıkıntı.Kodi'de NFL Nasıl İzlenir
 2. Şimdi tıklayın Video Eklentileri.Kodi Kripton Sürüm 17 veya Üstünde NFL Nasıl İzlenir
 3. Burada Kodi’nizde bulunan eklentilerin bir listesini göreceksiniz > Bulmak için aşağı kaydırın NFL Oyun Kartı eklenti ve üzerine tıklayın > Şimdi tıklayın Yüklemek.nfl oyun geçiş kodi
 4. Eklentiyi görüntülemek için şu adrese geri dönün: Kodi Ana Ekranı > Tıklamak Eklenti > Video Eklentileri > NFL Oyun Kartı > Giriş Kullanıcı adı ve Parola.kodi kurulumunda nfl
 5. NFL BURAYA abone olabilirsiniz. ABD için bir kerelik ödeme yapılır$ 124.99, ABD’deki taksitlerle de ödeme yapabilirsiniz.$ 44.99 / taksit.
  Kodi XBMC'ye 7 Adımda 1Channel PrimeWire Kurulumu

nfl resmi kodi eklentisi

2) Kodi’de NFL.com

 1. Açık Kodi > Tıklamak Eklenti sol tarafınızdaki dikey menüde bulunan sekme > Şimdi tıklayın İndirilenler çıkıntı.
 2. seçmek Video Eklentileri listeden seçenek.
 3. Alfabetik sırada düzenlenmiş olarak görünecek eklentilerin bir listesi vardır > Bul ve tıkla NFL.com > Tıklayın Yüklemek.NFL.com addon'da NFL Nasıl İzlenir
 4. Geri dönmek Kodi Ana Ekranı > Adresine git Eklenti > Sonra Video Eklentileri > Ekranın sağ tarafında eklentilerin listesini göreceksiniz, aşağı kaydırın ve tıklayın NFL.com ve Zevk almak!kodi krypton sürüm 17 veya üzeri nfl.com
 5. NFL.com Kodi eklentisi canlı NFL maçlarını göstermiyor, sadece golleri ve analizleri gösteriyor.

Abonelik Olmadan Kodi’de NFL Oyunları Nasıl İzlenir (Üçüncü Taraf Eklentiler)

1) NFL için Elektra Kasası

Elektra Vault, sadece NFL maçlarından veya görüntülemek istediğiniz diğer sporlardan daha fazlasını sunar. Filmler, TV şovları ve belgeseller sunar. İşte Elektra Vault’u Kodi’ye kurmak için kılavuzumuz.

 1. Yükledikten sonra Elektra Kasası, Aç Ayriyeten > Tıklamak için aşağı kaydırın Canlı Spor Etkinlikleri.Abonelik Olmadan Kodi'de NFL Nasıl İzlenir
 2. Şov her yayınlandığında, aşağıdaki listede olduğu gibi bu listede görünecektir.

elektra tonoz üzerinde nfl izlemek nasıl

2) Spor Dünyası

Sports World, canlı NFL Maçlarını gösteren birçok kanalı görüntüleyebileceğiniz spor fanatikleri için özel olarak tasarlanmıştır. Sports World eklentisini kılavuzumuzdan yükleyin.

 1. Yükledikten sonra Spor Dünyası Kodi eklentisi, açın > Şimdi tıklayın Spor Kanalları.Spor Dünyasında NFL nasıl izlenir
 2. Burada şu anda Sports World tarafından gösterilen kanalların listesini göreceksiniz > Tıklayın NFL Ağı veya Gökyüzü sporları bu kanalların her ikisi de NFL eşleşmeleri gösterdiğinden. Zevk almak Kodi 2023’de NFL.

Kodi Jarvis Sürüm 16 veya Altında NFL Oyunları Nasıl İzlenir

1) NFL Oyun Kartı

 1. Açık Kodi Jarvis > Tıklamak sistem Menü > Sonra seçin Eklenti.
 2. Şimdi git Depodan Yükle > Bulun ve tıklayın Kodi Eklenti Deposu.
 3. Tıklamak Video Eklentileri > Sonra aşağı kaydırın ve NFL Oyun Kartı > Yüklemek.
 4. Kurulduktan sonra, İD ve Parola. İle abone olun NFL web sitesi bu bize maliyeti$ 124.99 tek seferlik ödeme.
  Kodi'yi Android Cihazlara ve Telefon 2023'ye Yükleme / Kurulum

Kodi’de NFL Oyunlarının Önemli Noktaları / Tekrarları Nasıl İzlenir

 1. Açık Kodi Jarvis > seçmek sistem önde bulunan seçenek > Tıklamak Eklenti.
 2. Şimdi seçin Depodan Yükle seçenek > Aşağı kaydırın ve Kodi Eklenti Deposu.
 3. Şimdi git Video Eklentileri > Bul ve tıkla NFL.com > Tıklayın Yüklemek.
 4. Bu eklenti Tamamen ücretsiz, ancak canlı NFL maçlarını göstermez. Bununla birlikte, vurgulama, maç öncesi analizi ve maç sonrası analizini görebilirsiniz.

Fire Stick’te NFL Nasıl İzlenir

Kodi Fire Stick’te NFL izlemek için, bir Firestick VPN kurmanızı gerektirebilecek üçüncü taraf bir eklenti Elektra Vault’u düşünüyoruz. Kodi Fire Stick’te NFL’yi izlemek için aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Açın Yangın Çubuğu cihazı > Adresine git Ayarlar > Sonra sistem > Şimdi tıklayın Geliştirici Seçenekleri > Burada AÇIK konuma getirmeniz gerekiyor ADB Hata Ayıklama ve AÇIN Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamalar.
 2. Şimdi git Fire Stick Ana Sayfa > Sol üst köşedeki Arama Seçeneği’ni tıklayın ve Kodi’yi arayın > Kodi’yi aç.
 3. Şimdi Kodi’ye Elektra Vault yüklemek için kılavuzumuzda vurgulanan adımları izleyin.

Kodi NFL Pazar Biletleri 2023

IPTV Subs, birçok PPV’ye ve popüler spor etkinliklerinin canlı akışına sahip premium bir Kodi eklentisidir. Ancak jailbreak NFL Pazar bileti mümkün fakat tavsiye edilmiyor.

Kodi / XBMC NFL Sunday Ticket bu eklentide listelenen canlı NFL maçlarını gösteren bir kanaldır.

Bu eklentinin en önemli özelliği, NFL eşleşmelerini aynı anda gösteren birçok NFL Pazar Bilet kanalı. Aynı anda oynanan 4 maç varsa, tüm bu kanalları öne çıkarmak için kanallarını böler. IPTV Sub’lerini kurma adımları aşağıda verilmiştir:

 1. Açık Kodi Kripton > Dişli şekilli tıklayın Ayarlar simgesi > seçmek Dosya Yöneticisi > Çift tıklama Kaynak ekle.
 2. Dokunmak ‘Yok’ ve yazın URL http://gfservers.com/repo/ > Tıklayın tamam > Tür Adı ‘GF Sunucusu’ > Tıklayın tamam.
 3. Geri dönmek Kodi Ana Menüsü > Adresine git Eklenti > Paket yükleyici sol üst köşedeki simge > Tıklamak Zip Dosyasından Yükle > GF Sunucusu > Sonra seçin repository.gfserver.zip.
 4. Şimdi git Depodan Yükle > GF Sunucuları > Video Eklentileri > IPTV Subs > Yüklemek > ABD ile IPTV Subs için BURAYA abone olun$ 13 / aylık veya ABD$ 132 / yıllık abone.
  FireStick İçin NordVPN Kurulumu

Kodi NFL Game Pass Ücretsiz Nasıl Gidilir

NFL Game Pass eklentisi, sezonun tüm NFL maçlarını izlemek için bir kerelik ödemeniz gereken bir abonelik gerektirir. Kodi NFL Game Pass’i ücretsiz almanın bir yolu yoktur, ancak bir 7 Günlük Ücretsiz Deneme. Ücretsiz denemeyi istediğiniz zaman feshedebilirsiniz.

Kodi NFL Tekrarlarını İzleme

Kodi NFL tekrarlarını, vurguları ve uzman görüşlerini izlemek için, bu blogda sağlanan NFL.com Kodi eklentisini yükleyebilirsiniz. Bu resmi bir Kodi eklentisidir ve Kodi eklenti deposunda bulunabilir. Bu eklenti size takımlar, oyuncular ve stratejileri hakkında tam bir fikir verir.

Sarma

Bu blogda vurgulanan Kodi eklentileri, Kodi 2023’de NFL Ağı’nı başarıyla yayınlar. NFL, tüm Kuzey Amerika’daki en popüler dört spordan biridir ve takip eden harika bir hayranı vardır. Bu blog, Kodi ve Fire Stick’te NFL’nin nasıl izleneceğini anlatıyor. Kodi ile NFL izlemenin keyfini çıkarın.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me