Kodi’de Disney Plus Nasıl İzlenir

Disney + -on-Kodi


Kodi’de Disney Plus’ı nasıl izleyeceğinizi merak ediyor musunuz? Endişelenmeyin, bu kılavuz Kodi’de Disney Plus’ı tek bir kuruş ödemeden izlemenin tüm önemli yönlerini kapsayacaktır..

Disney + şu anda dünya çapında en çok dinlenen çevrimiçi akış platformudur. Lansmandan önce, akarsu guruları, Netflix’in zorlu bir rakibi olacağını tahmin ediyordu. Bununla birlikte, Disney Plus gerçekten Netflix için harika bir rakip olarak ortaya çıktı ve üstün içerik kalitesi ve en üst düzey özellikler sunuyor.

Disney Plus, lansmanının ilk ayında dünya çapında 20 milyondan fazla kullanıcıyı yakalamayı başardı. Bu, Disney + ‘nın dünyadaki popülerliğini açıkça göstermektedir.

Netflix gibi Disney Plus’ın da kendi içerik prodüksiyonunun yanı sıra Marvel, Pixar, Star Wars ve National Geographic’ten de içerikleri var. Şu anda, Disney’in kendi orijinal şovlarından biri; Mandaloryalı, tüm dünyada trend oluyor.

Kodi’de Disney Plus’ı herhangi bir sorun olmadan izleyebilirsiniz, ancak aklınızda bulundurmanız gereken bir şey, coğrafi olarak kısıtlanmış bir hizmet olmasıdır. Bu nedenle, Kodi için coğrafi kısıtlamaları atlayabilecek ve sorunsuz bir şekilde yayın yapmanıza izin verecek bir VPN’e ihtiyacınız olacak..

Kodi Leia Sürüm 18 veya Üstünde Disney Plus Nasıl İzlenir

Disney Plus’ı, en yeni ve popüler film ve TV şovlarının bulunduğu Tempest Kodi Addon ile Kodi Leia sürüm 18 veya üstü üzerinde izleyebilirsiniz. Disney + akışını 5 dakika içinde yayınlamak için Tempest Kodi eklentisini yüklemek için şu adımları izleyin:

 1. İndir Tempest Kodi Eklenti Paketi cihazınızda.
 2. Açık Kodi > Tıklayın Eklenti çıkıntı
 3. Şimdi tıklayın paket yükleyici (Kutu ikon)
 4. Yükle’yi seçin itibaren Zip dosya seçenek > Cihazınıza göz atın, İndirildi zip dosya, ve bildirimi bekle
 5. Şimdi tıklayın Yüklemek itibaren depo > Listeyi aşağı kaydırın ve fırtına repo > Adresine git Video Eklentileri Klasör
 6. seçmek fırtına listeden > Tıklayın Yüklemek > Bildirimi bekleyin
 7. Eklentiyi yükledikten sonra, Disney televizyon Şovlara giderek çoğu popüler kategorisindeki televizyon gösterileri

Kodi Kripton Sürüm 17.6 veya Altında Disney Plus Nasıl İzlenir

Kodi Leia sürümü için yukarıda açıklananla aynı eklentiyi kullanabilir veya bu Kodi eklentilerini de deneyebilirsiniz:

 1. göç: Exodus Kodi Addon Kurulum kılavuzu
 2. Watch5s: Watch5s Kodi Addon Kurulum kılavuzu
 3. cCloud : cCloud Kodi Addon Kurulum kılavuzu

Kodi FireStick’te Disney Plus Nasıl İzlenir

 1. Kodi’yi FireStick’e yükleyin
 2. Tempest Kodi eklentisini kurmak için yukarıda gösterilen prosedürü takip edin ve ücretsiz Disney şovlarının HD akışının keyfini çıkarın.

Disney Plus on Kodi Hataları / Düzeltmeleri

Kodi’de akış yaparken, kullanıcılar birçok hatayla karşılaşırlar, ancak Kodi’de Disney + akışında bu durum aynı olmamalıdır. Karşılaşabileceğiniz tek hata “Akış Yok” hatası.

Kodi Disney + Nasıl İzlenir – Video Eğitimi

Disney Plus Mevcut Akış Yok

Hiçbir akış kullanılabilir hatası, üçüncü taraf Kodi eklentileri kullanan birçok kullanıcı tarafından yaygın bir hatadır. Bu hatanın nedenleri ve çözümleri “Kodi Akış Yok Nasıl Kullanılır” kılavuzumuzda ayrıntılı olarak ele alınmıştır. Ancak, bir şeyi aklınızda tutmanız gerekecek, Disney Plus, küresel olarak erişilemeyen coğrafi olarak kısıtlanmış bir akış hizmetidir.

Fix

İçeriğine erişmek için Kodi’de iyi çalışan bir VPN’e ihtiyacınız olacak. Dahası, her VPN sağlayıcısı akıllı bir DNS ve VPN engelleyicisine sahip olduğu için Disney Plus’a erişemez, bu yüzden birçok VPN kısıtlamasını atlamakta başarısız olur.

Bazı test ve araştırmalardan sonra, aşağıdaki VPN sağlayıcılarının Disney Plus ile çalıştığını biliyoruz:

 1. PureVPN (Sunucular: ABD, Kanada ve Yeni Zelanda)
 2. SurfShark (Sunucular: Doğu sunucuları)
 3. NordVPN (Sunucular: Chicago ve Atlanta)
 4. CyberGhost (Sunucular: Amerika Birleşik Devletleri)
 5. ExpressVPN (Sunucular: Kuzey ve Doğu ABD ile Avustralya)

Hepsini Yukarı Sarmak

Disney Plus, çok çeşitli içerik başlıklarına sahip inanılmaz bir çevrimiçi akış platformudur. Bu platformda mevcut olan içerik şaşırtıcı ama yine de hiçbir şey bedavaya gelmiyor. Disney Plus hizmetleri için güve abonelik ücreti başına 7 dolar.

İçerik kodlarının çoğuna ücretsiz Kodi Eklentileri aracılığıyla erişebilmeniz ve hiçbir şey harcamadan tüm içeriğinin akışının keyfini çıkarmanız şaşırtıcı değil mi?.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map