HBO, dünyanın en iyi televizyon kanalı ve ağın yayınladığı en popüler TV şovları nedeniyle bu açıklama geçerli. Game of Thrones, Silicon Valley, Westworld, HBO’da yer alan en popüler TV şovlarından bazıları.

En iyi TV şovları yapmak söz konusu olduğunda Netflix bile HBO’dan daha iyi bir şey değildir. Ancak, dünyanın dört bir yanından Kodi’de HBO’nun nasıl izleneceği merak edilebilir. Bu kılavuz, diğer IPTV kanallarıyla birlikte HBO’yu nasıl aktarabileceğinizi tam olarak anlayacaktır..

Ancak bu, HBO Now ve HBO Go’nun kanalı yayınlamak için bir Kodi VPN gerektirdiğini akılda tutmaktır. HBO bir ABD kanalıdır, bu nedenle dünyadaki birkaç ülkeye izin verilir. Kurulum kılavuzu için okumaya devam edin.

Kodi Kripton Sürüm 17.6 veya Üstünde HBO Nasıl İzlenir

 1. Açık Kodi > Tıkla Ayarlar (vites) ikon > Tıkla Dosya Yönetici > Üzerine çift tıklayın Kaynak ekle sol sütundaki seçenek.Kodi Kripton Sürüm 17.6 veya Üstünde HBO Nasıl İzlenir
 2. Bir iletişim kutusu açılır, <Yok> ve bunu yaz URL “Http://mavericktv.net/mavrepo” ve Tıklayın tamam > Bu kaynağı “sahipsiz buzağı” > Tıklayın Tamam > Tıklayın Tamam iletişim kutusunu tekrar kapatmak için.kodi kriptona HBO yükleyin
 3. Geri vermek Kodi ana menüsü ve tıklayın Eklentikodo HBO yüklemek için maverick deposu
 4. Şimdi tıklayın Kutu şeklindeki simge sol üst köşeden.taht oyunları izlemek için HBO kodi addon nasıl eklenir
 5. seçmek Zip dosyasından yükle listeden seçenek > Listeyi aşağı kaydırın ve sahipsiz buzağı.HBO kodi addon zip dosyası
 6. Şimdi tıklayın maverickrepo-3.8.zip ve bildirimi bekle.izlemek HBO Go kodi üzerinde
 7. Şimdi tıklayın Depodan yükle seçeneğini seçin ve seçin MaverickTV repo listeden > Adresine git Video eklentileri Klasör > Tıklamak Maverick TVkodi firestick hbo nasıl kurulur
 8. Tıklayın Yüklemek ve eklenti yüklendiğinde bildirimin açılmasını bekleyin.kodi jarvis üzerinde hbo nasıl kurulur
 9. Şimdi dön Kodi ana menüsü > Tıkla Ekleons çıkıntı > Adresine git Video Eklenti Bölüm > Tıklamak Maverick TV > Tıklamak Maverick TV canlı ve sonra git Canlı tv Klasör > Listeyi aşağı kaydırın ve HBO.

Kodi Jarvis Sürüm 16 veya Altında HBO Nasıl İzlenir

 1. Kodi Jarvis’i başlat > Sisteme Git > Dosya Yöneticisine tıklayın > Kaynak Ekle’ye çift tıklayın > URL’yi yazmak için Hiçbiri’ni tıklayın http://archive.org/download/
  repository.streamhub / Bitti’yi tıklayın > Havuzun adını yazın, yani ‘StreamHub’ > Bitti’yi tıklayın > Tamam’ı tıklayın.
 2. Kodi Ana Ekranına Git > Sistem üzerine tıklayın > Sonra Eklentiler > Zip Dosyasından Yükle’yi seçin > Streamhub > repository.streamhub.zip > Yüklenmesini bekleyin.
 3. Depodan Yükle > StreamHub deposu > Video Eklentileri > StreamHub’ı tıklayın > Yüklemek.
 4. Kodi’de HBO izlemek için Kodi Ana Ekranına gidin > Videolar > Eklenti > Streamhub > Canlı tv > Android API’sı > Mobdro > Aşağı kaydırın ve HBO’yu arayın, tıklayın ve izlemenin tadını çıkarın.

Kodi HBO izlemek nasıl – Video Eğitimi

Öğretici videoyu izleyerek Kodi 2017’de nasıl HBO alabileceğinizi izleyin. En sevdiğiniz TV şovlarını izleyebilmeniz için HBO’yu yüklemek için eksiksiz bir kılavuz izler.

Kodi’de HBO’yu Şimdi İzlemek

Kanalı yayınlamak için kullanılan depolar kolluk kuvvetleri tarafından devredildiği için Kodo’da HBO Now kullanılamıyor. Bununla birlikte, Kodi’ye Covenant eklentisini yükleyerek HBO Now’da yayın yapan şovları izleyebilirsiniz..

Kurulum kılavuzu, video eğitimi ile birlikte, HBO Now’da bulunan şovları izleyebilmeniz için Covenant’ı kurmanıza izin verecektir. Örneğin, Gerçek Dedektif, Sol Üstler, Silikon Vadisi ve diğer birçok şovu bir kuruş harcamadan izleyebilirsiniz..

Kodi Fire Stick’te HBO Nasıl İzlenir

Kodi Fire Stick’te HBO izlemek için, HBO’yu Fire Stick’e yükleyebilmeniz için ADB Hata Ayıklama ve Bilinmeyen Kaynakları AÇMAK gerekir. Bundan sonra, Fire Stick ana sayfasını ziyaret etmeniz ve sizi Kodi Uygulamasına yönlendirecek Uygulamalar’ı tıklamanız gerekir. Bir hapishane firestick kırık kullanıyorsanız, güvenlik sağlamak için Firestick üzerinde bir VPN kullanılması şiddetle tavsiye edilir. Oradan Kodi Krypton veya Kodi Jarvis’e kurulum için açıklanan adımları izlemeniz gerekir..

Kodi Fire Stick’te HBO’yu Şimdi İzle

Kodi Fire Stick’te, HBO Now uygulamasını Amazon Appstore’dan HBO Now uygulamasını indirerek izleyebilirsiniz. Uygulamayı indirmenin en kolay yoludur, ancak açtıktan sonra bir abonelik ücreti gerektirir. Zaten HBO Now’a abone olduysanız, kanalı izlemeye yalnızca iki adım kaldı.

Kodi Fire Stick’te HBO Go Nasıl İzlenir

 1. Kodi Fire Stick’te HBO Go’yu izlemek için aşağıdaki kurulum adımlarını izleyin:
 2. Açık Ateş Çubuğu > HBO Go uygulamasını indir > Yüklendikten sonra uygulamayı açın.
 3. Bir etkinleştirme kodu almak için Cihazınızı Etkinleştir’i tıklayın > Şimdi bu kodu bilgisayarınıza girin.
 4. Bilgisayarınızı açın ve HBOGO.com/activate üzerine tıklayın. ABD dışındaysanız, coğrafi kısıtlamalar nedeniyle erişim elde etmek için Kodi VPN kullanmanız gerekir.
 5. Bu sayfada Amazon Fire TV veya Fire Stick’i seçmeli ve ardından Devam’ı tıklamalısınız..
 6. Burada TV sağlayıcınızı seçmeniz gerekecek > Ardından TV sağlayıcınız için kullanıcı adı ve şifre girin. Kullanıcı adı ve şifre bilmiyorsanız TV sağlayıcınıza başvurabilirsiniz..
 7. Şimdi aktivasyon kodunuzu TV’nizden sağlamanız ve ardından Cihazı Etkinleştir’i seçmeniz gerekiyor.
 8. HBO Go’nun başarılı mesajı size HBO Go’yu izlemeye hazır olduğunuzu söyleyecektir. Zevk almak!

HBO on Kodi Hataları / Düzeltmeleri

Kodi kullanıcıları arasında en çok tercih edilen eğlence kanallarından biri olan HBO, eklenti geliştiricileri için çok fazla ısıya neden oldu. Kodi’deki HBO, dünyanın en popüler TV şovu olan Game of Thrones’un akışı nedeniyle popüler oldu. DMCA gibi korsanlıkla mücadele yetkilileri, bu şovun ücretsiz akışını sağlayan birçok akış sitesini fark etti ve Kodi eklentileri bu listenin başındaydı..

Daha önce kitaplıklarında HBO kanalını barındıran birçok Kodi eklentisi, yetkililer tarafından yaşanan zorluklar ve HBO Ağından gelen korsanlıkla mücadele baskısı nedeniyle ya kapatıldı ya da HBO’yu oradaki kitaplıktan çıkarmak zorunda kaldı..

HBO korsanlığına karşı yaşanan bu baskılardan dolayı en sık karşılaşılan hatalardan bazıları aşağıda tartışılmaktadır:

Bağımlılık Hatası Yüklenemedi

Eklenti deposu eskiyse veya bazı dosyalar eksikse bir Bağımlılık hatası oluşur. Kodi’de HBO kullanırken bu sorunla karşı karşıyaysanız, kullandığınız eklenti ile ilgili bir sorun olması gerekir..

Fix

Eklentiyi güncelleyerek bu hatayı düzeltmeyi deneyin. Eğer yardımcı olmazsa, bu kılavuzda belirtilen gibi farklı bir Kodi eklentisine geçmeniz gerekecektir..

Depoya Bağlanılamadı

Üçüncü taraf Kodi eklentileri ile ilgili sorun, depolarının kapanmaya devam etmesi veya bazen bağlanamamasıdır. Bu hatanın arkasındaki neden ya depo ana bilgisayarının URL’sindeki değişiklik ya da depo kapatmasıdır.

Fix

İlk olarak, kaynak URL’yi tarayıcıda açarak çalışıp çalışmadığını manuel olarak kontrol edin. Depo çevrimiçi ise, Dosya Yöneticisi’ne giderek girdiğiniz kaynak URL’yi kontrol edin. Boşluk olmadan doğru URL’yi girdiğinizden emin olun.

Havuzun çalışmadığı durumlarda, kitaplığında HBO kanalı bulunan alternatif bir eklenti arayın ve kurun. Bu tür örnekler için en uygun çözümdür.

Hepsini Yukarı Sarmak

HBO, göz ardı edilmesi zor olan birçok popüler TV şovuna sahiptir. Kılavuzda vurgulanan adımları izleyerek ve Game of Thrones çevrimiçi, Westworld, Veep ve diğer birçok TV şovunu izleyebileceğiniz Kodi 2017’de HBO’yu alabilirsiniz. HBO, kurulum süreci de sağlanan Fire Stick cihazınıza da kurulabilir. Daha harika kodi eklentileri için dolaşın.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me