Kodi’de Çevrimiçi Kanalları Akıtmak için 11 Kodi Canlı TV Eklentileri (Kurulum Kurulumu Dahildir)

Kodi Canlı TV

Kablo TV o kadar modası geçmiş ki, insanlar daha iyi alternatiflere geçmeye başladılar, çünkü kablo kesimi yeni trend. İkincisi, neden tek bir kuruş ödemeden favori içeriklerini canlı yayınlayabilecekleri zaman insanlar kablo TV için ödeme yapmayı tercih ediyorlar??


Kodi eklentileri tüm dünyadaki kullanıcılara sonsuz olanaklar sunmuştur. Kodi, akışlı film ve TV şovlarıyla sınırlı olmayan bir akış yazılımıdır. Ayrıca kullanıcıların Canlı TV ve spor izlemesine izin verir, bu yüzden buna tam bir eğlence çözümü diyoruz. Kodi’de Canlı TV akışı için çok sayıda Kodi eklentisi vardır. Ancak bazıları coğrafi olarak sınırlıdır ve akış için en iyi VPN’i gerektirebilir.

Kodi, tüm deneyimi daha da iyi hale getiren şaşırtıcı canlı TV özelliklerine sahiptir.

Kodi Live TV Eklentileri neden bu kadar popüler??

Kodi, çevrimiçi akış endüstrisinde önemli bir oyuncu ve popülaritesi, özellikleri ve şaşırtıcı Kodi eklentileri nedeniyle. Kodi Live TV eklentileri, film akışı eklentilerinden çok popüler. Canlı eklentilerin bu popülaritesinin arkasındaki neden, kullanıcıların herhangi bir abonelik ücreti ödemeden en sevdikleri şovların, sporların, etkinliklerin ve çok daha fazlasının canlı HD akışının tadını çıkarabilmesidir..

Normalde, kullanıcılar kablo abonelikleri, PPV ve hatta canlı çevrimiçi akış platformları için ödeme yapmak zorundadır. Ancak, meşhur üçüncü taraf Kodi eklentileri nedeniyle, kullanıcılar herhangi bir şey harcamadan istedikleri her şeyin tadını çıkarabilir, hatta kayıt bile gerekmez.

Kodi’de Canlı TV’yi nasıl kurarım?

Kodi’de canlı TV izlemeyi öğrenmek için aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Başlatmak Kodi
 2. Tıklamak televizyon sol sütundan.
 3. Tıklamak Eklenti tarayıcısına girin
 4. Tıklamak PVR IPTV Basit İstemci listeden
 5. Tıkla Yapılandır seçenek
 6. Tıklamak Genel çıkıntı
 7. seçmek yer> Ayarla Uzak Yol (İnternet Adresi) seçenek
 8. Şimdi tıklayın, M3U Çalma Listesi URL’si > Yaz URLIPTV servis sağlayıcımız tarafından size sağlanan > Tıklayın
 9. Şimdi tıklayın tamam iletişim kutusunu kapatmak için
 10. Tıklayın etkinleştirme ve bildirimi bekle.

Artık TV bölümüne giderek ana ekranınızdan canlı TV Kodi yayını yapabilirsiniz..

 1. cCloud TV

cCloud TV, uzun zamandır piyasada olduğu için en popüler Live TV Kodi eklentilerinden biridir. ABD, İngiltere, Kanada, Avustralya ve daha pek çok ülkeden yüzlerce muhteşem canlı TV kanalı var. Bununla birlikte, anlaşılması gereken bir şey, bunun bir IPTV eklentisi olmasıdır; bu nedenle, hizmetinin engellemesini kaldırmak için bir VPN hizmetine ihtiyacınız olabilir.

cCloud TV ücretsiz bir Kodi eklentisidir, bu da ücretsiz olarak canlı TV yayını yapabileceğiniz anlamına gelir. En iyi kalitede tüm akışlara sahiptir ve reklam kesintisiz olarak çalışır. Ayrıca, tüm canlı sunucuları gösteren eklentideki sunucular listesinden kendi sunucunuzu da seçebilirsiniz..

 1. BBC iPlayer

Bir başka popüler IPTV Kodi eklenti şapkası herhangi bir giriş gerektirmez. Ancak, BBC iPlayer’dan habersiz olanlar için inanılmaz bir IPTV Kodi eklentisidir. Kullanıcıların para harcamadan dünyanın her yerinden canlı TV kanalları yayınlamalarını sağlar.

BBC iPlayer, canlı akış için orijinal BBC programlarına sahiptir. İngiltere’de ikamet eden kullanıcılar Canlı TV’yi BBC iPlayer üzerinden kolayca yayınlayabilir, ancak diğer ülkelerden kullanıcılar bu eklentiyi kullanamaz. Coğrafi olarak kısıtlanmış bir eklentidir ve İngiltere’den başka bir yerde kullanmak için bir VPN’e ihtiyacınız olacak veya aboneliğini de satın alabilirsiniz.

 1. Sihirli Ejderha

Kodi’de canlı TV için son derece güvenilir bir Kodi eklentisi arayan tüm Kodi kullanıcıları için Magic Dragon Kodi eklentisini deneyebilirsiniz. Yüksek kaliteli akışları nedeniyle piyasaya sürüldükten hemen sonra Kodi topluluğunda popüler bir isim haline geldi. Başlangıçta film akışları nedeniyle popülerdi, ancak yavaş yavaş kullanıcılar Kodi’de canlı TV akışı için mükemmel bir eklenti olduğunu fark etmeye başladılar..

Magic Dragon Kodi eklentisi, Supremacy Kodi deposu aracılığıyla yüklenebilir. Bir dakikadan kısa sürede kurulur ve bu eklentiyi çalıştırdığınızda anında açılır. Bir akış aradığınızda bile, diğer eklentiler gibi beklemek zorunda değilsiniz.

 1. Kurt sürüsü

İngiltere ve ABD kanalları için çalışma akışlarına sahip bir Kodi canlı TV eklentisi arıyorsanız, Wolf Pack sizin için en uygun seçimdir. Wolf Pack, sürekli çalışan güvenilir akışları ve kalitesi nedeniyle toplulukta popülerlik kazanmıştır..

Yukarıda belirtilen iki bölgeden tüm popüler kanallara sahiptir. Kütüphanesinde sunulan çeşitli kanallardan canlı spor, haber ve diğer canlı TV şovlarını yayınlayabilirsiniz. Wolfian Kodi eklentisini Midian deposundan kolayca indirip yükleyebilirsiniz.

 1. Özverili Canlı

Selfless Kodi eklentisi, dünyanın her yerinden çok sayıda kanala sahip harika bir canlı TV Kodi eklentisidir. İnsanların çoğu, bu güncel film ve TV şovları kütüphanesi nedeniyle bu eklentiyi biliyor. Ancak, bu canlı TV akışı için harika bir eklenti ve şimdi insanlar bunu fark etmeye başladı.

Selfless Kodi eklentisi hakkında fark edeceğiniz en iyi şeylerden biri, tüm kanalların türlerine göre bölümlere ayrılmış olmasıdır. Kullanıcılar, karma listeyi kaydırmak yerine favori kanallarını zevklerine ve tercihlerine göre kolayca arayabilirler.

 1. Phoenix Reborn IPTV

Phoenix Reborn IPTV, dünyanın her yerinden canlı TV kanallarına sahip eksiksiz bir canlı TV Kodi eklentisidir. İngiltere ve ABD kanalları olarak sınıflandırılmış kanalları ve dünyanın geri kalanından Kanallar var. Kullanıcılar, doğrudan ilgili klasöre giderek canlı akışları izlemek için istedikleri kanallara göz atabilir.

Müzik, spor, müzik ve çok daha fazlası için dünyanın her yerinden çeşitli kanallara sahiptir. Phoenix Reborn IPTV’nin dünyanın diğer bölgelerinden çok dilli kanalları da var.

 1. TV Bir

TV One çok iyi bir IPTV Kodi eklentisidir ve son zamanlarda yüksek kaliteli canlı akışlar sağlayarak değerini kanıtlamıştır. Akış için kolayca kullanılabilen yüzden fazla çalışma kanalı vardır. Bu kanallar Belgesel, Eğlence, Yiyecek, Çocuk, Film, Müzik, Haber, Spor, ABD Kanallarını içeren kategorilere ayrılmıştır..

Ancak, bulabileceğiniz akışların kalitesi minimum 480p ve maksimum 720p HD’dir. Şahsen bu eklentiyi yüklemeyi ve kullanmayı denedim ve oldukça heyecan verici buldum. Herhangi bir arabelleğe alma sorunuyla karşılaşmadım çünkü akışlar sorunsuz. Bu eklentiyi Skymashi TV Deposu’ndan indirebilirsiniz.

 1. Chronos

Chronos Kodi eklentisi sadece en son filmleri ve TV şovlarını yayınlamakla ünlü değil, aynı zamanda IPTV özellikleri ile de ünlüdür. Chronos, canlı spor, müzik, canlı etkinlikler, haberler, radyo vb.İçin canlı TV kanallarına sahiptir..

Chronos Kodi eklenti geliştiricileri son zamanlarda güncelledi ve görünüşe göre daha fazla sağlayıcı eklediler. Bu nedenle, daha önce bir sorun olan kırık akışları değil daima çalışma akışlarını bulacaksınız..

 1. Zeus

Yukarıda bahsedilen canlı TV eklentilerinin aksine, Zeus aslında çok dilli bir Portekizce Kodi eklentisidir. İngilizce, İspanyolca, Portekizce ve diğer birçok dilde dünyanın dört bir yanından kanalları vardır. Kanalların çoğunun İngilizce vokalleri vardır, ancak diğer dillerde altyazıları vardır, diğerlerinde ise senaryo zıttır.

Zeus’un yüzlerce canlı TV kanalı içeren büyük bir kütüphanesi var, ancak fark ettiğim bir şey, akışların kalitesinin tutarlı olmaması. 420p tanımında çalışan kanallar varken kanalların çoğu iyi akış kalitesine sahiptir. Kaliteyi görmek için kanalları kendiniz denemeniz gerekecek.

 1. ULTRA TV

Ultra TV, ücretsiz canlı yayın yapan uydu kanallarını sabırsızlıkla bekliyorsanız kütüphanenizde bulunan en iyi Kodi canlı TV eklentilerinden biridir. Dünyanın her yerinden kanallar var, ör. ABD, İngiltere, İspanya, Fransa, Hindistan. Bu eklenti ile ilgili bir başka harika şey, kütüphanesinde Fransızca, İspanyolca, Hintçe, Arapça vb.Gibi çok dilli kanalların olmasıdır..

Ultra TV, diğerleri gibi ağır bir Kodi eklentisi değildir ve çok az yer kaplar ve çok düzgün çalışır. IPTV eklentilerinin çoğu bu ışık değildir çünkü sahip oldukları özellikler, diğer Kodi eklentilerine kıyasla daha fazla yer kaplar.

 1. TV SuperTuga

TV SuperTuga, dünyanın dört bir yanından çeşitli içerikler yayınlamak isteyen tüm Kodi kullanıcıları için en iyi Kodi eklentilerinden biridir. Dünyanın çeşitli bölgelerinden geniş bir kanal kütüphanesine ve çok dilli kanallara da sahiptir. Bununla birlikte, İngiltere ve ABD’den gelen kanallar kütüphanesinde açıkça mevcut.

TV SuperTuga’nın tüm bölümleri farklı bölümlere ayrılmıştır ve spor, film, VOD, Haber, Müzik, Belgeseller, bilim kanalları ve çok daha fazlasını yayınlayabilirsiniz..

FireStick ile canlı TV izleyebilir misiniz??

FireStick, en üst düzey akış özellikleri ve uygulamalarına sahip olduğu için canlı akış için en iyi seçeneklerden biridir. Kullanıcılar, FireStick cihazlarında HBO Now, ESPN veya Hulu gibi herhangi bir canlı TV hizmetine kolayca abone olabilir ve canlı TV akışını başlatabilir.

Premium canlı TV hizmetleri dışında FireStick için ücretsiz canlı TV hizmetleri de vardır:

 1. Canlı NetTV
 2. Swift Streamz
 3. TV Yakalama

Bu uygulamaların yanı sıra, FireStick’te Kodi’yi seçebilir ve Kodi için en iyi canlı TV eklentilerinden akışa başlayabilirsiniz. Kodi FireStick’te gerçekten iyi çalışıyor ve bu ikisi birleştirildiğinde inanılmaz kordon kesme deneyimi daha yeni bir seviyeye çıkıyor.

Son sözler

Kodi’de canlı TV yayını yapmak gerçekten inanılmaz bir deneyim ve şüphesiz ki eğlencenin geleceği. Ancak, tüm bu tartışmanın ortasında, göz önünde bulundurulması gereken bir şey gizlilik ve çevrimiçi güvenliktir.

Çevrimiçi akış eğlenceli görünebilir ve her şey riskli bir şeydir ve her zaman siber tehditlere karşı savunmasızsınız. Sadece bu değil, serbest akış birçok bölgede korsanlığa maruz kalıyor ve buna dahil olmak yasal sıkıntılara neden olabilir.

Bu nedenle, gizliliğinizi ve çevrimiçi varlığınızı korumak için hepinize bir VPN sağlayıcısı kullanmanızı öneririm. VPN sunucuları aracılığıyla anonim olarak akış gerçekleştirin ve hiçbir şey riske atmadan Kodi canlı TV deneyiminin keyfini çıkarın.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map