Kodi Genesis Reborn Nasıl Kurulur – Video Eğitimi Dahil

Genesis’in küllerinden yeni bir eklenti doğdu ve Genesis Reborn olarak adlandırıldı. Geliştirilmiş özellikleri ve güncellenmiş bağlantıları ile Genesis Reborn gerçekten Kodi dünyasında adını aldı. Yakında Kodi için en popüler video eklentilerinden biri olacak ve tercihini Exodus veya Covenant ile eşleştirecek.


Bu kılavuzda, Genesis Reborn’un Kodi’ye nasıl kurulacağı konusunda ayrıntılı adımlar sunuyoruz. Genesis Reborn yüklüyken gün boyu film ve TV şovları izleyebilirsiniz. Genesis Reborn, Xbox One Kodi’de de çalışan bazı eklentiler arasında.

Kodi Genesis Reborn Nasıl Kurulur – Video Rehberi

Kodi Kripton Sürüm 17 veya Üstüne Genesis Reborn Nasıl Yüklenir

 1. Açık Kodi sisteminizde > Tıklamak Ayarlar simgesi, üstte bulunan dişli türü simgesi > Tıklamak Dosya Yöneticisi seçenek > Şimdi çift tıklamak için aşağı kaydırın Kaynak ekle.kodi üzerinde yeniden doğuş genesis nasıl kurulur
 2. Kaynak Ekle’ye çift tıkladığınızda, ekranınızda bir kutu göreceksiniz > Bir depo gerektirir URL yani yaz http://jesusboxrepo.xyz/repo/ > Şimdi deponun adını yazın “İsa Kutusu” > Tıklayın tamam ve Tıkla tamam kutunun kapanması için tekrar.kodi kripton sürüm 17 genesis reborn nasıl kurulur
 3. Kutu kapandığında, geri dönmeniz gerekir Kodi Ana Ekranı tıklayarak ‘ESC’ klavyenizdeki düğme > Şimdi tıklayın Eklenti çıkıntı > İşte tıklayın Paket yükleyici kutu simgesi.genesis reborn zip dosyası
 4. Oradan tıklamanız gerekiyor Zip Dosyasından Yükle > Tıklamak İsa Kutusu > Şimdi size birden fazla seçenek sunuldu, tıklayın Repository.Jesusboxtv-1.0.3 > Repoyu kurmak birkaç dakika sürecek.kodi üzerinde yeniden doğmuş genesis
 5. Şimdi seçeneği seçin Depodan Yükle > Tıklayın Jesus Box Deposu > Video Eklentileri > Genesis Yeniden Doğdu > Yüklemek > Eklenti yüklenene kadar bekleyin.genesis reborn kodi kurulumu
 6. Genesis Reborn Kodi eklentisinde film ve TV şovu izlemek için şu adrese gidin: Kodi Ana Menüsü > Kodi tıklayın Eklenti > Video Eklentileri > Genesis Yeniden Doğdu.

genesis reborn kodi ayarları

Genesis Reborn Kodi Jarvis Sürüm 16 veya Altına Nasıl Kurulur

 1. Bilgisayarınızda Kodi Jarvis’i açın > Ardından, önde bulunan Sistemler seçeneğine tıklayın > Şimdi Dosya Yöneticisine tıklayın > Bir kutu aldığınızda Kaynak Ekle’ye çift tıklayın > URL’yi Kopyala ve Yapıştır http://jesusboxrepo.xyz/repo/ ve Bitti’yi tıklayın > Depoya “İsa Kutusu” adını verin ve Bitti’yi tıklayın > Tamam’ı tıklayın.
 2. Şimdi Kodi Ana Ekranına dönün > Sistem üzerine tıklayın > Sonra Eklentiler > Buradan Zip Dosyasından Yükle’yi seçmeniz gerekir > Listede Jesus Box’u bulun ve tıklayın > Şimdi Repository’ye tıklayın.Jesusboxtv-1.0.3 > Yüklemek biraz zaman alacak.
 3. Şimdi Depodan Yükle’ye tıklayın > Jesus Box Deposu > Video Eklentileri > Genesis Yeniden Doğdu > Yüklemek > Şimdi filmleri ve TV şovlarını izlemenin keyfini çıkarın.

Genesis Reborn İnceleme

Birçok reddit kullanıcısı Zen (Elysium) ve Genesis Reborn’un şu anda film ve TV şovları için en iyi Kodi eklentileri olduğu izlenimine sahip. Ancak Elysium şu anda çalışmıyor ve Genesis Reborn’u yalnız savaşçıya bırakıyor.

genesis reborn incelemesi reddit

Exodus Kodi eklentisine daha önce Genesis deniyordu. Genesis istifa ettiğinde devraldı. Genesis daha sonra Genesis Reborn adlı eski markasını yeniden canlandırdı. Her iki kaynak da film ve TV şovu izlemek için iyidir.

#kodi İyi haber Kodi hayranları, exodus gibi yeni bir program var, buna Genesis Reborn deniyor ve filmler / tv için gerçekten iyi 1/2 =

– DJ X-TRA (@ djxtra74a) 15 Temmuz 2017

Genesis Reborn Çalışmıyor / Sorunlar / Hatalar

Genesis Reborn’un çalışamamasının birçok nedeni olabilir. Çözümleriyle birlikte çalışma başarısızlıklarından bazıları aşağıda verilmiştir:

Dizin Bilgileri Hatası Alınamadı

Bu hata, havuzdaki veya havuz kaynağındaki bir hatadan kaynaklanır. Havuz kaynağı gittiğinde veya kapatıldığında ortaya çıkar. Bunun dışında, bu hata aynı zamanda yanlış depo URL’sini yazarken oluşan insan hatası nedeniyle de oluşabilir.

Çözüm

İnsan hatasından kaçınmak için Kodi kullanıcılarının havuz URL’sinin sonunda bir eğik çizgi (/) olup olmadığını kontrol etmeleri gerekir. Bu hatayı önlemek için URL’nin sonuna eğik çizgi (/) anahtarı yazmanız gerekir.

Ancak deponun kapatılması nedeniyle bu hatanın ne zaman oluştuğunu nasıl anlayabilirim? Deponun çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz, URL’yi web tarayıcınıza yazmanız yeterlidir. Bağlantıyı açarsa, depo çalışıyor demektir.

Daha Fazla Bilgi için Günlüğü Kontrol Et

Bu hata herhangi birini çıldırtabilir. Bu hatanın oluşmasının nedeni, eklentinin daha uzun süre kullanılabilir olması veya içeriğin coğrafi olarak kısıtlanmış olmasıdır.

Çözüm

Eklenti artık kullanılamıyorsa, kapatıldığı anlamına gelir. Coğrafi olarak kısıtlanmışsa, sorunu çözmek için Kodi VPN alabilirsiniz. VPN coğrafi kısıtlamaları atlar ve Kodi’de kolayca video akışı yapabilirsiniz.

Genesis Reborn Bağımlılık Yükleyemedi

Bağımlılık Kurulamadı hatası, çoğunlukla eklentinin yüklü olduğu depo hasar gördüğünde oluşur. Bu hata, deponun kaynağı hasar gördüğünde de görüntülenebilir, ancak havuz veya zip dosyası bozulmadan kalır.

Çözüm

Bu sorunu çözmek için, Genesis Reborn Kodi eklentisini güvenilir bir kaynaktan, yani Jesus Box deposundan yüklemeyi düşünmelisiniz. Genesis Reborn’un bu blogda bahsettiği kurulum süreci Jesus Box Repository’den. Güvende hissedin ve Genesis Reborn’u yükleyin.

Genesis Reborn İndir

Genesis Reborn Kodi eklentisini doğrudan bilgisayarınıza kurmak için bazı adımları izlemeniz gerekir. Ancak bundan önce, Jesus Box Repository Zip Dosyasını bilgisayarınıza indirmeniz gerekiyor.

 1. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra Kodi’yi açın > Eklentileri tıklayın > Paket Yükleyici simgesi > Zip Dosyasından Yükle > Burada indirilen zip dosyasında bilgisayarınızdan gezinmeniz gerekiyor > Kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
 2. Şimdi Depodan Yükle’yi seçin > Jesus Box Deposuna tıklayın > Video Eklentileri > Genesis Yeniden Doğdu > Yüklemek > Zevk almak!

Sarma

Genesis Reborn, Kodi topluluğunda hızla yerini alan yeni bir Kodi eklentisidir. Kodi kullanıcılarının Exodus ile benzersiz olmasını sağlayacak bir tanıma gerektirir. Bu yüzden Kodi’ye Genesis Reborn’u nasıl kuracağımız konusunda tam bir rehber sunduk.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map