Kodi için 10 Tamamen Ücretsiz VPN (2020)


Kodi ücretsiz ve açık kaynaklıdır ve bu, VPN’de neden hiç para harcamayacağınızı açık bir şekilde açıklar..

Ücretsiz VPN’ler her yerde, ancak verilerinizi kaydetmeyen, sınırsız bant genişliği sunan ve ayrıca ücretsiz olan bir VPN bulmak için bulmak zor.

Endişelenmeyin, Kodi için en iyi ücretsiz VPN’lerin bir listesini derlemek için 44+ ücretsiz VPN’i test ettik..

Bu listeyi sınırsız bant genişliğine ve sınırlı bant genişliğine böldüm. Kodi için ücretsiz VPN, hız, güçlü şifreleme ve katı kayıt tutmama ilkesine göre seçilir.

Sınırsız Bant Genişliğine sahip Kodi için 5 Ücretsiz VPN

1.SurfsharkGüçlü şifreleme ile sınırsız veri. Sınırsız cihaz bağlantısıyla 7 günlük ücretsiz denemeyi deneyebilirsiniz
2.ProtonVPNSınırsız bant genişliği ile ortalamanın üzerinde hız.
3.BetternetBant genişliği sınırı olmayan birinci sınıf güvenlik.
4.UrbanVPNKodi eklentilerinin engellemesini kaldırmaya yardımcı olan 81 sunucu konumu.
5.Turbo VPN300 milyondan fazla güvenilir kullanıcı. HD akış deneyimi.

Sınırlı Bant Genişliği ile Kodi için 5 Ücretsiz VPN

1.Sıcak Nokta KalkanıAskeri düzeyde şifrelemeyle günde 500 MB veri sınırı.
2.WindscribeAylık 12 GB veri limiti. Kodi trafiği tamamen gizli.
3.TunnelBearHer ay 500 MB. Kullanımı ve kurulumu kolay.
4.Beni saklaAyda 500 MB ücretsiz veri. Coğrafi kısıtlamalı eklentileri kolayca engeller.
5.SpeedifyVeri sınırı 10 GB. Akış modu ile güçlü şifreleme.

Kodi için En İyi 10 Ücretsiz VPN

1. Surfshark

Surfshark-free-vpn-için-kodi

Şu anda Kodi için en iyi ücretsiz VPN Surfshark. Ücretli bir seçenek olmasına rağmen, 7 günlük ücretsiz deneme Android ve iOS’ta.

Vardır 1.040 sunucu karşısında 60 ülke ve Canlı TV, Filmler veya TV şovları için tüm Kodi eklentilerini kolayca açar. Orijinal IP adresinizi gizler ve sunucularındaki adresle değiştirir.

İyi tarafı, tek bir Surfshark hesabı ile sınırsız cihazda kullan. Premium versiyonu da oldukça ucuzdur. 30 günlük para iade garantisi.

Surfshark ayrıca ücretli abonelik gerektiren Kodi için en iyi VPN hizmetimiz listesinde yer alıyor.

2. ProtonVPN

ProtonVPN-Kodi

ProtonVPN ücretsiz plan tekliflerinde 8 sunucu 3 farklı konumda ABD, Hollanda, ve Japonya. Kodi’de yayın yaparken sizi tamamen güvende tutar, çünkü AES 256 bit şifreleme.

Ayrıca bir 7 günlük ücretsiz deneme ayda sadece 4 ABD doları olan premium sürümünü kullanmak istiyorsanız, 30 günlük para iade garantisi ayrıca.

Vardır ortalamanın üstünde hız, Kodi’de film ve TV şovlarını akışında sorun yoktur. Kodi’yi bu ücretsiz VPN ile aşağıdaki gibi cihazlarda aktarabilirsiniz Windows, Mac, Linux, Android, ve iOS.

3. Betternet

Betternet-free-vpn-için-kodi

Betternet başka bir ücretsiz VPN’dir bant genişliği sınırı yok ve Kodi kullanıcıları için mükemmel uyum sağlar. Bir makul hız sadece teklif etmesine rağmen 1 ABD sunucusu serbest planında.

O internet ve Kodi trafiğinizi şifreler ISS’niz hakkında endişelenmenize gerek kalmadan ücretsiz içerik akışı sağlayabilmeniz için.

Ne de olsa bu VPN’i beğendiyseniz, $ 2.99 / ay. Gibi tüm platformlarda kullanılabilir Windows, Android, iOS, ve Mac.

4. Kentsel VPN

Kentsel-VPN-Kodi

Urban VPN tamamen ücretsiz, eşler arası bir VPN’dir. Dünya çapında 81 sunucu konumu. Bu sunucular Kodi eklentilerinin engellemesini kaldırmaya ve akış sırasında kimliğinizi gizli tutmaya yardımcı olur.

Ayrıca sunucuları var Çin, Hong Kong, ve BAE, bu benim için sürpriz oldu. Şu anda, bu VPN yalnızca Windows, Android, Chrome, ve Firefox uzantısı. 

Kodi ile birlikte, ABD Netflix ve diğer akış hizmetlerinin engelini kaldırıyor gibi görünüyor. Var canlı sohbet yok, ve bulduğum tek dezavantaj bu.

5. Turbo VPN

Turbo-vpn

Turbo VPN bitti 300 milyondan fazla güvenilir kullanıcı ve Kodi ile çalışmak için mükemmel bir seçimdir. Sunduğu sınırsız bant genişliği ve sahip 6 ülkede kullanılabilir sunucular ücretsiz sürümünde.

Herhangi bir Kodi eklentisinin engellemesini kaldırabilir ve ücretsiz Kodi içeriğini anonim olarak yayınlamak için kullanabilirsiniz. Hız da oldukça iyi, yani Real-Debrid hizmetini aşağıdakiler için kullanabilirsiniz: HD ve 4K akış.

İnternet trafiğinizi bilgisayar korsanlarından ve premium sürüm maliyetlerinden şifreler $ 2.99 / ay.

6. Sıcak Nokta Kalkanı

Hotspot-kalkan-free-vpn-kodi

Hotspot Shield, Kodi ile akış söz konusu olduğunda en iyi seçimimizdir, ancak sınırlı bir bant genişliğine sahiptir. Günde 500 MB.

Kullanır askeri sınıf şifreleme verilerinizi koruyor, ama aynı zamanda kötü amaçlı yazılımları ve kimlik avı girişimlerini engeller kötü niyetli üçüncü taraf eklentileri yüklemeyi denerseniz.

Ücretsiz plan ABD içinde sadece bir sunucu, ancak premium sürümünün toplamda 3.200’den fazla sunucusu ve maliyeti var $ 7.99 / ay.

7. Windscribe

Windscribe-kodi

Windscribe, hızı nedeniyle en iyi ücretsiz VPN’lerden biridir, ancak yine de, veri sınırı 2 GB. E-posta adresinizi sağlayabilirseniz bu sınırı 12 GB’a kadar artırabilirsiniz..

Windscribe teklifleri AES-256 askeri sınıf şifreleme, Kodi trafiğinizi İSS’lerden gizlemek için diğer en iyi VPN’ler tarafından sağlanan aynı protokoldür.

Ücretsiz sürümü, 23 sunucu içinde mevcut olan 10 konum. Sınırsız bant genişliği için $ 4.08 / ay. 

8. TunnelBear

Tunnelbear-free-kodi

TunnelBear, başka bir VPN 23 sunucu konumu. Premium sürümüyle aynı miktarda sunucu konumuna sahiptir.

Var her ay 500 MB bant genişliği sınırı, ama sınırsız yapmak istiyorsanız, 4,99 $ / ay, hangileri iade yapılmaz. 

Üçüncü taraf şirketlerden yıllık güvenlik denetimleri gerçekleştiren tek ücretsiz VPN arasındadır. İyi bir hıza sahip ve Kodi üzerinde oldukça iyi çalışıyor.

9. Gizle.Me

Hide.Me-Kodi

Hide.Me, Kodi kullanıcıları için mükemmel bir eşleşme çünkü IP Kaçak koruması gerçek IP adresinizi dünyanın geri kalanına maruz bırakmayan.

Ücretsiz sürümü şu anda sunuyor 4 farklı ülkede 5 sunucu, yani. ABD, Almanya, Kanada ve Hollanda. Bir bant genişliği sınırı 500 MB.

Tarama geçmişinizi de takip etmez ve aşağıdaki gibi tüm büyük platformlarda kullanılabilir Windows, Mac, Linux, Android, ve Android.

Premium sürümü aylık 4.99 $ / ay 30 günlük para iade garantisi.

10. Hızlandırmak

speedify-kodi-free-vpn

Speedify’ın tamamen ücretsiz olan bir ‘Başlangıç ​​Planı’ var, ancak yalnızca 10 GB veri sınırı. Bu plan, Canlı TV eklentilerinin engelini kaldırdığı için Kodi ile harika çalışıyor.

Şifreleme için, ChaCha veya AES tabanlı şifreleme algoritması bu, herkesin bilgilerinizin şifresini çözmesini imkansız hale getirir.

Özel bir “Akış Modu” kekemelik veya tamponlamadan kaçınmak için AÇABİLİRSİNİZ. Premium aboneliğini aşağıdakiler için kullanabilirsiniz: $ 1.99 / ay.

Kodi için Ücretsiz VPN Kullanmanın Riskleri

Bu sağlayıcıların belirli bir abonelik ücreti almak yerine ücretsiz VPN’ler sunmasının bir nedeni vardır. Ücretsiz gelenlerin premium olanlar kadar güvenilir olmadığı oldukça açıktır..

Performansları bu Kodi VPN ücretsiz hizmetlerinden çok daha iyi oldu. Ücretsiz VPN hizmetlerinin uyumluluk sorunları vardır ve aşağıdakiler gibi daha ciddi olan bazı sorunlar vardır:

1. Gizlilik Güvenlik Açığı

Gizlilik her kullanıcının temel hakkıdır ve hiçbir kullanıcı bundan taviz vermek istemez. Çevrimiçi yayıncılar her zaman gizlilik ihlali mağduru olma riski altındadır.

Ücretsiz bir VPN, en üst düzey özelliklerle dolu olduğunu iddia edebilir ve size kusursuz bir şifreleme protokolü vaat edebilir, ancak gerçekte böyle bir şey yoktur..

DNS ve IP sızıntısı sizi bilgisayar korsanlarına ve yetkililere karşı savunmasız bırakacağından, üst düzey bir şifreleme protokolüne sahip olmamanız size sorun çıkarır. Casusluk gözleri her yerde ve bu yüzden bu ücretsiz Kodi VPN sağlayıcılarının sunamayacağı güçlü bir korumaya ihtiyacınız var.

2. Veri Kaydı

Tek bir kuruş şarj etmiyor, ancak şaşırtıcı özellikler ve hizmetler sunduğunu iddia ediyor! Gerçek olamayacak kadar iyi, doğru?

Ücretsiz öğle yemeği diye bir şey yoktur! Özellikle siber güvenlik ve çevrimiçi akış endüstrisinden bahsederken, bu ücretsiz hizmetlerden belirli bir kazanç sağlanmalıdır..

Kodi için Ücretsiz VPN sunan ve günlük tutmadıklarını iddia eden çok sayıda VPN sağlayıcısına rastlayacaksınız. Ancak, gerçekte, günlük tutup tutmadıklarını asla kontrol edemezsiniz ve tek yaptıkları güveninizle oynamaktır..

Kodi için VPN sunan bu sağlayıcılar, günlükleri toplayıp daha sonra satarak kazanırlar. Onlar için bundan başka kazanmanın veya VPN uygulamalarında / istemcilerinde veya sitelerinde reklam yayınlamanın başka bir yöntemi yoktur.

Bir VPN sağlayıcısının kullanıcılar arasında bir güven duygusu oluşturması gerekir, çünkü VPN kullanmayı tercih edenler kayıt kayıtlarını takdir etmeyecektir.

3. Kötü Amaçlı Yazılım ve Kimlik Avı riski

Daha önce de belirtildiği gibi, ücretsiz VPN sağlayıcılarının güçlü şifreleme protokolleri yoktur ve kullanıcıları siber tehditlere açık bırakır.

Bu Siber tehditler kötü amaçlı yazılım veya kimlik avı saldırıları olabilir, ancak bu hizmetler sizi onlardan koruyamaz.

Çevrimiçi akış sırasında hem nanosaniye hem de konuk sunucular tarafından büyük miktarda veri değiş tokuş edilir. Bu veri paketlerine şifrelenmişse erişilemez ve kullanıcıları her iki uçtan korur.

Ancak, ücretsiz VPN’ler çevrimiçi yayıncıların güvenliğini sağlayamayan birinci sınıf şifrelemeyi sağlayamaz.

4. Etkinlik Takibi

En iyi VPN, bağlantınızın güvenli olmasını sağlar ve IP’nizi ve DNS’nizi maskeleyerek anonim olarak çevrimiçi olarak göz atmanızı veya akış gerçekleştirmenizi sağlar.

Kodi için ücretsiz VPN sağlayıcıları, bu kusursuz anonimlik sağlayarak ISS’lerin çevrimiçi etkinliğinizi takip etmesine izin veremez.

İSS’niz yine de etkinliğinizi izleyebiliyorsa VPN kullanımı nedir??

5. Veri ve Bant Genişliği ihlali

Evet, doğru okudunuz! P2P protokolü ile çalışan birçok ücretsiz VPN sağlayıcısı bant genişliğinizi ihlal edebilir veya çalabilir. Bu şekilde, kişisel bilgisayarınızı sizin izniniz olmadan servis yönlendiricisi olarak yapabilirler.

Bu bir teori ya da yanlış bir ifade değil, “Hola” adlı ücretsiz bir VPN sağlayıcısının bu uygulamaya dahil olduğu bulundu. Herhangi bir şifreleme sağlamıyordu ve kullanıcıların bant genişliğini satıyordu.

Ayrıca, bu ücretsiz Kodi VPN sağlayıcıları sunucularına bağlandığınızda sistem verilerinize erişebilir.

Sonuç

Söyledikçe, ‘bu dünyada özgür hiçbir şey yok’ çoğunlukla doğrudur. Günlüksiz bir politikaya sahip olduklarını iddia etmelerine rağmen ücretsiz VPN’lere asla gerçekten güvenemeyiz.

Kodi için en iyi ücretsiz VPN’i bulmak için akışla iyi olmalı ve ücretsiz içerik yayınlarken sizi tamamen anonim tutar.

Bu kılavuzdaki birçok ücretsiz VPN listemize rağmen, bahsedilen herhangi bir ücretsiz seçenekten en iyisi olan Surfshark’ı kullanmanızı kesinlikle öneririz..

Hiçbir şey ücretli VPN’ler tarafından sunulan sunucu hızının kalitesi ile ücretsiz olanlardan daha iyi olamaz. Kodi açık kaynaklı bir yazılımdır ve yüklediğiniz kötü eklentilerin çevrimiçi gizliliğinizi tehlikeye atabileceğini bilmelisiniz.

Tüm bu nedenlerden dolayı, size hızlı hız ve güçlü koruma sağlayabilecek iyi bir VPN’e ihtiyacınız var.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map